Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


360. Nanda (válaszként erre: 356. - Ides)
2009. júl. 25. 10:09

Márc. elejétől voltam táppénzen,én például első két hétben 5-ször voltam fönn(első héten kétszer ,második héten háromszor).

Márc.közepén volt a leszívás,rá három napra a beültetés,30-án vérvétel(sajnos nem sikerült).

Szerintem sokmindentől függ kinek hányszor kell fölmenni.

359. Bobett (válaszként erre: 358. - Ides)
2009. júl. 25. 09:56
Ha írsz a férjeddel együtt egy nyilatkozatot, hogy ilyen kezelésre jártok, s átveteted a főnököddel, egy példány az övé, egy meg a tiéd, akkor nem rúghat ki, mert a törvény véd!
358. Ides
2009. júl. 25. 09:03

hát nem tom mit fogok még csinálni,egyelőre még úgy is megbeszélés lesz,majd csak kitaláljuk hogy hogyan legyen,sztem csak mg tudjuk oldani hogy ne kelljen 2 hétig minden nap menni mert akkor meghülyülök..az fini lenne..

kicsit fosok hogy hogyan lesz,remélem nem vágnak ki ezek miatt..

357. Molyka (válaszként erre: 345. - Geridina)
2009. júl. 24. 21:27

Jesszus, ilyenkor mi van? :(


Én amikor szúrtam magam, akkor dolgoztam, inszem után viszont pihi. Mondta a körzeti, hogy kiír, nem hiányzik a munka.

356. Ides
2009. júl. 24. 20:18
mert akor hogy hogy csak 1 hónapig voltál táppénzen? nem kell feljárni vagy?
355. Ides
2009. júl. 24. 20:17
az jó,mondjuk a főnököm jó fej,de hát ha tényleg ennyi tkell feljárni akkor nem tom..és 1 hónap alatt terhes is lettél?
354. Nanda
2009. júl. 24. 20:06
Kb.:egy hónapig voltam táppénzen.Mondjuk én elég nehéz munkát végzek három műszakban,és a decapeptyltől is elég ramatyul voltam.A háziorvosom meg azt mondta,amiben tud segít.:)
353. Ides (válaszként erre: 352. - Nanda)
2009. júl. 24. 19:45
de végig kiírtak?meddíg tartott? vagy arra a napra kaptál táppénzes papírt?
352. Nanda (válaszként erre: 349. - Ides)
2009. júl. 24. 19:43
Én táppénzen voltam.Nem lett volna annyi szabim.
351. Ides
2009. júl. 24. 19:11

ollállá:D akkor esély az van rá,bár egyszerűbb lenne 1-el ,de ki tudja:D

csak lennénk már ott hogy pozitív a teszt és eltelt 13 hét:D

350. 064abada22 (válaszként erre: 346. - Ides)
2009. júl. 24. 18:52
férjem családjában is vannak ikrek:-)
349. Ides
2009. júl. 24. 18:26
Miri1 akkor neked még könnyebb így..mi lesz velem még nem tom ha ennyit kell feljárni,valaki aki nem gyesen van, és jár stimura hogy oldotta meg?
348. 064abada22 (válaszként erre: 344. - Ides)
2009. júl. 24. 16:39
én gyesen vagyok... szerintem normális a doki, bár kissé szűkszavú...
347. Nanda (válaszként erre: 345. - Geridina)
2009. júl. 24. 16:09
Érdekes,nekem azt mondták 35 év alatt 2-nél többet nem ültetnek be.
346. Ides (válaszként erre: 345. - Geridina)
2009. júl. 24. 13:56
jajj ,nem semmi:D azé 4-es iker.. iker még jöhet a sógornőmnél 3-as van +1 gyerek..hát nem mondom mit kell rohangálni :D:D:D:D nah de legyen baba egyáltalán,majd a többi megoldódik:D
345. geridina (válaszként erre: 343. - 064abada22)
2009. júl. 24. 13:22

Nekem 5 tüszőben 4 petesejtet találtak, mindhármat sikerült megtermékenyíteni, mind a négy osztódott. Amikor megkérdezték, hányat szeretnék visszakapni, azt mondtam, négyet. Azt mondta a doki: "na de abból négyesikrek is lehetnek" Mondom nem érdekel engem, így a biztos:)

Aztán úgy nézett ki, három megmaradt, a végén ikrek lettek. Sajnos a 20. héten elhalt az egyik baba.

344. Ides
2009. júl. 24. 13:08

ajha,ikreken én is elgondolkodnék,bár nálunk sztem amúgy is bent van a pakliban:-)mindkettőtöknek köszi, Szűcs dokihoz megyek én is,milyen a tapasztalat amúgy?:D

melózok,és nem tudom hogyan sikerül összeegyeztetni ezzel a feljárással mert Sopronból 3 és fél óra felérni meg ugye vissza is kell érni,tehát utána nem tok menni dolgozni az tuti,van aki ki is van írva táppénzre? vagy hogy van nálatok?geridina nálad pedig miért kellett minden nap menni?

343. 064abada22 (válaszként erre: 341. - Ides)
2009. júl. 24. 12:03
szia Ides. én a 2. napon voltam uh-n, otthon adta be férjem az injekciókat, ma voltam megint uh-n, kedden már inszemináció. Szűcs doktornál voltam, 3 tüszőm van, kicsit meglepődtem a kérdésen ikreket vállalok -e??
342. geridina (válaszként erre: 341. - Ides)
2009. júl. 24. 11:11
Mindenki máshogy reagál a stimura, és attól is függ, hogy hosszú vagy rövid protokollt csinálnak. Én 2 hétig kaptam a decapeptylt, addig nem kellett bejárni, aztán jön a stimu injekció, az pedig nálam úgy volt, hogy 1 hétig minden nap mentem, minden nap vérvétel, az eredmény után mondták meg, hány darabot kell aznap kapnom. A következő héten már csak kétnaponta kellett mennem. Szóval kb 2 hét volt összesen. Nekem így jött ki az 1 hónapos előkészítés a deca-val együtt
341. Ides
2009. júl. 24. 10:36

ne add fel,majd megoldódik minden:-)

lányok akik már jártak BMC-be stimukor hányszor kellett bemenni,illetve bejárni ellenőrzésre amíg megcsinálják az inszemet

340. Molyka
2009. júl. 24. 10:32
Bobett! Ilyet szerintem mindenki érzett már, mármint hogy valaki másról álmodozik. Ilyenkor elég egy álom, vagy egy vad idegen pillantása... Mindenesetre szorítok Neked, hogy jól döntsél és minden rendben legyen Veled.
339. Bobett
2009. júl. 23. 18:03
Köszönöm lányok! Igyekszem összeszedni magam, de a baj az, hogy már nem is róla álmodozom! Nem tudok konkrét személyt mondani, de valaki más! Most itthon van, alszik szokás szerint, de engem már nem is érdekel!Nem akarom ezzel szétrombolni a fórumot, úgyhogy nem is panaszkodom tovább! Majd lesz valahogy! Mindannyiótoknak nagyon sok sikert kívánok a babához! Egyszer remélem, hogy én is csatlakozhatom az édesanyák klubjához! :)))
338. Ides (válaszként erre: 333. - Bobett)
2009. júl. 23. 16:35
nehéz ügy..mindenkinek,nekünk is volt hullámvölgy,10 éve vagyunk együtt,de túljutottunk rajta,pedig hidd el, mint nálad, nálam se volt egyszerű,kicsit hagyd és pihentesd a dolgot és ne stresszelj mindenen ,mert úgy érzem hogy most te is minden kis apróságon felhúzod magad(én is ilyen vagyok)most nálam,hogy ezek a nyamvadt kilók nem mennek le az megőrjít..pedig CH mentes kaját rendelek minden napra amiben max 350 kcal van így összesen 1200 kcal-t viszek be minden nap..1000 alá mondták hogy ne menjek mert akkor meg raktároz a szervezet..így is..akkor még..a fosós betegség alatt fogytam 1 kg-t és elkeztem úgy mint máskor enni,feljött 4 kg..már nem bírom,ááááá:D nah szóval kitartás
337. Molyka (válaszként erre: 335. - Bobett)
2009. júl. 23. 14:40

Nem tudok mit mondani. Nagyon tehetetlen helyzet és biztos szarul érzed magad. De most a cél előtt ne add fel... eddig végigcsináltátok (végigcsináltad?) akkor most már menni kell előre.

Személy szerint lehet hogy hülye vagyok, de a baba a legfontosabb dolog, érte minden megtennék. Még akkor is vállalnám és boldog lennék, ha nem lenne párom. Mondjuk az egy más helyzet lenne, meg biztos minden más lenne, de akkor is küzdenék.

Ha most szétmennénk a férjemmel megviselne, de lehet hogy az jobban, hogy kifutok az időből és mi lesz a babával... Nemtudom. Aztán lehet hogy másképp lenne ha labilis lenne a kapcsolat és akkor azt mondanám, hogy elég, feladok mindent.

336. 064abada22 (válaszként erre: 329. - Molyka)
2009. júl. 23. 09:35

Molyka összesen 7-et kapok, ma van az utolsó adag, aztán holnap ultrahang, és kiderül hogyan tovább. a pocakom továbbra is fájdogál.

Bobett ez természetes, én két éve vagyok itthon, nemrég volt szerencsém pár napot dolgozni, nagyon jó volt emberek között lenni (igaz igyekszünk minél többet kimozdulni otthonról).

335. Bobett (válaszként erre: 334. - Molyka)
2009. júl. 23. 06:23
Pont ez az, amire nem vágyom! Az egyedüllét! 11 hónapot voltam itthon táppénzen, rengeteg időt töltöttem egymagamban, nem sok kellett ahhoz, hogy bekattanjak! Most már dolgozom, s nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de jól esik, mert ott legalább van aki hozzám szól!
334. Molyka (válaszként erre: 333. - Bobett)
2009. júl. 22. 21:08
Akkor lehet hogy kicsit el kéne menned csak úgy egyedül... nemtudom. Tényleg nem, de sajnálom.
333. Bobett (válaszként erre: 332. - Molyka)
2009. júl. 22. 19:21
Hidd el, hogy már mindent megpróbáltam annak érdekében, hogy figyeljen rám, foglalkozzon velem! De semmi nem jött be! Már beszéltem is vele, s két napig tartott a hatása, utána minden visszaállt a régibe! Nem vagyok boldog, s nem érzem azt, hogy fontos vagyok neki! Már tényleg nincs több ötletem!
332. Molyka (válaszként erre: 331. - Bobett)
2009. júl. 22. 18:56
Huha, nagyon negatív vagy. Ne add fel a kapcsolatotkat, tudom, nekünk is volt mélypont. Remélem rendeződik minden körülötted.
331. Bobett
2009. júl. 22. 18:35
Igyekszem talpon maradni, csak nagyon nehéz, főleg úgy, hogy a párom is tojik a fejemre mostanában! A héten még egy délutánt sem töltöttünk együtt! Ma is megbeszéltük, hogy melyik busszal jövünk haza együtt, erre kiderült, hogy ő már rég a kertben van anyukámmal! Egyre inkább hajlok afelé, hogy kilépek ebből a kapcsolatból! Egyre jobban úgy érzem, hogy nem működik! Lehet, hogy az sem véletlen, hogy nem jött össze a baba! Szóval elég sz.r passzban vagyok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook