Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


270. sparkler (válaszként erre: 268. - Dmimi)
2009. júl. 10. 09:01

Én akkor amikor leszálltam az asztalról, akkor nagyon, egy pillanat alatt kiszakadt belőlem minden, de utána egyáltalán nem délután már betét sem kellett.


Utána is feltételezem azért mert nem volt a bal oldal átjárható, és amit benyomtak kontrasztanyagot, az ott jött ki ahol beküldték, és kimosott mindent amit bent talált.


Ha nem múlik el akkor menj vissza! Vagy legalább hívd fel őket telefonon.

2009. júl. 9. 20:36
én kb. 2-3 napig, a végén már nem erősen.
268. dmimi
2009. júl. 9. 18:01
Lányok! Ti meddig véreztetek HSG után? Nekem ugye hétfőn volt a vizsgálat, de még mindig vérzek. Mennyire normális ez?
267. 064abada22 (válaszként erre: 266. - Dmimi)
2009. júl. 9. 08:44
köszi:-)
266. dmimi (válaszként erre: 265. - 064abada22)
2009. júl. 8. 21:03
Jól van! Oké! Drukkolok nagyon!! Húúúú, ez már majdnem a célvonal! :)
265. 064abada22 (válaszként erre: 250. - Dmimi)
2009. júl. 8. 19:34

sziasztok

inszemináció lesz, férjem 3. eredménye ezt alapozza meg, kb. másfél -két hét, és kezdhetünk.

264. sparkler (válaszként erre: 263. - Dmimi)
2009. júl. 8. 19:29

Hát igen, ha ezt igy bevezetnék akkor most én is lehúzhatnám a rolót, mi túl vagyunk a második sikertelen lombikon (tegnap lett eredményem) és innentől esélyem se lenne rá, mert hogy pénzünk annyi nincs hogy a beavatkozást is fizessük az tuti. Megkaptam az elszámolást a beavatkozásról 419,169 Ft, gyógyszerek nélkül. Az + 220000 volt ebben a ciklusban.


Lehet egy milliárdos (mint Somody) ezt bírja, de mi nem.

263. dmimi (válaszként erre: 261. - Sparkler)
2009. júl. 8. 14:34

Nagyjából elolvastam. Úristen! Elmegy a .....-ba aki kitalál ilyen hülyeséget!!!(szerintem)


Azt nagyon dolognak tartanám, ha az első két kezelést teljes mértékben állambácsi fizetné, ha garanciát kapok arra, hogy mindkétszer sikeresen szülhetek.


Erről eszembe jutott egy lány. Szegény éveken át próbálkozott a babával. Túl volt már 6 sikertelen inszemen és 4 sikertelen lombikon, amikor is teljesen véletlenül derült! ki, hogy IRes (inzulin rezisztencia). (Hozzáteszem, szerintem odáig vmi kontár helyre járhatott, de akkor is.) Hála égnek, most az 5. lombikra sikerült a pocaklakó! :) Most 11 hetes kismama.

262. sparkler (válaszként erre: 247. - Marianna82)
2009. júl. 8. 14:18

Köszönöm. :-)


Persze, hisz tudod: SOHA NE ADD FEL!

2009. júl. 8. 14:16

Hány lombikot támogasson az állam Somody "úr" szerint:


[link]


Nem tudom mit kívánhatnék ennek az "embernek"...

260. dmimi (válaszként erre: 259. - Bobett)
2009. júl. 8. 11:59

Igen! Túléltük! :)

De azért mégis rossz, nem testileg fáj, hanem a lelkecskémnek nagyon rossz, hogy megbolygattak. Mondtam is hétfőn az uramnak, hogy a szexet még szóba se hozza! Majd ha úgy érzem, hogy akarok valamit, akkor majd ÉN szólok! :)

És igen, a lényeg, hogy minden rendben van!

259. Bobett (válaszként erre: 245. - Dmimi)
2009. júl. 8. 11:14

Szia!

Hát én is így éltem meg ezt az egészet, csak nem akartam senkit elriasztani, mert én tisztában vagyok azzal, hogy nem bírom a fájdalmat!

De azért Te is és én is túléltük! Ez a lényeg, meg az, hogy minden rendben van! :))))))))

2009. júl. 8. 10:03

Köszönöm a jókívánságokat!

Én is sok szerencsét és kitartást kívánok nektek,tiszta szívből,és majd írjál a fejleményekről!

Te sem panaszkodhatsz,csodaszép menyecske voltál Te is:)

257. dmimi
2009. júl. 8. 09:59

Pihenjél nyugodtan, abból a sok se árt! :)

És sok sikert meg szerencsét kívánok nektek a pocaklakóprojekthez. :)

2009. júl. 8. 09:53

Köszönöm!


Már túl vagyok a laparoszkópos petevezeték eltávolításon,meggyógyult a bibim.

Visszamentem a dokihoz konzultációra,és lassan kezdhetjük a stimut.Szerinte már a hónap végén,de én csak augusztus végén szeretném,mivel még regenerálódik a szervezetem,és előtte még elmegyünk egy hetet nyaralni,hogy kipihenten kezdhessunk neki a babaprojectnek:)

255. dmimi
2009. júl. 8. 09:33
Most néztem meg a képeidet. Gyönyörű menyasszony voltál!! :) Nekem is hasonló ruhám volt.
254. dmimi
2009. júl. 8. 09:30

Bocs, hogy ilyen lassan reagálok, csak közben a telefonon lógok. Anyó tűzhelyének az üzembehelyezését intézem.


Húha, sajnálom,hogy ilyet, így kellett átélned! :(

És most hol tartasz?

2009. júl. 8. 09:15
Nekem nem az orvosom csinálta hanem egy idősebb főorvos.Ezzel nem is lett volna gondom,csak olyan nyersen közölte velem,hogy minkét petevezetőmet vetessem ki,hogy mire eljutott a tudatomig ő már ki is ment a szobából és egyedül maradtam a kérdéseimmel:( Végül utánnajártam saját magam!
252. dmimi
2009. júl. 8. 09:08
Nekem ő a dokim, és a HSG-t is ő csinálta. Ilyen szempontból szerencsés vagyok.
2009. júl. 8. 09:05

Örülök,hogy ezen a téren rendben vagy!

És Eszter az orvosod,vagy csak a HSG-t csinálta meg?


Mert nekem nem az orvosom végezte ezt a beavatkozást.

250. dmimi
2009. júl. 8. 09:04

Miri!


Ha jól emlékszem, nektek ma lesz konzultáció. majd gyere és számolj be a dolgokról!

249. dmimi
2009. júl. 8. 09:00
De nem bánom a fájdalmat, mert kiderült, hogy minden rendben van. Ettől nagyon féltem, mert anyai ágon halmozódnak az ilyen "női problémák" (méh, petefészek-az egyiket már kivették ciszta miatt)
248. dmimi
2009. júl. 8. 08:58

Szióka!


Eszter nem mondott semmit, rutinszerűen odaadta a receptet, aláíratott velem vmi papírt. Annyit mondott csak, hogy minden rendben van.

Majd a konzultáción megbeszéljük hogyan tovább. De még nem kértünk időpontot, a dokinéni is szabin lesz és mi se tudjuk még hogyan alakul a nyár, majd telefonon kérünk ip-t.

247. Marianna82 (válaszként erre: 244. - Sparkler)
2009. júl. 8. 08:57

Sparkler!!!


Sokat gondoltam Rád tegnap,és nagyon szorítottam hogy pozitív eredményeket közölhess velünk.

Tiszta szívből sajnálom hogy nem sikerült:(

...de ne add fel kérlek!!!

246. Marianna82 (válaszként erre: 245. - Dmimi)
2009. júl. 8. 08:54

Szia dmimi!


Örülök hogy túl vagy a vizsgálaton és a petevezetőid jól átjárhatóak!

A Sumamed után nekem is hányingerem volt,de másnapra elmúlt.

Hogyan tovább,mit mondott az orvosod?

Akihez jársz (doktornő) mi a véleményed róla?

245. dmimi
2009. júl. 8. 08:17

Sziasztok!


Hétfőn megvolt a HSG. Végre! Idáig is eljutottam!


Nem olyan volt, mint amilyenre számítottam. Nekem nagyon fájt! Nem maga a vizsgálat, hanem amikor már bennem volt az "anyag" és Eszter azt mondta : "Kicsit lejjebb húzzuk az uteruszt". Én azt hittem, hogy rögtön kiszakad a méhem. Én akkorát ordítottam. Szóval borzalmas volt, az a pár mp "bearanyozta az egész napomat". De lehet, hogy csak én vagyok érzékenyebb az átlagnál.

Du. 2 körül hazaértünk, férjecskémnek el kellett mennie. sikerült aludnom egy-két órát, aztán iszonyatos hányingerre ébredtem. Mindkét végemen folyt ki, ami bennem volt (ugye értitek mire gondolok). Én annyira megijedtem, hogy a végén még sírtam-zokogtam is. Este 6 körül fejeződött be a dolog. Ma olvastam el a Sumamed betegtájékoztatóját, vsz, hogy a mellékhatások jöttek ki rajtam. De ennyire? Muszáj voltam egy nyugtatót bevenni, annyira kész voltam. Sírtam, meg remegett kezem-lábam. Így végre sikerült elaludnom este 8 körül. Tegnap 10-kor ébredtem és még délután is aludtam néhány órát. Kipihentem magam egy kis időre.

2009. júl. 6. 10:41

Sziasztok!


Nekem várakozással (mármint a hétvége), de már csak egyet alszunk. :-)

243. Bobett (válaszként erre: 242. - Dmimi)
2009. júl. 6. 08:08

Szia!

Ne aggódj, túl leszel rajta hamar! Szorítok Neked nagyon! Puszi

242. dmimi
2009. júl. 5. 17:57

Sziasztok Lányok!


Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat! :)


Már nagyon szeretném, ha holnap este lenne!

Nagyon szeretnék túl lenni ezen az egészen!


Nektek hogy telt a hétvége?

241. Bobett (válaszként erre: 240. - Sparkler)
2009. júl. 2. 13:36

Ez így van! Én sem hallottam még, hogy valakit befektettek a hsg miatt! Szerintem csak azért mondják, hogy mindenki vigyen magával cuccot, mert sosem lehet tudni! Sajnos akármi adódhat! Elég, ha az ember rosszul lesz vagy valami! Akkor tuti, hogy lefektetnék egy pár órácskára! Vagy mondjuk ha nagyon vérzik stb. !

Sok sikert lányok mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook