Adatlap képek (beszélgetés)
hehe :DDDDDDDDDDDD
lehet nem is az ő fecskéje volt az :DDDDDDDDD
én miért maradok le az ilyenekről???? :DDDDDDDDD
(ilyenkor átkozom magam, h nme kuksolom az adatlapokat, csak akkor, ha vki hsz-ból süt a butaság :) )
Egek, micsoda gondok. ;)
Én mondjuk pont letojom, hogy ki mit rak ki az adatlapjára. Legyen az lepössentett terhesteszt, vagy gagyi módon elkészített photoshop remekmű.
Lejáratják magukat? És? Olykor igen jókat szórakozunk. :DD
Amúgy a hozzászólások többet elárulnak az emberről, mint a képek az adatlapokon.
+ törölni is nehezebb.
Nem igazán értem a felém irányuló erőteljes hangvételed. Egyik hozzászólásom sem volt sértő. Talán csak megzavart, hogy nem dobálok szmájlikat, bár szerintem ezek használata nélkül is lehet értelmezni egy hozzászólást.
Ha kicsit is beleolvasnál bárminemű hozzászólásomba, akkor tudhatnád, hogy eléggé konzervatív vagyok minden téren, bár tény, álszent nem vagyok. De lábtárogató képeket nálam mindenesetre biztosan nem találsz.
Szerintem olvasd végig a hozzászólásokat. Senki nem mondta, hogy normális, csak pont letojják az emberek, és mással foglalkoznak.
Számomra pl az a nem normális, hogy valaki arról nyit topikot, hogy mit csinált, mielőtt a géphez ült, vagy mit fog csinálni, ha feláll a géptől. De mivel ez annyira nem nagy jelentőségű dolog a számomra, nem is teszem szóvá, max nem nyitom meg, vagy ha megnyitom, van egy kis X felül, megnyomom, és kész. Ennyit ér, nem többet.
Én nem kértem, hogy akadjatok ki. Csak feltettem egy kérdést.
Erre mondják:
"Kinek a pap, kinek a papné!" :)
Személy szerint az arcomat soha nem vállalnám ezen az oldalon és kb 1 hónapig gondolkoztam, h felmerjem -e tölteni a bikinis képem -amin természetesen nem látszik az arcom. Én a saját egóm miatt tettem fel azt a képet.Az első és szerintem az utolsó általam feltöltött bikinis kép magamról a neten ...
Pontosan értem, h mire gondolsz! Kiakasztó, undorító, meglepő, meghökkentő, h felnőtt emberek milyen idióta képeket raknak ki magukról. Nekem is van 1-2 név a tarsolyomban... A csupasz terhes hasakon már meg sem lepődöm, itt ez alap. Hozzá is szoktam talán :) Viszont amikor bamba fejű csaj minden héten lefotózza magát anus mothus szájtartással ugyanabban a pózban, csak más ruhában és 5x kiteszi ugyanazt a képet magáról ....Nevetséges. és még sorolhatnám.
Viszont találkoztam 1-2 igen jófej képpel is szerencsére ...
Te nem veszed észre, hogy nem foglalkozom veled?
Azért annyira még sem foglalkoztat téged más, ha folyton ideírsz!
Egyetlenegy hozzászólást sem olvastam, ahol azt írták volna, hogy ez a normális.
Az, hogy az ember nem botránkozik meg lépten-nyomon, még nem jelenti azt, hogy egyetért dolgokkal. Talán csak fontosabb/más dolgok foglalkoztatnak minket.
További ajánlott fórumok:
- Szerintetek mennyi a súlyfeleslegem? (Képek az adatlapon.)
- Visszafessem sötétebbre? :S Képek az adatlapomon...
- Mit gondolsz az adatlapomon lévő képekről?
- Vajon mi lehet ez a bőrömön? Képek az adatlapomon
- Hogy tudom feltölteni a képeket az adatlapomra? Nekem nem sikerült.:((
- Tudja-e valaki ennek a virágnak a "hivatalos" nevét? (Képek az adatlapomon.)