Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki fogyni akar, de az akarata a béka segge alatt van! fórum

Aki fogyni akar, de az akarata a béka segge alatt van! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. aug. 27. 13:19
Hát ha lejár a szabim szept. elején,nekem is újra kéne tölteni a fogyi progit! Éppen egy éve kezdtem bele, 17 kilót sikerült leadni, abból 3 jött vissza, mióta a tudatos diétát abbahagytam úgy fél éve. Gyűjtöm az erőt az újrakezdéshez...
2011. aug. 27. 13:15

Amióta elhatároztam hogy fogyni akarok,próbálok odafigyelni a dolgokra,még inkább híztam 2kg!

Megőrülök!!!!!

Mitől van ez?

Pedig vacsira is csak 1 kefírt eszek,kenyérfélét max reggel,de az minimális.

Napi 1,5-2 liter zöldeát iszom+víz

Édes-szájú sosem voltam.

Oké az intenzív mozgás hiányzik,de addíg ülök amíg itt vagyok,amúgy megse állok egész nap!

Ha csak az első 1-2 kiló elindúlna lefelé,az nagy erőt adna a folytatáshoz,de mit csinálok rosszúl?

2011. aug. 27. 11:31

Béka segge alatt???Hát nekem még jóval alatta van.15-20 kg-ot kéne leadnom.Kéne...

Segítség!!!

86. d5f723529f (válaszként erre: 74. - Gabóca10)
2011. aug. 24. 16:59

Én is ebben reménykedem:)

Nekem is mondogatja persze, de azért néha csipkelődik is egy kicsit. Egyszer már én fogytam a 90 napossal 8 kilót, de az visszajött, nem is csináltam végig. Most meg nagyon nem akar beindulni a fogyásom, sőt, mióta elkezdtem, 2 kilót híztam is. Most nem nagyon megy. :(

2011. aug. 24. 13:38

Hú csajok!Új hírem van!

3 hónapja hagytam abba a szopit,és ha kilóra nem is híztam de olyan a hasam mint a lufi!(nem vagyok terhesAllergiás vagyok gyerekkorom óta.A szoptatás abbahagyása óta szedem ismét az allergia gyógyszert.

Most olvastam róla hogy,az allergia gyógyszer hízlalhat,vagy legalábbis akadályozza a fogyást.

Valószínű ez is szerepet játszik abban hogy eddíg hiába próbálom tartani a fogyit,nem mozdul meg a mérleg lefele!

De nem tudom elhagyni a gyógyszert,mert akkor szarul vagyok.

Valami más megoldást kellene találnom!

Többen is írták hogy az allergia-gyógyszer miadt híztak meg!

2011. aug. 24. 12:45
Csatlakozom!!!
83. 937a2a883a (válaszként erre: 82. - Krisz38)
2011. aug. 24. 12:45
Köszi a tanácsokat! :) Még nem ettem Norbi péksütit,kíváncsi leszek ízlik e nekem :) Az ára nekem is drága,de a suliban is 250-300 ft egy szendvics,amit reggelizni szoktam,így akkor már inkább update cuccok legyenek.A csokikat,sütiket én is próbálom kerülni,vasárnap benyomtam pár db gumicukrot,de azért tényleg jóval kevesebb édességet eszek.3 héttel ezelőtt majdnem minden nap ettem,most már heti 1 alkalommal,de akkor is egy-egy szelet sütit,vagy 1 kocka csokit,de többet nem.
82. krisz38 (válaszként erre: 80. - 937a2a883a)
2011. aug. 24. 12:31
Kb. 1 hétem 3 szor ettem reggelire, és csakis reggelire egy hajszál vékony rozskenyeret, de igazi rozst, nem festékkel festett szart:-) Hozzá 1 kefírt, és sok zöldséget. De általában salátákat reggeliztem. De mivel kell egy minimális mennyiségű szénhidrát, ezért ettem néha. A cukrot teljesen elhagytam, még egy szem csokit sem ettem. Helyette édesítővel ízesítettem pl. a kávém. De a mai napig nem eszem cukrot, mert elszoktam tőle. Persze előordul fagyi, vagy 1-1 szelet süti, de ha lehet kihagyom. Üdítőt is kizárólag energiamentest iszom, már ha iszom, mert nem nagyon szeretem. Cola zero jöhet:-) Inkább főzök reggel 3 litykó zöld teát, és magam megízesítem. Fő táplálékom a zöldséglevesek olaj, rántás stb. nélkül, csirkemell párolva, saláták,gyümölcsök, (banán nem:-) natúr joghurt, kefír, sovány túró, sovány sonkák, sajtok mértékkel. Édességnek tejeskávé, dió meg különböző magvak, aszalt gyümölcsök, de szigorúan csak egy kis maréknyi. Megtanultam valahogy kalóriaszegényen, és változatosan főzni. A kényszer nagy úr, korgó gyomorral rengeteg jó receptet találtam ki. Emellett főztem a családomnak a normál kajákat, meg heti szinten a jobbnál jobb sütiket , de az agyam átprogramoztam, hogy én abból bizony egy falatot sem eszem. Na megyek is, mert tiramisut gyártok:-D, de kihagyom!!!!! Amúgy gratula az első 6 kg-hoz, csak így tovább! Norbi süti nélkül is van élet! Nekem drága is, kevés is, és szar is:-) Inkább akkor egy barna toast kenyér vagy kettő, közé egy szelet valami, és sok zöldség!Egészségesebb, kiadósabb, olcsóbb is!
81. 937a2a883a (válaszként erre: 80. - 937a2a883a)
2011. aug. 24. 11:58
Jobban mondva hizlal a kenyér,mert ugye megeszem,csak ha a kevés a kalória bevitel,akkor szerintem belefér.
2011. aug. 24. 11:56
Engem az érdekelne,hogy tudtál lemondani a lisztről és a cukorról.Én most jóval kevesebb édességet eszem,de számtalan kajában van cukor,liszt meg pláne.Akkor mit lehet enni?Húst meg zöldséget mindig?Mert ugye kiesik a tészta,a kenyér,zsemle,stb.Én is nagyon fogyni akarok,de olvasom mindenhol,hogy mindenre szüksége van a szervezetnek.Így én mindent eszek,csak kevesebbet.Inkább a kalóriát számolom,mert lehet,hogy megeszek egy szelet kenyeret,de ha az még a max bevihető kalóriában benne van,akkor az sem hizlal.Én faluban élek,de Pesten tanulok és majd Norbis kaját akarok enni.Mármint nem rendelek,mert azt nem tehetem meg,de azt igen,hogy pl reggelire péksütit egyek az övéből és állítólag attól délutánig nem éhezem meg,mert lassan szívódik fel.Most még mindig 6 kiló mínusznál tartok,valahogy napok óta nem akar megmozdulni,pedig van rajtam bőven súlyfelesleg.115 kg-val kezdtem,most vagyok 109.
2011. aug. 23. 23:07

Szurkolok! Bár nekem is "csak" ennyit kéne leadnom! Bár azt mondják, és szerintem így igaz, hogy a kevesebből sokkal nehezebb fogyni. Én is azt tapasztaltam számtalan fogyásomnál, hogy amikor az uccsó 10 kg volt már csak rajtam, akkor szinte éheznem kellett már, hogy fogyjak, Valószínű most is ezt kéne, de akkor tudom, hogy becsapom a szervezetem, és alattomosan visszakúszik a háj. A feltett képem óta azért még annyiban változtam, hogy sokkal "karcsúbb" lettem, hogy azóta levették a "kötényem".

Érdekes a húgom mindkét babáját másfél éves koráig ciciztette, és irigylésre méltóan tűntek el a kilói. Az elsőnél 30kg pár hónap alatt. Nekem meg 4 hét után elapadt a tejem, úgyhogy nem tudom, hogy fogytam vagy híztam volna szoptatás alatt. Én inkább idegeskedtem :-(

Meg kéne próbálni a mozgást, de mire hazaérek, és végzek a dolgaimmal, hulla vagyok. Csak úszni szeretek, de nincs sajna 50 méteres medencénk:-(, és a közelben uszi se nagyon.

2011. aug. 23. 22:48

Akkor elég jól ingadozik a súlyod.Én meg sajnos azok táborába tartozom akik a szoptatás alatt nem fogynak,hanem híznak!Mindkét törpével úgy jöttem ki a kórházból,már akkor majdnem az eredeti súlyom volt,és mindkettőnél megvolt a +10 kg mire vége lett a szoptatásnak.

Ez mostmár csak 8,5kg,tehát ennyit szeretnék leadni,amitől boldog lennék nagyon,de nehezen akar megindúlni!

A mozgással én is hadilábon állok.

2011. aug. 23. 22:40

Köszi! Kb 7 hónap alatt, de csaltam is néha:-) 2009 ben kezdtem. Azóta tartom a súlyom szerencsére, mindenféle kínok nélkül. És sajnos nem tornázom, meg semmi mozgás:-( Talán azt kéne elkezdenem.

Szülés után sikerült fogynom 50 kg-ot, ezenkívűl lánykoromban kétszer is lement 35, 40 kg, de valamiért mindig sikerült "visszaedzenem"magam godzillává, kivéve most. Pedig most sem eszem sem többet, sem kevesebbet mint máskor. Eszem ugyanúgy, mint egy normál testalkatú ember. Sosem voltam falánk, vagy zabagép. Fene se érti ezt:-)

76. Gabóca10 (válaszként erre: 75. - Krisz38)
2011. aug. 23. 22:34

Hú igen,megnéztem a képeket,Gratulálok!Hatalmas változáson mentél már keresztül!

Minden elismerésem!Biztos sikerülni fog az a 15 is!

Mennyi idő alatt ment ez le?

75. krisz38 (válaszként erre: 73. - Gabóca10)
2011. aug. 23. 21:53

-36kg-ot, és még 15kg-ot szeretnék. De -10 is a mennyekbe repítene:-D

Semmi trükköm. Nem ettem liszteset, cukrosat, és mindenféle zsiradékot mellőztem.

74. Gabóca10 (válaszként erre: 72. - D5f723529f)
2011. aug. 23. 21:34

Nyxie!Ne sajnáld,hátha együtt könnyebb!

Én is nagyon elkenődtem,nagyon nem tetszik amit a tükörben látok!

Úgy meg még nehezebb hogy a férjem is azt mondogatja:Mit akarsz jó vagy te így,nekem így tetszel!

Pont ő aki sportol,szerintem jól néz ki.

Szóval az önbizalmam ettől még nem jött meg,nem akarok lemaradni tőle!

73. Gabóca10 (válaszként erre: 71. - Krisz38)
2011. aug. 23. 21:30
Szia krisz!és eddíg mennyit fogytál?És hogyan?
2011. aug. 23. 20:24
Úgy érzem itt a helyem!! Sajnos.
2011. aug. 23. 20:19

Sziasztok!

Én már elég sokat fogytam, de az akaraterőm a béka segge alatt, és még az alatt van. Már egy éve csak vergődök a fogyókúrával. Olvasni foglak titeket, hátha erőt merítek:-)

70. 937a2a883a (válaszként erre: 69. - Gabóca10)
2011. aug. 23. 19:11
Akkor mindent bele!Én se adom fel :)
69. Gabóca10 (válaszként erre: 68. - 937a2a883a)
2011. aug. 23. 13:41

Nagyon Ügyi vagy!Irigyellek!

mi elmentünk nyaralni,és mégtöbb erőt adott,mert szőrnyen éreztem magam a bőrömben.Főleg fürdőruhában!Na ne....ez nem mehet tovább.

A ruháim meg alíg jönnek rám!Tiszta idegbeteg vagyok tőle!

2011. aug. 17. 14:48
Már 4 kiló mínusznál tartok 15 nap alatt! :) Csajok,ne adjátok fel,mindent bele!!! :)
2011. aug. 13. 19:52
Ja,gyógynövényes a bogyó....És kitartást mindenkinek!Hajrá!
2011. aug. 13. 19:50
Sziasztok!Én tök boldog vagyok :) 11 nap alatt 3 kilót fogytam :) 5 napja szedek étvágycsökkentő gyógyszert is és kevesebbet is eszek,meg ugye tornázom is.
65. zikzik (válaszként erre: 58. - Szilisári)
2011. aug. 12. 11:56
Hű azannyát! Akkor nekem napi 6 litert kéne bevedelnem? Ennek talán a felét szoktam, általában tea és Szentkirályi formájában.
2011. aug. 9. 21:50

SZiasztok!

Sehol senki ismét?

Most én sem dicsekszem hol tartok,megint ott ahol a part szakad.

Egyáltalán nem figyeltem semmire,arra se emlékszem tegnap mit ettem.

A lányom beteg(már jobban van)úgyhogy nem foglalkoztam rajta kívűl semmivel.

2011. aug. 6. 09:45
Hát 3 nap után álltam mérlegre,de többet mutatott,mint amennyi lennék,így inkább mostanában nem állok rá.Minden fogyókúrámnál ez van,nem tudom miért.Ahelyett,hogy fogynék,inkább hízok.A betegségem miatt nehezen fogyok,de az már durva,hogy még hízok is,amikor kevesebbet eszek és mozgok.Majd kiderül mi lesz.Max 1-2 hét után mérem meg magam.Én is csak vizet iszom.Meg tudtam állni és nem ettem fornettit,meg bundáskenyeret sem,mert már este volt.Persze csorgott a nyálam,de kibírtam.
62. Gabóca10 (válaszként erre: 59. - 937a2a883a)
2011. aug. 5. 23:43

MIkor akarsz mélegre állni?

Én még nem,mert ha nem mozdul akkor csak elkenődök,és rosszabb lesz.

Tudom hogy az első 1-2kg sok erőt adna a folytatáshoz.

61. Gabóca10 (válaszként erre: 59. - 937a2a883a)
2011. aug. 5. 22:38

Az nagyon jó!Ma rendesen ettem ebédet,persze kevesebbet próbálok,este meg csak gyümit,most pl.dinnyével ettem tele magam.Meg minden étkezéshez eszek valamit,most körte szezon van nálunk,van málna,fekete szeder,a dinnye is saját termésem.Most szerencsésnek mondhatom magam,mert minden van a kertben,ilyenkor a legjobb.

Vettem tk kenyeret,reggelente azt eszem,és persze nincs szörp,üditő stb.csak víz,esetleg citromos víz.Egész jól bírom,és igen kezdem érezni hogy elég kevesebb.

A mozgás még hiányzik,bár két törpe mellett nem ülök le csak ilyenkor amikor ideérek a géphez.

60. szilisári (válaszként erre: 59. - 937a2a883a)
2011. aug. 5. 17:28
Szerintem siman, gyorsan osszeszukul. Csak vigyazz, nehogy elrontsd, mert egy nagyobb zabalas es kezdheted elolrol a szukitest.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook