Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik nagyon nem várják a mensit decemberre :) fórum

Akik nagyon nem várják a mensit decemberre :) (beszélgetős fórum)


9. Kramer (válaszként erre: 7. - Nyuszi85)
2011. nov. 8. 11:38
Te mikorra nem várod és mióta próbálkoztok?
8. Kramer (válaszként erre: 6. - Manócskaah)
2011. nov. 8. 11:37

kakor vasárnap izgulunk mindketten! :))

Mikor tesztelesz először? Én tuti szombaton, nem fogom tovább bírni. :)

Nekem is fáj a cicim, néha picit érzem a hasam, de azon kívűl semmi.

Remélem összejön. Ja és nekem is magas a hőm, de az csak a mensi előtt érdekes. Vagy leesik és akkor jön a mikulás vagy fent marad és akkor jön a baby. :)

7. nyuszi85 (válaszként erre: 6. - Manócskaah)
2011. nov. 8. 11:25
Egyértelműek a jeleid, nálam is ugyanezek voltak :))))) nagyon izgalmas, még 5 nap hátra. Szerintem bizakodhatsz igenis :-)))
6. manócskaah (válaszként erre: 3. - Nyuszi85)
2011. nov. 8. 11:24

igen mindenhol ott vagyok ami igaz rám :D:D

13.ára nem várom és ez a 4.hónap hogy próbálkozunk.De talán most sikerült nagyon bizakodó vagyok:)

Eddigi tüneteim:Magas hő 37,2(sosem volt még a reggeli hőm ennyi) méhszúrkálás(eddig azt sem tudtam hol a méhem:S:D) cicifájdalom,és hasi görcsök,mindjárt megjön érzés,ami még lehetetlen és ilyenkor több a hüvelyváladék is,ja és nagyon hisztis vagyok,szegény párom.... :S:D:D

Remélem mielőbb babások leszünk:)

5. nyuszi85 (válaszként erre: 4. - Kramer)
2011. nov. 8. 11:22
Szia, na akkor még lehet izgulni :-)))) az jó nagyon. Akkor még úgyszólván az elején vagytok. Szorítok nagyon, hogy még összejöjjön ebben a hónapban :-))) de ha nem akkor legkésőbb karácsonyra :-)))
2011. nov. 8. 11:19

Sziasztok,

én sem várom már novemberres, de lehet december lesz belőle! Csatlakoznék én is. Manócska látom te is nagy fórumozó vagy!! :))))))


Én vasárnapra nem várom és ez a 3. próbálkozós hónap.

3. nyuszi85 (válaszként erre: 2. - Manócskaah)
2011. nov. 8. 11:15

Természetesen :-)) üdv közöttem egyenlőre. Akkor szorítok neked nagyon, és mikorra nem várod még? Én nekem most van meg, úgyhogy előttünk december és a jövő.

Mióta próbálkoztok?

2. manócskaah (válaszként erre: 1. - Nyuszi85)
2011. nov. 8. 11:13
szia,én már novemberre sem várom,de azért csatlakoznék ha lehet:)
2011. nov. 8. 11:12
Szeretettel várok minden kedves leendő kismamát, akik decemberre a karácsonyfa alá egy szép csíkos tesztet szeretnének ajándékként elhelyezni. Gyertek és izguljunk együtt :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook