Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki szokott bűnözni diéta alatt de nem adja fel, az jöjjön ide :) fórum

Aki szokott bűnözni diéta alatt de nem adja fel, az jöjjön ide :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
48. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 42. - 494a285e6d)
2009. szept. 11. 21:31

tyű.. én szeretm az alkolholt... főleg a koktélokat :);)

milyen a zabkása??? én még soha nem ettem. jól eltelít, nem???

47. Christine1979 (válaszként erre: 44. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 11. 21:30
Nekem is szélesedett a csípőcsontom... :D na, azt hittem, elfajzottam, de akkor látom, nem csak én vagyok így ezzel :))))))
46. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 38. - 494a285e6d)
2009. szept. 11. 21:29
ne piszkáljátok már egymást!! :(
45. Christine1979 (válaszként erre: 39. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 11. 21:29
A puffasztott rizst annyira nem szeretem, de a sokmagvas pufi búzát nagyon. :) egyenlőre még nem untam rá, de amúgy én is abonetteztem régebben. :)
44. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 34. - 6f773a273c)
2009. szept. 11. 21:29

jajj, de édi vagy :))))))

nem ,amúgy azért mondjam mert valahogy egyszercsak megnőtt a csípőm. de valahogy maga a csípőcsontom szélesebb... és tényleg olyan hirtelen 25 után történ valamikor :)

és Ő jó értelemben mondja amúgy, mert mindig megjegyzi hogy jó fogyjak, de a kerek formákat őrizzem meg :)))

de nagyon jól esik amit írtál :)))))

kösziii :)

43. 6f773a273c (válaszként erre: 35. - 00346cf747)
2009. szept. 11. 21:28
de a kis bűnözés muszáj!:) egy egy túrórudi kit hízlal fel???:)azt aki nem eszik semmit napokig,és amikor elkezd enni az illető,rögtön visszahízza,mert a szervezet így működik!ha az mber rendesen eszik,ésszel,egy kis nasival (nem napi 2 trüffeltortára gondolok),és elhatározással,aktív élettel,az tuti nyerő!nem szabad elvonni semmit,mert annál jobban vágyunk rá,és annál jobban szenvedünk tőle,hogy nem a mienk!gondolj(atok) bele!ha az van,hogy igen,ehetek milka csokit,van is itthon,majd fogok is ,akkor nem feltétlen eszik az ember,mégha azt mondja magában,hogy ugyan van itthon(ha nincs,hát ott a jó kis éjjelnappali,a fogatlan éjjeli eladóval),de nem szabad semmiképp se,annál inkább arra gondolunk,hogy de jó lenne...a tiltott gyümölcs mindig édesebb!!!de persze nem szabad eltúlozni,az is igaz:)
2009. szept. 11. 21:27

és leírom ezredszer, nem minden rohadt nap eszek szarokat, hanem havonta 1x 2x...emellett az alkoholt nem szeretem, tehát inni nem szoktam.


mind1, ugylátszik nem értitek (azok akik belémkötnek)

41. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - 00346cf747)
2009. szept. 11. 21:27
Igen! Épp az előbb néztem meg, és elég érdekesen áll:)))
40. 00346cf747 (válaszként erre: 36. - Szuszy)
2009. szept. 11. 21:27

Ami van itthon :))

Látom, használsz steppert, milyen tapasztalatod van? Most szeretnék vásárolni, és eltérő véleményeket hallottam róla.

39. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 37. - Christine1979)
2009. szept. 11. 21:26
Én korpovitot eszek meg van valmilyen sokmagos, teljes kiőrlésű, barna színű abonett féleség. nem tudom mi a neve sajnos mer ta csomagolást kidobtam, de nézz körül mert ezer dologgal lehet helyettesíteni a kenyeret és akkor nem unod meg a pufirizsát sem :)
38. 494a285e6d (válaszként erre: 28. - Csutkababa)
2009. szept. 11. 21:25

az, hogy ugy alakítottam az étrendem, hogy számolom a kalóriákat , az nem feltétlenül diéta.


akkor csak h tudd 1 napom:


reggeli variációk: 1 cs jóreggelt+ 1 poh tej (324 kc)

1,5 dl zabkása édesítővel, kávé (kb 305 kc)

pár dkg felvágott, 1 szelet barnakenyér, 1 poh tejeskv édesítővel (kb 324 kc)


tízórai: 100 kc-nyi vmilyen gyümölcs, vagy semmi


ebéd: kb 400-500 kcal, jellemzően ált. főzelék, vagy vmi sovány hús körettel (és nem sült krumplival!!!!!!)


uzsi: 100 kcnyi gyümölcs, vagy 1 pohár joghurt, vagy ha délutános vagyok melóban akkor 1 cs győri édes, vagy ha nincs kedvem enni, akkor nem uszizok.


vacsi: 2 poh joghurt, vagy 3 dl tej, vagy kakaó édesítőszerrel, ez is kb 300 kcal.


valóban tök tarthatatlan étrend 2naponta 10 km bringázással :D és semmi értelme nincs.


ha csak az nem, hogy mióta így élek, azóta sokkal jobb a közérzetem.


emellé ami mondjuk rásegítés az a nponta 3x 2dl almaecetes víz, meg az h napi kb 4 litert iszok, mert igénylem a vizet.

37. Christine1979 (válaszként erre: 33. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 11. 21:24

Hát, pedig már rozsdásodom :))


Igen, szerintem is változik az anyagcsere, meg a szervezet...

Amúgy nálam inkább az volt a gáz, hogy az állóképességek = a nullával. Négy emelet után lihegek, mint egy 80 éves, és ez nagyon gáz :S ezért is kezdtem el tornázni, mozogni intenzívebben...és úgy voltam, ha már ezt teszem, odafigyelek a kajálásra is.


Elhagytam a kenyeret két hónapja- nem is annyira gáz :) persze, eszek majd teljes kiőrlésűt, meg barna kenyeret, ha elértem a kívánt súlyt, mert azokat szeretem nagyon,- de ki lehet bírni puffasztott búzán is egyenlőre :)

36. Szuszy (válaszként erre: 23. - 00346cf747)
2009. szept. 11. 21:23

Igen, akkor amikor még volt nekem, arra fogtam. Tényleg mensi előtt 3-4 nappal óriási falási rohamokkal küzdöttem, persze engedtem a kísértésnek és nem volt olyan érzésem hogy búnt követek el. Most harmadik hónapja nincs mensim (okát még mindig nem tudja a nőgyogyim) de amikor meg kellene jönnie, na akkor valóban lecsúszik napi 2-3 túrórudi, sőt 2-3 kocka étcsoki, vagy egy kis sós mogyi, (ma pl. sótlan mogyi), de szerintem ennyi belefér.

Többiek! Mit szoktatok nasizni?

2009. szept. 11. 21:23
Tény, hogy a kudarc kis bűnözéssel kezdődik, de mivel azonnal nincs megtorlás, legyintünk rá, és tovább csináljuk. A bosszú viszont alapos... legtöbbünk rengeteg fogyókúra után kövérebb, mint valaha, vagyis ez nem tartós megoldás.
34. 6f773a273c (válaszként erre: 29. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 11. 21:22

szerintem a párod meg ne beszéljen,mert ha Rád néz,látja hogy milyen szép vagy,és nem mond marhaságokat!asszonyosodol!hülyeség...

lehet,remélem én nem nagyon fogok ennyit nyűglődni a szervezetemmel,de sajnos ez tényleg azon is múlik,hogy milyen az ember anyagcseréje!meg persze a kortól is(és itt nem a 27 évre gondolok,hanem kicsit későbbre:P),és attól hogy nem kell túlstresszelni,és az agyaddal is el kell hitetni,hogy most márpedig fogyok!szerintem főleg ezeken múlik!meg kiválasztani a megfelelő sportot,amit élvezel ,és azt csinálni!

nemtudom,láttátok e lesz 18,19-én Kőbányán a Nagy Sportválasztó Nap,vagy mi,ha érdekel megmézhetitek!ha más nem tapasztalat,és mindenki megismeri magát,és hogy mi a neki való sport!

33. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 32. - Christine1979)
2009. szept. 11. 21:21

tudom Én csak mondom már mégsem 18 :)

de Te sem avgy ám öreg :)

amúgy már Nekem is valahogy nehezebb... sokat változik a szervezet... érgen egy napig nem ettem és minusz egy kiló.... és már az anyagcserém sem a régi :):) de tényleg ;)

32. Christine1979 (válaszként erre: 29. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 11. 21:18

Közel 27? :DDD Még fiatal vagy te is. Én 30 múltam :D


Amúgy azért is kezdtem bele én is most, mert 30 felett nehezebb leadni a felszedett kg-okat, sajnos :(

2009. szept. 11. 21:18
jó amugy ha valaki úgy alkot ilyen véleményt, hogy semmit nem tud a másikról.
2009. szept. 11. 21:16
és abban igazatok van,hogy fontos az életmódváltás,de nem szabad szigorúan venni a fogyózást!annyira meg tudja keseriteni a mindennapokat!egyszerűen csak élvezni kell az egészséges ételeket,és kell néha nassolni!
29. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 24. - 6f773a273c)
2009. szept. 11. 21:16

hm:)

18 évesen Én is röhögve tartottam a súlyom. és bár idős nem vagyok de közel 27 és már nem megy ez olyan pikk pakk... párom szerint asszonyosodom.... itt ott van egy pár makacs dolog... az a közel plusz 10 év az sokat számít... sajnos

28. csutkababa (válaszként erre: 22. - 494a285e6d)
2009. szept. 11. 21:16

sajnálom,hogy ugy erzed rosszindulatu vagyok,

nem igy van.

ha ismernel tudnad, egyaltalan nem vagyok rosszindulatu.

epp ellenkezoleg, en mar kitapostam ezt az utat,es tudom mirol beszelek..

de a te dolgod.

sok sikert neked.


nem voltam kivancsi, mert ha dieta ,az nem eletmod valltas, es akkor is azt mondom, nem lehet diatazni egy életen át.

tenyleg nem rosszbol írtam amit iram

27. Christine1979 (válaszként erre: 20. - 494a285e6d)
2009. szept. 11. 21:15

Simán belefér egy-egy nap, mikor elengeded magad. Mert ahogy Minous is írta, KELL a nasizás néha :) én imádom a túró rudit, nem mondanék le róla. Meg ha odafigyelsz, mit eszel, mennyit, akkor gond nem lehet. :)


Én akkor zuhanok inkább magamba, mikor belenézek a tükörbe, és még mindig nem látom a kívánt eredményt... akkor jutnak eszembe olyanok, hogy kb a víztől is hízom, és többet nem eszek semmit :DDD ami persze, hülyeség, de sztem ilyen mindenkinek van. :)


A lényeg a kitartás, és hogy az ember ne törjön le akkor sem, ha nem megy annyira gyorsan a fogyás. Én amúgy is a lassabb, de eredményesebb fogyás híve vagyok.

26. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 21. - Csutkababa)
2009. szept. 11. 21:14
pedig nagyonis igazad van! borítékolom!!!!!!!
2009. szept. 11. 21:14
és egyedül te írtál ilyesmiket, szóval ne beszélj a többiek nevében.
24. 6f773a273c (válaszként erre: 21. - Csutkababa)
2009. szept. 11. 21:13
én tudom tartani a súlyomat!10 kilót fogytam,hmmm,kb két-három éve,és azóta pontosan ugyanott vagyok!pedig a túrórudi egy szent szó nálam,és rendesen eszem.(mondjuk mostanában nem,de az más téma,egy kicsit idegeskedem,de ez régen nem így volt,vagyis 2 hónapja,kb) nem törvényszerű a visszahízás!
23. 00346cf747 (válaszként erre: 18. - Szuszy)
2009. szept. 11. 21:13

Hmmm... keressünk valami más kifogást :D

Mensi? Nálam az sincs, nem jóóóó...

2009. szept. 11. 21:13
csutka édes a rosszindulatod. de arra nem voltál ám kíváncsi mit és hogyan eszek. 1200 kcalba nagyon sok egészséges kaja belefér, és bőven jóllaksz tőle...de mind1, az ilyen beszólások kb nem érdekelnek :) gondolom te sokat csalódtál. képzeld én is, mert sajnos óvoda óta kűzdök a súlyommal...de végre megtaláltam azt az életmódot, amit követni tudok.
2009. szept. 11. 21:10

nezd, te meg nagyon fiatal vagy,es nem sok a tapasztalatod.

de...

latom nem is nagyon erdekel amiket irunk,m inkabb katasztofanak latod, amit irtunk.

pedig nem akarunk rosszat neked.

varj, amig kiürül a szervezetedbol sok minden,es majd ha neki allsz falni ,mindent ,gondolkodas nelkul,eljon az a nap, hidd el nekem...

most ugy hiszed,eros vagy es kitarto..

hm....

de meddig akarsz diétázni???

ugy 50-60 évig???


mert azert kerdezem, tegyuk fel, eléred akivant sulyt...

es utana???mi lesz utana??

azt hiszed birod majd tartani, dehoyg is birod kislány,ha nem válltasz életmódot.


ne hidjel nekem, nem kell, majd eszedbe jut....

20. 494a285e6d (válaszként erre: 17. - Christine1979)
2009. szept. 11. 21:10
na :) légy bütyke magadra :) sajnálom azokat, akik ilyenkor magukba zuhannak, hogy mit tettem. bár engem nagyban segítenek a fantasztikus kolléganőim, és a családom is :) mert ők is azt mondják, 1-1 ilyen nap oké, csak ne adjam fel. és van aki az én példámra elkezdett máshogy élni, és ez remek érzés, mert tudom, hogy reményt adok neki :)
2009. szept. 11. 21:10

sziasztok!

én nem fogyózom,ugyértve,inkább csak megpróbálom formában tartani magam,de néha én is eszem ezt azt,a túrórudinak meg kifejezetten örülök,amíg van...:P

de szerintem simán be lehet,sőt!be kell iktatni ilyen kis "bűnözéseket",mert ha nem lennének,akkor nem gondolhatnánk pl arra,hogy ma még eszem három amát,meg a többit amit egy diétás ehet,és még mellé egy túrórudit!gondoljatok bele!lehet minek élni,lehet minek fogyózni,van motiváció!:) ha nem lenne nasi,akkor csak alma,meg körte lenne az étrendben,és abban meg mi a jó?szerintem kifejezetten motiváló dolog a diéta alatti nasi:D

amúgy akikről voltak képek azokat megnéztem,és úgy gondolom,hogy mindannyian nagyon,nagyon szépek vagytok,és úgy ahogy vagytok!ha nem fogyóznátok,szerintem akkor is mindenki szemében gyönyörűek lennétek,és mindenki ugyanúgy szeretne Titeket!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook