Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten ki a legjobb az ajakfeltöltésben? fórum

Budapesten ki a legjobb az ajakfeltöltésben? (tudásbázis kérdés)

jún. 8. 15:03

Sziasztok, ajánlanék egy igazán prémium plasztikai sebészetet [link]

Dr. Tóth András nagyon profi, és kedves is, szerintem a minőséghez képest az árak sincsenek elszállva, és többféle eljárás is van, hilauron savas töltés, kollagénes, permalip implantátum is van, bár én ezt még nem mertem kipróbálni, de még sajátzsíros töltésre is van lehetőség, de ehhez kell előtte zsírleszívás. Nézzétek meg a munkáit!

9. GoldBunny (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 30. 20:47
Szép :)
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - GoldBunny)
máj. 30. 19:31

Én is ma találtam, meg is örültem neki. Bár az furcsa, hogy instán kell hozzá bejelentkezni...

nekem ez tetszik nagyon, pont ilyen finomabb változást szeretnék, ha elmennék hozza, ezt meg is mutatnám neki [link]

7. GoldBunny (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 30. 18:49

Különbségek vannak a 2 hely között, az biztos, de tényleg szépen dolgozik ez a magyar lány, nem is láttam még eddig.

Hááát ezt neked kell tudni, nekem is dilemma, de én egyelőre úgy vagyok vele, hogy várok/keresgélek, sokat utazni emiatt nem szeretnék.

[link]

Nekem ez a kedvencem 😍 És ahogy látom, ez nem töltés utáni állapot, tehát jobban mutatja a végső formát

máj. 30. 18:19

[link]

Ezen gondolkodom, szeritem o nem dolgozik rosszul, bar ennél láttam sokkal jobbat is... instán a consultant clinic dolgozik a legszebben, Anglia a legközelebbi székhelyük... nem tudom dönteni, hogy megéri-e utazni értük, vagy keressek tovább itthon

5. GoldBunny (válaszként erre: 4. - GoldBunny)
máj. 30. 16:44
De amúgy szerintem azonos :D
4. GoldBunny (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 30. 16:43

Bizony :S

Nekem Budapest mellett még Bécs is tökéletes lett volna, de ott sem találtam olyat, akire rábíznám magam, ahogy eddig néztem, Németország lenne a legközelebb nekem, ahova mennem kellene utána.

Én a russian doll lips technikát néztem, nem tudom, hogy azonos vagy sem, de szakembert nem találtam eddig.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - GoldBunny)
máj. 30. 16:28
Sajnos en is ezt látom... külföldi oldalakon alomszépeket látok, itthon meg sem közelítik őket...
2. GoldBunny (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 30. 15:57
Az egyik jó ismerősöm most tanul orvosesztétikai képzésen, miután a kezében van a papír, külföldre fog kimenni gyakorlatra pont a russian lips technika miatt, szerinte (és az oktatói szerin) Magyarországon egyelőre nincs olyan, aki ezt a megfelelő színvonalon el tudja végezni.
máj. 30. 10:06
Russian lips technikát szeretnék, instán nagyon szépeket látok, de az mind külföldi orvos. Itthon tud valaki nagyon szépen tölteni?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook