Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Abortusz után menstruácio... fórum

Abortusz után menstruácio... (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. mimy63 (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:02
Nyugodj meg, a méhedet megbolygatták, így idő kell, amíg minden helyreáll. Nekem is volt eü küretem polip miatt, és utána 3 hónap kellett, mire visszaállt a menstruáció a megszokott ritmusba.
4. Zizike babu (válaszként erre: 2. - Aidababa)
2011. júl. 8. 16:02
ahhoz képest hogy 6. án kelett volna megjönnie és még nem és 8. a van már.
2011. júl. 8. 16:01
Jajj még annyit hogy volt utána egy méhgyulladásom amiböl 10 napi antibiotikummal kezeltek ki. Mot hétfön nyilvánitottak egészségesnek.
2. Aidababa (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:00
Szerintem elég ritka, hogy vkinek napra pontosan mindig ugyanannyi időre jön meg. Tehát két nap késés még nem számít. Vagy mihez képest késik 2 napot?
2011. júl. 8. 15:57
Már nemtudom hogy beszarjak e vagy sem... Május 4. én volt abortuszom e.ü okokból és lelkileg nagyon megterhelö volt és még a mai napig az... Soha többet nem akarok ilyenen átesni. Ám de mikor megjött együtt voltunk párommal védekezés nélkül sajnos, azzal a cimszóval hogy ha megvan ugyse eshetek teherbe... vagyis kicsi rá az esély. Ám de nekem megszakitás után juni 8. án jött meg elöször. Elötte pont a mütét elötti nap jött volna meg normális esetben. most 6. án kelett volna megjöttnie de 2 napja késik... Vagy ez még normális a második mensinél? Iszonyatosan félek hogy megint ezen a kinszenvedésen át kell esnem... :'( Kérlek válaszoljatok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook