Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés tapasztalatok fórum

Ajakfeltöltés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15268. Damianmode (válaszként erre: 15265. - Olizs)
2020. nov. 13. 17:03
Az Everlast Beauty-nál sem orvos tölti a szájakat sajnos. Az instagram oldaluk alapján nagyon szépen dolgozik pedig.
15267. viragla (válaszként erre: 15262. - Norin_)
2020. nov. 13. 15:32

Szia Nórin!

Én elég alaposan utána jártam a dolgoknak, mert nem akarok rosszul járni.

Reflektálva a kérdéseidre.


Ha B.N.re gondolsz, baromi ügyesen csillogtatja a kurzusait.

De egyet ne felejts el. Attól hogy be ülsz egy tárgyalásra, még nem leszel bíró, hogy megnézed a konyha főnököt nem leszel szakács. Hogy részt veszel egy tanfolyamon, nem fogod tudni az anatómiát, amit az orvosin tudtommal 2 évig, a sebészek szakvizsgáig 6 évig tanulnak.

Ahogy én utána jártam, és végig kérdeztem, ezek a kuruzslók után rengeteg utómunka van. Megdöbbennél ha láttad volna azt amit én. Orvos is hibázhat, de egy jó orvos tudja kezelni a hibáit. Ezek nem. És a jókat kell felkutatni, mert a sok csillogás és reklámban el elveszlik sokszor ami jó.

Tudod hogy hány sarlatán tevékenykedik? Rengeteg. Tudod ki végezhetne ilyet hivatalosan? Plasztikai sebész, bőrgyógyász fejnyaksebesz, fül orr gégész.

Nem hiába antsz engedélyhez diplomához biztosításhoz között ez a tevékenység. Aki elmegy egy kozmetikushoz, vagy tetoválóhoz, akinek ne haragudj de fi××gj××a sincs mi az artéria és mi az hogy bakteriális infekció, vagy számla, és ambuláns lap, az meg is érdemli hogy szívjon. És nyugi mert sokan fognak is.

Jól válasz, jót válassz.

Szimpatikus a Facebook oldal, a fizetett és ingyen kezelt infuencerek véleményei? Valaki aki mindenkit győzköd hogy ő mennyire hivatalos? Kérlek...... gondolkodj...

15266. viragla (válaszként erre: 15265. - Olizs)
2020. nov. 13. 15:14
Persze. Felelősség biztosítás nincs. Működési engedély erre a tevékenységre nincs. ÁNTSZ engedély szintén nincs. Már ha a tetováló pasira gondolsz, akinek a szövődményeit időről időre kezelni kell a különböző állami intézményekbe. Eddig szerencsés voltál. Az unoka hugom kevésbé.
15265. Olizs
2020. nov. 13. 14:21
Everlast-beauty! Nekem a legjobbak!!! egy év után mentem vissza, 1 ml-t töltött most, tavaly is 1ml - t,és a végeredmény hibátlan. Tartós, szép, árban is szuper. Csak ajánlom mindenkinek.
2020. nov. 7. 19:54
Sziasztok! Fél évente járok hyaluronsavas feltöltésre és imádom! Viszont a következő időpont januárra esik, az ideália eredmény eléréséhez, viszont aggódom, hogy a vírushelyzet miatt nem lesz lehetséges ez a beavatkozás... Esetleg nem tudjátok, hogy ez lehetséges lesz-e akkor valamelyik orvosnál, a tavasti tapasztalatok alapján(bárhova elmennék érte)? Egyáltalán még rendelnek a plasztikai sebészek jelenleg? Előre is köszönöm a válaszokat! (tudom furcsa kérdés, de nekem ez a beavatkozás menti meg az életem, mióta ezt elkezdtem van csak akkora önbizalmam, hogy más emberekkel beszéljek)
15263. Vanilia2
2020. okt. 29. 10:42

Sziasztok !

Már egy ideje gondolkozok , hogy feltöltetem az ajkaimat mert zavaróan vékony:-( Elkezdtem követni a Dr Csernus Krisztinát mert láttam a Facebookon a munkáit és pozitív benyomást keltett bennem amíg rá nem akadtam egy-két olyan személyre egy másik fórumon akinek rossz személyes tapasztalatai vannak a doktornőről és váltottam is velük pár mondatot ezügyben ! Sajnos emiatt bizonytalan lettem vele kapcsolatban és nem vagyok jártas e téren, hogy kik a jó orvosok . A tvben ma reggel láttam Dr Hegedűs Beátát aki szimpatikusnak tűnik ,esetleg van valakinek személyes tapasztalata vele kapcsolatban , de szívesen veszek mást ajánlást is ! ❤️❤️❤️

15262. Norin_
2020. okt. 23. 14:13

Sziasztok!


A véleményetekre lennék kíváncsi, mert picit tanácstalan vagyok. Szeretném kipróbálni az ajakfeltöltést, sok orvost, és nem orvost is követek instagramon, akik ezzel foglalkoznak. Nem szeretnék hosszú hónapokat várni időpontra, ezért a mindenki által ismert dokik, mint Pónyai Katinka, Hegedűs Beáta, stb. kiesnek. Találtam egy lányt, akinek nagyon szimpatikusak a munkái, viszont nem orvos. Ellenben számtalan ilyen képzésen részt vett, meg lehet nézni az okleveleit, egyaránt tanult itthon és külföldön is, CPD certifikációja van.

Tudom, az az alapelv, hogy csak orvoshoz...

De miért? Úgy értem, hogy alaposan utánajártam az említett lány képzéseinek, és a komplikációkezeléstől kezdve az anatómián át, mindent tanulnak. Azt hiszem 9 ilyen képzésen volt. Valóban nem szabad rábíznom magam?

Őszintén szólva, pár hónapja még el sem mertem volna gondolkodni azon, hogy nem orvos kezei közé feküdjek, de azóta az összes ismert dokitól láttam (főleg privátban kapott képeken, mivel ezeket nyilván nem posztolják) durván elrontott ajkakat. Csomósodás, szövetelhalás és hasonlók...

És ráadásul más országokban is legálisan működhetnek azok, akik a megfelelő képzéseket elvégzik. Szerintetek tényleg mindenki sarlatán, aki nem orvosként tölt?

Nem akarok vitát generálni, csak véleményeket szeretnék, mert én már a sok kutakodás után elbizonytalanodtam. Előre is köszönöm annak, aki megosztja az álláspontját. :)

15261. Damianmode
2020. okt. 16. 22:15

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a New Beauty Anti-aging és Orvosi Esztétika központról?

Dr. Parrák Zita és Dr. Széchenyi Kornél az orvosok.

15260. BBB_9797 (válaszként erre: 15258. - Gaaanita)
2020. okt. 16. 20:12
Szerintem egyáltalán nem lesz látványosan puffadt ekkora mennyiségtől. Simán bevallalhatod az idopontod:)
15259. Janky80 (válaszként erre: 15258. - Gaaanita)
2020. okt. 15. 22:05

Szia, normál esetben pláne 0,5 ml esetén nincs semmi látványos. Ha esetleg eltalál egy eret bekékülhet.

De a fél milli az annyira kevés...

Még ha penge vékony szád van akkor is.

Ha beduzzad árnika krémmel lehet kenni.

Saját tapasztalat alapján én nem izgulnék, de láttam olyat hogy belilult de azt le lehetett alapozni.

Fél millitől nem lesz akkora duzzanat ami feltűnő lenne.

15258. gaaanita
2020. okt. 15. 11:51
A feltöltés után kinek mennyi idővel lappadt le a szája? 0,5 ml-nél van arra esély, hogy a töltés után 30 órával már ne legyen duzzadt a szám, vagy ez hiú ábránd? Jelen helyzetben állandóan változnak a dolgok, és mikor időpontot foglaltam, akkor még nem tudtam, hogy rá másnap egy fontos eseményem lesz. Inkább halasszam el a beavatkozást? Köszönöm.
15257. Vörej
2020. okt. 15. 11:17
Sziasztok, dr. Csernus - Phillips Krisztináról van valakinek tapasztalata?
15256. BBB_9797
2020. okt. 13. 21:47

Sziasztok!

Járt valaki a közel múltban szilikonolajos szájfeltöltésen?

Tapasztalatokra és tippekre lennék kíváncsi:)

15255. gaaanita (válaszként erre: 15254. - Velvet67)
2020. okt. 9. 16:11

Köszönöm a válaszod. Én is erre gondoltam, hogy ha ugyanaz a hialuron mehet az arcra is, akkor természetesen van bőven helye ahol elfér, így nem vész kárba természetesen. Csak nem tudtam, hogy ugyanaz megy a szájba mint az arc más területeire. Azt szeretném, ha nem lehetne látni a feltöltést, csak minimálisan lennének teltebbek az ajkaim,

kb. mint akkor amikor pl. peteérés van.

15254. Velvet67 (válaszként erre: 15253. - Gaaanita)
2020. okt. 8. 17:44

Természetesen nem kell az egészet betöltetni... de van olyan hialuron, amiben nincs is annyi...

vagy ha maradna anyag és ki kell fizetni, akkor valahol az arcomba töltetném, ahol volumenhiány van...

egyébként meg nagyon kevés 1 ml főleg, ha alulra felülre is megy... fél-fél ml vagy kicsit több felülre... ha lemegy a duzzanat alig lesz látható mert mennyiségre olyan mint 3-4 csepp víz egy kiskanálban.

15253. gaaanita
2020. okt. 7. 12:57
sziasztok, tudnátok segíteni? Ha valaki nem szeretne 1ml-t töltetni az ajkaiba, akkor az hogy szokott lenni? Meg kell akkor is venni az egész ampullát vagy ilyenkor hogy van, hazaviszi, mit csinálnak a maradékkal pl? Mert én 1 ml-t biztos nem szeretnék elsőre belerakatni a számba. Köszönöm a választ!
15252. jankak98 (válaszként erre: 15247. - Tina9999)
2020. szept. 30. 10:40
Szia, én Katinkánál voltam, imádom, imádtam, nagyon szép lett a szám, nov 25-én megyek újra :)
15251. Manteau22 (válaszként erre: 15101. - Queenie)
2020. szept. 28. 23:34
Szeretném én is elolvasni, kértem engedélyt :)
2020. szept. 27. 13:41
Sziasztok. Van valkinek tapasztalata a pen-es töltéssel? Mennyire tartós a tűs megoldáshoz képest. Hová érdemes menni? Köszönöm.
15249. Damianmode
2020. szept. 24. 22:53

Sziasztok! Ha valakit esetleg érdekel, az újpesti Springday Medicalban (volt Oxygen) jelenleg akciós a hyaluronsavas ajaktöltés.


1 ml 90.000 Ft helyett 72.000 Ft.



Ma voltam Kovács dokinál, aki ajánlotta nekem a bullhorn lip lifting-et (ajakemelés). Van tapasztalatotok erről a beavatkozásról?


A mai hyaluronsavas töltés eredményéről van kép a galériámban.

15248. Zétus112 (válaszként erre: 15236. - MissEva)
2020. szept. 23. 10:59

Szia!

Nekem is szilikon olaj van a számban már sok éve!Semmi problémám sincs vele!Sőt!!Én is szeretnék még rakatni bele de aFészerfalvi doktor úr nem válalta mert szerinte elég ami benne van.

Én is dokit keresnék aki szépen tölt és dolgozik szilikon olajjal.Neked sikerűlt találnod azóta?Vagy valaki tudna ilyen dokit?

Köszönöm

15247. Tina9999
2020. szept. 21. 10:06

Sziasztok


Én Dr.Hegedűs Beáta és Dr. Pónyai Katinka között vacilálok szájfeltöltésre.Még nem voltam soha.

Járt már valaki náluk? Mik a tapasztalatok?

Köszönöm!

15246. Tina9999 (válaszként erre: 15008. - Fannikaaa92)
2020. szept. 21. 10:02

Szia!


Mik a tapasztalataid? Jól sikerült?

Én is hozzá szeretnék menni.


Köszi!

15245. Damianmode (válaszként erre: 15243. - Radvan_kata)
2020. szept. 9. 10:47
15244. Damianmode (válaszként erre: 15243. - Radvan_kata)
2020. szept. 9. 10:22
Hegedűs Bea árai kint vannak a weboldalán. De idén még egyszer lesz nála áremelés.
15243. radvan_kata (válaszként erre: 15192. - Vera76)
2020. szept. 8. 20:50
Tudsz árakat a Hegedus Beahoz?
15242. Joanne33
2020. szept. 6. 11:34
Sziasztok, szilikon olaj van a szàmba kb 10 éve már... másodjára fordul elő velem hogy kijön egy herpesz és utànna végig a szàmon , nagyon csúnya, nehezen gyógyul, viszket fàj az egész szàm dagadt is...szerintem bevan gyulladva. eddig is volt herpeszem de nem így. Nagyon ilyesztő, szerintem köze lehet a szilikonnak ehhez. Vkinek esetleg hasonló tapasztalat vagy vmi tanács? :-((((
2020. szept. 5. 10:29
Sziasztok! Valami tud valamit Wagnerről? Dolgozik még? :D
15240. szurikáta92 (válaszként erre: 15238. - Melaszka)
2020. szept. 5. 10:28
Nekem is reggelente püffedtebb :D
15239. Vera76 (válaszként erre: 15238. - Melaszka)
2020. aug. 31. 00:30
Szia! Igen, nálam is előfordul reggelente ilyen!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook