Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alakformálásba szeretnék kezdeni (lábak, fenék) fogyás nélkül! Tud valaki tanácsot adni? fórum

Alakformálásba szeretnék kezdeni (lábak, fenék) fogyás nélkül! Tud valaki tanácsot adni? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 7. 16:24
Callanetics. Keress rá, itt a Hoxán is mennyien értek el vele eredményt. Én még csak épphogy elkezdtem, úgyhogy nem tudok személyes tapasztalatról beszámolni.
15. Awela
2009. jan. 11. 20:41
A taposógép is jó rá.
2009. jan. 11. 10:26
Alakformáló masszázs!
13. Ágica 40 (válaszként erre: 10. - MelisUK)
2008. dec. 18. 06:54

Köszi! Azt hiszem én is neki fogok kezdeni és remélem eredményes is lesz!


Mindenkinek nagyon BOLDOG KARÁCSONYT, és kitartást, ahhoz amit elkezd! Üdv: Ágica

12. Ágica 40 (válaszként erre: 9. - Timi,,)
2008. dec. 18. 06:52

Szia timi!


Ha írsz priviben, mindent részletesen leírok neked!


Üdv: Ágica

11. hpkati (válaszként erre: 10. - MelisUK)
2008. dec. 17. 16:21
Köszönkük szépen, nagyon rendes vagy!
2008. dec. 17. 14:25

Ha formálni szeretnéd a lábad és a feneked, de nem szeretnél fogyni, akkor csinálj guggolásokat. Ez mind az alsó lábszárat, mind a combot, mind pedig a feneket formálja. Érdemes súlyokkal kevesebbet csinálni, mert ha súly nélkül sokat csinálsz, attól fogyni fogsz.

Ezen kívül ajánlatos még a lábujjhegyezés az alsó lábszárnak. Szintén aki fogyni szeretne, az sokat csináljon, aki vastagítani vagy súlyt tartani, az súlyokkal.

Comb belső formálásához ajánlatos oldalső fekvő helyzetben az alsó lábak emelgetése.

Külső combhoz ülj le, az egyik lábad hajlítsd be (mint amikor török ülésben ül az ember), a másikat nyújtsd ki oldalra és így emelgesd a lábad. Ezt lehet nyújtott és behajlított lábbal is csinálni.

Szintén külső combhoz és fenékhez: állsz, megkapaszkodsz mondjuk egy székben és oldalra emelgeted a lábad, ezt aprózhatod is fönt és egészen letről fentre is emelheted, ezeket váltogasd.

Hátsó comb és fenék: az előző gyakorlat, csak a lábad hátrafelé emeld.

Comb: előre kilépsz és hajlítod mindkét lábad közben, ezt váltogatod hol egyik, hol másik lábra. (Súlyzóval.)

Egyéb guggolás: különböző terpeszekben (kicsitől a nagyig) és zárt lábbal is végezheted a gyakorlatokat, ezeket is csinálhatod egészen a lent guggolástól a felállásig, de kicsiket is lehet csinálni - ez jó a szálkásításhoz.

Mindezek mellett valószínű, hogy egy picit többet kell majd enned, mert ha eddig nem mozogtál, akkor most a mozgás végett több táplálékra lesz szükséged.

2008. dec. 17. 12:42
Milyen gyógyszer segitségével?
2008. dec. 13. 18:31
Én gyógyszer segítéségével fogytam most 6 kg-ot, de szeretnék még 6-ot. A helyzet az, hogy nagyon sok ment le a hátamról, körméretben 6-8 cm derék 4 cm csípő kb 6 cm, sajnos a combomból is ment le, pedig az eddig sem volt vastag, sőt inkább vékony volt. Nyáron sokat bicikliztem, de attól a vádlim lett izmosabb! Én is kérnék segítslget, hogyan lehetne izmosabbá tenni a combomat? Segítsetek, adjatok ötletet!
7. Rebeka022 (válaszként erre: 6. - Hpkati)
2008. dec. 13. 16:43
dettó:)
2008. dec. 13. 16:42
Nekem is csak a fenekem, lábam, meg persze a hasam kellene egy kicsit átformálni!
2008. dec. 13. 16:40
Pedig én is veled tartanék :)
2008. dec. 13. 16:30
Senkinek nincs ötlete?
2008. aug. 2. 01:17

Ha nem tul dinamikus az a testmozgás amit végzel akkor nem fogysz, főleg ha rendesen eszel.


Bárcsak mindenkinek ilyen problémája lenne:D

2008. aug. 1. 22:53
.
2008. júl. 28. 08:26
Alakformálásba szeretnék kezdeni (lábak, fenék) fogyás nélkül! Tud valaki tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook