Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! fórum

Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! (beszélgetős fórum)


272. xxLady (válaszként erre: 271. - Mothertiger)
2009. febr. 23. 08:23

Engem érdekelt hétvégén is, csak hát nem igen voltam itt huzamosabb ideig, a monitor előtt:).


Húsz éves? És már így belecsapott a lecsóba? Én húsz évesen még fel se fogtam, hogy épp átestem a tűzkeresztségen..:).


Persze hogy nincsenek nagy elvárásaid... de én úgy gondolom, hogy ha szexuális partner kereséséről van szó, hajlamosak az emberek valami kevésbé intelligens modorra. Mivel érzelmi kötöttségek nélküli kapcsolatról van szó, nem érzik szükségét a másik lelkének tiszteletét, azt, hogy odafigyeljen a partnerre. Ezért aztán előfordulnak ilyen deviáns és érzéketlen esetek. :S.

2009. febr. 19. 15:53

Ha valakit érdekel:

bőszen írt a lentebb említett kislány (mindössze 20 éves). Chaten is, levélben is.

Tehát elérkezettnek láttam megemlíteni neki a webcamos incidest...

Azt mondta, hogy nem emlékszik ilyesmire, de ha van kedvem, akkor akár most is felmehetnék msn-re.

Nem voltam paraszt, szépen elmagyaráztam neki, hogy nekem ez nem fér bele a jövőbeni partnerképembe...


Talán túl sok az elvárásom?


De ilyet, hogy küldjem ki a gyereket, hogy masztizhasson nekem??? Ez kissé durva. :P

2009. febr. 18. 19:11

Lehet bunkó vagyok (de mindenképpen csak annyira, amennyire ő volt), de azt írtam neki, hogy nem tudom, hogy ki ő, nem emlékszem rá.

Ha ír még valamit, akkor az eszébe juttatom a lenti történetet, és szépen lerázom.


Az ilyen nem hiszem, hogy vacakul érezné magát... Látod, nem is tudja, hogy miért nem állok vele szóba (keresett már többször is), pedig akkor mikor történt a dolog, leosztottam... :S

269. xxLady (válaszként erre: 268. - Mothertiger)
2009. febr. 18. 18:55
Nekem is vannak ilyen visszatérő jelöltjeim :). A legszebb, hogy átlag nem is emlékszik velem kapcsolatban semmi konkrétumra. Egyszerűen csak unatkozik szerintem. Aztán mindig felvilágosítom a tényállásról, persze tárgyilagosan, kimérten - amitől elég vacakul érezheti magát. És utána talán már nem zargat :).
2009. febr. 18. 18:51

Most írtam arról a hüle kis pitsáról, aki ki akarta küldetni velem a gyereket a szobából, erre nem felbukkant megint, hogy menjek fel msn-re?


Egyébként már régesrégen kitöröltem msn-ről...

S kérdezi a kis majom, hogy haragszom-e rá valamiért... Ennyire nem vágja a témát. Mondjuk nem most volt, de akkor is... :PPP

2009. febr. 18. 16:43

Én se tudtam eddig, ne aggódj... :(

Próbálkozom, ismerkedem. Pasizni könnyebb (lenne), a lányok igényesebbek, válogatósabbak ha azonos nemű partnert keresnek. Mellé még jön ezer egyéb indok (távolság, korkülönbség, gyerekek, férj...).


Legalábbis én így látom.

2009. febr. 18. 13:07

Nő van aki vonzódik a saját neméhez, vagy kipróbálná, akkor én, kb 10 éve miért nem tudok partnert talűálni arra, hogy csillapítsam kivánságom, és végre együtt lehessek egy nagykeblű nővel ?!

Kriszti

2009. febr. 18. 13:05

sZIASZTOK !


Felvetődik bennem a kérdés, ha ennyi N

264. xxLady (válaszként erre: 263. - Mothertiger)
2009. febr. 18. 11:38

Mert nincs mire. De a jövőben majd jobban kontrollálom az ilyen irányú megjegyzéseim és gondolataim prezentálását..:)


Egyébként se rólam szól a topic..:D

2009. febr. 18. 11:26

Akkor csak annyit tudok mondani, hogy biztosan nem megfelelő emberek vesznek körül, ezért nem bújik hozzád senki! Vagy csak félénkek! :)


Kicsit kevés az önbizalmad. :(

262. xxLady (válaszként erre: 261. - Mothertiger)
2009. febr. 18. 11:16

Én túlságosan közvetlen és nyílt vagyok alapból, és más topic-okban és félreérthetnének.. szóval nem akadok fenn ilyesmin. :D .


Nem vagyok így jó, mert a macskámon kívül senki nem bújik hozzám..:) és most itt eldörzsöltem két kövér könnycseppet a szemem sarkában.

Persze vicc volt. :D

2009. febr. 18. 10:55

Kérlek ne értsd félre, csak őszintén írom:

az arcod nagyon bájos, és szerintem úgy vagy jó, ahogy most vagy.


Ebben a topicban ez félreérthető, de közöltem a véleményemet és kész. :)

260. xxLady (válaszként erre: 259. - Mothertiger)
2009. febr. 18. 10:49
Jó, nem is kell. Én szembesülök vele nap mint nap.. :) Beneveztem egy fogyókúrás versenyre, ha nem más, hát legalább ez motiváljon :D
259. mothertiger (válaszként erre: 258. - XxLady)
2009. febr. 18. 10:32
Az utolsó mondatoddal nem értek egyet. De ezt már írtam!
258. xxLady (válaszként erre: 257. - Mothertiger)
2009. febr. 18. 10:19
Laura világán regisztráltam. Tetszett úgy az atmoszférája, hangulata. Aztán majd meglátom hogy mi lesz.. holnap amúgy egy pasival kellene találkozni. De lehet hogy lemondom. Tegnap este elfelejtettem letakarni a fürdőszobában a tükröt és megláttam magam. :))
257. mothertiger (válaszként erre: 256. - XxLady)
2009. febr. 18. 10:12

Az angyalkak.hu-n vigyázz. Sok pasi is van fenn, akiket nem tudnak kiszűrni. Az l-world-ön ellenőrzik a regisztrálókat, felhívják őket telefonon, én is így kerülhettem be. Ott nem sokan vannak, de aki ott van, arról biztosan lehet tudni, hogy hölgy az illető. Az angyin nagyobb a forgalma az embernek, viszont a végén általában kiderül, hogy a lentebb említett kategóriák valamelyikébe tartozik. Ritka, hogy viszonylag normális lányok botlanak belénk, bár nem kizárt.

Nekem még évek alatt sem jött össze... Talán majd most alakulgat valami...

256. xxLady
2009. febr. 18. 07:20

Fú, ez a kamerás sztori a szobában lévő kisgyerek és a másik érdektelen közönyösségével.. felkavarodott a gyomrom. :(. Amúgy ez tényleg annyira jellemző. Nekem például sokáig nem volt webcamerám, mert túlságosan gátlásos voltam, hogy még csak az arcomat is akár mutassam (most se szívesen szerepelek ilyen formában). Persze ma már ez is elvárás..ugyanis az öcsémmel hétvégén felléptünk a chat.hu-ra, poén kedvéért, ismerkedni. Nyilván beszédes nevű egyéneket szúrtunk ki(pussy001 meg hancúrmarci és egyéb idétlen, ízléstelen csacskaságok :) ), és azt tapasztaltuk, hogy átlag negyedik kérdés az volt, hogy cam-od van? És mivel úgy döntöttünk, hogy nincs, egyszerűen kikattintotta a párbeszéd ablakot.:).


A másik pedig ez a virtuális szex, amitől idegzsábát tudok kapni. Nem azért, mert álszent vagy prűd lennék,ne érts félre, csak egyszerűen huszonhat évesen már nem találom ezt izgalmasnak.Kinőttem belőle. Nekem hús-vér kapcsolatokra, megnyilvánulásokra van szükségem, ha net segítségével ismerkedem, nem fogok hónapokat várni egy találkozás kedvéért. És igen, ha vannak határozott elképzeléseim vagy feltételeim, általában felveszik a nyúlcipőt..:S.

Na ezért nem ismizem neten - mondom én, aki tegnap már itt végső kétségbeesésében és unalmában regisztrált egy női társkereső oldalon :D. És már szereztem egy beszélgetőpartnert, ettől nagyon fel vagyok dobódba. Jelenleg ugye a világtól szinte elzárva élek - családi fészek. De ennyi erővel a Mount Everest csúcsán egy barlangban is vegetálhatnék.. :))).

2009. febr. 17. 22:18

Nem, érzelmi kötődés (szerelem) nálam kizárt. Amikor kiderül, hogy vannak bizonyos korlátaim, feltételeim, általában lemorzsolódnak, pedig többnyire könnyen betartható "elvárásaim" vannak.

Volt sok olyan lány, akinek nem turbóztam kellőképpen az önbizalmát, ezért folyton flegmázott velem; valaki ugyanezen ok miatt le se szart többet, mivel nem voltam hajlandó msn-en sorolni neki naphosszat, hogy miket csinálnék vele...

Volt egy lány, aki kérte hogy masztizzak neki kamerán keresztül, visszautasítottam. Azt mondta erre, hogy akkor nézzem végig az ő masztiját, ezt is visszautasítottam. Kínomban azt mondtam neki, hogy a kisfiam benn van a szobában, hogy gondolja, hogy ilyesmit csinálok, meg egyébként is??? Erre azt mondta, hogy küldjem ki az alig kétéves gyerekemet. Na, mondtam neki, hogy menjen a ku.va anyjába.

Rengeteg elmebeteg van, és általában bevonzom a legtöbbet... :(((


Valaki olyan perverziókkal állt elő, hogy döbbenet.

Nem is hinné az ember, hogy aranyosnak kinéző lánykák mennyi perverz gondolatot hordoznak a kis fejükben. (Tisztelet a kivételnek...)


A képkéregetőkről meg ne is beszéljek... :(

254. xxLady (válaszként erre: 253. - Mothertiger)
2009. febr. 17. 18:35
A komolyabb ismerkedés alatt mit értesz? Érzelmi kötődést, vagy inkább arról van szó, hogy ha a tettekre kerülne a sor (gondolok itt konkrét találkozóról, ha már neten történik az ismi, nem beszélve a továbbiakban a légyottokról) egyszerűen nem jelentkeznek? Nekem netes ismerkedéssel általában ilyen tapasztalataim voltak.
2009. febr. 17. 15:05

Áááá, sajnos ez a veszély nem fenyeget... Komolyabb ismerkedés során sokan kiesnek a rostán, meg sokaknak én is kiesek.


Neked meg ne legyen kevés az önbizalmad!!! Nincs miért.

252. xxLady (válaszként erre: 251. - Mothertiger)
2009. febr. 17. 13:13
Körüldonganak, én magamban is tudnék ennek örömködni :). És mi lesz ha a bőség zavarában nem tudsz dönteni? :)
2009. febr. 17. 11:46

Felbukkant még egy hölgy... Majd kiderül, ki gondolja komolyan. :)

De hogy senki sincs itt, az elszomorít. :(((

2009. febr. 15. 10:22

xxLady, ennek örülök!

Ez az egy van, amit nem vehet el tőlem senki: az optimizmusom! :)


Kellemes napot minden huncut lánynak, és mindenkinek aki betéved ide. :)

249. xxLady (válaszként erre: 248. - Mothertiger)
2009. febr. 14. 19:31
Tetszik ez az optimizmus! :) Tök jó kedvem lett tőle :)
2009. febr. 14. 17:25
Sajnos nem... De még meglehet! :)
2009. febr. 14. 17:10
:))))))
2009. febr. 14. 17:10
S te készítetted ?
2009. febr. 14. 11:41
Mindkettőn van tetoválás. :)
2009. febr. 13. 19:15
Szorítok neked :) Kopogd le :)
2009. febr. 13. 16:29

Még nem merek semmit mondani.:)

Két lánnyal levelezek. Kicsit komolyabbak, mint az eddigiek.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook