Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik nagyon nem várják a mensit decemberre :) fórum

Akik nagyon nem várják a mensit decemberre :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
969. Petra025 (válaszként erre: 968. - Monka09)
2011. dec. 2. 12:33

Szia!

Ne félj, biztos van benne valami, amire gondolsz, mert szerintem is a mamád küldte hozzátok ezt a pici babát:-)))

Én 08.02-ára vagyok kiírva:-)))

Megnézem a fórumot.

968. Monka09 (válaszként erre: 966. - Petra025)
2011. dec. 2. 11:35

Köszi szépen!!!!

Igyekszem vigyázni!!!

Te is! Te mikorra vagy kiírva? Én augusztus 7., a kalkulátorok szerint.


Csak félek kicsit attól, hogy ne legyen baj, mert most veszítettem el drága jó Nagymamámat, aki nagyon sokat jelentett nekem!!! Már terhes voltam,amikor most ő itthagyott bennünket, csak nem tudtam még! Remélem nem lesz emiatt baj!!!! Próbálok nem állandóan rá gondolni, hisz ez az élet rendje, de mégis félek kicsit. Olyan fura, hogy pont akkor a babó, amikor mamám elment, mintha Ő, Mamám küldte volna őt nekünk!!! Nagyon fura, de így érzem!!!


Vigyázzon mindenki magára!!!!

Még jelentkezem.

UI: Van egy olyan fórum is, hogy 2012 augusztusi babák, aki szeretne csatlakozhat!!!

2011. dec. 2. 11:31

megint kétcsíkos az ovutesztem,pedig pár napja még full negatív volt:)

persze erre nem adok de hátha:)

966. Petra025 (válaszként erre: 960. - Monka09)
2011. dec. 2. 11:22

Monka!! Gratulálok, ez nagyon jó hír!!!!!! Juj de jó, hát ez szuper!!!

Vigyázzatok magatokra nagyon!!!

965. manócskaah (válaszként erre: 963. - Monka09)
2011. dec. 2. 11:16
csak azért mert ugyanezt érzem én is mint te a haspuffadás is megvan meg olyan érzésem van mintha nyomná valami a nem is tudom a hugyhólyagom talán amitől állandóan olyan érzésem van mintha kicsit kellene pisilni,de amugy nem kell,és nekem is lent van ez az érzés a hasam alján a méhemnél
964. Monka09 (válaszként erre: 962. - Jennymanó86)
2011. dec. 2. 11:08
Köszönöm szépen neked is!
963. Monka09 (válaszként erre: 961. - Manócskaah)
2011. dec. 2. 11:07

Köszönöm szépen!!!

A hasszurkálást kb.november közepén éreztem, és utána is néha-néha. Hogy is írjam le neked??!! Hasonló ahhoz mint amikor beszúródik a levegő, belenyilallik, de csak néhány pillanatig tart, vagy pár perc az egész, néha meg olyan volt, mint mikor meg akar jönni. De nekem sose tartott sokáig, csak pár pillanat. De hol jobb, hol bal oldalt szúrt bele és ami fontos egészen lent, teljesen a hasam alján,ahol a méh van, ott körül.

Még egy jel, kb.2 napja fel is van puffadva a hasam, bár mensi előtt is szokott néha, de ez éreztem másfajta puffadás.

962. jennymanó86 (válaszként erre: 960. - Monka09)
2011. dec. 2. 10:52
GRATULÁLOK!!! :)))
961. manócskaah (válaszként erre: 960. - Monka09)
2011. dec. 2. 09:49
Gratulálok:) és hogy szúrkált a hasas le tudod írni?:)
960. Monka09
2011. dec. 2. 09:29

Sziasztok!


Újra csatlakoznék hozzátok, egy ideje csak olvasgattalak titeket, nem mertem elkiabálni a dolgokat, eddig vártam.

Szóval igazából holnapra nem várom, de már nem bírtam tovább, ma reggel csináltam egy tesztet, mert nagyon gyanús előjeleim voltam: hasam szúrkált, amit sose szokott, mellem feszült már min. egy hete. Így egy 5 perces tesztet csináltam ma reggel, és már az első percben ott volt a két csík!!!!

Most nagyon boldog vagyok!!!!

Gondoltam megosztom veletek!!!

Mindenkinek nagyon jó egészséget, vigyázzatok magatokra!!!!

2011. nov. 30. 08:56

Sziasztok Lányok!

Tegnap meg volt az első doki látogatásunk, és minden rendben van, megállapította a méhen belüli terhességet, még csak a 11 mm-es petezsákot láttuk, és totál oda voltam meg vissza:-)))

Kép az adatlapomon az én kis Picurkámról:-)))

Femibion 800-at kell szednem a terhesség 12. hetéig. December 20-án kell visszamennem újra:-))) Már alig várom, még három hét, de én már alig várom, hogy újra lássam:-)))

2011. nov. 29. 10:03
Sziasztok:) mizujs?
2011. nov. 29. 09:11
sziasztok lányok
956. manócskaah (válaszként erre: 955. - Mankácska87)
2011. nov. 28. 22:22
köszi:)
955. Mankácska87 (válaszként erre: 954. - Manócskaah)
2011. nov. 28. 20:28
Akkor drukk 1000-el!
2011. nov. 28. 16:19

Válaszoltam a másik forumon florina:)


Csajok nekem meg teljesen nega az ovu tesztem,3napja még szép erős két csíkos volt most meg semmilyen második csík nincs tehát TÚL VAGYOK RAJTA:):) végre:D és ezekszerint ovum is volt nagyvalószinüséggel,tehát már csak a babára várunk:)

remélem sikerült:)

Drukk mindenkinek:)

953. Mankácska87 (válaszként erre: 949. - Petra025)
2011. nov. 28. 13:44

Írd majd meg hogy mi volt a dokinál!

Annyira örülök, hogy neked már sikerült!!! :))

2011. nov. 28. 13:24
létezhet hogy most lesz peteérésem ha már elvileg megvolt??? csak mert mátol szabad szerelem van és nekem szurkálodik a bal petefészkem de nem tom miért páromnak nem mondtam ezeket a tüneteket mert akkor tuti védekezni fog. Lehet elhuzodott a peteérés vagy miez most am most nem vettem észre középidőben a tojcsis nyákot. vagy csak nem figyeltem rá
2011. nov. 28. 12:18
jaj lányok olyan izomléáz van a hasam aljában pedig nem tornáztam semmit a 7végén XD lehet már a fekvéstől
950. Mankácska87 (válaszként erre: 948. - Manócskaah)
2011. nov. 28. 11:15
Én is mértem magam, de most nincs sok értelme, mert egy kicsit megfáztam, és igaz hogy emelkedik, de az lehet a megfázástól is!
949. Petra025 (válaszként erre: 943. - Mankácska87)
2011. nov. 28. 11:08

Aha, akkor zajlanak odabent a dolgok. Hátha kellemesen csalódunk, és még is lett egy kis pocaklakó odabent!


Hát velem minden rendben, holnap megyek délután dokihoz, nagyon várjuk már. Kíváncsi vagyok, hogy már mi a helyzet odabent, és mikorra leszek kiírva, nekem ugye rövidebbek a ciklusaim, mensi dátumától számítva 4 hetes és 4 napos vagyok, ha viszont olyan kalkulátorba ütöm be az utolsó mensi dátumát, ahol a ciklus átlagos hosszát is meg kell adni, akkor aszerint már 5 hetes vagyok. 5-ik héten már van petezsák ezért bízakodom a holnapi vizsgálatban. Semmi jelem nincs most, azaz kellemetlen, a melleim nagyobbak, de nem vészesen, estére kemények is lesznek. Ha viszont kajás vagyok, akkor ennem kell de tüstént, viszont sokat meg nem tudok enni egyszerre! Most nyugi van, nics émelygés, hányás semmi, és remélem hogy nem fogom visszasírni ezt az időszakot:-))))

Majd elmesélem mi volt a dokinál!

948. manócskaah (válaszként erre: 947. - Mankácska87)
2011. nov. 28. 10:49
HA elkedik az jó igen mert mostmár tudom hogy tul vagyok a peteérésen,az emelkedés akkor jó igazán ha a mensi napján sem esik le a hő,addig természetes folyamat,mert a progeszteron minden ciklus 2.felében van ez segiti megtartani a babát ha esetleg van.aztán majd kiderül:) köszi aranyos vaagy,már 3-4-5naja tul vagyok a pé-n a ciklus.hu mérései alapján tehát mostmár nincs más dolgom mint váni és reménykedni,és nektek drukkolni:)
947. Mankácska87 (válaszként erre: 946. - Manócskaah)
2011. nov. 28. 10:45
Ha emelkedik akkor az jó nem? Nem így mutatja a babó, hogy "itt vagyok"? De jó lenne!!! :) Nagyon drukkolok neked, na meg én is mindenkinek!
946. manócskaah (válaszként erre: 945. - Mankácska87)
2011. nov. 28. 10:33

ne gondolj erre,biztos ott van az a babó:) nagyon drukkolok neked:)

Én túl vagyok a pé-n ma láthatóan felment a hőm,de már szerintem legalább 3 vagy 4napja túl vagyok rajta csak a hőm még szórakozott velem kicsit:/:)

Ugyhogy én most várok és imádkozom hogy dec 9.én ne jöjjön meg se később se előbb se semmikor majd 9hónap mulva:) nagyszerű lenne igy karácsony előtt,szebbet nem is kívánhatnék:) Az összes pé gyanus napon egytt voltunk tehát reménykedem hogy sikerült:)


És mindenkinek nagyon drukkolok hogy karácsonyra már 1el többen legyetek:)

945. Mankácska87 (válaszként erre: 944. - Manócskaah)
2011. nov. 28. 10:19

Én is nagyon, egyre jobban! Nagyon megörültem amikor ezt mondták, de nem merek semmire gondolni nehogy csalódjak.

Most kicsit rossz is hogy ezt mondták az orvosok, mert eddig elkönyveltem magamban, hogy nem vagyok terhes, rossz volt, de nem lettem volna csalódott amikor megjön.

Így meg ha mégsem jött össze a babó, akkor nagyon csalódott leszek. Na meg akkor a műtét is...


És te hogy vagy? :))

944. manócskaah (válaszként erre: 943. - Mankácska87)
2011. nov. 28. 10:01
juj de jó,remélem lakik ott bent valaki :) drukkolok:) többiek hogy vannak?
943. Mankácska87 (válaszként erre: 940. - Petra025)
2011. nov. 28. 09:55

szia!

Jobban vagyok, bár a tüszőim nőnek, és ha nem repedt volna meg a domináns tüszőm, akkor már műtene, de még nem zárta ki a terhességet, ezért meg kell várni a következő vérzést, azt mondta, hogy ezek nem olyan ciszták, amik befolyásolják a teherbe esést.

A leletemet lefordítottam az orvosi szótárral, és aszerint: "rendes nagy méh, " üre" (az nem tudom mi) kissé tágabb, benne folyadék"


Ráadásul vizitkor mentem, és a többi doki is bejött az UH-ra, és megnézték hogy mi van velem, ezután jól megtárgyalták, hogy nem zárhatják ki a terhességet.


Ha nincs pocaklakóm, akkor azonnal műtenek, de ha van, akkor ezek a ciszták nem jelentenek problémát, mert ebben az esetben ezek fel fognak szívódni.


És te hogy vagy drága?

942. Florina87 (válaszként erre: 940. - Petra025)
2011. nov. 28. 08:46
szia köszi jol vagyok csak köhögök kissé te?
2011. nov. 28. 08:45
sziasztok lányok
2011. nov. 28. 08:28

Sziasztok!

Kivel mi újság? Mankácska jobban vagy már?

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook