Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándék egy művészlélek kislánynak:) fórum

Ajándék egy művészlélek kislánynak:) (beszélgetős fórum)

2013. máj. 3. 05:22
Szerintem valami mandalarajzoló, kifestő készlet ideális ajándék. Le lehet tölteni és kinyomtatni mandalákat a netről, mellé jöhetnek a színezők.
2013. ápr. 5. 13:20

A gipszkiöntő jó ötlet,

én egyébként többféle alapanyagot vennék neki,5000ből sok minden kijön:pár db filclap,dekorgumi(ez nagyon jó,dekoratív és egyszerű használni),hímzőfonal,tű,szép gombok,szalagok,nagyobb gyöngyök,cikcakkolló.

Ebből lehet varrni ruhadíszt,kitűzőt,hajpántot,telefontokot,tolltartót,ujjbábot,kabalát,szóval rengeteg félét: és a varrás egy praktikus tudás is.

A szinezős dolgokat valószínű megkapja majd mástól,(vagy tán van is neki sokféle,mert járatják vmi művészeti foglalkozásra)...mert legelőször mindenkineka rajzolás-szinezés jut eszébea művészlélekről

2013. ápr. 5. 13:02
jó ötletek, köszönöm nektek:)
2013. ápr. 5. 12:03

[link]

nálunk lovacskamánia is van :D

2013. ápr. 5. 12:02

Az én kislányom még pici, de én is művészlélek voltam anno :)

Én nagyon szerettem a gipszkiöntő formákat, ma már rengeteg félét lehet kapni, pl. hercegnőset, állatosat.

Vagy a rézkarcolós képek is nagyon szépek.

Vannak olyan készletek is, amik a "Painting by numbers" azaz számok alapján festést tanítják, elsősnek még gyakorlásnak is jó egy egyszerűbb :)

Ablakmatrica festéket is szeretem... hú van még pár ötletem :)

Festhető-mosható táska...

2013. ápr. 5. 12:00

[link]

ez isteni,csak kétszer annyiba kerül:)

2013. ápr. 5. 11:59
szerintem az üvegfestő készlet jó ötlet.vagy az a táska,amit ő festhet ki.az én 7 éves művészlélek lányom legalábbis örülne neki ;)
2013. ápr. 5. 11:52
Én a Meskán keresgélnék, egy szép naplót vagy ilyesmit... :)
2013. ápr. 5. 11:48
Szeretnék segítséget kérni, hogy mit lehetne venni, olyan 5000 ft értékben egy elsős kislánynak, aki egy igazi kis kreatív, művész-lélek? Olyat akarok, ami igazán elbűvölheti. Vmi nagyon ötleteset. Akár internetről megrendelhető játékkot. Sac/kb olyan 5000 ft értékben. Akinek hasonló érdeklődéű kislánya van, hátha tud segíteni. Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook