Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


120. Jasmine
2009. máj. 11. 15:40

Hát én még mindig tanácstalan vagyok...:(((((

2 orvos is a Kaálit javasolta Nekem, aki műtött is meg még 1 másik kedves ismerősöm is. Fogalmam sincs, hogyan lehet így az embernek a szívére hallgatni? Mert úgy kellene leginkább. Hiába ingyenes a BMC, én azt is hallottam, h nyomni kell a dokiknak ugyanúgy a lóvét, akkor meg ebből a szempontból ugyanaz, mert a Kaáliban nincs hálapénz. Persze(!!!) ELVILEG!!!!!!

119. d58b988bee (válaszként erre: 116. - Jasmine)
2009. máj. 11. 09:17
Sajnos a Kaáli is hiába fizetős ott is állítólag a futószalagon mennek a dolgok. Nekem totál elment a kedvem az egésztől az biztos.Az, hogy 10 perce nincs az orvosnak arra, hogy megfeleően tájékoztassa a beteget az hányinger:o((
118. Gaabessz (válaszként erre: 116. - Jasmine)
2009. máj. 11. 09:16

Szia!

A Kaáliról eddig semmi jót nem hallottam, sőőőt!!!

Szerintem a BMC nem rossz, velem eddig rendesek voltak, én Zeke doktorhoz kerültem, ő egy kicsit furi, de nem rosszindulatú. Nekem a nődokim is a János kórházban van, ő irányított át a BMC-be, de az sem egy utolsó szempont, hogy ingyenes!!!

117. geridina (válaszként erre: 116. - Jasmine)
2009. máj. 11. 08:58

Én azért válaszottam elsősorban, mert ez ingyenes.

A másik indok a Sejtjeink című dokumentumfilm volt

116. Jasmine
2009. máj. 11. 08:49
Lányok! Aki ebbe a meddőségibe jár, mi alapján döntött? Totál kész vagyok, egyik sem olyan, hogy szívem szerint mennék bármelyikbe is. Sok mufurc, meg bunkó orvosról hallok, ami nem lenne baj de lehet akkor a munkája is olyan, nem? A Kaáliról tud valaki valamit?
115. Bobett (válaszként erre: 114. - D58b988bee)
2009. máj. 8. 11:24
Na akkor most már ezt is tudjátok, szóval lehet akciózni! Próbálkozzatok, hátha sikerrel jártok! Szorítok nagyon! Puszi
114. d58b988bee (válaszként erre: 113. - Bobett)
2009. máj. 8. 10:31
Köszi megvagyok 21. nap volt peteérésem lh teszttel is bebizonyosodott, szóval eddig sose voltunk együtt abban az időben:oDD
113. Bobett (válaszként erre: 112. - D58b988bee)
2009. máj. 7. 08:37

Köszi, aranyos vagy! Én is bízom a sikerben!

Te hogy vagy?

112. d58b988bee (válaszként erre: 111. - Bobett)
2009. máj. 7. 07:55
Hajrá Bobett!!! Sikerülnie kell!!
111. Bobett (válaszként erre: 110. - Gaabessz)
2009. máj. 6. 19:52
Nagyon szívesen! Így van! Egy vizsgálat ide vagy oda, már teljesen mindegy! De legalább megnyugszol, hogy nincs baj! Minden jót kívánok Neked! Én ma kezdtem el a stimulálást! :)))))))Hétfőn meg már megyek uh-ra meg laborba, de Pécsre!
110. Gaabessz (válaszként erre: 108. - Bobett)
2009. máj. 6. 18:11

Köszi a választ Bobett!

Már beszéltem a dokimmal,kértem időpontot,bár ő azt mondta, nagy valószínűséggel a vizsgálat miatt van és néhány nap alatt magától elmúlik majd. Azért természetesen én kértem, hogy vizsgáljon meg, minden rendben van-e.

109. Nitka (válaszként erre: 106. - Bobett)
2009. máj. 5. 14:16

Helló Bobett! Köszi a választ! :)

Nincs még eldöntve, hogy hová mennék... most fogalmazódott meg bennem a döntés, hogy valamit lépni kell, mert ez így nem jó. Budapesti vagyok, (XXII. ker). Szeptember óta próbálkozunk, egyelőre semmi sikerrel és úgy érzem, hogy a dokim is csak sötétben tapogatózik. Ezért gondoltam hogy elmennék egy szakorvoshoz, aki konkrétan a meddőséggel fogalkozik.

108. Bobett (válaszként erre: 107. - Gaabessz)
2009. máj. 5. 12:22
Szia! Egy-két napig én is éreztem ilyen fájdalmat, de nekem cisztám volt, s szerintem inkább azt éreztem! Szóval nem tudom, hogy ez amúgy normális e! Szerintem nézesd meg magad egy orvossal, veszteni nem vesztesz vele semmit! Max. megnyugodsz egy kicsit! Minden jót Neked!
2009. máj. 5. 10:43

Sziasztok lányok!

Azoktól szeretnék kérdezni, akik már túl vannak a HSG-n. Nekem a HSG simán ment. Kellemetlen volt, de igazából nem volt fájdalmas (csak az előkészületek), nem volt elzáródásom. Igaz azt a 10-15 percet kihagytam volna az életemből, amíg előkészítve a vizsgálatra feküdtem a gép alatt és vártam a rtg-es doktornőre, mert vmi dolga akadt... A vizsgálat után felírt a doki 2 db Summamed-et, hogy azt egyszerre be kell venni, nehogy gyulladás/fertőzés alakulhasson ki. A vizsgálatom ápr.30-án volt, a gyógyszereket be is vettem. Azóta viszont minden nap szúró fájdalmat érzek, szerintem a petefészkem fáj. Olyan, mint mikor jól felfázik az ember. Az lenne a kérdésem, hogy volt-e közületek valakinek hasonló panasza a vizsgálatot követően vagy csak én jártam így?!? Szerintetek forduljak orvoshoz emiatt vagy majd elmúlik???

106. Bobett
2009. máj. 5. 10:22

Szia! Én a nőgyógyászomtól kaptam beutalót! Kell időpontot kérni egy konzultációra, s mind a kettőtöknek fel kell menni az összes eddigi lelettel együtt! Célszer, ha mindent lemásoltatsz, mert általában el szokták kérni a papírokat!

Sok sikert kívánok! Hova szeretnél menni? Hova valósi vagy? Puszi

105. Nitka
2009. máj. 5. 09:38
Sziasztok! Én most határoztam el, hogy egy évnyi felesleges próbálkozás után elmegyek egy meddőségi kozpontba. A segítségetek szeretném kérni ebben. Kitől kell beutalót kérnem? A nőgyógyásztól, vagy a háziorvostól? Pároknak kell menni, vagy csak a nőnek? Nagy valószínűséggel nálam van a baj (ezt egy hormonvizsgálat kimutatta)... Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!!
104. Bobett (válaszként erre: 102. - Sparkler)
2009. máj. 5. 08:28
Én is köszi! Azt hiszem fogom magam és felmegyek értük! Amúgy a mai napig nem értem, hogy mi miért nem kapunk a leletekből azonnal! Az megillet minket! Na mindegy! Próbálom kiverni a fejemből az egész kócerájt!
103. d58b988bee (válaszként erre: 102. - Sparkler)
2009. máj. 5. 07:46
Köszönöm, akkor rögtön kiadják vagy elötte kell szólni?
2009. máj. 4. 22:57

Minden további nélkül kiadják a leleteket, de ha a férjetekét is akarjátok akkor neki is ott kell lennie.


:-)

101. d58b988bee (válaszként erre: 100. - Bobett)
2009. máj. 4. 13:20
Köszi:o) Úgy lesz:o)
100. Bobett (válaszként erre: 99. - D58b988bee)
2009. máj. 4. 12:45
Szia! Ez a kis pihenő biztos, hogy hasznodra fog válni! Menjetek el nyaralni, pihenjetek sokat, töltsetek együtt minél több időt a párocskáddal! Hidd el meglesz az eredménye!Minden jót Neked!
99. d58b988bee (válaszként erre: 97. - Bobett)
2009. máj. 4. 12:33
Mi úgydöntöttünk egyenlőre sehova, volt két terhességem már nem hinném, hogy nem sikerül, most pihenni szeretnék legfőképpen agyilag.
98. Bobett (válaszként erre: 96. - D58b988bee)
2009. máj. 4. 11:25
Amúgy írd majd meg légyszi, hogy kiadták e a papírjaidat! Köszi
97. Bobett (válaszként erre: 96. - D58b988bee)
2009. máj. 4. 11:24
Szia! Én is gondolkodtam rajta, hogy felmegyek és elkérem az összes leletemet, de nem tudom, hogy kiadnák e!Amúgy eleve nem értem, hogy miért nem kaptunk belőle mi is egy-egy példányt! Nekem is jó lenne, ha a kezemben lennének a laborok, mert nagyon kíváncsi lennék, hogy akkor milyen eredményeim voltak! Bár szerintem a prolaktinom már ott is magas volt, csak nem foglalkoztak vele! Hova szeretnél járni ezután?
96. d58b988bee (válaszként erre: 95. - Bobett)
2009. máj. 4. 10:42
A leleteimért megyek vissza max. tényleg szerintetek azt kiadják?
95. Bobett (válaszként erre: 93. - D58b988bee)
2009. máj. 4. 10:06
Szia! Ezek szerint minden rendben van Veled! Ez nagyon jó! Jól gondold meg, hogy ezek után vissza mész e ehhez a dokihoz! Örülök, hogy minden ok! Szorítok Neked!
2009. máj. 4. 09:53

Sziasztok!

Régen írtam már ide, nem is olvastam még vissza, de nekem túlstimulálás és amúgy is PCO-s petefészek miatt cystám lett a leszívás előtt pár nappal. Ugyanígy járt egy társam is, egymás mellett feküdtünk, mert muszáj volt leszívni a cystát. Akkor azt mondta az egyik műtősnő, hogy egy pici örömünk legyen az ürömben, ilyenkor több az esély a sikerre, és valóban, akkor sikerült:) Az már a második volt. Aznap hárman vártunk az eredményre, mikor kiderült a jó hír, és abból kettőnknek sikerült. A másik lány az volt, akinek szintén cystája lett.

93. d58b988bee (válaszként erre: 88. - Molyka)
2009. máj. 4. 09:31
Nem vagyok PCO-s a helyedben én is megnézetném máshol is. Igazából döbbenten hallgattam, hogy a tüszőket, amik érni fognak, majd havonta, azokat nézte annak.
92. Juditka77 (válaszként erre: 91. - Bobett)
2009. máj. 2. 10:20
Igen, csak egy van... Én is rá gondoltam...
91. Bobett (válaszként erre: 90. - Molyka)
2009. máj. 2. 07:47
Szia! Ha jól tudom, akkor egy doktornő van a BMC-ben!S.Eszter! Legalábbis én rá gondoltam!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook