Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tudna nekem segíteni alakformálásban? fórum

Ki tudna nekem segíteni alakformálásban? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 24. 16:28

Sziasztok

Tudnátok nekem segíteni otthoni alakformálásba

és fogyásban is?

DVD bármi segítség jöhet

Előre is köszönöm


Várom segítségeteket


Üdvözlettek


Kingicsek

15. 2100 (válaszként erre: 12. - F1e23b97ee)
2012. márc. 18. 15:07
Altalaban veve igaz is, hogy a sulya megfelel a magassagahoz, bar nem mindegy, hogy az a suly, mibol tevodik ossze (zsir vagy izom).. es, hogy milyen mereteket olt egyes helyeken.
14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Yousei)
2012. márc. 16. 14:17
Ez a körte alkat jellemzője! Szerintem is nagyon nőies tud lenni, mert az ilyen alakú nőknek nagyon keskeny a derekuk, amit én mindig csak irigyeltem!
13. yousei (válaszként erre: 12. - F1e23b97ee)
2012. márc. 16. 11:04
Szia! Igen, sajnos, sosem lesz modell alakom. Csak jobb lenne, ha jobban összhangban legyen az alsó részem a fölsővel. Köszi, mai nappal el kezdtem futni, utána rékára tornázom. És nem eszem sokat.
12. f1e23b97ee (válaszként erre: 6. - Yousei)
2012. márc. 16. 10:40

Én nem vagyok Schobert Norbi így nem is értek nagyon az alakformáláshoz, de a leírtak alapján azért nem lehet olyan vészes ez a dolog, ahogy te azt elmondtad magadról. A 172 cm magassághoz a 61 kg én úgy gondolom tökéletes. Ha a combodon feszesíteni szeretnél én a futást tudom javasolni neked. Ami úgy gondolom, ha egész életedben sportoltál nem is állhat olyan távol tőled.


Szerintem neked alapjáraton olyan az alkatod,hogy kerekebb popsival áldott meg a sors.

11. yousei
2012. márc. 16. 10:22
Köszi. Akkor ez így jó, és garantáltan fog csökkenni a körméret?
10. orsibigyu (válaszként erre: 7. - 2100)
2012. márc. 15. 21:10
Ez igaz, olyan nincs hogy egyáltalán ne látszodjon ereedmény, de kell hozzá egy fél év legalább! Amugy nagyon nőies testalkatod van, a férfiak buknak a körte típusó lányokra!
2012. márc. 15. 21:06
A favágó, a mészáros, plasztikai sebész.
8. yousei (válaszként erre: 7. - 2100)
2012. márc. 15. 20:15
Köszönöm:)
7. 2100 (válaszként erre: 6. - Yousei)
2012. márc. 15. 20:13
En alakformalos kerdesekben nem vagyok jartas, de szerintem 2 hettol ne varj meg csodat, de ha kitarto leszel, mindenkeppen formasabb lesz a labad. Szerintem jo az, amit valasztottal, es kitartast :)
2012. márc. 15. 20:02

Oksi. Leírok előzményeket, hogy így tisztább legyen, milyen típus vagyok.

Egész életemben sportoltam eddig kisebb-nagyobb megszakításokkal. Aerobikoztam, kosárlabdáztam, kézilabdáztam, és a küzdősportnál maradtam immárom 9 éve. Ezt is sokszor abba kellett már hagynom, mert nem találtam megfelelő munkahelyet, ami mellett el tudtam volna járni edzésre. Sosem voltam hízékony. Egyszer szaladt fel rám jó pár kiló (7-8kg), amikor aktívan küzdősportoztam (14 éves lehettem) és jött a nyár. 4 év alatt leadtam ezt a pár kilót. Nem diétáztam, s nem is a mozgás segített. Valahogy lement. Mindent eszem, persze normál vagy kis mennyiségben. A testalkatom sajnos olyan, hogy igaz, hogy a vállam és a csípőm egy vonalban van, de a popsim és a combom nagyon borzalmas. Löttyedt, nagy a körfogata. Jelenleg 23 éves, 172 cm és 61 kg vagyok. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám csökkenteni a térfogatomat odalent? Tudom nincs helyi fogyás, de felül szinte már gebe vagyok az alsómhoz képest. Lassan két hete tornázom Rékára. Heti 5-ször húsz percet csinálok, egyik nap comb másik nap popsi. Mostmár elmegyek előtte 20 percet kocogni is. Kérdésem az lenne, hogyha így folytatom, lesz változás? Fogok vékonyodni? Nem is a kiló a lényeg, inkább a centi.

5. 2100
2012. márc. 15. 19:48
Szerintem jobb, ha leirod, mert akkor jonnek az otletek, akinek van azon a teruleten tapasztalata. :)
2012. márc. 15. 19:46
Hát, hosszú, mert mindent le szeretnék írni. Ide kiírjam?
2012. márc. 15. 19:45
Azaz?
2012. márc. 15. 19:38
Szia mit is szeretnél tulajdonképpen?:)
2012. márc. 15. 19:23
Ha valaki jelentkezik, elküldöm levélként. Nem tudok elmenni konzultációra és szheretném jól csinálni a dolgokat. Remélem lesz valaki :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook