Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél ha a szerelmedről kiderülne hogy biszexuális? fórum

Mit tennél ha a szerelmedről kiderülne hogy biszexuális? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2017. márc. 10. 08:14
Lehet téli álmot alszik, de ő csak annyit mond h mindig is ilyen volt,
77. sanyinak (válaszként erre: 76. - Lovas84)
2017. márc. 9. 18:35
És vajon mitől vannak ezek az időszakok nála? Ezt nem kérdezted meg tőle?
2017. márc. 9. 12:25

Tudom, nem is hibás, ha nem vonzom, és ha más ami izgatja azt nem lehet elnyomni.

Beszélgetni kellene igen, csak mikor kicsit piszkálom ezt a témát, határozottan mondja h ő nem homo, ne higgyem azt, csak ő olyan fiú aki nem szereti ha babusgatják, és mindig is olyan volt h voltak időszakok amikor nem kívánta a szexet, és magának sem csinálta.

Majd az lesz,h rákérdezek, ha kicsit is beiszik, és felenged, és vhogy buli közben rajta kapom h gyanusan érintkezik a haverokkal

75. NomNom (válaszként erre: 73. - Lovas84)
2017. márc. 9. 09:42

Azért ezt sem venném tutira, de egy hosszú őszinte beszélgetésre szükségetek lesz.

Nem lehet úgy élni, hogy te is kétségek közt vagy és lehet, hogy ő is.

Az első mondatodra meg csak annyit, hogy sokszor ők sem ismerik saját magukat, emiatt történik az egész. Nem akarnak ők senkit sem bántani szándékosan.

74. NomNom (válaszként erre: 72. - A.manus)
2017. márc. 9. 09:40
Én nem mondom, hogy mind homo csak azt gondolom, hogy sokan próbálnak az elején ezzel takarózni. Egyszerűen nem merik felvállalni.
2017. márc. 9. 09:39

hát ez megijeszt, szeretünk vkit vele élünk és mégsem ismerjük.

Akkor összegezve, nincs olyan pasi aki a nőket szereti és mellette ennyire távolságtartó legyen, akkor tuti h a saját neme vonza.

Elgondolkodtató h tényleg mi van ha idővel nem rejti el vágyit és lelép.

Köszönöm a válaszokat

72. a.manus (válaszként erre: 71. - NomNom)
2017. márc. 9. 09:34
Nem értek egyet, hogy aki biszex az homo, olyan pedig, hogy homo is vagy hetero is, tehát a hangsúly az "is"-en van nem létezik szerintem, de meg kellene kérdezni a homoszexuálisokat erről.
71. NomNom (válaszként erre: 70. - Lovas84)
2017. márc. 9. 08:42

Az a baj, hogy legtöbb esetben aki biszexnek vallja magát igazából próbálja elfolytani a benne lévő homoszexualitást. Póbálkozik, de nem lesz sosem boldog egy nővel. Nekem egy srác állította, hogy mindenki biszex én meg mondtam, hogy sosem gerjedtem még nőre... azóta meleg a srác.

Ha annyira a szexet sem kívánja, valószínűleg érzi, hogy ez nem az ő "csapata". Én nem várnám meg, hogy mondjuk 2 gyerek utána coming outoljon. Egy meleg ismerősöm pasija pont így tett. 2 tinédzser gyereke van és pár éve elváltak, azóta pasival él.

2017. márc. 9. 08:13

Érdekes ez, mert amikor még nem költöztünk össze és csak hétvégén taliztunk akkor mindig volt szex,

Szeret az biztos, csak testileg van vmi gond. Sajnos kevés a szerelmi érintkezés, azt mondja nem bújós fiú, van ilyen? H a pasi szerelmét nem fejezi ki testileg?

De lehet tényleg így van, csak alibi vagyok, h ne szólják meg, de akkor ebben ő nem lehet boldog.

69. csikil4ny (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 8. 21:39

Még átfordulhat teljesen a saját neme felé. Vagy álcsaládot akar magának?

Jobb a történet nem lesz. Rajtad áll, hogy elfogadod ezt a helyzetet, vagy kilépsz belőle.

68. sanyinak (válaszként erre: 63. - Lovas84)
2017. márc. 8. 20:02

Tehát nem a pasi közelsége lenne a baj a hármasban, hanem csak a te irántad érzett féltékenysége?

Akkor legalább birtoklási vágyat érez irántad, ha szexuális vonzalmat nem is annyira.

Mikor merült fel benned először, hogy ő a férfiakra bukhat? Azelőtt nem volt semmi ilyesmi?

2017. márc. 8. 11:09

Azt nem bírom mondani, majd kicsit kivárok, vhogy kipróbálom szedni belőle az igazságot.

Ha biszex azt talán el tudom fogadni, mert szeretem.

Van olyan hogy a pasik is fáradságot, fejfájást színlelnek a szex elkerülésére?

2017. márc. 7. 19:59
hát azt mondanám neki, hogy pápá drágám menj a fiúkákhoz.
Online játszótér
2017. márc. 7. 19:53
A legrosszabb az lenne h ha kiderül h homi, korábban ezt akartam írni.
2017. márc. 7. 19:50
Az a baj szeretem, és szeretnék vele élni, csak meg tudnám érteni
2017. márc. 7. 19:48
Milyen jó h kapok válaszokat. Próbáltam kitérni mi lenne ha + egy pasi beszállna, erre azt mondta h nem tudná elviselni h látja ahogy hozzám ér egy másik pasi. A barátokat nem csak válluknál ölelgeti, volt hogy hátulról megfogta a csípőjét, volt h úgy táncolt egy pasival h a homlokuk összeért, de ez mind akkor ha elengedi magát. Lehet nem lenne baj h biszex, de attól velem is lehetne, a legrosszabb homi. A pasiknak tényleg van olyan h fáradság, stressz, betegség miatt nem akarják?
62. a.manus (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 7. 18:04
Esetleg öltözz férfinek, lehet, hogy úgy már okés lesz a dolog, habár ha nem kedveled lehetséges, hogy a kimenetből is bemenet lesz innentől kezdve...
61. sanyinak (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 7. 17:42

Mondjuk én sem puszilok arcon olyan férfit, aki nem a közvetlen rokonom, (a többiről már nem is beszélve), de nála akár lehetnek tágabbak a határok.

Milyen az, amikor ölelgeti őket? Nem a vállukon, hanem mondjuk két kézzel atkarolva?

60. globus (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 7. 17:30
Ha nem jön be neked így, lépj tovább. Rengeteg férfi van, aki nem biszex. Igazából nincs vele baj, ha elfogadod. Ezek szerint nem.
59. barbus0501 (válaszként erre: 58. - Lovas84)
2017. márc. 7. 17:28
Uhhh. Ez eleg meredek story... En betennek egy 3-as felnottes filmet. Aztan megneznem mit szol hozza. Mondjuk iszonyat rossz lehet ilyen ferde szemmel nezni a parodra...
2017. márc. 7. 17:00

Régi a téma, de hátha vki találkozott a problémámmal, Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk, amióta együtt fekszünk kelünk alig van szex, ha havi 2-3 az már jó.

Nem tudom mi lett vele, volt h elejtette h ő biszex (gyors válasz h csak viccel). DE már arra gyanakszom h azért nem szeretkezünk mert nem kívánja a női testem. A haverjaihoz kicsit fura a viszonyulása is, puszillak, csókollak néha így köszön el tőlük, ha meg kicsit becsiccsent akkor meg olyan gyanúsan ölelgeti őket. MIkor rákérdezek azt mondja h nem, sosem tudna pasival lenni, de akkor miért ilyen a fiúkkal, miért puszilják arcon egymást, nőknél nem fura de h a pasik is ilyenek lennének.

57. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 56. - 5146e98818)
2012. dec. 10. 23:19
Óóóó....:(((
56. 5146e98818 (válaszként erre: 53. - Ee1dc9ba06)
2012. dec. 10. 19:30
Akiket én ismerek, ott az utolsó időszakban már mindig csak hátulról kellett.
ORGANIC SHOP BIO VANÍLIAHAB HIDRATÁLÓ TESTÁPOLÓ 450 ML
2012. dec. 10. 19:29
ja,hogy ezt a fórumot is te indítottad............)
2012. dec. 10. 19:28
nagyon meglepődnék..................)
53. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 50. - 4a8822eca1)
2012. dec. 7. 19:05
Talán ebben az esetben nem alakul ki a nőben kisebbségi érzés. Mármint hogy ő a rossz nő, azért nem kellett palikának.
52. 74f8c12b8e (válaszként erre: 49. - 4a8822eca1)
2012. dec. 7. 15:29

Jó kérdések:) :)

a: ha másba szerelmes(ő bármilyen nemű is) úgyis tárgytalan

b: ez nem sokkal másabb,mintha köztem,és egy másik nő között kéne választania,bár neki nyilván bonyolultabb érzés,meg bonyolultabb mérlegelés

c:megkérném,hogy meséljen róla,vagyis inkább az érzéseiről,mert ha együtt akarunk lenni,akkor ismernem kel ezekezt,és el kel fogadnom,úh.magyarázza el,ahogy tőle telik

d:ezt nem tudom,talán egy kicsit különbözik attól,mintha egy másik nővel tenné:kicsit jobban megérteném

e: ezt el tudnám képzelni,hogy igaz,de csak azért,mert vagyok olyan érdekes,hogy belém lehet szeretni:) és ki tudom tölteni egy másik ember életét,gondolatait.

51. 5146e98818 (válaszként erre: 50. - 4a8822eca1)
2012. dec. 7. 14:03
Volt már ilyen a történelemben, én személyesen is ismerek ilyen, azóta már elvált házaspárt, gyerekük is van.
2012. dec. 7. 13:52

Csak olyan fura lehet elképzelni....

Lány: - Mi a bajod mostanában Fred? Olyan fura vagy.

Fiú: - Emlékszel arra a srácra, péterre, akivel a múlt héten találkoztunk?

Lány: - Aha

Fiú: - Azt hiszem szerelmes vagyok Péterbe.

Lány: - .....

2012. dec. 7. 13:47

És együtt élnétek egy biszexuális férfival? Vagy biszex nővel?

Tételezük fel, hogy kerek perec bevallaná, hogy volt már szerelmes is saját neműbe. Szóval mg az is lehet, hogy

a) ha még nem jártok: szerelmes de nem beléd, hanem egy ugyanolyan neműbe

b) választanaia kell közted és az ugyanolyan nemű között

C9 előtted már csokolózott/lefeküdt ugyanolyan neművel

d) HA már párkapcsolatban vagytok: megcsal egy olyannal

e) bevallja neked ... de hozátenné, hogy de most téged szeretlek

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat
Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook