Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? fórum

Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? (beszélgetős fórum)


42. 8c61033c67 (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2017. nov. 24. 09:42
Hát persze,hogy kell a pasiknak a testi kontaktus a szex melyiknek nem kell szerinted? De viszont az nem igaz,hogy a páromnak szüksége van a közös programokra mert ő az aki soha nem akar elmenni sehova.
2017. nov. 24. 09:39
Az,hogy meg nem akarok dolgozni annak is megvan az oka mivel nekem gyerekkorom óta sok lelki problémám van feldolgozatlan események sérelmek én már kiskoromtól fogva tudom milyen az a szenvedés. Alkoholista apa mellett felnőni nem volt egy leányálom aki mindig bántotta a családját főleg anyámat. Nekem több problémám is van sajnos egyrészt ott a depresszió, szociális fóbiám is van nem szeretek emberek között lenni ebből adódik az is,hogy nem akarok dolgozni mert félek az emberektől mivel aki félénk meg zárkózott azt bántják mindig tapasztalatból mondom ezt. Sose a munkával volt bajom mert megcsinálok én bármit de csak akkor ha egyedül lehetek akkor szívesen dolgozok mert tudom,hogy senki nem zavar nem szólnak bele,hogy mit csinálok,hogy dolgozok. Aztán ugye 3 évvel ezelőtt pánikbeteg is voltam gyógyszereken éltem. Sajnos borderline szindrómám is van. Szóval nekem nagyon nehéz az életem ezért megkérek mindenkit,hogyha lehet ne bántsatok engem. Én se bántok senki.
40. 8c61033c67 (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2017. nov. 24. 09:31
Na te honnan veszed,hogy én nem dolgozok? Meg azt is,hogy ez a család halálra dolgozza magát hát ez tényleg nevetséges. Úgy beszélsz rólam mintha valami hajléktalan lennék akit csak úgy befogadtak jó szívvel. Hát ebben tévedsz mert nekem van családom vagyis anyám akihez bármikor visszamehetek lakni amikor csak akarok. Nekem van fedél a fejem felett szóval van hova mennem. Az a baj te nem ismered a részleteket csak egyből támadsz de nem is fogok itt vitázni nem megyek bele a részletekbe.
39. gribedli*** (válaszként erre: 33. - 8c61033c67)
2017. nov. 24. 09:30
Ez nem igaz, nagyon sok pasinak igenis szintén kell a napi testi kontaktus, együttlèt, szex, közös program stb.
38. gribedli*** (válaszként erre: 31. - Epresturmix)
2017. nov. 24. 09:29
De neked ez már jóideje járt volna, önálló csaj vagy, minden teher a válladon, a minimum, hogy ennyi idő után végre valaki értékeli is, ami vagy. Így kellett lennie:)
2017. nov. 24. 09:27
Mindennek megvan az oka annak is,hogy én miért lettem agresszív. Az itt a legnagyobb gond,hogy a páromnak mindig is fontosabbak voltak a szülei a munkája meg a kocsija mint a barátnője. Ja meg ott van az is,hogy egy szarrágó mert pénzért még az életüket is odaadnák annyira hajtják a pénzt ő is meg a családja is. Meg a barátnőjével nagyon sóher de a kocsijára nem sajnálja a pénzt sőt mondhatjuk úgy is,hogy kizárólag azért dolgozik ennyit,hogy a kocsijába mindig megtudja venni azt ami kell. De hát akinek bmw-je van az költhet rá eleget mivel azok a legdrágább autók a fenntartásuk. Én ezeket a dolgokat annyira nem tudom mert nincs kocsim se jogsim de én nem is vágyom rá nekem így jó ahogy van.
36. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Epresturmix)
2017. nov. 24. 09:26

Ugyanmár, miért kellene szarrá alâzni magát? Legyen önmaga és kész.


De azt is tudni kell, hogy ő ott él a mostani párjánál, vagyis a pàrja szüleinek a házában. Nem dolgozik, nem keres. Tehát csak a párja dolgozik és a párja szülei is, plusz munka után takarítanak, kertet ápolnak, főznek. Ebből a fórumindító nem veszi ki a részét. A segítésből sem, a pénzszerzésből sem.


Ezért szélsőséges lenne azt mondani, hogy nem kap semennyi szeretetet, de nagyon rászolgált. Hiszen ezek az emberek beengedték őt jó szívvel az életükbe és eltartják, akár egy csalàdtagot. Ez neki kevés, mert túl sok szabadideje van, ami ugye a többieknek nincs, mert húzzák az igát. És így logikus, hogy benne csak az marad meg, hogy a hajtás után még miért nem az ő kegyeit keresik, aki egész nap csak meresztette...

35. 8c61033c67 (válaszként erre: 34. - PöttyösPanka)
2017. nov. 24. 08:05
Igen általában mindig pasikkal hozott össze a sors akik nem szeretik ha egy lány ennyire ragaszkodó típus. Nem tudom hol lehetne találni olyan pasit aki külsőre is tetszik meg persze megadja azt a szeretet is amire vágyom. Lehet ilyen csak a mesében van :(
34. PöttyösPanka (válaszként erre: 33. - 8c61033c67)
2017. nov. 24. 06:20
Ezek szerint tényleg nem neked való férfiakkal hozott össze a sors. Pedig hidd el, sok van, aki nagyon ragaszkodó, és azt várja el a párjától, hogy mindig kartávolságon belül legyen. Talán azok közt a férfiak közt kellene körbenézned, akiket eddig ignoráltál.
33. 8c61033c67 (válaszként erre: 30. - Epresturmix)
2017. nov. 23. 20:54
Igen pontosan így van ahogy mondod mindig én vagyok a rossz a pasik szemében ők meg az ártatlan áldozatok hát nem. Akkor válnak köcsöggé ha látják hogy egy nő mennyire ragaszkodik hozzájuk ez mindig így szokott lenni. És velem pont ez a baj hogy nagyon vágyom a szeretetre a törődésre és soha senkitől nem kapom meg.
2017. nov. 23. 20:47
Na, jól felpörögtem. :D
2017. nov. 23. 20:46
Érdekes mód, most működik a kapcsolatom. Nem kell taktikáznom, bevetnem magam, alázkodnom, tűrnöm, idegeskedni, figyelemfelkelteőn viselkedni, szenvedni, alakoskodni. Jéé, működik. Hogy mitől? Normális pasitól. Érdekes nem?
30. Epresturmix (válaszként erre: 29. - 8c61033c67)
2017. nov. 23. 20:43
Az a baj, hogy itt csak azt fogod kapni, hogy te vagy a szar, benned van a hiba. Te tegyél meg mindent, te vesd be magad mindenért, te nevess csak mindenen, tűrj, alázd magad szarrá, fogd be a szád, mert a pasik ezeket szeretik, meg amazt nem. Arról senki nem írt egy szót sem, hogy a férfiak mennyire köcsögök tudnak lenni, amikor elkezd egy nő ragaszkodni. De te legyél megértő. Mindig. :) Ezt az nem érti, aki csak itt olvas róla, és soha nem élte meg. Ezért értelek meg.
2017. nov. 23. 20:37
Soha nem kaptam meg azt a szeretetet amire vágytam és ez nem hiszti sajnos hanem az igazság. Az a baj én már nagyon sokat szenvedtem a pasik miatt mindig rosszakat fogtam ki erről nem tehetek. Köszönöm epresturmix hogy te mellettem vagy és megértesz nagyon jól esik. Ez az agresszivitás nemrég jött ki rajtam újra de ezt úgysem érti meg senki az baj.
2017. nov. 23. 20:35
És én nem gondoltam soha, egy percig sem, hogy én lennék a kapcsolatokhoz hülye. Bárki jól érezte volna magát a társaságomban, aki tett volna érte/m valamit is.
27. Epresturmix (válaszként erre: 26. - Jozsi.38)
2017. nov. 23. 20:34
Én nem vagyok ilyen, a fórumindító lehet, hogy igen, de érdekes mód, mindkettőnk ugyanott lyukadt ki. :)
26. jozsi.38 (válaszként erre: 25. - Epresturmix)
2017. nov. 23. 20:31
Én nem hiszem. Inkább alapból olyan, hogy valamit nem kap meg, és hisztizik. A szeretetet nem lehet kikövetelni, agresszivitással meg végképp nem
25. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Spinneli)
2017. nov. 23. 20:28
Én igen. Azok a pasik, akik a nőket telibeszarják, és ezt hozzák ki a másikból. Ennyi.
24. Epresturmix (válaszként erre: 21. - Pengő Gyöngyi)
2017. nov. 23. 20:28
Pontosan! ;)
23. spinneli (válaszként erre: 8. - 8c61033c67)
2017. nov. 23. 20:19
Úgy gondolod erről mindig a pasik tehetnek?
22. Epresturmix (válaszként erre: 17. - Jozsi.38)
2017. nov. 23. 20:15
Gondolom az már egy hosszabb idő hozománya, hogy agresszív lett. Nwm így kezdte.
2017. nov. 23. 19:49
Szerintem már az is nagy szó, hogy tudod, miért lépnek le. De aki megy, arra rá kell adni a kabátot, valószínűleg nem a te "másik feled". Majd ha jön egy olyan igazi-féleség, nem leszel te agresszív, dorombolni fogsz, mint egy kiscica :)
20. jozsi.38 (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2017. nov. 23. 19:40
na igen. Meg ami kicsiként gyerekként cuki, az felnőttként már egyáltalán nem biztos hogy az
2017. nov. 23. 19:36
Pl a fórumindító, ha a legkisebb volt és agresszivitással hívta fel magára a figyelmet. Lehet, hogy ez rögzült, de családon kívül màs nem vevô erre.
18. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
2017. nov. 23. 19:35

Én nem azt mondom, hogy nem mûködHET, hanem hogy hozunk családi mintákat is, ki ezt, ki azt, hogy melyik családban melyik gyerek volt dominánsabb, fônök (elsôszülött, vagy az egyke), milyen vágyai voltak kielégítve, mi nem, vagy mennyire volt elkényeztetve (kicsik? középsôk?) és ezt viszi magával a párkapcsolataiba is.


Szerintem középsônek lenni nagyon nehéz, bár lehet nehéz egy legkisebbnek is. Ha valaki ezt nem tudja feldolgozni, késôbb meg is lesz az eredménye. De egy jó családban, ahol sikerül kiegyensúlyozottan nevelni mindenkit, ott azért nem ilyen szembetûnô, viszont ôk is felnôttként hasonló társat keresnek mint amelyik tesóval jól megvoltak. Vagy hasonló "szerepet", pl egy elsôszülött elképzelhetô, hogy domináns akar maradni. Vagy egy egyke, aki szeretett volna tesót, a szokásosnál jobban szeretne alkalmazkodni bárkihez.


Te mit gondolsz errôl?

2017. nov. 23. 19:27
ha agresszíven követeled tőle, de hogy márpedig törődjön veled, nem csoda ha lelép egy idő után. A szeretet, törődést nem lehet kikövetelni, kihisztizni, azzal pont az ellenkezőjét éred el
16. 124637ff9b (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2017. nov. 23. 19:18

Hálaajóégnek, nem.

Miért, mostanában mi másabb, mint régebben?

15. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2017. nov. 23. 18:49
Én harmadik gyerek vagyok. Melyikkel működik jól? 😊 Most egykével vagyok.
14. 8c61033c67 (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2017. nov. 23. 18:10
Nem vagyok egyke van rajtam kívül még egy bátyám és nővérem. Én vagyok a legkisebb a családban. A párom se egyke ő az első szülött gyerek meg is látszik mert ő a kedvenc.
13. gribedli*** (válaszként erre: 8. - 8c61033c67)
2017. nov. 23. 18:00
Te egyke vagy? Ha igen, talán ne válassz egykéket. Ha elsôszülött, vagy egyke vagy, jobban mûködhet olyannal, aki középsô vagy kisebbik gyerek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook