Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


32. Ilcsi Mama (válaszként erre: 29. - Doki13)
2011. szept. 23. 21:51
Kedves doki13. küldöm.
31. Ilcsi Mama (válaszként erre: 27. - HnéViktória)
2011. szept. 23. 21:50
Kedves Viktória, ha végére érek a feltöltésnek, amelyet XI. részesre tervezek és eddig még csak 2. rész van fent a fórumon. Akkor ha folyamatában lemásolod magadnak Te is sok mindent látni fogsz majd, és megértesz a képletedből. De azért majd készítek még neked egy kis magyarázatot, hogy ne legyél ennyire elkeseredett. Tudod, minden jóra fordul csak vannak bizonyos idők, mint neked is mostanság a Szaturnuszi I. Revulíciuós ciklusod, amelyek bizony ilyen és hasonló megoldandó feladatok elé állítják az embert. Jó éjt. Ilcsi Mama.
2011. szept. 23. 10:50

Szia!

80.07.02 12:39-kor születtem.

Elemeznéd,kérlek:)))

Köszönöm:)

29. doki13
2011. szept. 22. 21:10
Ilcsi mama:) Nekem válasz???
28. Zizisicc (válaszként erre: 21. - Ilcsi Mama)
2011. szept. 22. 20:48
Bocsánat, hogy beleszólok, de véletlenül elírtad: a Halak vizes jegy, nem levegős!
27. HnéViktória (válaszként erre: 26. - Ilcsi Mama)
2011. szept. 22. 20:47

Drága Ilcsi Mama!

Hihetetlenűl sokmindent leírtál...de amit nekem elküldtél egyszerüen képtelen vagyok értelmezni!


Írtam emailben választ melyben kifejtettem,hogy 1 dologra volnék igazán kiváncsi:látod-e az elemzésemben,a küzdelmet amit eddigi életem során megvívtam,tehát a sors akarta igy vagy én tettem nehézzé magamnak?

Lehet-e hogy rossz csillagzat alatt születtem?

És lehet nekem még valaha könnyebb az életem,mert fogy az erőm :(

köszönöm...

26. Ilcsi Mama (válaszként erre: 24. - HnéViktória)
2011. szept. 22. 20:33
Kedves Viki! No majd erről is írok később egy kis történetet.
2011. szept. 22. 20:27

Talán még ez az egy, ma belefér az időben: Majd holnap folytatom tovább, de sajnos a placidius jegyeket nem jeleníti meg, csak egy kis négyzet van helyette.


A születési képlet két dolgot jelez nagyon világosan: hogy honnan jövünk, vagyis a múltat, és hogy merre tartunk, vagyis a jövőt, az általunk kiválasztott irányt. Az I. házas Aszcendens, a IV. házas I. C által és a X. Házas M. C, és a HOLD által. Az Aszcendens jegy az általunk a megélt energia. Az alaptulajdonságokat, is jelzi, a fizikai megjelenésünket is meghatározza pláne az élet első szakaszában. A IV. házas I. C. Karmikus sorsfeladatunk is megmutatja, ebben az életben. Az M. C, vagyis a X. Ház a hivatás, a karrier pontja a születési képletben, és az Ego a világban vállalt tudatos én, kiteljesedésének jelképe. Azt mutatja, hogy mit akarunk a külvilág előtt elérni. A Hold pedig a lélek jegye, a személyiség belső magja.


Azt is szeretném nektek jelezni, hogy a kis gyermekek horoszkóp köréről még a baba életkorban, nem kell többet tudni. Mert a kisgyermekek jelleme még alakul. A gyermek 5-6 éves koráig emlékszik az előző életére is. Mire iskolába megy, elveszti azt a karakterét, és kialakul az új jellemvonása, mert rá kell jönnie, hogy esetleg az előzővel csak elutasításban volt része. Amikor már a gyermek nagyobbacska, akkor például a Plútó fényszögeivel, olyan hatásokat add, hogy amikor például a Marshoz, kapcsolódik, akkor a gyermek szereti kikényszeríteni a szülőből az agressziót. Addig provokál, amíg a szülő elveszti a türelmét. Ekkor kell a szülőknek okos határokat szabnia, hogy meddig mehet el a gyermeke. Ha nem megy simán, akkor a gyermek kiharcolja. Mivel a gyermek hajlamos a dühkitörésekre, pláne a kamaszkorban, akkor különösen nehéz, kezelni a helyzetet. Ez az úgynevezett, dackorszak.

Ekkor a szülőknek kell megtanulni azt, hogy bizonyos határokig, hagyni kell őt. Kezelni kell, hogy a gyermek a dühét valamiként, le tudja vezetni, ordítozzon, toporzékoljon, vezesse le dühét. Ezért feladatokat kell részére adni, sportolni kell tanítani, mert ezek is segítenek a túlélésben. Mert mint mindennek ennek is egyszer vége szakad, és ismét ott lesz a mi szép szófogadó szerető gyermekünk. De ha nem ezt az utat választjuk, hanem csak állandóan büntetjük, korholjuk, akkor a gyermek eltávolodik a szülőtől rossz társaságba, keveredik, mert azt hiszi ott több megértésre, talál és akkor már nehéz mit tenni érte. Minél több tapasztalatot szerez gyermekkorában a szülői hatalommal kapcsolatban, annál hamarabb találja meg belső erejét, és ezzel rendkívül erős személyiség válik belőle. A megélt otthon melege a legfontosabb a gyermek számára, legjobban ott érezheti magát. Legtöbbször nem is, akar felnőni, nehezen tud csak kiszakadni ebből a világból. De meg kell tanítani arra is, hogy hogyan nyisson kaput a külvilág felé is.


Mivel többen kértétek tőlem, hogy általában a horoszkóp képletről is, több legyen az ismeretetek, ezért most egy pár dolgok leírok, nektek:

A születési horoszkóp az élet, a sors és a jövő kulcsa. Csak az valósulhat meg, ami ebben a képben látható, mégpedig úgy, ahogyan az ebben a képben jelezve van - Egy planéta zodiakális befolyását mindenkorra rögzítettnek vesszük azon a ponton, amelyen a planéta a születés pillanatában állt.


A Nap jegyet mindenki ismeri és tudja, mert amikor Nap belép valamelyik csillagképbe, akkortól abban az időben születettek, ahhoz a „12- Állatövjegyhez „tartoznak.

A Nappályakörét (a horoszkóp külső 360 fokos körét) 12 részre osztották fel. Mindegyik szakasz 30 fokot tartalmaz, függetlenül attól, hogy kinek-kinek a horoszkópjában, kisebb vagy nagyobb terjedelemmel van jelen a ház mérete. A házcsúcs mindig a jegyet jelző két vonal közül az első. Az lehet a következő jegyben, jegy vonalán, vagy egy harmadik (következő) jegyben is. Vagyis egyház terjedelme, akár több jegyet is felölelhet.

Ennek a jegyek uralkodói bolygóinak hatásai miatt is, van jelentősége.

Vagyis: A hagyományos asztrológiában a Ház a zodiákus egy matematikailag meghatározott része, amely az élet egy adott területére utalnak.

Sarokházak a tetteket jelölik. Ezért kell elsősorban a kérdések tekintetében a képletben a négyességet vizsgálni, hogy ki az egyén: ASC I. ház, IV. ház, honnan jött, VII. ház kivel akar tovább menni és X. hová szeretne elérni, ez a négy a KENTRA tengely és a házak uralkodóbolygóik, motiválják az illető cselekedeteit.


Horoszkópban: Felkelő pont=Aszcendens= ASC: I. Házzal kezdődik.

I. Ház, (a jellem, egyéniség, az Én, az EGÓ, a temperamentum, a hajlam, az egészségügyi alap beállítottság).

Lenyugvó pont= Deszcendens: DESC. VII. Ház. A külvilág megnyilvánulása, a kifelé hatás, a partnerkapcsolatok, (akár üzleti kapcsolat is) és a házasság háza. A VII. ház, mivel az I-VII. Tengelyen van, ezért megmutatja számunkra, a fontos személyekhez fűződő

Kapcsolatainkat. Ha szeretünk, valakit akkor azonosulunk vele.

Mivel azonban szemben áll az I: Aszcendens házzal, így a jelentősége, is azzal egyértelmű.

Az Én kiegészítése, a társulás területét jellemzi.

M. C.= Felső láthatármetszés pont a X. ház. M. C, az Epliptika delelő pontja /az ég közepe/.

Ez az asztrológiai jelzés az életben megtanulandó célt jelöli. A X. ház a hívatásunkat, a nagyvilágban betöltött szerepünket mutatja meg. A munkát, mellyel azonosulunk.

Ez a ház jelzi még a hatalommal bíró szülőt is. Tehát azt az irányt jelöli, meg amelyben fejlődni kell. A pénzkeresési elhívatottságon túl jelzi, hogy hogyan lehet fejlődni mentális síkon is. A Cél. Tartalmakra, az eredményekre utal.


I.C =Alsó láthatár alatti metszéspont a IV. ház. A család az otthon a szülők háza.


A kozmikus erőközpontunk: a Nap.

Az asztrológia a Napnak, a Holdnak és hét bolygónak a Földre és lakóira gyakorolt hatását vizsgálja.   Merkúr:  Vénusz:  Mars:  Jupiter: 

Szaturnusz:  Uránusz: , Neptunusz:  és a Plútó kisbolygó: .


A NAP a látszólagos égi pályáján bejárja az eget azon a 360 fokos körön, amelyet a pályája leír az égbolton. A Nappálya mentén lévő 12 csillagképet görög elnevezéssel Zodiáknak, vagyis, állatövi jegynek nevezték el. A nyugati asztrológiában, ez a jellegzetes állatövi jegy a zodiákus 12 csillagképe, vagyis a Nap jegy.

Sorrendben az alábbiak szerint:

KOS , BIKA , IKREK  , RÁK  , OROSZLÁN  , SZŰZ , MÉRLEG , SKORPIÓ , NYILAS  BAK , VÍZÖNTŐ , és a HALAK .

Az állatövjegyekben való tartózkodási idők:


KOS jegy: Március 21 - április 20.-ig tart. Ugyan is ekkor lép be a Nap a Kos csillagképbe.

Bika: április21- május hó 21-ig. (más források szerint a Nap 05. 20-ig időzik itt)

Ikrek: május22 – június 21-ig. (Van forrás, mely ezt a záró időpontot 06. 20-vel jelöli meg.)

Rák: június22- július 21.-ig. Vannak olyan jelzések is, hogy Nap csak 07. 21, 22-án lép ki.)

Oroszlán: Július 22- augusztus23-ig.(de sok helyütt 07. 24- 08. 22-ig történik a megjelölés.)

Szűz: augusztus24- szeptember 22-ig.(vannak jelzések 08. 24- 09. 23-ig is).

Mérleg: szeptember23- október 23-ig.

Skorpió: október24- november 22-ig.

Nyilas: november23-december 21-ig. (van jelölés több helyen 12. 22-ig is).

Bak: december22- január 20-ig. (egyes helyeken lehet olvasni: 12. 23-01. 19-ig is)

Vízöntő: január21- február 18-ig.(leírást találhatunk: 01. 20- 02. 18-ig és 02. 20-i zárónapon is).

Halak: február19- március 20-ig.


Nincs éles átmenet a csillagképek között. Éppen ezért aki a határon született, annak mindkét csillagkép megjelenik az életében. Ezért is lehetnek az állatövjegyeknek a kezdő és befejező napoknak, más eltérés jelzései.


Innen folytatom majd. De Placidius jelek sajnos itt sem jelennek meg. Tehát próbáljátok megismerni más módokon, és helyettesítsétek be ide a négyzetek helyére. Sajnálom, az eredeti leírás szerint jobban érthető lett volna.

24. HnéViktória (válaszként erre: 22. - Ilcsi Mama)
2011. szept. 22. 20:21
Ez igaz!De nem éppen egy csendes család vagyunk!:))
23. Benita anyuka (válaszként erre: 18. - Ilcsi Mama)
2011. szept. 22. 20:18

Nagyon szépen köszönöm!!!:o)

Sok minden igaz!!! Sőt!

Puszi♥♥

22. Ilcsi Mama (válaszként erre: 20. - HnéViktória)
2011. szept. 22. 20:13
Viktória. Nagyon örülök, hogy rá ismertél, de hidd el a Ti párosításotok nem rossz. Hiszen kiegészítitek egymást jóban-roszban. Majd ha lesz idő még ezekről is írok, ha szeretnétek.
2011. szept. 22. 20:06

Akkor most több részletben olvashatjátok, mert a karaktert is figyelnem kell, hogy mennyit rakhatok fel egy menetben.


Kedves Fórumlátogatók és kisbabás anyukák!


Többeken kértétek tőlem itt priviben is, és más fórumokon is, hogy nem ismeritek a saját és a gyermekeitek Aszcendens jegyét. Már pedig jó, ha mindenki ismeri legalább a három legfontosabbat, mint: Nap jegy, Aszcendens, és Hold állása a horoszkóp-képletben.

Ezen kívül több kérdést is fel tetettek nekem, ezért úgy gondoltam, hogy akit érdekel azok részére, leírok pár dolgot.

Másoljátok ki saját magatoknak mappába és onnan könnyebb a hasznosítás.

Meglátom, hogy mennyire lesz körötökben sikeres a leírásom, ezért jelezzétek ezt itt, a fórumon, mert akkor még a jegyekre vonatkozó Két-, háromnapos időközökben váltakozó „Hold naptár” szerinti hatásokat is elkészítem nektek.

Ugyan is Holdhatások uralják a jegyeket, ahol épen a hold áthalad!

Ezért nem árt megismernünk a születési képletre gyakorolt holdhatást, illetve Holdnak a 2-3 naponként változó állatöv jegyben való tartózkodási idejük hatásait.


Nekem a legkedvesebb égitestem a HOLD ezért több leírást is készítettem már ebben a témakörben. Most ezekből is adok nektek egy kis ízelítőt.


Mivel a leírás tartalma hosszú, ezért csak több részletben tudom feltölteni. Nagyon remélem, hogy érthető is lesz számotokra, de ha nem, akkor itt a fórumon beszéljük meg, hogy mindenkinek – akit érdekel - olvasható legyen. Ebben a leírásban én a bolygók és a jegyek

Placidius jeleit is leírtam, de nem tudom, hogy a meg fog-e jelenni a felrakott anyagban.

Ezért ha nem lehet ilyen módon felrakni, akkor próbáljátok más helyről megismerni a jeleket.


,HOLD a második fővilágosító a napsugárzás legfőbb közvetítője. Minden bolygónál sebesebben kering. Kevesebb, mint huszonnyolc nap leforgási idő alatt vonul át a zodiákuson, és két-három napokat tölt el

Egy-egy állatövjegyben. HOLD a születési képlet elengedhetetlen eleme. Hold az anya jelképe is. Már csak azért is, mert a Hold jelentőségét az egészséggel, a jegyben- tartózkodási hely és életkörülmények megváltoztatásával, nőkhöz való viszonyokkal is kapcsolatba hozható. Születési horoszkópban: Hold analógiái egész életen átkísérnek. Hold impulzusai a személyiségre, folyamatokra gyakorolt szimbolikus hatásai a Hold a jegyben, házban bizonyos jelentéstartalommal bírnak, jelentése egészségre vonatkozóan, lelki otthonra, vágyakra, anyaságra, gondoskodása, családra vonatkozóan ebben a földi életben mindig is, jellemző lesz.

Hold jelentése az egyes jegyekben:


Hold a Tűz jegyű Kosban: Lelkes, jóindulatú, önérzetes, bátor, elhamarkodott, ösztönös, tettvággyal, rendelkezik.

Hold, Föld jegyű Bikában. Bikában: Óvatos, és gyakorlatias, derűs, vidám természet, nyugodt, biztonságot szerető, művészi érdeklődés jellemzi.

Hold, Levegő jegyű Ikrekben: Találékony, élénk jellem, fontos számára a mozgás a változatosság, a gyors gondolkodás, a kommunikáció, a könnyed kapcsolatteremtés.

Hold, Vízjegyű Rákban: Család központú, érzékeny, érzelmes, romantikus, hangulata ingadozó és ez befolyásolja döntéseit.

Hold, Tűz jegyű Oroszlánban: Túlzó, lelkes, vezetői becsvágy, irányító képességek, a család összetartása, Öntudat és nagylelkűség, segítőkészség jellemzi.

Hold, Föld jegyű Szűzben: Érzelmei, visszafogottak, hűvös, lekezelő, tartózkodó, megfontolt, racionális, értelmiségi típus, szerény és pontos, rendszerető, konzervatív.

Hold, Levegő jegyű Mérlegben: Bájos, barátságos, jóindulatú, rokonszenves, kompromisszumra hajlamos, szereti a társaságot és a művészeteket, jó az ízlése fontos számára a külsőség, békességet szereti, jó a diplomáciai érzéke is.

Hold, Víz jegyű Skorpióban: Átható és heves, független, zárkózott természet, megfigyelő képessége kiváló, analizáló, féltékeny típus.

Hold, Tűz jegyű Nyilasban: Nyitott, barátságos derűs, optimista, mindent hittel tesz,

Segítő-szándékú, fontos számára a külvilág visszajelzése.

Hold, Földjegyű Bakban: Óvatos, tartózkodó, céltudatos, visszafogott, praktikus, kitartó, szívós, félénk, bizalmatlan, irigy.

Hold, Levegő jegyű Vízöntőben: Visszafogott, de barátságos, ösztönösösen tehetséges, jó szellemi képességek és művészi adottságokkal rendelkezik, mindenre érzékeny és fogékony.

Hold, Levegő jegyű Halakban: Gyengéd, megértő, kedves és barátságos, gondoskodó és mindenek felett segítőkész.

Azonban sok mindenben befolyásolható, főleg érzelmileg, naiv.

Hold a legfontosabb tényező az emberi kapcsolataink szempontjából is, mivel a személyiséget fejezi ki és jellemformáló hatásai is, van, ezért, ha még azt is ismerjük, hogy az állatövjegy mellett milyen volt éppen születéskor a hold fázisa, azoknak is bizonyos jelentetés tartamai vannak: Új holdkor született gyermekek: gyermeki rácsodálkozással szemlélik az életet, nyílt, közlékeny, új ötleteket hoz világra, lelkes, szubjektív.

Növő hold idején születettek: erős akaratú, aktív és kifejező, kritikus, építő magabiztosak, kreatív, kíváncsi, produktív, ugyanakkor jószívű, teremtő, megnyugtató a környezetére, világmegjobbító idealista emberek lesznek.

Telihold idejében született gyermekek hosszabb és boldogabb életre számíthatnak. Ami viszont biztos: a természeti népeknél a legtöbb gyermek teliholdnál jön világra: képesek megvalósítani a dolgokat, összhangba hozzák a logikát a megérzéssel, hidat képeznek a múlt és a jövő között.

Fogyó hold idejében világra jövő emberek: átadja a tudását és eszméit, tanít és kommunikál, eszméi iránt elkötelezett, reformál. Megértő, együtt érző, érett, jó tanácsadó. Hajlékony, melankolikus. Meditatív és magába vonuló, álmodozó, tűnődő. Ösztönös, távolba tekintő, misztikus, más néven: KARMA hatás érvényesül, vagyis gyakran küldetése van, nagyobb, mint amennyit viselni tud. Az energia nagyobb, mint az „Én”, ezúttal nem függ tőlünk, mi történik - most a múlt tör elő.

A Hold szoros kapcsolatban áll az élet anyagi dolgaival is.

A hold mágiája szerint a hold uralja, vagy nagymértékben befolyásolja a légkört, ezért nagyban meghatározza az időjárást is.

A kozmikus tér hatását életünkre, egészségünkre, napi tennivalóinkra a Föld és a Hold pályahelyzete a legszámottevőbben befolyásolja, ugyanis ettől függ a földi gravitációs térerő változása (pl. az árapály jelenség a tengereken).

Második fővilágosítónk a Hold az éjszaka királynője a napsugárzás legfőbb közvetítője Folytatás következik.


Hát Igen, már elől a holdnál látom,(csak egy kis négyzet jelet jelzett a hold jel helyett) hogy sajnos a Placidus jeleket nem engedi a rendszer felrakni.


Akkor az lenne a javaslatom, hogy: a bolygó és állatöv jeleket, amiket én írtam, a Wörd programból tudod megnézni. Megnyitsz egy - sima levél - oldalt és oda beírod. Oly, módon, hogy felül a fájl sorban ►a Beszúrásra rákattintasz bal gombbal, abból kiválasztod szimbólumokat és a különleges karaktereknél található Placidius Symbols betűtípust és azt billentyű paranccsal be, tudod rakni a megnyitott oldaladra, és az aztán már automatikusan berakja majd a programm a betűtípusaid közé, és akkor már az olvasásnál és kinyomtatásnál is megjeleníti a gép a bolygó és állatöv jeleket.

20. HnéViktória (válaszként erre: 18. - Ilcsi Mama)
2011. szept. 22. 19:50
Köszönöm szépen,igen ő az én férjem!!!!!!!!:)
19. Ilcsi Mama (válaszként erre: 41. - Moonlight1977)
2011. szept. 22. 19:47
Persze az aszcendens is nagyban befolyásolja az egyént, hiszen az I.ház Az "ÉN az EGÓ" kezdő jegye. Ha követed majd a most amit felrakok leírást, többet is megértesz majd erről is.
18. Ilcsi Mama (válaszként erre: 15. - Benita anyuka)
2011. szept. 22. 19:26

Kedves Benita anyuka neked és másoknak is itt a KOS jegy:

XI. asztrológiai sorozat 1./ rész a KOS jegy: a zodiákus élenjáró jegye. Éppen ezért nincs mit csodálkozni azon, hogy az ilyen jeggyel rendelkezők, bármihez is fogjanak hozzá, mindig nyerni akarnak. Mindenkinél a legjobbnak lenni, és természetesen elsőként a célba érni.

Ezért mondjuk a Kos jegyű emberekről, hogy bátrak, energikusak, magabiztosak, és merészek. A kosok valódi kalandorok is, akik a tartalmas és rohanó életet kedvelik.

Alapeleme: a Tűz (a Tűzön a Mars uralkodik)

Uralkodó bolygója a MARS. (a hadisten)

Alaptulajdonsága: kardinális (fő)

Szimbóluma a kos feje.

A KOS Mottója " ÉN vagyok."


Általános Kos-jegyű jellemzés.


A mottójellemző egész „Énjükre”. Túláradó temperamentum, lobbanékonyság, a dinamizmus uralja az egész lényüket. A Kos jegy szülött gyermekkorában is már eleven, és pajkos, túlzottan is vakmerő, mivel hiányzik belőle a félelemérzet, ezért különös gondosságot igényel - a szülők részéről - a rájuk való odafigyelés. Fáradhatatlanok, optimisták, nem ismerik a lehetetlent. Hiányzik azonban belőlük az igazi kitartás.

Temperamentumosak, energikusak, lelkesek.

Kapcsolataikban toleránsak és őszinte társak. Vonzóak, hódítanak a nők körében.

Hatalmas vonzereje, meg tudja babonázni a többieket. Mindig vevők a meglepetésekre.

Aki Kos jegyben született igazán érti a módját, annak, hogyan lehet másokat megértéssel és melegséggel levenni a lábukról. Fantáziájukkal, eredetiségükkel kitűnnek a többiek közül. Társaságban, kellemes, vidám partnerek, segítőkészek, és nagyvonalúak.

Barátságosak, megbízhatóak. Dinamikus megjelenésük mögé rejtik sokszor érzékenységüket, ezáltal rettenetesen erősnek, és magabiztosnak tűnnek. Energiája imponáló, hatalmas önbizalommal küzdenek céljaikért. Vállalkozó szelleműek, Nem tudnak, és nem szeretnek veszíteni. Alaposan megfontolják a döntéseiket. Azt a szót, hogy lehetetlen nem igen ismerik. Nehezen viselik az alárendeltséget. Kitűnő vezetők és szervezők, fizikailag és szellemileg is a tettek emberei. Szeretik maguk körül a rendet és tisztaságot, és ezt másoktól is megkövetelik. Nem bírják ugyan a kötöttségeket, de könnyen kötnek ismeretséget, a kos jegyű, mint mindenben a szerelemi életében is egyenesen tör előre. Rájuk illik a legjobban, hogy

„szerelem első látásra”.

Jó tulajdonságaik mellett természetesen rosszak is akadnak. A kos a szerelemben is irányítani akar, ezért igen nehezen találja meg az igazi társát. Elvárja, hogy barátai és partnerei is ugyanolyan ritmusban éljenek, mint Ő maga. Mivel nagyon határozottak a partnerviszonyról elképzelései, módfelett önálló, ugyanakkor szinte csillapíthatatlanul vágynak a változatosságra. Ha a szerelem parazsa kihűl, egyszerűen tovább állnak.

Partnerükkel azonban a tartós jó kapcsolatuk megmarad, hiszen általában nem a társukban van a hiba, hanem a zsarnokságuk miatt ők maguknak kellene meg változniuk.

Legnagyobb hibájuk, hogy nincs bennük elég kitartás.

Többségük csak idősebb korában találja meg az igazi társát.

Legtöbb bajt konokságuk, türelmetlenségük okozza életükben. Kapcsolataikban, ezért célszerű lenne elgondolkodni azon, hogy miként adják lejjebb a rossz tulajdonságaikat. Hogyan kössenek kompromisszumot azért, hogy kölcsönös egyezményekkel, megegyezésre jussanak.

A rossz tulajdonságaikról való lemondásért cserében a sors jó egészséggel és hosszú élettel ajándékozza meg őket.

Párválasztásnál: Főleg a saját Nap, vagy aszcendens jegyűekkel valamint, az Oroszlán, és a Nyilas jegyűekkel értik leginkább meg magukat.

Jó társat találhatnak a - horoszkóp körben közvetlen mellettük álló - Bika és Halak - jegytípusú emberekkel is.

Szerencsés napjuk: a kedd. Mars-nap, a Mars bolygó a 9. számmal áll kapcsolatban, a 9. szám, pedig a számok közül egyik „Mester” szám. <Kaput nyit a jövő felé.>

Nagy, szellemi teljesítményekre add képességet.

17. Ilcsi Mama (válaszként erre: 13. - Doki13)
2011. szept. 22. 19:22
Kedves doki13. Igen tudok, de ahhoz rólad több ismeretanyagra lenne szükségem, ezért aki csak ilyen kevés ismeret alapján, illetve azok hiányában készít bármilyen horoszkópot, azt nem szabad komolyan venni. Most felrakok olyan leírást, amelynek az értelmezésével, látva a saját horoszkópod Te magad is sok mindent megértesz majd a képletedben. Az EKL táblázatodból pontosan látod, majd a bolygókat a jegyekben a házakban és azok fényszög kapcsolatatit is. A külső színes körben a jelek azt mutatják, hogy a bolygók körforgásuk=Tranzit módon, hol milyen jegyben - házban milyen fényszögeket kapcsolnak be. A hatásokat pedig majd tanulmányozhatod a leírásból Ha nem lesz érthető kérdezhettek szívesen válaszolok.
16. Ilcsi Mama (válaszként erre: 15. - Benita anyuka)
2011. szept. 22. 19:09
Oké! Felrakom már is.
15. Benita anyuka (válaszként erre: 12. - Ilcsi Mama)
2011. szept. 22. 19:08

Köszönöm :o)

82.04.10 kos

14. ae2b14362a (válaszként erre: 9. - Doki13)
2011. szept. 22. 19:06

Hali!

Az észre vettem,hogy kettős jellem hiszen néha meglepedők saját magamon is.

13. doki13 (válaszként erre: 11. - Ilcsi Mama)
2011. szept. 22. 19:02
meg) köszi szépen,kedves vagy)de most akkor rám mi vonatkozik?részletes horoszkopot tudsz csinálni?
12. Ilcsi Mama (válaszként erre: 10. - Benita anyuka)
2011. szept. 22. 18:50
Kedves Benita anyuka nem kell felíratkozni, hiszen ajándékként adom, ha kéred. Milyen jegyet szeretnél, hogy felrakjam?
11. Ilcsi Mama (válaszként erre: 24. - Doki13)
2011. szept. 22. 18:49
Doki13. Megkaptad a küldeményem?
2011. szept. 22. 14:09
Én is szeretnék "fel iratkozni" Lehet??? :o)))
9. doki13 (válaszként erre: 41. - Moonlight1977)
2011. szept. 22. 13:58
Csók) Az ikrek meg kettős jellem vonás:-)
2011. szept. 21. 15:06
én ismerem,és anyu tarot kártyával josol is...meg ingával betegséget diagnosztizál......
7. Seven of Nine (válaszként erre: 1. - Ilcsi Mama)
2011. szept. 21. 14:23
nem
2011. szept. 21. 11:40
Én is határnapon születtem..szept 22. szüz,de nem igazán illik rám sztem
2011. szept. 21. 11:36

Szia!

Engem is érdekel,megnéznéd nekem?1985.06.22.

2011. szept. 21. 11:15
Ez engem is érdekel... Mivel olyan napon születtem ami határnak mondható (január 20. de vízöntő jellem jobban illik rám mink a bak...)
2011. szept. 21. 11:13

Én 1989.08.17.én születtem, nekem is nézd meg, kérlek szépen! :)

Engem érdekelnek az ilyenek, a horoszkópok, stb....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook