Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adom alá a lovat, vagy csak barátságos vagyok? fórum

Adom alá a lovat, vagy csak barátságos vagyok? (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 25. 08:12

Az a tapasztalatom, hogy aki jeleket akar látni, az jeleket fog látni. Rengeteg pasinak már az is elég, ha nem vagy bunkó vele.


Nekem volt egy haverom a baráti társaságban, akivel inkább kerültem, hogy beszélgetni kelljen, mert annyira nem voltunk egy hullámhosszon. Egyszercsak elém állt azzal a szöveggel, hogy ő teljesen oda van értem, és biztosan én is érzem, hogy mi ketten mennyire egy húron pendülünk, és milyen jókat tudunk beszélgetni. Én meg csak pislogtam, hogy mi van.


Tehát a kérdésre válaszolva. Egyeseknek a barátságos hozzáállás már nyomulásnak számít, de ez nem a te hibád. Nem kell mindenkivel bunkónak lenni, csak azért, nehogy te legyél a hibás ha félreérti. Amúgy ha nem simogattad a karját, nem tettél kétértelmű megjegyzéseket, és nem kerested direkt a lehetőséget, hogy kettesben találkozzatok, valamint nem mondtál neki olyanokat, hogy tetszik, vagy hogy többet akarsz tőle, akkor nem, nem adtad alá a lovat.

9. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 14:41
Minek kell ilyen tahókkal barátkozni ?
8. dfc04c70e4 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 14:39
Akkor kérdezd meg az illetékest, hogy miből gondolta, hogy te adtad alá a lovat! Ő majd megmondja neked.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Dfc04c70e4)
2022. ápr. 24. 13:20
Nem adtam jelét.
6. 37e1ff8723 (válaszként erre: 5. - F7f780f355)
2022. ápr. 24. 11:45
Nem biztos, hogy adta alá a lovat. A pasinak tetszett, és szerencsét próbált.
5. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 11:33

Mondjuk nem tudom miért adod más palik alá a lovat mikor van kapcsolatos.

Hat a dugás szamomra nem tartozik bele a baratsag fogalmaba, kinek mi ugyebar.

4. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 11:19

Ejha! Úgy nyomult, hogy rögtön a szexre tért rá? Egyenesen bele a közepébe! Hát, ő legalább azonnal a lényegre tört, hogy mit is akar tőled. Szexet. Tudja, hogy van párod, neki meg jól jönne egy kis kaland.

Azt, hogy te adtad-e alá a lovat, csak te tudhatod. Én nem.

A barátságosság és a nyomulás között őrült nagy a különbség. De szerintem ezt te is tudod. Miért kérdezed?

Gondolom, valami jelét csak adtad a pasi felé, amiből úgy gondolta, hogy kapható vagy barátságnál többre is.

3. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 10:51
Félre akart érteni. 😄 De van, akit könnyű félreérteni, mert olyan a stílusa. Úgy néz, úgy beszél... Az enyém is olyan. Akivel jól érzem magam, azzal nagyon közvetlen vagyok, kibújik belőlem a 😈. Ezért sokszor megkaptam, hogy provokálom őket. De már azért is többször belém kötöttek, ahogy nézek. Sokáig nem jöttem rá, hogy ez miért van. Most már tudom.
2. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 09:54
Túl kevés információ ez ahhoz, hogy el lehessen dönteni. Én azt nem értem, ha van valakinek párja, minek haverkodik ellenkező neműekkel?
2022. ápr. 24. 09:45

Eléggé félreértett most egy haverom. Elkezdett nyomulni, hogy sexeljünk és meglepődött, hogy visszautasítottam. Amúgy van párom. Ezt sem vette figyelembe.

Szerinte én adtam alá a lovat és úgy látta akarom.

Szóval mi a különbség szerintetek, ha valaki barátságos vagy nyomulós?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook