Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mennyire vált be a paprikás zsírégető alakformáló krém? fórum

Kinek mennyire vált be a paprikás zsírégető alakformáló krém? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 13. 15:08
Az biztos, hogy nem lehet bogyóval megoldani. A mondatod valószínűleg félreértettem, én nem betegségekhez sorolom a hajlamot, bár ki tudja, hogy mi is az egészséges. Az biztos, hogy tenni lehet ellene akkor is, de veszett nehéz. Gratulálok, hogy Neked sikerült. Remélem azért találnak rá valami olyan megoldást, ami könnyebbé teszi a hízásra hajlamos személyek fogyását is. Majd talán a gének terén. Ezek a "csodabogyók" meg szerintem is csak a pénzlehúzáshoz jók.
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Málnabogyó)
2012. aug. 13. 14:21

Azért mertem leírni, mert jártam mindkét cipőben :)

...és az első mondatban ott van, hogy azok kivételével.......,de akármit írhatok, a tuti tippet, főleg egyénre szabottan, még senki nem találta fel csodabogyóban, és kencében.

Vidám napot!

2012. aug. 13. 13:14

:)

Örülök!

Kicsit vízhajtó hatású is, így óvatosan. Bár valaki szerint étvágynövelő :( Nekem inkább csökkentette, mert sajnos nagyevő vagyok, és főleg csokifüggő :) (terhesség és szoptatás alatt nem ajánlott)

15. zsanimano18 (válaszként erre: 13. - Málnabogyó)
2012. aug. 13. 13:09
egyetértek veled. köszönöm :). a menthát azt különösen nagyon szeretem ::)
14. zsanimano18 (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 13. 13:07
hát ugye kb már 2 hónapja, mozgok heti 4 * , 1 órát futok mindig fél órát tornázok... :D.,és hát magamon nem igen látom a változást de más igen... :). ,és hát ezért is érdekelt a paprikás tetápoló.. mert hát ha jobban égne zsír kiválasztott területemen :). szerencsére nem vagyok túlsúlyos :D.. inkább csak kis husisabb testalkatú. Homokóra alkatom van,,,, 56 kiló vagyok . 161 magas :)
13. málnabogyó (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 13. 13:06

Nem szeretek ilyen vitát szító témákhoz hozzászólni, de azért ne feledjük el, hogy nem csak egészséges táplálkozáson és a sporton múlik a súlyunk. Az adottságokról ne feledkezzünk meg!!! Az aki könnyen fogy, és vékony alakot örökölt, könnyen beszél a karcsúság titkáról. Nyilván egy egészséges, de hízásra hajlamos egyén is lehet vékony, de azért sokkal, de sokkal többet kell tennie érte, és az nem is olyan könnyű! Legjobb, ha nem ítélkezünk senkiről! Amíg nem jártunk a cipőében. Amúgy én a viszonylag szerencsések táborába tartozom. Szerencsémre! De még véletlenül sem engedem meg magamnak azt, hogy valakit minősítsek az alakja végett. Valakinek egy átlag súly eléréséhez irtó nagy erőfeszítésre és önmérséklésre van szüksége, amihez aligha hiszem, hogy sok embernek van ereje. Na arról ne is beszéljünk, hogy senki se tökéletes, csak éppen valakinek látványosabb a "hibája".

A fogyibogyókat én se ajánlom. Inkább néhány gyógyteával érdemes hozzásegíteni, ami fogyasztani nem fog magába, de gyorsítja az anyagcserét. Pl.: borsmenta tea, olcsó, egészséges, persze mértékkel ezt is, mint mindent:)

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Zsanimano18)
2012. aug. 13. 12:59
Ha lesz időd és kedved számolj be róla mit választottál, lehet közben megnézem az alkohol arányait, és hatóidejét. Ha utánanéztem leírom.
11. zsanimano18 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 13. 12:57
áháá értem köszönöm ! :D
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Zsanimano18)
2012. aug. 13. 12:55

Ez csak úgy eszembe jutott, nem próbáltam, 2-4 nap alatt kioldódik a paprika "ereje" gondolom, és ha én készíteném, akkor olyan orrcseppentős nagyságú üvegbe 8-10 csili paprika erős részét tenném bele, és azt egy egész tubus hidratáló krémbe önteném. Csak gumikesztyűvel dolgozz!!


Vagy lehet kapni köpölyöző készüléket, a neten van róka infó, hogyan kell használni, azon a területen használd ahol fogyni akarsz, az is kellő vérbőséget okoz, és az izmokat is lazítja. :)

9. zsanimano18 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 13. 12:52
köszönöm! :).
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Zsanimano18)
2012. aug. 13. 12:49

Sok sikert hozzá !!! :))


És a kence helyett vegyél inkább, egy kényelmes futócipőt.

7. zsanimano18 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 13. 12:49
és azt hogyan használjam?:). meg meddig érleljem ha bele rakom az alkoholba a paprikát?
6. zsanimano18 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 13. 12:47
hát igen ez nagyon igaz! :D köszii :).. nah akkor maradok a jó kis tornámnál meg futásnál :)
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Zsanimano18)
2012. aug. 13. 12:46

Gondolom az erős parikára épül, és vérbőséget okozva fejtené ki áldásos tevékenységét.

Vegyél inkább alkoholt tegyél bele erős paprikát, lehet kapni a gyógyszertárban hidratáló krémet aránylag olcsón, keverd bele és próbáld ki. :)

2012. aug. 13. 12:42

Nézd, nekem az a véleményem, hogy azon keveseket leszámítva, akik betegségükből adódóan elhízottak, mindenki maga tehet arról, hogy olyan amilyen. Különféle kifogásokat keresnek, hogy miért nem tudnak egészségesen étkezni, és miért nincs idejük mozogni. Mozogni, nincs ideje mondják sokan, miközben itt ülnek órákat a gép előtt, amit otthoni mozgásra is fordíthatnának. Itt a net a kalóriatáblázatokkal, tehát ezek a kencék, kapszulák a lusták, önakaratban szenvedők pénztárcáját könnyítik és nem a súlyukat.

Ha már valaki feltalálta volna az étkezésen és mozgáson kívüli fogyást milliomos lenne, nem lennének elhízott sztárok Amerikában és sehol.

3. zsanimano18 (válaszként erre: 2. - 26092879c1)
2012. aug. 13. 12:39
Mellette ugye sportolok :) azért érdekel mert, hát ha fel gyorsítaná ,azok helyek eltüntetését ,amit éppenséggel nem szeretnék magamon látni :).,Hát ha még pár ember ugyan ezt fogja mondani, hogy semmit nem ér. Akkor nem fogok tényleg kisérletezni vele :)
2012. aug. 13. 12:33

Felesleges kísérletezgetni, könnyű megoldásokban reménykedni!

Ez is csak a fogyásbiznisz egy újabb gyöngyszeme.

Senki nem fog pozitív tapasztalatot írni.

2012. aug. 13. 12:13
Kinek mennyire használt be az ilyen papriskás zsírégető alakformáló krém?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook