Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten ki a legjobb az ajakfeltöltésben? fórum

Budapesten ki a legjobb az ajakfeltöltésben? (tudásbázis kérdés)


9. 5da46c99ae (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 20:47
Szép :)
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 5da46c99ae)
2021. máj. 30. 19:31

Én is ma találtam, meg is örültem neki. Bár az furcsa, hogy instán kell hozzá bejelentkezni...

nekem ez tetszik nagyon, pont ilyen finomabb változást szeretnék, ha elmennék hozza, ezt meg is mutatnám neki [link]

7. 5da46c99ae (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 18:49

Különbségek vannak a 2 hely között, az biztos, de tényleg szépen dolgozik ez a magyar lány, nem is láttam még eddig.

Hááát ezt neked kell tudni, nekem is dilemma, de én egyelőre úgy vagyok vele, hogy várok/keresgélek, sokat utazni emiatt nem szeretnék.

[link]

Nekem ez a kedvencem 😍 És ahogy látom, ez nem töltés utáni állapot, tehát jobban mutatja a végső formát

2021. máj. 30. 18:19

[link]

Ezen gondolkodom, szeritem o nem dolgozik rosszul, bar ennél láttam sokkal jobbat is... instán a consultant clinic dolgozik a legszebben, Anglia a legközelebbi székhelyük... nem tudom dönteni, hogy megéri-e utazni értük, vagy keressek tovább itthon

5. 5da46c99ae (válaszként erre: 4. - 5da46c99ae)
2021. máj. 30. 16:44
De amúgy szerintem azonos :D
4. 5da46c99ae (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 16:43

Bizony :S

Nekem Budapest mellett még Bécs is tökéletes lett volna, de ott sem találtam olyat, akire rábíznám magam, ahogy eddig néztem, Németország lenne a legközelebb nekem, ahova mennem kellene utána.

Én a russian doll lips technikát néztem, nem tudom, hogy azonos vagy sem, de szakembert nem találtam eddig.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 5da46c99ae)
2021. máj. 30. 16:28
Sajnos en is ezt látom... külföldi oldalakon alomszépeket látok, itthon meg sem közelítik őket...
2. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 15:57
Az egyik jó ismerősöm most tanul orvosesztétikai képzésen, miután a kezében van a papír, külföldre fog kimenni gyakorlatra pont a russian lips technika miatt, szerinte (és az oktatói szerin) Magyarországon egyelőre nincs olyan, aki ezt a megfelelő színvonalon el tudja végezni.
2021. máj. 30. 10:06
Russian lips technikát szeretnék, instán nagyon szépeket látok, de az mind külföldi orvos. Itthon tud valaki nagyon szépen tölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook