Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alacsony puha méhszáj és negatív ovu teszt? fórum

Alacsony puha méhszáj és negatív ovu teszt? (beszélgetős fórum)


2016. aug. 23. 14:30
Szerintem is inkább a tested jelzése a lényeg. Én 2 hónapban csináltam ovu tesztet kíváncsiságból. Mindig tudtam, hogy mikor van peteérésem, mert durván tudott fájni azon az oldalon a petefészkem (volt, hogy minden mozdulat fájt). Az ovu teszt minden nap negatív volt, de én tudtam, hogy tuti van peteérésem. Az eredménye a pocakomban van. :) Sok sikert nektek is!
2016. aug. 21. 21:17
Szerintem a tested jelzéseire hallgass inkább, saját tapasztalatom szerint az ovu tesztek nem mindig megbízhatóak. Nekem volt, hogy olyan hónapban sem mutatta a peteérést, amikor pedig biztosan volt, merz a 21. napi hormonvizsgálat igazolta. Sok sikert kívánok a babához!
8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - 41b7982b83)
2016. aug. 21. 20:55
Ebben az esetben inkább hormonálisan kell rendbejönnöd, mert ha így esel teherbe, elképzelhető az is, hogy elveszíted a babát, ha a hormonjaid nem támogatják meg a terhességet.
7. 41b7982b83 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2016. aug. 20. 22:20
Nagyon ritkán van rá lehetőségünk, így eléggé spontán volt a dolog, mert külföldön dolgozik és akarunk másik gyereket is. Tavaszra terveztük, hát most kaptunk az alkalmon, csak már szeretnénk de nem tudom hogy besaccolni rendesen mikor van peteérés mert olyan hülyén működik az egész berendezésem, hormonálisan össze vissza, pajzsmirigy alulműködés, meg olykor nincs peteérésem elvileg a teszt alapján. Igy csak reménykedek hogy na talán most jól időzitünk.
2016. aug. 20. 21:45

Ha kétnaponta együtt vagytok, akkor nem tudod elkerülni a megfelelő napot. Még tesztelni sem kell. Legfeljebb azért, hogy tudd: van-e az adott hónapban peteérésed.

Ha minden rendben a ciklusoddal és hormonálisan is, illetve a férjed is egészséges, akkor elég, ha normálisan élitek a (nemi) életeteket :)


Én biztos, hogy nem nyúlkálnék fel. Szerintem is hagyj fel ezzel a rossz szokással.


Jó egészséget! Sok sikert! :)

5. 41b7982b83 (válaszként erre: 4. - Igazság hol vagy?)
2016. aug. 20. 20:23
Mindig is negatív volt. Meg P1-P2 köszönöm.
4. igazság hol vagy? (válaszként erre: 2. - C73db520ef)
2016. aug. 20. 19:51
Majd csodálkozik,ha pozitív lesz a kenete és nem tudja mitől.
2016. aug. 20. 19:49
Köszönöm az aggódást a hüvely flórám iránt. Semmi bajom nem volt eddig se, tiszta kézzel, kulturáltan. Nem hinném, hogy egy férfi ujja vagy épp a hímtagja tökéletesen steril lenne, semmilyen fertőzést nem kaptam az önellenőrzéstől a peteérés beazonosítása okán, gondolom az alapvető higiénia megléte miatt. Ha esetleg van a kérdéshez kapcsolódó tapasztalatod szívesen olvasom.
2016. aug. 20. 19:27

Te folyamatosan nyukalsz fel?

Es ha beviszel valami fertozest?

2016. aug. 20. 19:25

Sziasztok! Eléggé ellentmondásos a jelenlegi helyzet, ezért szeretnék rá kérdezni mások hasonló tapasztalataira.

14-15. napon voltunk együtt, az LH teszteket a 14. napon kezdtem el, totál elfelejtettem hamarabb elkezdeni, hogy lássam mettől-meddig pozitív.

Így a 13. naptól (4 napon át) alacsony és nagyon puha a méhszáj. 15. naptól csináltam ovulációs tesztet, akkora negatívok, hogy csak na.

Most szerintetek melyikre hallgassak?

A méhszáj puha és nagyon alacsony állapotára, vagy a negatív LH teszteknek?

Egyébként van amikor szépen pozitív a hónap közepén tankönyvileg az ovu teszt, de a méhszájam fent van magasan és nagyon kemény.

De van olyan hónap, amikor puhább vagy nagyon puha, és középen van, vagy nagyon lent.

Már arra is gondolok, hogy a ciklus elején volt peteérésem, de akkor megvoltak a klasszikus termékeny napok jelei, és pont lemaradtunk az egészről.


Másnak is volt már ugyanígy, és ezek ellenére terhesség lett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook