Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akupunktúra-fogyásra (is)? fórum

Akupunktúra-fogyásra (is)? (beszélgetős fórum)


7. pgyoresz (válaszként erre: 4. - 3532273647)
2011. nov. 18. 12:08
azért írtam be az intézet nevét, mert ott el tudod olvasni, h mi is ez. úgy tudom, h elég kevés helyen csinálják (szálbeültetéses. nem fáj és nem is kellemetlen. speckó fonalakat tesznek az akkupunktórás pontokra a bőr alá. profin megcsinálta a doktornő). nekem bevált, én is fogyókúra kellős közepén vagyok, gondolkodom a következő sorozatról. aztán a második gyerekről :P
2011. nov. 16. 19:18
Semmi??
2011. nov. 16. 15:39
Kicsit előrehozom.....
4. 3532273647 (válaszként erre: 2. - Pgyoresz)
2011. nov. 16. 12:29
milyen az a beültetéses módszer?Én a szúrásokról,illetve a fülben elhelyezett tartós tűkről hallottam.Azt sem tudom (majd kiderül) hogy csak fül,vagy test szúrás lesz-gondolom,hogy ezt az egyéb betegségek is befolyásolják
2011. nov. 16. 12:27

Szeretnék tapasztalatokat kérni,bejelentkeztem akupunktúrára,a fogyás mellett vannak egyéb panaszaim illetve betegségeim is,főleg mozgásszervi és szív és érrendszeri.

Fogyózom,ment is le,de most nagyon megállt.

Milyen tapasztalatok van az akupunktúrával?Tudom,hogy diétázni kell mellette,de pl. éhségérzet elvétel,anyagcsere gyorsítás,ingerlékegység csökkentő..

2011. nov. 16. 12:25
amikor én elkezdtem járni a Yamamoto intézetbe, akkor bíztam benne. a beültetéses módszert választottam, mert egy hónapig tuti volt, nem kellett állandóan bejárnom hozzájuk. szóval nekem jobban megérte. a doktornő nagyon lelkiismeretes volt, sokat segített és ment is lefelé és a közérzetem is sokkal jobb volt, de aztán terhes lettem :))
2011. nov. 16. 12:22
Akupunktúra-fogyásra (is)....?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook