Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Abortusz utáni első menstruáció fórum

Abortusz utáni első menstruáció (beszélgetős fórum)


2021. dec. 23. 11:04
Normális egy fenét! El fogsz bammeg vérezni!
2021. dec. 23. 08:44

Szia!

Sztem menj be a kórházba a nőgyógyászatra,ilyenkor nem hiszem h gond ha nincs időpontod.

Biztosan adnak vérzéscsillapítót es meg is vizsgálnak.

4. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 23. 08:38
Szerintem sem normális. Eleve az, hogy 12 napja tart... Sürgősen menj másik orvoshoz. Nekem teljesen megszokott normális menstruációm volt utána, semmi panaszom nem volt. Nálad valami nem kerek.
2021. dec. 23. 01:09
Szerintem sem normális.
2021. dec. 23. 01:06
Egy ilyen mennyiségű vérzés nem normális. Mindenképpen menj orvoshoz, de véletlenül sem ahhoz, akinél voltál.
2021. dec. 22. 21:31
Pont 6 hete volt abortuszom (pálcikás tágítással) nem volt semmi gond, 3 héttel a műtét után voltam kontrollon, ott is minden rendben. Menstruációm 4 héttel a műtét után jött meg. 4 napig normális volt,utána úgy tűnt el is múlik, de nem 12 napja tart!! És 4 napja már nagyon extrém rengeteg vér, ülök a wcn és folyik, 2 óra alatt át ázik a legnagyobb éjszakai betét és a ruhám minden. Nagy kocsonyás darabok óránként, akkora mint egy csirkemáj és úgy is néz ki. Hívtam az orvosom azt mondja ez normális. Nem görcsölök nem fáj nem is érzem. Írt fel fogamzásgátló tablettát (jangee) amit az ő tanácsára Menstruációm első napján el is kezdtem szedni, most azt mondta hagyjam abba 3 napra és utána kezdjem újra egy új levéllel. Nemi életet nem éltem természetesen ezalatt az idő alatt. Segítsetek, ez tényleg "normális ",más is volt így meddig fog tartani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook