Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tű nélküli akupunktúra fórum

Tű nélküli akupunktúra (beszélgetős fórum)


2008. dec. 30. 20:22
Szia Ilicica,örülök, hogy ha segítettem, én is voltam "jóhírű" gyógyászati központban, ahol első nap legomboltak rólam 25.000 forintot amiben egy olyan irisz diagnosztika is volt, hogy a fele /szerencsére/ a mai napig nem igazolódott be.Az akupunktúrás kezelés után pedig olyan sírógörcsöt kaptam, hogy fél óráig nem tudtam abbahagyni, utána azzal magyarázták, hogy lelki problémáim miatt volt. Azt nem tudták megmagyarázni, hogy az akupunktúrás tű állítólag nem fáj, nekem nagyon fájt, amikor kiszedték folyt a vér a hátamon. Na mindegy túl vagyok rajta. Ja, amit kérdeztél, szerintem ha beírod a netre, hogy vivamed, kirja, hogy hol van üzletük, nem tudom elképzelni, hogy ne lenne küldőszolgálat, ha megrendeled. Kérlek, ha sikerélményed van, priviben írd meg nekem. Egyébként is sok mindenről beszélgethetnénk ha ráérsz a picúr mellett, akihez ezúton is gratulálok, nagyon karakán kis srác. Szeretettel Icamama
14. Ilicica (válaszként erre: 13. - Radica947)
2008. dec. 27. 10:31

Szia!

Köszi, hogy ezt leírtad. Én is olvastam már erről a gépről és ha azt veszed, hogy egy akupunktúrás kezelés mire már használ szerintem több mint 50000Ft, akkor ha ez is használ jobban megéri és utána is a tiéd és bármikor használhatod. Ha összejön a pénzem lehet, hogy én is megpróbálom. Gyógyászati segédeszköz boltokban szerinted lehet kapni? Még egyszer köszi, hogy írtad. Jó pihenést az új évig.

2008. dec. 24. 14:40
Nekem elektronikus akupunktúrás készülékem van. A Sugárban a Vivamed egészségtárban vettem, igaz, hogy 24.000.- Ft volt két évvel ezelőtt, de adnak hozzá egy könyvet, amiben nagyon sok nyavalyáról írnak, a fejfájástól az aranyérig mindenre. Nekem hónapok óta el volt zsibbadva a bal kezem kis és gyűrűs ujja, 2 heti kezelés után rendbe jött. Rajzokon látod, és a készülék hanggal jelzi, hogy jó helyen nyomod e, olyan érzés, mintha egy pici helyen csiklandoznád a bőröd. Szerintem nagyon megérte. Ja és fogyizni is lehet vele,naponta legalább 2x kell kölönbözó pontokat ingerelni, az egész 5-6 percig tart. Nekem bejött, igaz én mellé iszom a Wu long anti adiposis teát, az is nagyon jó zsiroldó, két heti adagja csak 600 ft.
12. gbobek (válaszként erre: 11. - Ilicica)
2008. dec. 19. 20:31
Köszönöm, én is szorítok Neked.
11. Ilicica (válaszként erre: 10. - Gbobek)
2008. dec. 19. 08:51
Köszönöm szépen. Majd megnézem én is. Nekem is van egy 20-as plusszom. Remélem sikerül leadni és neked is kitartást.
10. gbobek (válaszként erre: 8. - Ilicica)
2008. dec. 18. 23:07
Még annyit, hogy elmulasztja a felpuffadásomat. Ha elrontom a gyomrom, egy maszírozással helyre jövök.
2008. dec. 18. 22:32

Neten rendeltem, jó lenne egy huszast leadni.

Elég nagy álom, de tornázgatok és kicsit próbálok lájtosabb kajákat enni. Egy hónapja használom, eddig 2,5 kg ment le. Nem nagy eresztés, de az ismerős körömbe, van jobb eredmény is.

Most érdemes rendelni, mert akció van rá.

2008. dec. 18. 16:49
Köszönöm megnézem. És hol vetted? Ja és mennyit szeretnél vele fogyni?
2008. dec. 17. 17:29
nekem volt már olyan bogyó a fülemben sokszor, az akupunktúrásom mindig egy hétre tette be és következő héten meg faggatott hogy mi újság az étvágyammal, de nekem nem nagyon használt...
2008. dec. 17. 17:23
Azt hiszem ez az Orimag lesz amit láttam. Ismeritek?
2008. dec. 17. 17:22
Konkrétan én sem tudom, csak keresgettem fogyitapaszt és akkor találtam. A fülbe kell berakni, de azért örülnék ha találnék valakit akinek van valami tapasztalata.
2008. dec. 17. 17:21
Orimagra gondolsz?
3. 3a0842d373 (válaszként erre: 1. - Ilicica)
2008. dec. 17. 17:20

Mire gondolsz pontosan?

Szúrni, magot ragasztani vagy lézerezni? De van fonalbeültetéses is.

2008. dec. 17. 17:17
Tű nélküli akupunktúra? Az meg milyen?
2008. dec. 17. 17:12
Sziasztok. Használta már valaki ezt a tű nélküli fül akupunktúrát? Van valakinek tapasztalata? Írjatok ha tudtok róla köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook