Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! fórum

Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! (beszélgetős fórum)


2009. febr. 26. 20:24

Sziasztok!

Érdemes figyelni az Angel által kiírt szavazást.

Úgy tűnik azért akadnak,akik harmadikként inkább nőt engednének az ágyukba.

Nem csak mi vagyunk ilyen kis kíváncsiak:)

301. Ketíná (válaszként erre: 300. - Mothertiger)
2009. febr. 26. 19:46

Szia!

Nem vagyok beteg, csak nagyon kevés időm van sajna.

2009. febr. 26. 09:50

Ketíná, jó ritkán jössz fel ide!:(

Remélem csak dolgod van, és nem beteg vagy.

Puszi!

2009. febr. 26. 08:56

Sziasztok!

Örülök, hogy vannak akik mernek írni ide és beszélgetnek is:))))

2009. febr. 25. 10:55

Szia!


Ez az ex nagyon egoista...:)

Némely fiúknak egyszerűen nem fér a fejükbe, hogy rajtuk kívül is van valami, ami boldogságot, kielégülést adhat nekünk... Féltékenyek a lányokra, a vibrátorunkra, az ujjainkra amivel magunknak okozunk egy kis örömet. :)


Én is imádom a páromat, nagyon jó vele a szex, de bennem van a vágy, hogy lánnyal is legyek.

Ez olyan, mint a fagyi: szeretünk sokféle ízt megkóstolni. Ha ízlik a karamellás, nem muszáj mindig azt ennem, ehetek vaníliát is...;)

297. xxLady (válaszként erre: 294. - Mothertiger)
2009. febr. 25. 10:49

Jó napot:)


A tisztázó-beszélgetés a volt kedvessel, szívet alaposan összetipróval :) - természetesen nem miattam aggódott, hanem azon rágódott, hogy nem volt-e ő nekem elég férfi... és ő most nyomorultul érzi magát, mert abban a hitben élt hogy szexuálisan mindenféle jóval, mi szem-szájnak-puncinak ingere, elhalmozott. Mondtam hogy igen, meseszerű volt, de a lelkemnek is kijárna valami kényeztetésféle és nem igazán értem, hogy most több hónap után miért érdeklődik ennyire az én boldogságom iránt.. ezzel a mondattal eléggé szíven és tökön is szúrtam szerintem, úgyhogy itt lezártnak is tekintettük a történetet.

2009. febr. 25. 10:15
Szia Bono! :)
295. 0961bae255 (válaszként erre: 294. - Mothertiger)
2009. febr. 24. 19:07

Igen, az nagyon rôhejes, mert azt mindenki tudja, hogy a vilàg mindig is a nuna kôrûl forgott, forog és forogni fog (ahogy Lenin élt....)

A biszexualitàs meg abszolut nem deviancia, bàrmit is jelentsen ez utobbi :-D

294. mothertiger (válaszként erre: 290. - XxLady)
2009. febr. 24. 18:48

XDDD


Elég röhejes, hogy némelyik pasi azt hiszi, hogy körülötte forog a világ!:) A biszexualitás meg nem deviancia. Ha már ennyire szereti az idegen szavakat, nem ártana ezzel is tisztában lennie! :)))


Igen, érdekel! Úgyhogy tessék mesélgetni!


Szép estét mindenkinek!:*

2009. febr. 24. 18:22
:) szia Linda :)
2009. febr. 24. 18:00

Sziasztok!

Még újnak számítok és tetszett a fórum.

Gondoltam írok nektek!

További szép napot!

Üdv: Lia

291. 138b78d2ec (válaszként erre: 290. - XxLady)
2009. febr. 24. 17:57
:) Akkor van min gondolkodnia szerintem ,látod a férfi hiúság :)
290. xxLady (válaszként erre: 289. - Mothertiger)
2009. febr. 24. 17:20

Remélem is hogy fogtok beszélni.. talán most nekem is valami sikerül, de nem merem elkiabálni. :)


Viszont délelőtt nagyon pofira estem, ugyanis az exem fellátogatott erre az oldalra és megnézte milyen fórumokon közélek mostanság:D És hát lebuktunk, csajok, rendesen odavágott verbálisan aztán, amit msn-en vitt végbe.Most nekem van szegezve a kérdés, hogy mit betegeskedek agyilag-lelkileg, és hogy nehogy már azt mondjam hogy a vele megélt kudarc miatt devianciálódok. Ezt a szót idéztem tőle, a kedvetekért. :D.


Mindjárt eszmecserélünk, majd beszámolok, ha valakit érdekel!


Puszi mindenkinek:)

289. mothertiger (válaszként erre: 287. - XxLady)
2009. febr. 24. 10:24

Kisfiam hisztizett, ezért mesét kellett vele nézni a számítógépen. Ezért nem is tudtam visszamenni msn-re, de biztosan fogunk még beszélni a héten...

:)

2009. febr. 23. 19:01
Hali csajok!
287. xxLady (válaszként erre: 286. - Mothertiger)
2009. febr. 23. 18:56
Hogyha tárgyalás ügyében eredményes lesz ez az este, mindenképp szórj el itt nekünk valami információmorzsát, hogy korán reggel már olvashassam a fejleményeket :):
2009. febr. 23. 18:16

Ez egy nagyon belevaló és huncut lány... Most még csak "tesztelem", remélem nem egy köcsög pasi szórakozik velem.


Még konkrétumot nem beszéltünk meg, most elment enni, de azt mondta, hogy később még beszélünk msn-en...

Nem tudom, mi lesz belőle, az a baj hogy én alapból bizalmatlan vagyok a sok csalódás után. :S


Nem veszek semmit sértésnek. Hiszen ez egy ilyen topic, erről beszélgetünk.:)

285. xxLady (válaszként erre: 284. - Mothertiger)
2009. febr. 23. 17:55

Az mindjárt itt van:)Mármint a jövő heti tali:) És miben állapodtatok meg, ez így első találkozásként ismerkedős-csacsogi hangulatú kávézgatás lesz, vagy esetleges ottalvós buli jellegű ?:) :P


Szerintem most vittem túlzásba a kíváncsiságot, ne vedd azért sértésnek. Tanulok.:)

2009. febr. 23. 17:05

Azt mondja, hogy jövő héten eljön... :O

Pedig ma beszéltünk először egymással. Ha neki ennyire sürgős, akkor semmi jónak nem vagyok az elrontója...


Március 17-én utazom el.

283. xxLady (válaszként erre: 282. - Mothertiger)
2009. febr. 23. 16:42

De szuper!!! Hogy ha valaki már így első beszélgetések után végre mer nyíltan is ismerkedni. Mert hát azért szerintem nagyon is fontos az első benyomás, személyesen.. az alapján eldöntjük, hogy vonzódunk-e a másikhoz. Netes isminél ez kicsit később szokott bekövetkezni :). Persze elég sok mindent kiküszöböl már a technika, mint pl fotók, kamera, mms stb.. De mégiscsak az igazi az, ha ott áll előtted, melletted a másik.


Na és akkor még esetleg utazás előtt nem jöhet össze ez a tali?! Pontosan mikor óhajtod elhagyni egy hónapra kis hazánkat?:)

2009. febr. 23. 16:11

Kettő komolyabb van (de jelzem, ők is elég fiatal lányok), aki közelebb lakik hozzám. Még kettő, akik messzebb laknak, de eddig mindegyikkel csak levelezem.


A mostani "új versenyző" fiatal, de komolyan gondolja, mert tetszem neki. Ő már most eljönne...:)

281. xxLady (válaszként erre: 280. - Mothertiger)
2009. febr. 23. 16:07
Egyébként hány versenyző van a mezőnyben? Mármint akik komolyabban szóba jöhetnek és érzed rajtuk, hogy nem csak a billentyűket akarják koptatni.
280. mothertiger (válaszként erre: 277. - XxLady)
2009. febr. 23. 15:54

Ez megint egy új versenyző, úgyhogy még nem is nagyon ismerjük egymást...

Nem tudom, hogy fog még reagálni, egyenlőre csak ismerkedünk. Ma álltunk először szóba egymással. :S

279. xxLady (válaszként erre: 278. - Kriszti40)
2009. febr. 23. 15:47

Mindjárt válaszolok is, csak lerendezem a macskákat :D.


Amúgy képzeljétek, találtam egy olyan ismerkedős oldalt, ahol először a képeimet felrakva nem azt kérdezték meg hogy hú b..meg mekkora melleid vannak, hanem a nevemre voltak kíváncsiak és hogy mi foglalkoztat épp.


Hát persze hogy csak nők lehetnek ott tagok :D.

278. Kriszti40 (válaszként erre: 277. - XxLady)
2009. febr. 23. 15:43

Szia !


Írtam Neked üzit:)

277. xxLady (válaszként erre: 276. - Mothertiger)
2009. febr. 23. 15:36

Ez most olyan elcsépelt banalitás lesz, de ha ennyire tuti és komoly a dolog, egy hónap még talán belefér, nem?!

Persze most már a célegyenesben már az is soknak tűnik :D.

2009. febr. 23. 15:34

Sziasztok!


Nekem most beindult a dolog.:)

Csak az a gáz, hogy el kell utaznom... Egy hónapig nem is leszek itthon. :S

Ezért vagyok én körülményes...:(((

275. f699cfb403 (válaszként erre: 274. - XxLady)
2009. febr. 23. 14:31

Szia!


csak úgy benéztem....

274. xxLady (válaszként erre: 273. - F699cfb403)
2009. febr. 23. 11:25

Szia Gina :)


Mi járatban?:)

2009. febr. 23. 09:47
Sziasztok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook