Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! fórum

Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 21. 14:16

Eddig végülis semmi extra, csak levelezünk és msn-ezünk, ahogy időnk engedi.

Elég sokban hasonlítunk, ő is bika, én is az vagyok... Kedves, ő sem volt még lánnyal. Kicsit talán bátrabb, mint én, és már váltottunk egy-két mondatot az elképzeléseinkről. Ebben talán csalódást okoztam neki, hiszen én nem szeretek így fantáziálni, mert sose úgy jön össze, ahogy én eltervezem.


Gondolom mondanom sem kell, hogy ő se a környéken lakik, úgyhogy vele találkozni is körülményes... De talán majd valahogy összehozzuk. Nem akarom átverni, úgy érzem ő más, mint az eddigiek.

Lady, a kivárás azonban nem mindig a legjobb ötlet, látod, most esett le, hogy nekem kéne szólni valamit...:)))

2009. ápr. 21. 11:40

Erdekes a tema...:)En asszem nem vagyok bi(igaz regebb smaroltam par csajjal de csak ennyi):)

Lemaradtam vmirol:)?

360. xxLady (válaszként erre: 359. - Mothertiger)
2009. ápr. 21. 11:31

most kivártam, hogy te írj a fórumba... és ne mindig én firtassam, hogy minden sikamlós és tartalmas infót tárj elénk :D :D :D



szóval?

2009. ápr. 21. 10:49
Alakulok a témában, de látom, sosincs itt senki. :(((
2009. ápr. 6. 21:51

Lady, az a baj, hogy nem a megfelelö emberekkel találkozol (mondom ezt én, hehe). Egyszerüen nem értem, hogyan mondhat neked valaki ilyet, mint az a gyökér, aki "komoly szándékúnak" tünt...


Szerintem helyes vagy, és úgy vagy tökéletes, ahogy vagy. Ez meg az én véleményem!


Úgy néz ki, hogy csütörtökön jön a pasim értünk, de vasárnap megyünk haza. Hétfön punnyadás, még a gyereket se engedjük sehova. :)

Addig meg még van három munkám is, az egyik orbitálisan nagy, egész alsó lábszáras meló. :P


Bi témában: megismerkedtem egy, tölem két-három évvel idösebb lánnyal. Nagyon jó fej, bika mint én. Az az elvárása mint nekem: csak szex, semmi más. Ismerkedünk ezerrel, de nekem egyre jobban bejön úgy ahogy van. Nem álmaim nöje, de minden tekintetben vonzó és nöies. Még azért óvatos vagyok, nehogy megijesszem valami hülyeséggel magamat, hajlamos vagyok rá... :S


Ketíná, az elveszett! :)

Néha beszólogathatnál ám! :)))

357. xxLady (válaszként erre: 354. - Mothertiger)
2009. ápr. 6. 14:36

Bocsika. Kicsit eltűntem... Semmi fejlemény.. sőt, azóta csak tapasztalatokat szereztem.. :). Na persze negatív irányban.

Múlt hétvégén randiztam egy sráccal, aki annyira komoly szándékúnak (ah, öreganyám se fogalmazhatta volna stílusosabban :D) és normálisnak tűnt. Így fél év távlatában úgy gondoltam, klassz lesz talizni és minden okés.... Na a nagy romantikából annyi lett, hogy finoman közölte, hogy a csöcseimen kívül mást nem igen lát bennem, és sose égetné magát egy ilyen kaliberű nővel. Azontúl érezzem magam megtisztelve, hogy egy hozzá hasonló partiképes fiatalemberrel tölthetem a délutánt. Snitt. Még aznap este jól beszívtam és leittam magam, vasárnap kalandosan értem vissza, a családi fészekbe, ahol édes jó anyám, az arcomat mustrálva helyesen konstatált: nem mert kérdezni semmit.


További esemény: azon a bizonyos estén egy régi barátnőméknél töltöttem az időt és a tecquilát, aki pár slukk és pohár után közölte velem, hogy kábé tizenhét éves kora óta vonzódik hozzám, és miattam indult el a biszexualitás útján :O. Mindezt úgy, hogy mellettünk ült az élete párja...:D :D :D. Annyira kész voltam saját magamtól, hogy azt mertem neki mondani: ennél szebb bókot még sohasem kaptam :). De aztán józanul is végiggondolva: tényleg !!! :D.


Jól vagy, vasárnap vagy hétfőn akkor jössz haza, Tigrincsem?

2009. ápr. 6. 13:58
SZiasztok CSajok!!!
2009. márc. 27. 21:24

Köszönöm szépen!!Hasonlókat kívánok:)

Nem volt ám ez mindig könnyű, de örökké sem bujkálhatok:)

Meg nem is érdemes!


Jó éjt lányok!

2009. márc. 27. 20:57

xxLady: mindig olyan rébuszokban fogalmazol!

Az mit jelent, hogy holnap talán történik valami, hogy nönek érezd magad??? Csak nincs valami fejlemény? :)

Köszönöm a jókívánságot, remélem összejön...:)


Hiphopgirl: örülök, hogy ilyen nyíltan felvállalod önmagad! Sok szerencsét és boldogságot kívánok neked az életben!

2009. márc. 27. 13:18

Sziasztok!


Nem régen regisztráltam, és most akadtam erre a fórumra:)

Egyből meg is álltam itt:)

Amúgy leszbikus lány vagyok, tehát megértem azokat akik a lányok mellett keresik a boldogságot!

És szerintem nem kell törődni azokkal, akik ennyire ellenzik! Ezt ki kell próbálni:P


Szép napot mindenkinek!!

352. xxLady (válaszként erre: 349. - Mothertiger)
2009. márc. 27. 13:13

Köszönöm! Kedves vagy.:). Hát majd holnap talán valami történik már.. csak hogy nőnek érezzem magam :D.


Jó munkát és sok-sok zsetont érte!! :)))

351. f699cfb403 (válaszként erre: 349. - Mothertiger)
2009. márc. 27. 12:49
Drukkolok neked:)
350. Gine
2009. márc. 27. 12:14

Sziasztok Csajok!:)


Na van már vmi fejlemény?:)

2009. márc. 27. 11:15

Munkával kapcsolatban hirtelen elhalmoztak, ki se látszom belöle az elkövetkezö napokban.


Egy lánnyal komolyabban elkezdtünk ismerkedni, küldött képeket is, tetszik, aranyos. :)


Hirtelen fordult a szerencsém, bár még nem merem elkiabálni.

Hátha neked is fordul a kocka! :)

Szívböl kívánom! :*

348. xxLady (válaszként erre: 347. - Mothertiger)
2009. márc. 27. 11:08

Na ne keseredj el azért.. ha húsvétig maradsz, akkor lesz még bőven időd dolgozni! Remélem szép summát hoz neked a nyuszika:).


Nálam még nincs tavasz.. most nem tudom majd mihez kezdek, senki sincs a láthatáron. És egyre hosszabbak a napok :). Megöl az unalom.


Holnap elvileg megyek Pestre, remélem valami pezsgés lesz már végre.

:)


Pusszantalak!

2009. márc. 25. 10:30

Igen, tetoválnék... Csak mindenki visszalépett. Ilyen az én szerencsém.:(


De a lányok már érzik a tavaszt, egyre többen szeretnének velem ismerkedni. Ès persze ilyenkor nem vagyok otthon. :S

346. xxLady
2009. márc. 24. 15:30

Hát velem semmi.. de tényleg.:) Úgy néz ki, júliusig maradok itthon, ami felér most egy főbelövés lehetőségével, de nyelvtanfolyamra kell járnom, hogy tudjak kommunikálni és érteni angolul...


Se nő, se férfi, még a kutya se hoz izgalomba :D. Utóbbi még csak rám se vakkant :).


Na és van már valami munka? Egyébként konkrétan most tetkók készítéséről van szó, vagy egyéb?

2009. márc. 23. 11:45

Hali!


Eddig két munkám van, de inkább a hátam tollasodik, mint a pénztárcám... Nem is jelentkezik senki, akik eddig "ANNYIRA" vártak.


Úgy néz ki, hogy húsvét elsö napján (azaz egy vasárnapi napon) fogok hazamenni, jön értem a pasim.

Fiam itt van velem, elég sokat unatkozik, így pénz nélkül nem szívesen megyünk sehova, Anyukámat meg nem akarom lehúzni. :( Ki sem bírtam volna nélküle három hetet! :)


Ritkán azért vagyok, mert nem sok idöm van ideülni, most is csak benéztem egy párszor, hogy írtak-e a kedvenc topikjaimba. :)


Csajügyileg: vannak érdeklödök, remélem ha hazamegyek a tettek mezején is rám talál valaki.

Veled mi a helyzet?

344. xxLady (válaszként erre: 343. - Mothertiger)
2009. márc. 23. 11:30

Csókolom :)


Na lett meló? Remélem azért teszed ily ritkán itt tiszteleted, mert tollasodsz (bankóügyileg :D). :).


Pontosan akkor mikor is fogsz hazajönni hozzánk? Pici fiadat vitted vagy itthon rábíztad apára, mamára?


Valamit vakkants, már te leányzó, hogy vagy s mint vagy :)

2009. márc. 18. 15:28

Már kinn vagyok Ausztriában. :)

Tegnap jöttem.

Még most várok, hogy lesz-e munka vagy sem... Remélem igen, már alig várom, hogy dolgozhassak. :)


Csajozás innentöl szünetre téve, de röpke három hét múlva megint startolok otthon! :D

2009. márc. 17. 10:14
Sziasztok!:)
341. xxLady (válaszként erre: 340. - Mothertiger)
2009. márc. 16. 13:21

Na te leány.. merre jársz most? Még országhatáron belül fülellek le azon kérdésemmel, hogy vagy, mit érzel, mi fáj, minek örülsz?:)


Pussz

2009. márc. 11. 17:20
Nem mind! Nekem is jut belőlük! :S
339. xxLady (válaszként erre: 338. - Mothertiger)
2009. márc. 11. 16:56
Látom hát..:) Még hogy ha csak látnám, de hogy mind engem talál meg?! :D
338. mothertiger (válaszként erre: 337. - XxLady)
2009. márc. 11. 16:46

Nem tudtam nevetni.:(

Inkább leesett az állam! :O


Látod, mennyi bunkó ember van?:(

337. xxLady (válaszként erre: 336. - Mothertiger)
2009. márc. 11. 09:45

Hát még csak fél tíz van, de egész hétre elegendő pofont és sokkot kaptam.:) Nem is én lennék, de tényleg. Tegnap taliztam egy kedves nővel, akivel már úgy két hete levelezgettem és társalogtam. Azért okozott egy-két álmatlan, átfetrengett (egyelőre egyedül) éjszakát a gondolat, hogy na most belecapok a lecsóba, valami új és érzem hogy jó fog történni. Ennyit a pozitív gondolkodásról. Ugyanis a hölgyemény egy tejszínhabos kapucsínó mellett közölte, hogy roppant mód kívánatosnak és érzékinek tart (ezt valszeg a szemem fehérjéből olvashatta ki, mert más okot nem adtam ilyetén konzekvenciák levonására), de a lényeg: a két asztallal arrébb helyet foglaló és békésen kávézgató férje is annak lát. Ergo: lenne kedvem közöttük hancúrozni? ...


És akkor a második jelenet. Ma reggel korábban ébredtem, lévén már fél órája a Békéscsabára tartó buszon kellene ülnöm.Bekapcsoltam pécét egy kis mjúzik ürügyén, hátha gyorsabban nyiladozik a két szép búzakék szemem, és msn-en írt vágyaim legfőbb tárgya - a jóképű rohadék kategóriát képviselő alfahím. Mit mondjak, az öröm és puncihevület nem tartott sokáig, mivel az elkövetkező tíz percben azt ecsetelte, hogy végigkefélte az éjszakát az egyik fiatal (huszonkét éves hamvas csibehusi) kolleganőjével. És most segítsek neki, tanács gyanánt mit adnék, mit tegyen, mert úgy érzi hogy ez nem volt jó ötlet. Hát szerintem se...

Jaj és hogy ha akarsz igazán nagy pofáraesésen nevetni, akkor még azt is leírom, hogy tegnap este bejelentkezett hogy köszönjön nekem - és ott sajnáltatta magát hogy teljesen ki van a melójától (amit mondjuk meg tudok érteni, mivel elég húzós a munkaköre). És nem marad sokáig, de jól esne neki a társaságom. Közben a kisjeánnyal cicázott már..:) Én meg ott anyáskodtam, puha-nőciskedtem (nem is vagyok nő, csak egy testbe zárt izé amúgy, annyira el vagyok cseszve), a keze meg már másban járt. Kábé. :)


Szóval örülök hogy már szerda van.. de hol van még a vasárnap, pits..:)

2009. márc. 9. 18:56
Nem baj, nekem akkor is tetszett!:)
335. xxLady (válaszként erre: 334. - Mothertiger)
2009. márc. 9. 18:30
Oh, hát az nem most volt...köszönöm:). Ha megszáll az ihlet vagy az idegőrület, mindenképp folytatom :)
2009. márc. 9. 15:28

A naplódra gondoltam, ami itt van a Hoxán.

Nagyon tetszett!:)

333. xxLady (válaszként erre: 331. - Mothertiger)
2009. márc. 9. 15:18

Jaj dehogy felejtettelek:)


Csak be- és kifordultam a hétvégén, és ilyenkor szeretem magamban elrendezni a polémiát. :).

Hát semmi fejlemény nálam se... illetve annyi volt, hogy az egyik hölgy lelépett szó nélkül (ami sejthető volt egyébként, mivel annyi érdeklődést mutatott bármilyen általam felvetett témához, mint egy pelikán a svéd nyelv megtanulásához), aztán most egy fiatalember nagy erőkkel próbálkozik. Jelenleg azt forszírozza, hogy Dublinban látogassam meg. Mivel hogy ott él.. Na ebből is annyi tanulságot vontam le, hogy amikor rinyáltam hogy vágyaim és álmaim tárgya Pesten él, elérhetetlen távolságban, és ennél szörnyűségesebb már nem is jöhet .. - fel a fejjel, lesz jobb is, meg sokkal rosszabb.. :D Az élet humorának kifogyhatatlan tárháza vagyok.


Melyik naplómra gondolsz? Hébe-hóba lötyögök naplózás címszó alatt, most felfedeztem legutóbb hogy a windows-messenger tárhellyel is lehet ám kezdeni valamit :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook