Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Skype mikrofon nem működik, a hívott fél nem hallja a hangom, mi lehet a gond? fórum

Skype mikrofon nem működik, a hívott fél nem hallja a hangom, mi lehet a gond? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 7. 22:02
Köszönöm a segítségeteket, ugy néz ki, hogy a mikrofon bemenetelénél vana gond, mert ahogy mozgatom benne a dugót, egy-egy hangfoszlány jön, aztán megint néma csend.De mindenkinek köszi a segitséget.
2015. márc. 6. 22:31
A skypeon az Eszközökben van egy Beállítások menüpont, azon belül pedig mikrofonbeállítások. Nálam rendszeresen azt csinálja a Skype,hogy önhatalmúlag átállítja az eszközt valami alapértelmezettre (logitech kamerám van.) Nézd meg,hogy a telepített mikrofonod van-e beállítva vagy valami más.
2015. márc. 6. 21:24
Ujr5a telepitettem a skyet is, de semmi.
6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Bogyoka53)
2015. márc. 6. 20:01

Skájp törlése, letöltése az új verziónak és telepités

Hangproblémám nem volt de egy idő után nem tudott felkapcsolódni. Az újabb verzió mérete is más volt

2015. márc. 5. 22:12
A csatlakozót is megnéztem,nincs kimozdulva, elnémitva sincs a hangerő, és a skypon kipróbáltam, hogy vissza tudom-e hallgatni amit mondok és az sem működik.
4. Regin_a (válaszként erre: 2. - Bogyoka53)
2015. márc. 5. 20:42

Van egy hangrögzitó a Win-ben. Próbálj felvételt csinálni

Ha jó akkor a Skypeban van a hiba

Esetleg kettőt kattintva a jobb alsó sarokban a hangszóróban, megjelenik a mikofon hengereje is, hátha az van elnémitva


Van a Skájban Echo/Sound service azt is kipróbálhatod

2015. márc. 5. 20:33
A mikrofon csatlakozója nem mozdult ki? Olyankor szokott még elmenni a hang esetleg.
2015. márc. 5. 20:32
Segítséget szeretnék kérni, mi lehet a probléma, eddig tökéletesen tudtam skypolni, most a hívott fél nem hallja a hangom. A mikrofonom tökéletesen működik, másik gépen kipróbáltam. Mivel tök laikus vagyok nem tudom mit törülhettem ki, vagy mit állithattam el hogy nálam nem működik. Kérlek ha tudtok segitsetek, de mivel irtam hogy laikus nagymama vagyok lépésről-lépésre kellene a segitség, hogy mit próbáljak meg. Köszönöm előre is.
2015. márc. 5. 20:28
Skype mikrofon nem működik, a hívott fél nem hallja a hangom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook