Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki fogyni akar, de az akarata a béka segge alatt van! fórum

Aki fogyni akar, de az akarata a béka segge alatt van! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
29. Gabóca10 (válaszként erre: 28. - 937a2a883a)
2011. aug. 3. 15:53

Hát igen,az egy kicsit több mint amit én szeretnék,de szerintem mindegy hogy valaki 2-10-20 vagy akár több kg akar fogyni a cél uyganaz:jól érezzük magunkat a bőrünkben.Igen neked így biztos nehezebb,de akkor kezdjünk neki!

Nekem a két szülés után maradt ez a felesleg.

A szoptatás alatt nem érdekelt,ha este 10-kor ettem két szelet kenyeret,nem foglalkoztam vele,csak ettem ami jól esett.Kitágúlt a gyomrom,és egyszerűen nem érzem mikor vagyok jóllakva!

Ma reggel: csak fél szelet vajaskenyér+pötyis kávé

délelőtt:két körte+rózsaszín víz amennyi csak megy

ebéd:sütőzacsiban sütöttem csirkemellet,mexiói zöldségkeveréket pároltam hozzá köretnek.

Előtte ettem egy kis paradicsomlevest a lányom micimackós tányérjába,ami jóval fele annak amit szoktam enni.

Egyenlőre még bírom,később valószínű kefír lesz,esetleg még valami gyümi.

Aztán jó lnne kezdésnek egy kis felülés.

28. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Gabóca10)
2011. aug. 3. 15:36
Szia!Én is így voltam mindig,de tegnap végre nekiálltam.Norbira tornázok és már 2 napja kevesebbet eszem.Mindent eszek,csak kevesebbet,mint eddig.Mondjuk nálam a kenyérrel nem volt gond sose,mert napi 1-2 szeletet eszek csak.Inkább az édességről kell lemondanom,mert az utóbbi időben majdnem minden nap ettem,pedig régebben volt,hogy hetekig nem ettem.Remélem most sikerül fogynom.Mondjuk nekem az inzulinom nincs rendbe,így nehezen tudok fogyni sajnos.De szedek rá gyógyszert,ami kicsit könnyít,mert amíg nem szedtem,sose fogytam,sőt híztam is pár fogyókúrától.Én 40 kilót szeretnék leadni,ami nehéz feladat lesz.
2011. aug. 3. 14:57

halló

sehol senki?

fogyózik még valaki?

2011. aug. 3. 10:29

Van ötletetek hogy mit esztek ebédre?


Honnan indúltok?Én 69,2kg-ról,most lehet mondani hogy nem is olyan sok,de 160cm-hez?Azért gömbölyödik rendesen!

2011. aug. 3. 10:27
Sziasztok!
24. Cilumiluci (válaszként erre: 22. - F303be5590)
2011. aug. 3. 10:03
kemény vagy:)
23. Cilumiluci (válaszként erre: 22. - F303be5590)
2011. aug. 3. 10:02
:)
2011. aug. 3. 08:21
az bizony kövér malac marad
21. Koranita (válaszként erre: 20. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 3. 08:02

Szia!

Konkrét ételeket tudnál mondani? Pl. egy napi menüdet? Köszi

2011. aug. 3. 07:41
Sziasztok, én most rostdiéta-rajongó vagyok:) Csak ajánlani tudom, főleg azoknak, akiknek kevés az akaraterő (mint nekem). Sokat lehet enni, és életmódváltásra nevel. A lényege annyi, hogy a napi 5 étkezés mindegyikéhez gyümölcsöt/zöldséget kell enni, és az étrend legnagyobb részét rostos ételekből kell összeállítani (teljes kiőrlésű kenyér, barnarizs, zabpehely). Nekem elég jól működik, szépen mennek le a kilók, és jó sokat kajálok:)
19. jiji
2011. aug. 3. 05:08

Sziasztok.

Sajnos én is a kilókkal harcolok , de valahogy a mérleg áll egy helyben néha megindul lefelé de nagyon sokat csak áll mintha oda ragasztották volna:(

Annyit észre veszek magamon hogy a ruháim leesnek rólam, és hogy a hasam és a fenekemnél csíkos a bőröm ami eddig nem volt.Csíkos bőr idegesít de ezt mondják hogy valószínű a fogyás onnan indul meg,(mondjuk tény onnan van mit) :D

Szerintetek igaz ez vagy nem?és hogy van ez hogy a mérleg nem mozog de a ruha bő rám?

2011. aug. 3. 00:33
Sziasztok! Öreg motoros vagyok a "szakmában". Volt akupunktúrás,káposztaleveses,majó klinikás,stb. stb,csak mindig visszajött.Most a 90 napossal indulok a másodikkal. Az elsővel is 15 kg lement,de ugye szünetet kellett tartani.Van egy jó kis fondorlatom,lesütök 3 kg lisztből sós stanglit, hozzáteszek 1 kg teljeskiőrlésű lisztet amitől ugye jócskán fanyar,"húzós" lesz,így nem eszünk belőle annyit. Sok-sok jó ötlet ragadt rám az évek során,ha érdekel benneteket szívesen segítek,jövök holnap is,jó éjt mindenkinek
17. Kirizsu (válaszként erre: 16. - Gabóca10)
2011. aug. 3. 00:24
Köszönöm szépen!
16. Gabóca10 (válaszként erre: 14. - Kirizsu)
2011. aug. 3. 00:20
Megnéztem a képeket,minden elismerésem!Gratulálok!Ez már valami!
2011. aug. 3. 00:18
Reggel várok mindenkit.Jó éjt!
14. Kirizsu (válaszként erre: 13. - Gabóca10)
2011. aug. 3. 00:18
Helyes. És nem is a verseny a lényeg. Én 107 kilóról fogytam 26 kilót. 1 év alatt. Ha nincs a fogyiverseny, a fogyiversenyes lányok klubja...a fél év, a közös cél, a közös probléma...lehet a felénél feladaom. Most beneveztem a következőbe is mert még 10 kilót akarok fogyni.
2011. aug. 3. 00:09
Én nem versenyezni akarok,csak jólérezni magam a bőrömben,fiatalon nem jajgatni hogy itt fáj meg ott fáj,és csinos anyukája lenni a gyerekeknek.És igen is erőt adni a másiknak!
2011. aug. 3. 00:06
2011. aug. 3. 00:04
Fogyiverseny? Nagy erőt ad...
10. Gabóca10 (válaszként erre: 4. - Vénusz567)
2011. aug. 3. 00:01
Szia!Örülök!A kávéba pötyit rakok reggel,aztán kigondolok valami ehető kaját,még nem tudom,gondoltam kipróbálok natur husit salátával,hátha jól lakok azzal is.AZtán megpróbálom a gyerekek kezéről nem lenyalni a félig szétolvadt túrórudit,meg elhessegetni a gondolataimat a finom kajákról!Reggel ráállok a mérlegre,hogy tudjam pontosan honnan is indulok!Bár 8kg,max 10 amit fogyni akarok,de még sosem fogyóztam,ez is nehéz lesz.Nem akarom megvárni míg több lesz a plusz,akkor még nehezebb.Aztán várom az ötleteket,olcsó recepteket.
2011. aug. 2. 23:58
En ugyan mar az ellenkezo veglet vagyok, mert majus ota egyszer sem rontottam el a dolgokat, de regebben persze nekem sem jott ossze a fogyas, viszont a naplomban leirtam par dolgot, amik segithetnek. Amugy roviden azt gondolom, hogy az efeszseg es a szepseg legyen fontosabb a vacak kajaknal. Ha fejben elhiszitek, hogy igenis lehet beloletek jo csaj, ha kitartoak vagytok, akkor a hosszutavu sikereket, oromoket nehogy mar egy hulye pizza vagy kremes rontsa el, ami pont addig a 10 percig okoz oromet, amig elfogy, az utana mardoso buntudat sokkal tovabb tart.
2011. aug. 2. 23:56
Ha fejben atall az embrr, akkor nincs olyan, h holnap..akkor azonnal cselekszik es pl. nem eszi meg mar azt, ami meg elotte van. En is tudom mennyire nehez, neha elhuzodik a szenvedes, lemondasnak eljuk meg, de aztan jonnek az eredmenyek..konnyebben mozgunk, nem lihegunk, uj, eddig meg nem latott izmocskat fedezunk fel a testunkon..es akkor rajovunk, h ez olyan nagyon leleksimogato, h ezek miatt megeri esszel enni.. Szoval sok sikert kivanok Nektek, kitartast, ha pedig erositesre van szukseg vagy segitsegre az oldalon sokan tudnak segiteni, akar en is, szivesen.. :)
7. Roza78 (válaszként erre: 1. - Gabóca10)
2011. aug. 2. 23:55
Mintha en írtam volna, en is mindig csak holnap, ha meg elkezdem 2-3 hétnél tovább nem csinálom. Ez igy megy évek óta, mostmár tényleg csinalni kéne valamit.
6. vevri (válaszként erre: 4. - Vénusz567)
2011. aug. 2. 23:54
Szia földim ;o)
2011. aug. 2. 23:53

nekem alaphangon egy 20ast kellene... Igazából kajálás terén nem lesznek nagy változások, kenyér, liszt, cukor kimarad, sok zöldség és gyümölcs, sovány húsok... Olyan szépen mennek az elvek már fejben, csak át kell helyeznem a gyakorlatba...


És torna... De mielőtt nagyon intenzíven hozzákezdek, fogyni szeretnék egy picit, mert a jobb térdem műtve volt, a bal bokám meg 3 helyen törve...


Egyébként mindenki azt mondja, hogy a magasságomhoz ez pont jó, de már nem érzem jól magam így... Ti? :)

2011. aug. 2. 23:48
Én is csatlakozom a holnapi naphoz.hogyan kezdtek hozzá?
2011. aug. 2. 23:40
Igen!Jó lenne!Mennyit akarsz fogyni?
2011. aug. 2. 23:35
Holnap, de nekem tényleg holnap, tartjuk egymásban a lelket?
2011. aug. 2. 23:34
Gondolom nem vagyok vele egyedűl,majd holnap,mindíg csak holnap.Minden lehető diétát elolvastam,egyik sem nekem való,norbi és társai.Fejben elhatároztam hogy hogyan kéne,mit rontottam el,miért híztam,a fejemben már megfőztem a diétás ételeket,de nincs elég akaratom,gyenge vagyok!Pedíg amit a tükörbe látok nem tetszik!de nagyon nem!Más is van ezzel így?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook