Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki a teherbeesés céljából szedte a Ginseng Royal Jellyt, mikor esett teherbe? fórum

Aki a teherbeesés céljából szedte a Ginseng Royal Jellyt, mikor esett teherbe? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 17. 20:32
Nem flp-s
4. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2015. febr. 17. 20:31
Aki szedte,és teherbe is esett,nem fogja tudni megmondani,hogy most valóban segített-e,vagy szimplán csak,sikerült.
2015. febr. 17. 20:19
Foreveres? Mert szetintem kellene szedned Vitolizet, meg gélt innod. Illetve a probioticból sem ártana egy adagot beszedned! Lenne még több is, de ez szerintem elég lenne 😀
2015. febr. 17. 20:17

A ginzeng hosszútávú használata menstruációs zavarokat és a mell érzékenységét idézheti elő.


Én most így hirtelen ezt találtam róla. Ez kicsit ellentéte a sikeres teherbe esésnek. Bár a méhpempő miatt akár lehet pozitív hatása is.

Hozzá teszem, hogy én még nem használtam.

2015. febr. 17. 19:55
Bocsánat hogy kicsit zavarosan írok de telorol potyognak.kb egy hete szedem a ginseng royal jellyt, mit varhatok tőle illetve segíti valóban a teherbeesés esélyét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook