Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


330. Nanda (válaszként erre: 319. - Pólika)
2009. júl. 22. 18:20

Én hozzá járok.

De vacillálok,hogy ha most sem sikerül,akkor máshova megyünk.

329. Molyka (válaszként erre: 326. - 064abada22)
2009. júl. 22. 18:05
Akkor összesen hány merionalt lőttél be? Érdekes, abból lehet következtetni hogy kihez jár az ember, hogy milyen stimulálót kap. :)
328. Molyka (válaszként erre: 324. - Bobett)
2009. júl. 22. 18:04
:( Nagyon sajnálom, de eljön a Te időd is!
327. Molyka (válaszként erre: 323. - 064abada22)
2009. júl. 22. 18:03
Igen, az. :) Növekednek a tüszőcskéid.
326. 064abada22 (válaszként erre: 324. - Bobett)
2009. júl. 22. 18:03
holnap még kapom a Merionalt, pénteken uh, remélem utána jöhet a tüszőrepesztő:-) inszemináció kb. a 14. nap környékén lesz?
2009. júl. 22. 17:54
Bobett fel a fejjel! én is irigykedve nézem a kismamikat, ismerőseim között is van két kisbaba és egy kismama.
324. Bobett (válaszként erre: 323. - 064abada22)
2009. júl. 22. 17:50

Szia! A BMC-ben én is ezt kaptam! Azért fáj a hasad, mert már érnek a tüszőcskék! Szóval ne aggódj, minden rendben van! Ez az összes stimuláló szernél így van! Ez a cél! Kívánom, hogy sok szép nagy tüszőt tudj növeszteni és sikerüljön a várva várt baba!

Olyan furi csajok! Akikkel először voltam beültetésen, azok most szültek! Mindenkinek sikerült akkor csak nekem nem! Annyira fáj belegondolni, hogy már én is ott tarthatnék, de még mindig baba nélkül vagyok, azóta túl három sikertelen beavatkozáson! De azért örülök is nekik!

2009. júl. 22. 17:27
lenne egy kérdésem. Merionalt kapok, ma van a 6. nap, eddig semmi gondom nem volt, de most elkezdett fájni a hasam. ez normális?
2009. júl. 22. 17:24
Pólika ha így vesszük én is "szerencsés" vagyok, átjárható a petevezeték, hormonokkal is minden ok, túlsúlyos se vagyok, egyedül férjem eredményei nem a legjobbak. sőt már van egy gyerekünk, de a tesó nem akar jönni...
321. Molyka (válaszként erre: 319. - Pólika)
2009. júl. 22. 16:15

:) Addig nem lehet egy nő boldog, amig el nem éri azt, amit akar, vagyis a kisbabát.

Egyszer vizsgált Zeke, köszönöm elég is volt belőle, mintha valami óriási sodrófát nyomtak volna belém. :S

Mesélj nuygodtan. Én is sok rosszat hallottam, de úgy vagyok vele, hogy valakiben bíznom kell, és most Koncz tanár úr az, akiben ezt az illetőt megtaláltam. Vannak rémtörténetek (Bobetté, akire ha rágondolok összeszorul a szívem) de emberek vagyunk, tévedhetnek az orvosok is... Csak ez a tévedés emberek sorsa felett dönt, és sokszor visszafordíthatatlan.

320. Ides (válaszként erre: 319. - Pólika)
2009. júl. 22. 14:57

hát senkinek sem könnyű akinek nem jön a babó,vagy ezért vagy azért..

én Szűcshöz megyek majd,nem ismeret ,de Molyka mindent lecsekkol:D sztem Ő tud valamit:D

319. Pólika
2009. júl. 22. 14:36

Jaj lányok most látom milyen szerencsés vagyok! Nincs PCO-m, nincs pajzsmirigy problémám, átjárhatóak a petevezetőim, nem vagyok túlsúlyos (max 3-4 kg- felesleg van rajtam), apácskának is azért akad vmi használható a produktumában, a prolaktinomat Bromocriptinnel rendbehoztás és nem tudok róla hogy cukros lennék. Hozzátok képest én lehetnék a világ legboldogabb embere. Sok sikert kívánok mindenkinek és kérlek benneteket, hogy próbáljátok meg azt észrevenni ami van és nem pedig azt ami nincs. Ha nehezen megy akkor szívesen elmesélek egy pár hajmeresztő történetet amit a BMC folyosóján hallottam.

Jár még vki a Zekéhez?

318. Molyka (válaszként erre: 313. - Pólika)
2009. júl. 22. 12:09

Nem, egyik sem törvényszerű, azonban van egy olyan része a dolognak, hogy ha valaki a PCO miatt kövér, akkor az visszavezethető a szénhidrát és az inzulin anyagcsere zavarára. Vagyis a szervezete nem képes lebontani a dolgokat, így hiába eszik keveset, hiába mozog, egyszerűen stagnál a szervezete.

Van egy koléganőm, 45 kiló sincs, durván PCO-s. Ott más probléma is van tudtommal.

317. Ides
2009. júl. 22. 09:31

PCO-sok nagyrészének súlytöbblete van,olyan mint én vannak túlsúlyosok is,de vannak kifejetten soványak,tehát ebből nem lehet leszűrni,de nekem már kb 5 éve tudják hogy sok éretlen pete van a fészkemben,mégis a mostani dokim jött rá, hogy összetett ez a dolog,és PCO-s vagyok..bizonyosan csak a vérből lehet megtudni van-e probléma az inzulin szinttel,Molykának és nekem is magas,de nekem terhelés előtt is magas,nem csak evés után(kérdem én akkor ne is egyek vagy mi a fene?)

ezért sem értettem hogy a met-et miért nem írták fel nekem,miért kaptam pajzsmirigy gyógyszert...

nah mindengy már nagyon várom augusztus 27-én megyünk a BMC-be,és történjen valami,mert sztem mindenki csak ide-oda noszogat,meg hogy fogyjak..de hát így?

316. 064abada22 (válaszként erre: 309. - Molyka)
2009. júl. 22. 08:46
jövő héten lesz az első, már van egy kislányom de a kistesó nem akar jönni.
315. geridina (válaszként erre: 313. - Pólika)
2009. júl. 22. 07:58
Jó a kérdés:) Szerintem mindkettő igaz lehet
314. geridina (válaszként erre: 308. - Molyka)
2009. júl. 22. 07:58
Hááát, ez egy hosszú és csúnya történet. Kb 5 oldallal ezelőtt részletesen leírtam, de röviden leírom: odamentünk, kivizsgáltak, jött a spermavizsgálat ugye kétszer egymás után. Közölték, hogy oké, fasza, jöhet az inszem. Kész a stimulálást, fekszem az ágyon, jön a doki (azóta már nincs ott azt hiszem, egy öregember, nagyon únszimpatikus), hozza az anyagot a csőben, azt mondja "nem értem, maguknak miért lesz inszem, semmi esély rá, rossz a spermakép". Mondom mi az istent zagyvál itt össze-vissza? Miközben én már fekszem előkészítve, egy hónapos injekciózás után? Hát hogy most megcsinálja, de a következőt meg kell beszélni. Na, gondolhatod, hogy a három hetet hogy vártam ki, míg letelt. Tuti biztos voltam benne, hogy úgysem sikerül. Naná, hogy nem sikerült. Aztán kiderült, hogy a férjemnek astenozospermiája van, ami azt jelenti, hogy jó, jó, meg sok is, csak 1 óra múlva teljesen leáll a mozgásuk, tehát esélyük sincs betalálni:) Na, ezek után jött az első lombik, aztán a második, ami sikerült. Röviden ennyi
313. Pólika
2009. júl. 21. 20:51
Várjatok: akkor az törvényszerű hogy aki PCO-s az túlsúlyos is? Vagy éppen fordítva? Aki túlsúlyos az PCO-s?
312. Molyka
2009. júl. 21. 19:29
Lányok! Hogy szeditek a Merckformint? Étkezéssel egybekötve vagy étkezéstől függetlenül? Nekem csak terhelésre lett magas az inzulinom, az meg ugye a kajától közevtkezik be. Mostanában naponta 2x eszem, de 3x1 van felírva.
311. Ides
2009. júl. 21. 19:14
Nekem meg már met. is kéne:D:D:D
310. Molyka (válaszként erre: 306. - Geridina)
2009. júl. 21. 16:56
Néztem a képeidet. :) Nemsemmi. Kéne valami elhatározás szerű nekem is.
309. Molyka (válaszként erre: 307. - 064abada22)
2009. júl. 21. 16:47

Nekem Norbi nem jött be, de valami 10 hét alatt 10 kilót az igen. Egy idősebb nő táncos tornája ez, sajnos csak videón van meg.


Volt inszemem. Neked még csak most lesz?

308. Molyka (válaszként erre: 306. - Geridina)
2009. júl. 21. 16:46
Miért döntött úgy tanár úr, hogy lombik legyen? Nekem most volt a 3. inszemem, sikertelen.
2009. júl. 21. 15:40

sziasztok

én is csatlakozok Geridinához, én is Norbival fogytam le, és lassan vissza kellene térnem mert 2 kg visszajött, pedig még csak nemrégóta kapom a hormonokat. van itt valaki akinek már volt inszeme a BMC-ben?

306. geridina (válaszként erre: 303. - Molyka)
2009. júl. 21. 15:09
Hát, mi 6 éve jártunk Konc tanár úrhoz, egy sikertelen inszem és egy sikertelen lombik után sikerült a második lombik. Még ma sem hiszem el, ha ránézek a gyerekre:)Sajnos most nem tudunk menni,mert nincs rá pénzünk, csak azért vagyok a fórumon, hátha tudok valakinek segíteni mint tapasztalt BMC-s:) Én most éppen 90-ről fogytam egyébként 75-re, de két hónapja lelazítottam, most újra kezdem. Még kéne vagy 10 kiló
305. Ides
2009. júl. 21. 13:03
de neked legalább lemegy valahogy... nekem annyira nem megy, hogy az már súlyos.. szó szerint..
304. Molyka (válaszként erre: 303. - Molyka)
2009. júl. 21. 13:02
Közben látom, hogy veled mizujs. Ki volt az orvosod és hogy sikerült a baba?
303. Molyka (válaszként erre: 302. - Geridina)
2009. júl. 21. 12:59

Nekem hogy lement ez a 10 kiló, neki kéne állni még mozogni, hogy még több menjen le, hiszen a 80 se a versenysúlyom. Megkaptam azt az Aviva könyvet (e-mailben) azt fogom kipróbálni, állítólag a meddőségre is jó.

Ti hol tartotok baba ügyben és kihez jártok?

302. geridina (válaszként erre: 300. - Molyka)
2009. júl. 21. 12:53
Egyetértek veled. Egyébként én nem gondoltam volna, hogy a PCO miatt nem tudok fogyni. Most már ezt is tudom. Nekem is PCO-m van, akkor is, azóta is, és most már tudom, miért mennek le olyan átkozottul nehezen azok a nyamvadt kilók. Ha pedig nem tornázom hozzá, egyszerűen bebetonozódik.
301. Ides
2009. júl. 21. 12:50
csak annyi hogy KÖSZÖNÖM!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook