Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki hallja... fórum

Aki hallja... (beszélgetős fórum)


1 2
41. *Holdacska* (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2019. aug. 16. 17:03
Igen
40. Guruljka (válaszként erre: 39. - Napsugár8)
2019. aug. 16. 14:53

A neten a cég honlapján csak szöveg van, azt másoltam.

Az egész országban kínálgatnak állásokat.

39. Napsugár8 (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2019. aug. 16. 14:30
Azt hiszem ez lesz az, egy tenyérnyi szórólap egyik fele teleírva ezekkel a tudnivalókkal, a másik felén egy fotó, 3 nő egyforma kezeslábasban, és kézi targoncával, rajta karton dobozok.
38. Guruljka (válaszként erre: 37. - Guruljka)
2019. aug. 16. 14:25

Helyesbítek, ez nem a szlovákiai. Azt hiszem, megtaláltam:


Szállásos munkalehetőség Gyöngyösön: csomagoló és anyagmozgató pozícióban

Feladatok


CSOMAGOLÓ: higiéniai termékek és édesipari termékek kézi csomagolása, minőségellenőrzési feladatok, gyártáshoz kapcsolódó munkafolyamatok, műveletek előkészítése


ANYAGMOZGATÓ: kézi és békával végzett anyagmozgatás, készlet elrendezése, mozgatása, átrakása a kijelölt helyre



Munkavégzés helye: Gyöngyös és Gyöngyös környéki gyárak


Elvárások


8 általános iskolai végzettség több műszakos munkarend vállalása,jó kézügyesség, precíz munkavégzésre való képesség.

Pályakezdő, megváltozott munkaképességű és nyugdíjas pályázók jelentkezését is várjuk!


Valószínűleg a nemrég nyílt "pelenkagyár", a Procter&Gamble Gyöngyösön. Állandóan keresnek embert.

37. Guruljka (válaszként erre: 36. - Napsugár8)
2019. aug. 16. 14:21

Ha ingyen szállás, akkor ez lehet, a szlovákiai toborzás. A határon túl van a munkahely, még szép, hogy adnak szállást.

Láttam már hasonlót.

A cég egy munkaerő-kölcsönző, de ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy átvállalják a felvételiztetést. Nem foglalkoznak tovább a dolgozóval, akár felvették az adott munkára, akár nem.

Nem mondom, hogy inkorrektek, de én jobban szeretem, ha maga a cég szerződik a munkavállalóval.

(A fiam már találkozott velük.)

2019. aug. 16. 14:15

Álláslehetőség Gyöngyösön, ingyenes szállás lehetőséggel!


Ezzel a nagybetűs szöveggel találtam egy szórólapot a postaládámban. Nagyon kell nekik a munkáskéz, ha már az országnak ebben a sarkában is szórólapoznak.


Valami "Trenkwalder" nevű cég.

Csomagoló, anyagmozgató, operátor munkakörökben...

Feltétel: minimum 8 ált, több műszak, jó kézügyesség

Kínálnak: ingyen szállás, napi bruttó!! 1070-1200 Ft + tulóra (lehetőség)

Telefon: +36/37/540-016,

+36/20/333-4450

Van még rajta egy e-mail cím is, de annyira aprók a betűk, ezt is alig láttam kibogozni rajta.

Gondolom, akit érdekel, a net-en rátalál.

2019. aug. 16. 13:46
Sziasztok, szépséges napot mindenkinek!
34. Napsugár8 (válaszként erre: 33. - Kaktusz2)
2019. aug. 14. 16:38

Én bizony fejben számolok, hogy papírpénzből mennyit kell visszakapnom.

Ha kevesebbet kaptam, akkor eljátszom a hülyét, azzal, hogy: számoljuk már újra, mert szerintem többet adott vissza! És kiderül, hogy nem többet, hanem kevesebbet!!

Ezt azóta csinálom, ahogy az utcán jöttem rá, hogy az üzletben átvágták a fejem. Ezt már nem csak a benzinkutakon, éli-boltokban, de hallottam már gyógyszertári pénztárnál is. Mindenhol észen kell lenni, sehol sem garancia, hogy nem tévednek.

2019. aug. 14. 16:15

Aki hallja adja át!

A benzinkutakon is úgy át vernek, hogy mire észhez tér az ember már késő.

Pedig tanultam már mégis sikerült nekik. (Már harmadszor sikerült) be csapniuk.

Tanultam az esetből már kb 3-éve, de úgy látszik nem eléggé.

Ha készpénzzel fizetünk nagyon figyeljünk oda.

Mert olyanok a kutasok mint a varázslok. Egy ezressel kevesebbet adnak vissza. De úgy, hogy észre sem veszed rögtön.

Mire észhez térsz már késő!!

Ezt én csalásnak és zsebtolvajoknak nevezném őket.

Ki írhatnám a benzinkutak nevét is, de szerintem ez nagyon be vált módszerük.

5-ezerért tankoltam, és 4-ezret kaptam vissza, szépen be csomagolva a blokkba. Persze én vagyok a hülye mert bíztam a benzinkutas "nő" ben.

Eddig pasik tették ezt velem.

Most nő

Persze arra járok mondom neki, nem mintha lenne értelme. De azért szólok.

Bíztam bennük, azt hittem ők nem csalók.

Ki találok valamit az biztos.

2019. aug. 14. 15:15

Itt az elérhetőségük:


[link]

2019. aug. 14. 14:48

Ingyenes jogi szolgáltatás az ország egész területén. Most éppen a dél-alföldi megyékben (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád) tartanak kitelepüléseket, és ismertetik a szolgáltatásukat. Úgy érzékelik, hogy a lakosság nem tud róluk, pedig sok embernek lenne szüksége rájuk!


A szórólap szerint munkajog, cégjog, TB (gondolom nyugdíj) és adózási kérdésekben.


www.jogpontok.hu. e-mail, online, telefon zöldszám: 06-60-77-88-00


Aki hallja adja át! :))

2019. aug. 14. 14:31

Hallottam, épp kérelmezte a fiam:


[link]


Tehát aki közmunkán van, megvan a szerződése, és ha a szerződésben szereplő lejáraton belül elhelyezkedik, a megfelelő papírok benyújtása után (Munkaügyi központ, azaz Kormányhivatal Foglalkoztatási Osztály) a fizetésén felül havi 46.500 Ft juttatást kap a közmunka-szerződés lejáratának dátumáig.

Az ügyintézésre a váltástól számított 30 nap áll rendelkezésére.

A szükséges kérelmet és egyéb kitölteni valókat nekünk elküldték mailben. Az önkormányzat adta a többi szükséges papírt, a TB-nél leigazoltatott TB-igazolványt (a rózsaszín kiskönyv), illetve kellett még az új, határozatlan időre szóló munkaszerződés (próbaidővel), ezen felül a bankszámla eredeti szerződése, nem havi kivonat. Mindezekkel és a saját személyi igazolvánnyal felszerelve, a fiam kb. 20 perc alatt elintézte a munkaügyiben.

2018. okt. 31. 09:57
Hallottam! Gyorsan, ingyen UH-vizsgálatra van szükséged? Hívd a 36-70-5293911 számot (Bp.).
2018. okt. 18. 17:55

Vigyázat! Csalás!

Telenoros e-számla értesítőkkel próbálkoznak!


Én is kaptam, pedig nem vagyok előfizető. :D

Nem nagy összeg, tehát nem tűnik fel egy telenoros előfizetőnek! A levél megszólalásig hivatalosnak tűnik!

2017. nov. 23. 14:09

:(

Úgy néz ki, indulhat a NOK!

Aki veszít, ne legyen megmentve, elég már!!! :(


[link]

Biztonságos lesz így ez a rendszer? Reméljük és nem tudjuk. Mindenesetre, ahogy már korábban is említettük, aki toborozza a tagokat, aki szervezi az üzletet, aki pénzt keres ezzel az egésszel, az nem ugyanaz lesz, mint akinek a cechet kell állnia, ha esetleg mégis a kockázatok fordulnak valósággá.


[link]

A befizetésekre az Országos Betétbiztosítási Alap (OBA) kártalanítási kötelezettsége nem terjed ki.

2017. nov. 22. 10:33

Vigyázzatok!

[link]

Figyelj, kit engedsz a lakásba!A társaság ezért arra kérte ügyfeleit, hogy csak olyan személyeknek nyissanak ajtót, és engedjék eljárni, akiknek személyazonosságáról, valamint szándékairól meggyőződtek. A TIGÁZ-DSO Kft. megbízásából dolgozó munkavállalók minden esetben arcképes, TIGÁZ arculati elemeket tartalmazó igazoló okmányokkal - igazolvány, megbízólevél - rendelkeznek. A fogyasztók felkeresésekor az az első lépés, hogy e dokumentumokkal igazolják magukat.

Felhívták arra is a fogyasztók figyelmét, hogy a társaság nem végez karbantartási munkát a fogyasztói gázkészülékeken, csak a hatáskörébe tartozó közterületi vezetékek és a hozzájuk tartozó létesítmények ellenőrzéséért, karbantartásáért felel, sem golyóscsapok, sem vezetékek, sem szén-monoxid-mérők árusításával nem bíznak meg senkit.A fogyasztói rendszeren történő karbantartásról a fogyasztónak kell rendelkeznie, a TIGÁZ-DSO Kft. megbízásából külső vállalkozót nem küldenek, és nem népszerűsítenek, nem keresnek fel fogyasztókat ilyen célból.

2017. szept. 25. 08:15

!

[link]

A pénzintézet tájékoztatása szerint semmilyen célból nem kérnek be sem e-mail-ben, sem sms-ben ügyféladatokat. A vállalat arra kéri ügyfeleit, hogy mobilos bankolásuk során az Erste Bank hivatalos alkalmazásait használják az ügyfelek: az Erste MobilBank, az Erste MobilePay és Sorszámhúzó appot.

2017. szept. 10. 18:18

!!!

[link]


Harmincezer forintos ajándékutalvánnyal kecsegtetnek az ismert láncok nevében hirdető internetes csalók. Jobban tesszük, ha a gyors szerzési vágy helyett a józan eszünkre hagyatkozunk.

23. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Böce)
2017. aug. 9. 14:35

Végül is mindegy.

Semmiféle ilyen adatot soha nem kér egyetlen bank sem.

Ez a lényeg.

Eddig megértették az emberek.

22. Böce (válaszként erre: 21. - Mezei Virág)
2017. aug. 9. 12:15

Jó lenne, ha a cikk nem ködösítene ennyire! Legalább tudná az ember, hogy miről van szó, mert a cikk sem az érintett bankokat nem nevezi meg, sem azt, hogy milyen op.rendszerű mobilokról van szó.


Ezt miért kell titkolni?? Így semmit sem ér a figyelmeztetés!

2017. aug. 9. 08:12

Figyeljetek!!!

[link]

... az adatok begyűjtésén túl a támadók egy, az adott bankok nevével kezdődő "biztonsági" alkalmazás letöltésére is utasítják a fogyasztókat, valójában ez azonban az ügyfelek SMS-kódjainak eltérítését szolgálja. A támadás a jelenlegi információk alapján csak bizonyos operációs rendszerű mobiltelefonokat érint.

2017. aug. 1. 00:04

Az elmű-émásznak van egy viszonylag új szolgáltatása, ami bárki számára elérhető, ha élni kíván vele.

Engem telefonon ma hívtak, hogy csak nekem, csak most... :D


A lényege, hogy egy biztosítóval karöltve, 4 órán belül gyorsszolgálatot biztosít, havi 700.-Ft-ért és a munkálatokból 30ezer Ft-ot átvállal.


Nekem nem éri meg, szeretem magam intézni, hogy kit bízok meg bármivel is. Bejáratott szerelőim vannak.

2017. máj. 22. 12:16

Indul a NOK, a nemzethi piramisjáték.

Nem vennék részt benne!

A NOK-ban elhelyezett pénzünket nem védi a befektető- és betétvédelmi alap, az OBA.

Ne kelljen megmentenünk őket is... :(

2017. máj. 4. 13:34

!

[link]


Víruslevél terjed a Gmail rendszerében. Ha ilyen vagy ehhez hasonló tartalmú emailt kapsz, semmi esetre se nyisd meg. Ha már megtörtént, mutatjuk, mit tehetsz.

2017. febr. 15. 13:26

A kapzsiság és hiszékenység sokba kerül!!!


Egy nagyszékelyi férfi feljelentést tett a rendőrségen, mert február 9-én 17 óra 34 perckor felhívta egy férfi, aki önmagát a Telenor munkatársának adta ki. A hívó közölte, hogy a telefonszámot egy nyereménysorsoláson kihúzták és a tulajdonosa nyert 200.000 forintot. A telefonáló az összeg kiutalására hivatkozva elkérte a sértett bankszámlájának számát, valamint a számlához tartozó bankkártyán lévő adatokat. A sértett a kért adatokat a nyeremény reményében megadta, majd február 13-án tapasztalta, hogy a bankszámlájáról ismeretlen tettes több részletben leemelt 65.000 forintot.

2017. jan. 25. 15:16

Figyelem: A Tigáz nevében próbálnak pénzhez jutni csalók

Trükkös csalók jelentek meg a Tigáz ellátási területén: a Pest megyei Farmoson próbálnak szén-monoxid-érzékelő készülékekre pénzt beszedni a cég nevében


[link]

2016. dec. 23. 09:17

Vigyázzatok!

Ablakcserére szednek előleget egy "Zöld..." akármi Kft. nevében, 40 ezer Ft-ot kértek a szomszéd csajtól, egy kis fecnit adnak róla. Se adószámuk, se telefonszámuk nincs rajta, sem a neten, sehol nem lehet a nyomukra találni!!!!

2016. nov. 28. 09:11

Vigyázzatok!!!

Vigyázat! A rendőrség figyelmeztet: ha ilyen csomagot hoz a postás, semmiképpen ne vedd át!

Névre szóló csomagok érkeznek, pedig nem is rendelte senki!

Egy lengyel cég küldi ki azokat a névre szóló csomagokat magánszemélyeknek, amik étrend-kiegészítő terméket tartalmaznak. A fogyasztóvédelem szerint az a legjobb, ha ezeket a csomagokat nem vesszük át! A rendőrség is csak ezt tudja tanácsolni.

„A hatóság felhívja a figyelmet arra is, legjobb, ha a kéretlen csomagot nem veszi át a fogyasztó. Ha azonban az átvételkor átvételi elismervény aláírását is kéri a futárszolgálat, ez esetben az átvétellel már létrejön a szerződés a termék küldője és címzettje között, ettől viszont 14 napon belül indoklás nélkül el lehet állni írásban. Ha az első csomag még ingyenes is volt, az átvételi elismervénnyel általában azt is aláírja a fogyasztó, hogy további csomagokat rendel meg, amelyért azonban már fizetni kell – tették hozzá.”

[link]

2016. szept. 27. 17:39

[link]


Ebtilalom és legeltetési tilalom.

2016. szept. 15. 10:25

:(

[link]


Elnyelte a tízezrest az automata, a BKK sajnálja, de nem fizeti vissza

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook