Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ákos születése fórum

Ákos születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ákos születése

2009. okt. 16. 22:38
Gratulálok neked drága:)Tényleg gyors szülésed volt:)Puszi Ákoskának is:))
2009. szept. 8. 18:13
Szia! Végre én is eljutottam a történetetekig. Jó olvasni az ilyen kerek "meséket". :) Irigyellek, hogy ilyen simán ment minden, még a vérnyomásos dolog ellenére is. Persze olyan jó fajta irigységgel. Így a vége felé közeledve már én is agyalok, mi lesz, hogy lesz és én is ilyen gyors szülést kívánok magamnak. :D Persze előtte érjek be rendesen a kórházba. ;) Hátha ez a kanizsai kórház nekem is "szerencsét hoz". :))
2009. szept. 8. 10:03
Köszönöm lányok, hogy elolvastátok! Köszönjük a jókívánságokat is!
2009. szept. 8. 09:05
Gratulálok a szép szüléshez, és az igaz élményhez!! Sok jót kívánok nektek!
2009. szept. 8. 08:52
Szia! Csak most olvastam, nagyon szépen megírtad! Sok örömöd legyen Ákosban!
2009. szept. 7. 23:01

Szió Böbe :-)


Olyan jó volt elolvasni szülés történetedet! Ákoska gyönyörű kisfiú lett!


Naplótok hű olvasója vagyok, így jól informált vagyok, mondhatni naprakész :-)

2009. szept. 7. 14:46
Gratulálok Nektek, ügyesek voltatok!:-) Minden szépet és jót, egészséget mindhármotoknak!
2009. szept. 7. 11:52

szia.


szép történet.

gratulálok a Kisfiadhoz :)

sok boldogságot a továbbiakban is!

2009. szept. 7. 10:36

Szia Böbe!


Nagyon jó volt olvasni a szüléstörténetedet. Megint 2009. januárjában éreztem magam, mikor mindenki a másiknak, és persze magának szurkolt, hogy végre a kajraiban tarthassa már a babát. Örülök, hogy nem lettél császáros, mert benntartottak. :) A "kis gyorsvonat" sokat fejlődött, és napról napra szebb. Gratulálok az egész családnak :)

2009. szept. 7. 10:03
Szeretném megosztani veletek kisfiam Ákos születésének történetét. Mindig azt képzeltem, majd ha eljön az idő, tudni fogom, hogy menni kell. Hát nem így történt... Már a 41. hetet tapostuk, de még mindig nem hittem el igazán, hogy szülni fogunk. Bár a kezdés döcögősen indult, a végkifejlet annál gyorsabban lezajlott.

Ugrás a teljes írásra: Ákos születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook