Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik hosszú munkaviszony után vállalkozóvá váltak fórum

Akik hosszú munkaviszony után vállalkozóvá váltak (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 7. 09:45

Fura dolog ez, mert tisztában vagyok a felelősséggel, meg a vállalkozásunk feladataival, mégis akkora könnyebbség van rajtam, csak ez a fura lelkifuri szerű izé ne lenne..

A vicc az, hogy most is dolgozok...

Mellékesen honlapokat készítek.

De valahogy ezt mégsem érzem munkának, pedig megrendelők vannak...

2010. ápr. 7. 09:30

Szia

En pont forditva eltem at,barmint hogy vallakozobol lettem egyszeru melosm,de ugyanezt ereztem en is hogy allando melo es kapkodas es rohanas utan nyugi van es nincs a hatalmas feleloseg a vallamon stb.

ez kb 1 jo honapig tartott mire hozzaszoktam ahoz, hogy nem kell mindenrol tudnom hogy mi folyik a ceggel kapcsolatban eppen ,bar meg most is utanna kerdezek neha hogy minden oks, mondom a magamet ha valami nem jo,szerintem az ilyen belulrol jon.Egyszeruen munkamanias vagy te is szereted a porgest megha nem is mondod akkor erzed jol magad ha allandoan tele vagy tennivalokkal

4. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2010. ápr. 7. 09:27
Ez szerintem egyedi. A párom 8 év alkalmazotti lét után lett vállalkozó. Illetve KFt-je van. Ő reggel 8-tól este 8 ig dolgozik.
2010. ápr. 7. 09:27

Szia

Nem fog sokaig tartani ,a jot nagyon hamar megszokja az ember.

2. caffi (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2010. ápr. 7. 09:26

Először is sok sikert a vállalkozáshoz!

Én is éreztem hasonlót....de mára már teljesen hozzászoktam.....és ez nagyon jó:).....Nem egyszerű a vállalkozok élete,de már nem csinálnám vissza:)))

2010. ápr. 7. 09:21

Sziasztok!

Tapaztlatokat szeretnék itt cserélni.

Vállalkozóvá váltam. Tesómmal közösen nyitottunk üzltet. Ma elég csak 3-ra bemennem, és nagyon furcsán érzem magam.

Eddig ugye feszített munkatempó, 3 féle feladat 4-féle határidővel, de mindegyik tegnapra is késő, kapkodás, idegeskedés, mindenkinek megfelelés, mindenhez jóváhagyás kérés volt az életem.

Most meg a magam ura vagyok, nem főnököm van, hanem társam, szabadabb életvitelem van, elkezdett időm lenni más dolgokra, és olyan lelkifurdalás-féle érzésem van.

Úgy érzem magam, mintha lógnék...

Holott erről szó sincs.

Hiányérzetem van, mintha valamit elfelejtettem volna, holott semmi ilyesmi nincs.

Jah, 8,5 év munkaviszony után váltottam...


Mások is éltek át ilyet?

Meddig tart ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook