Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akinek voltak hasonló fájdalmai... fórum

Akinek voltak hasonló fájdalmai... (beszélgetős fórum)

8. HnéViktória (válaszként erre: 1. - Törpilla04)
2012. okt. 20. 20:50

Vagbél petefészek holyaghurut.

Más tüneted nincsen,

Pl:gyakori vizelés,égő csipő pisi,láz?

2012. okt. 20. 19:58

Ugyanez volt nálam hónapokig. Aztán minden bizonyítás nélkül a biztonság kedvéért kivették a vakbelemet. Jól tették, mert kiderült, hogy be volt gyulladva a vége, azért nem volt igazán tipikus tünetem. Uh semmit nem mutatott, néha volt egy kis hőemelkedésem, amit másra fogtak. A vakbelem okozhatta,mert a műtét után teljesen elmúlt.

Vigyázz vele, mert velem egy olyan lány feküdt a kórházban, akinek hosszas nyűglődés után perforált, akkor jöttek rá, hogy az okozta. Lehet azért nem mertek már velem várni...

6. Roza78 (válaszként erre: 1. - Törpilla04)
2012. okt. 20. 11:03
Én is vakbélre tippelnék jobb, ha dokihoz mégy nehogy komolyabb legyen a baj.
5. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Törpilla04)
2012. okt. 19. 23:37
Nekem ugyan ez volt a bajom, egy fél évig húztam, aztán nagyon gyorsan ki kellett venni a vakbelemet!
4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Törpilla04)
2012. okt. 19. 23:28
Ahelyett, hogy félsz, menj el orvoshoz! Nőgyógyászat, gasztró... bármi lehet!
2012. okt. 19. 23:06
igen gondoltam hogy senki nem profi ezekben a témákban :D csak nagyon félek és már mindenre gondoltam...
2012. okt. 19. 23:05

itt mindenki csak tippelni fog:


lehet pl. petefészekciszta

2012. okt. 19. 23:03
a jobb oldalamon a hasam alján fáj nagyon (sokszor, de nem minden nap) kicsit fel is van ott puffadva a hasam, de csak ezen az oldalon és néha kicsit égető érzés is olyan furcsa nem is nagyon tudom leírni, hogy milyen érzés de kellemetlen,fájdalmas nagyon..:| régebbóta tart ez, de volt, hogy huzamosabb időre elmúlt és nem is foglalkoztam vele most viszont ismét elkezdett aggasztani (Mindenképp tervezek orvoshoz menni, csak gondoltam hátha volt már valaki hasonló cipőben és érdekelne mire számíthatok...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook