Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! fórum

Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! (beszélgetős fórum)


2009. febr. 2. 13:42

ezek az okot teljesen o.k-k:( Sajnos.

De megértelek, hisz első a család.


Merre laksz egyébként????

2009. febr. 2. 13:40
Ja, elég szar helyen lakom, itt egy értelmesebb város innen 14 kilométerre van, onnan meg nem találtam senkit, mivel nem is hirdetnek. Biztosan lenne onnan is, de sajnos sehol nem találok onnan lányokat, akik lányt keresnek.:S
2009. febr. 2. 13:37

Mint mindenki másnak, nekem is első a családom.

Senki nem hajlandó elutazni azért hozzánk, csak hogy velem legyen. Többnyire fiatal lányok üzengetnek, akik csak az önbizalmukat akarják növelni, hogy nőkkel is udvaroltatnak maguknak. Ezen kívül kissé válogatós is vagyok, ami szerintem teljesen természetes.

Kisfiammal vagyunk egész héten szinte, hétfőtől péntekig. Kicsit nehéz úgy megoldani a dolgokat, hogy ne legyen itthon. Persze nem megoldhatatlan, de mikor ezt közlöm egy érintett partnerjelölttel, általában kamusnak néznek, aki mindenben kifogást keres. Pedig csak szeretném, ha minden rendben lenne, és semmi sem zavarna be.

Jelenleg ennyi jutott az eszembe.:)

209. f699cfb403 (válaszként erre: 208. - Mothertiger)
2009. febr. 2. 13:30
De miért?? Na én ezt nem értem.
208. mothertiger (válaszként erre: 203. - F699cfb403)
2009. febr. 2. 13:08
Nem az a lényeg, hogy nem lehet. Bár párom nem tolerálja, ettől függetlenül csinálhatnám. Csak lehetőségem nincs rá. Meg kissé körülményes velem találkozni.
207. d0a7a517d6 (válaszként erre: 205. - F699cfb403)
2009. febr. 2. 13:06
gyááááááááááááááááááá
206. d0a7a517d6 (válaszként erre: 204. - F699cfb403)
2009. febr. 2. 13:05
Oké köszike! Vettem:.......
2009. febr. 2. 13:05
na ezt nem ide akartam:)
2009. febr. 2. 13:04

Csajok!!

Segítenétek nekem?


Valaki írja már meg kriszolnak, hogy iwiw-en vagyok, mert ide nem tudok írni.

Megköszönöm.

2009. febr. 2. 13:03

Ez így szokott lenni:)


Látom, te szeretnéd a női társaságot, csak nem lehet?

2009. febr. 2. 12:42
Hát inkább csak akkor nincsenek itt, mikor kellene.:S
2009. febr. 2. 12:41
Sokat nézegetem ezt a fórumot, de nem sokan mernek írni:)
2009. febr. 2. 12:40
Szia!
2009. febr. 2. 12:33
Sziasztok!
2009. febr. 2. 10:42

:DDD

Nem baj, majd lesz valahogy.:)))

197. 0961bae255 (válaszként erre: 196. - Mothertiger)
2009. febr. 2. 00:00
Persze, tényleg nem ismerem a kôrûlményeiteket, igy megint àrnyékra vetôdtem, mint a Fradi kapusa...
2009. jan. 31. 10:21

Nem érted a lényeget, mivel itt nem is írtam: ő nagyon konzervatív. Pedig mindössze 25 éves. Évek óta nem járunk diszkóba, a gyerek miatt sem, meg nem is lételemünk a diszkó. Inkább élvezzük egymás társaságát...:)

Igazság szerint nem utasítjuk el, csak már nem érdekel.

Egyikőnket sem érdeklik a párok, mint már írtam.:)

Nekem férfi a pasimon kívül már a közelembe sem kell, nemhogy nézzen, miközben akárkivel akármit csinálok.

Nem vonz ez a fajta ismerkedés, csak és kizárólag lányt keresek, csak és kizárólag saját részemre!:)

Ja, nem vagyok prűd, ezt te is tudod, de a swinger klubok meg aztán végképp nem az én világom!:S

195. 0961bae255 (válaszként erre: 193. - Mothertiger)
2009. jan. 30. 18:23
Kàr, hogy a pàrod elutasitja még a diszkot is. Vannak senior diszkok, ahol nem tinédzser pàrok is jol érzik maguk. Meg vannak olyanok is, ahol mindent szabad, de semmi sem kôtelezô. Ezt igazàn kiprobàlhatnàtok, és sztem kellemes meglepetés vàr ott ràtok...
2009. jan. 30. 18:08
Az a lényeg, hogy jobban kifejtsem, hogy nem vagyok kíváncsi más pasi jelenlétére, a gondolattól is rosszul vagyok. Egy helyes és diszkrét barátnőt szeretnék, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, és azt, hogy nem szeretnék több kötöttséget. Laza, haveri alapon nyugvó szexuális kapcsolatot keresek, kötelezettségek nélkül.
2009. jan. 30. 18:06

Igen, de a párom utasít el mindent, én meg csak a páros dolgokat. Nem vagyok kíváncsi más párra, hapsim meg amúgy senkire.:D

Nekem egy (vagy kettő...) lány kellene, csak és kizárólag.:) Pasikámnak meg csak és kizárólag én.

Sajnos nem járunk diszkóba, én itt az interneten próbálok ismerkedni, nulla sikerrel.

Sokkal nehezebb azonos nemű partnerrel ismerkedni, mint gondoltam.:S

192. 0961bae255 (válaszként erre: 189. - Mothertiger)
2009. jan. 30. 18:01
Nem feltétlen szûkséges mindent elutasitani...vannak kôzbeesô megoldàsok is. Pl màsik pàrral ki van zàrva. Ha màsik pàrral ôsszejôttôk pl egy laza diszkoban, vagy szvinger klubban, , akkor nem feltétlen szûkséges elmenni a pàrcseréig.... addig mentek el, amig a nô akarjàk! Szoval egy màsik szimi nôvel nagyon is jol tudsz "ôrômkôdni" anélkûl, hogy attol kéne félned, hogy a pasija megdug. Nem tudom elég vilàgosan irtam-e?
2009. jan. 30. 00:00

Lehet, hogy őszinte vagyok, de ezt nagyon sokan mégsem díjazzák. Kaptam egy lánytól levelet régebben, az adatlapomon levő bemutatkozó szövegre reagált.

Azt írta: szerinte kicsit kemény és büszke lány vagyok, és valószínűleg ezért nem találok magamnak hozzám illő partnert. Mivel a szövegem sokakban visszatetszést kelt.

Pedig csak annyit írtam, amit ide is: hogy hármas és szerelem kizárva. Meg még annyit, hogy nem szeretem a "ragadós", macerálós embereket. Megírtam hogy párom van, női szeretőt keresek, alkalmi partnert (aki lehet tartós is, ez a körülménytől és az élményektől függ).


Ha őszinte vagyok, az a baj. Ha meg nem, akkor köcsög. Most melyik a jó???

190. 87dcc92a81 (válaszként erre: 187. - Mothertiger)
2009. jan. 29. 23:46

"Nálam hármas meg szerelem szóba se jöhet, ez is sokaknak hátrány...:S"

De legalább őszinte vagy. és azért ez sem egy utolsó szempont.Engem sok szarból kihúzott már az, hogy rögtön az elején elmondtam,mi,meddig,hány méter...

2009. jan. 29. 23:31

Hármasról beszélgettünk, de elutasítja. A házaspáros dolgot meg eleve én is elutasítom. Nekem már nem fér bele több férfi az életembe, a szexuális életembe meg főleg nem. Ez arra is érvényes, hogy esetleg csak néznénk egymást, nekem ez is ki van zárva.

:)

2009. jan. 29. 12:01

Igen,számodra így tényleg nehéz.

Párod is teljesen elutasítja a 3-as vagy 4-es felállást is?Mert így legalább közelebb juthatnál egy nőszemélyhez:))

Persze itt még nehezebb,mert mind a 4 személynek meg kell felelni egymásnak és valamilyen szinten vonzódni kell egymáshoz/kivéve a fiúknak/Természetesen itt a szerelem szóba sem jöhet,hisz ez nem erről szól.

2009. jan. 29. 11:45

Gratulálok!

Látod, párban előbb lehet találni, bár a site-on ahol be vagyok regizve, a biszexuális lányokat kifejezetten utálják, a párokat hasonlóan. Már több mint egy éve vagyok felregizve, mégsem találtam még senkit, akivel mindketten kölcsönösen megfelelnénk a másiknak.

Nálam hármas meg szerelem szóba se jöhet, ez is sokaknak hátrány...:S

2009. jan. 29. 11:23

Itt helyben én sem tudnék ismerkedni.

Mi újságból próbáltunk lányt találni.Illetve először párt,mivel magányos lányt képtelenség becserkészni,egyéb bökkenők miatt.De így is sikerrel jártunk,mindenkinek tetszett.

2009. jan. 29. 11:15

Hét éve lesz lassan.

Olyan helyen lakom, ahol nem igazán van lehetőség ilyesmire. A neten meg nem tudok ismerkedni, mert többnyire nagyon fiatal lányok jönnek rám, akik utólag kikérik maguknak, hogy szóba álltam velük, akik annyira fiatalok...

Valaki azt nem bírja elfogadni, hogy nem akarok szerelmes lenni beléjük, csak tartós alkalmi kapcsolatra vágyom, valaki iránt pedig egyszerűen csak nem érzek vonzalmat, ezért nem jön össze.

Volt már perverz, domina jelentkező is, van olyan, aki már több mint egy éve találkozót ígérget...:(

Ez van...:(

2009. jan. 29. 11:11

Azért azt nem gondoltam volna,hogy még nem voltál lánnyal.Olyan kis bevállalósnak,vadmacskának látszol a fotókon:)

Én meg kis szerény,csendes.Senki nem mondaná meg rólam,hogy rosszalkodni is tudok:)

Régóta együtt vagy a pároddal?

2009. jan. 29. 11:06
Hát, én valamennyire kénytelen vagyok, mert a párom nem tolerálja, hogy a lányokat is szeretem. Ezért nem is voltam még lánnyal.:( Többek közt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook