Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 26 éves anyukák, akiknek még kicsi a babájuk, beszélgessünk! fórum

26 éves anyukák, akiknek még kicsi a babájuk, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


2012. jan. 31. 12:09

Szia!


Hát egyelőre nincs itt nagy élet...

Én szinte csak este tudok gép elé ülni, most van a kivétel, a Picike alszik, a nagy meg Tom és Jerry mozifilmet néz és hangosan nevet rajta :)

Egyébként nem szeretem, ha a TV előtt ül, de néha engedek :) Inkább olvassuk a mesét :)

2012. jan. 30. 16:20

MOST MEGYEK FELÉBREDT A BABÓCÁM :)

TOVÁBBI SZÉP NAPOT,ÉS AZOKNAK IS AKIK KÉSÖBB BEKAPCSOLODNAK! :)

2012. jan. 30. 16:08

SZIA!

NEKEM A LÁNYOM MÁRCIUSBAN LESSZ 1 ÉVES!

NÁLUNK KIALAKULT NAGYJÁBÓL,HOGY 8-9 FELÉ ÉBRED,ÁTÖLTÖZTETEM,PELUSCSERE,AZTÁN SZOPIZIK /HÁLA ISTENNEK MÉG VAN TEJEM/ AZTÁN JÁTSZIK 1-2 ÓRÁT,ELALSZIK,12-FELÉ,VAGY UTÁN HAMIZIK FÖZELÉKET,HA JÓ IDÖ VAN NEM FÚJ NAGY SZÉL SÉTA,HA NEM AKKOR ITTHON MARADUNK,OLYAN 2-3 FELÉ ISMÉT CSUCSUL,UTÁNA JÁTSZUNK MAJD GYÜMÖLCSÖT HAMIZIK,KÖZBEN MÉG CICIZIK IS,:),MI 9-FELÉ FÜRDETÜNK,/8-KOR CSINÁLTUK,DE KITOLTUK MERT SOKÁIG FENT MARADT UTÁNA,/ MEGETETEM,SIMOGATOM A HÁTACSKÁJÁT ÉS ELCSUCSUL... :)

2012. jan. 30. 15:53

Szia!


Nekem egy kicsikém meg egy picikém van. A lányom 3 éves lesz jövő hónapban, a fiam egy hét múlva lesz 3 hónapos.

Napirend? Egy biztos pont van, az esti fürdés :) A többi minden nap alakul. Nagy általánosságban a Pici 7-8 között kel, a nagy 9 körül. Délelőtt játék, ha idő engedi séta, ebéd 2 körül, a nagy 2 éves kora óta nem alszik napközben, így délután játék, mese, vagy jönnek vendégek vagy mi megyünk. Esti "buli" fél 7 kor kezdődik, 8-ra mindkét gyerek vacsival, fürcsivel esti mesével, simogatással alszik :)

2012. jan. 30. 15:46

SZIASZTOK!

NEKTEK MILYEN A NAPIRENDETEK?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook