Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Abigél - a könyv, és a film fórum

Abigél - a könyv, és a film (beszélgetős fórum)


11. hannahwald (válaszként erre: 10. - Andy332488)
2010. okt. 17. 12:34
Sziasztok! Na, elolvastad? Hogy tetszett? Én már másodjára olvasom újra! Jó lenne nyomtatott formában is a kezemben tartani!:))) Remélem, összejön a csajnak a kiadás, én nagyon várom!!!! :D
10. andy332488 (válaszként erre: 6. - Boszi Juci)
2010. jún. 14. 00:18

Jaj, bocsi, látom te már olvasod a folytatást, az előbb félreolvastam... :P

Akkor inkább azt kérdezem, hogy végig olvastad már? :D

9. andy332488 (válaszként erre: 8. - Boszi Juci)
2010. jún. 14. 00:16

Hello!

Na sikerült megszerezned a folytatást? Én e fórumnak köszönhetően tudtam meg, hogy van folytatás, és egy hete le is töltöttem a netről. Sőt, azt is láttam, hogy még ennek is van folytatása, aminek az a címe, hogy Húsz év múlva. És még ezután is van egy folytatást, azt most írja a csaj. :) Egyelőre még nem olvasom, majd ha véget érnek a vizsgáim, mert jelenleg eleget vagyok így is a gép előtt, nem akarok még a szórakozás miatt is itt gebedni. :S

Egyébként én kb. 12 évesen olvastam először a könyvet, és nagyon megszerettem! Ha jól emlékszem, akkor a filmet láttam előbb. Igen... Pár héttel/hónappal korábban láttam a filmet, és mondta apukám, hogy ő olvasta a könyvet is, aztán én is elolvastam. :) És később is még egy négyszer-ötször újraolvastam, meg a filmet is láttam még kétszer-háromszor. A húgom is szereti. :)Azt hallottam, hogy középsuliban kötelező olvasmány, én pedig négy éven át vártam, hogy végre ez legyen, de sajna nem adta fel a tanárnőnk... :( :( :(

Ezen kívül a Születésnapot olvastam még Szabó Magdától, azt is szerettem, két-háromszor olvastam. :)

8. Boszi Juci (válaszként erre: 7. - A9cd36dded)
2010. máj. 7. 09:04

Szia!

Ment a privi, mert itt nem engedte...

7. a9cd36dded (válaszként erre: 6. - Boszi Juci)
2010. máj. 7. 00:08
Honnan szerezted meg, ha megkérdezhetem?
6. Boszi Juci (válaszként erre: 3. - D8908b786a)
2010. máj. 6. 23:12

Szia!

Ez nem Szabó Magda műve. Hallottál már a fanfiction-ökről. Rajongók képzelik el a történetet a maguk ízlése szerint, vagy a folytatást szövögetik.

Mary Silver is így tett. Így írta meg a 21 fejezetből álló Vissza a Matulába című alkotását + prológus + epilógus!!!

Nagyon szuper!

Tegnap kezdtem el olvasni, de már a 9. fejezet következik holnap. Aludni is kell valamit! :)))

Csak ajánlani tudom, mert szerintem nagyon jó!

2010. máj. 5. 23:29
Nagyon szerettem a sorozatot.Olvasni nem olvastam,de bármikor megnézném megint.Emlékszem Szerencsi milyen szép volt benne...
2010. máj. 5. 23:26
Nahát, mennyire el vagyok maradva! Se a Vissza a Matuláról, se a musicalról nem hallottam még! Általában a könyvek sokkal jobbak szoktak lenni, mint a belőlük készült film, szerintem az Abigél az egyetlen, ahol mindkettő hihetetlenül jó! Ez Szabó Magdától a kedvenc könyvem, mondjuk a többi írásai nekem annyira nem tetszenek... de ez tényleg elragadó! :)
3. d8908b786a (válaszként erre: 1. - Hannahwald)
2010. máj. 5. 21:24
Ez valami rajongói folytatás vagy megjelent könyvben? Még nem hallottam róla.
2. Boszi Juci (válaszként erre: 1. - Hannahwald)
2010. máj. 5. 19:23

Neee!!! Komolyan??? Hihetetlen!!! De akárhányszor megnézem a filmet, mindig az jut eszembe a végén, hogy "A csudába, hogy nincs folytatás, vajon mi a helyzet Ginával, a lányokkal az intézetben, Gedeonnal, Kunczzal és persze ABIGÉLLEL!!!" Wááá... meg kell szereznem a könyvet. :D

Köszönöm, hogy írtad is egyből a címét!!!

1. hannahwald (válaszként erre: 23. - Wiki76)
2010. máj. 5. 12:49

Én is szeretem a filmet is, meg a musicalt is, de egyik sem hasonlítható össze a könyvvel. Rongyosra olvastam már. Tiszta saláta a könyvem.


Meg aztán, ott van a folytatás is. Azt is nagyon szeretem. Ezt ugyan nem Szabó Magda írta, de olyan fordulatos, és izgalmas (legalábbis nekem az volt), hogy egy hétvége alatt kiolvastam. Nálam ez nem fordul elő gyakran:) Ha érdekel benneteket. A címe: Vissza a Matulába!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook