Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adott egy szitu a családban, te ebben az esetben mit tennél? fórum

Adott egy szitu a családban, te ebben az esetben mit tennél? (beszélgetős fórum)

1 2 3
3. nbandus (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2014. ápr. 9. 13:05
Én már a szalagavató esetén megkérdeztem volna, hogy miért is nem voltatok meghívva... Amúgy én a ballagásra elmennék, és a borítékba utalvány tök jó ötlet...:)
2. kristo_f (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2014. ápr. 9. 13:04
Én pontosan az ebédre mennék, aztán jólakott ovodásként, udvariasan elköszöve, távoznék
2014. ápr. 9. 12:58

Legidősebb nővérem lánya májusban ballag a középiskolásból.

Februárban volt a szalagavató,amire bennünket nem,csak a fiatalabbik nővéremet és családját hívta el. Mindezt már utólag tudtam meg.....tehát szép csendben megtartották a szalagavatót nélkülünk.Pedig hónapokkal előtte beszélt róla,hogy ki/kik mennek és akkor még úgy volt,hogy bennünket is elhív. Miután utólag megtudtam,hogy engem és családomat kihagytak ebből,nem reagáltam semmit,de direkt sem keresetem a társaságát.Ha találkoztunk is nem említettem semmit.Úgy voltam vele,nem keresem a konfliktust,csak elkönyveltem magaban az egész dolgot.

A napokban felkeresett,hogy majd elhozza a ballagási meghívókat.Úgy volt,hogy ma eljön,még reggel telefonon beszéltünk is. Az imént írt egy sms-t,hogy nem tud jönni,nincs jól,de 1-én lesz a ballagás,az ebéd pedig 2-án.

Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon rosszul érint mert a nővérem és nem gondoltam volna,hogy különbséget tesz a két húga között. Attól tartok,hogy csak a boríték miatt hívott el bennünket,ugyanis nagyon anyagias,sajnos.Meg régebben emlegetett ilyesmit,persze nem igy konkrétan kimondva. Most azon gondolkozok,hohy elmegyünk a ballagásra az ebédre nem,és adok borítékot,de mondjuk egy szoli bérlettel,vagy mozijeggyel stb.

Vagy ti mit javasoltok? Vitázni nem akarok,belefáradtam,ő mindig ilyen volt. De ez most kiverte a biztosítékot.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook