Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A vonzás törvénye, mint életforma! fórum

A vonzás törvénye, mint életforma! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
25. 9536810fa1 (válaszként erre: 22. - 4ab67f870d)
2011. okt. 24. 09:22

Extrém sport nekem már kimarad, de reggelente 6-7-ig edzőteremben vagyok, és még heti egy-egy este táncgimnasztika és hastánc. :) .. kell a fizikai terhelés nekem is, egyébként szétesem... kell a napi induló boldogsághormon. :))

Ezt a "tiszta környezet"-et még nem hallottam, de valóban az van, aki nem passzol bele, az sajnos - jó vagy nem jó - de előbb-utóbb kiesik...

24. 9536810fa1 (válaszként erre: 23. - Danina)
2011. okt. 24. 09:19

... alárendelted magad bizonyos dolgoknak és embereknek. Ezt nem szabad... szerintem.

Kevés az infó ahhoz, hogy mélyebben belemenjünk.

23. danina (válaszként erre: 17. - 9536810fa1)
2011. okt. 24. 09:15

Igen,nagyon!!Sokszor előre örülök annak,ahogyan majd ők örülnek!!És mégis...Példa:

8 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen.6 évet ebből középvezetőként,mindig nagy gonddal válogattam meg az embereimet,szerettem őket,nem voltam állat velük soha,hiszen ugyanolyan emberek,mint én,és én is ott kezdtem,ahol ők.Védtem őket,rengeteget dolgoztam helyettük is.Mégis márciusban engem akartak közössel elküldeni-nem írtam alá,hát hülye azért nem vagyok...Áprilisban visszaminősítettek,másként nem tudtak megszabadulni tőlem,az indoklás,vezetői készségek hiánya...Na,ezt azért,mert nem voltam az emberekkel genyó...És ez csak egy,a sok közül... :-((

22. 4ab67f870d (válaszként erre: 21. - 9536810fa1)
2011. okt. 24. 09:12
Látod... Őket vonzottad be, mert erre volt szükséged :-) Nálam bonyolultabb a helyzet, mert bár nyugalomra vágyom, időnként kell az adrenalin is. És mivel eddig nem dolgoztam azon, hogy sok pénzem legyen és extrém sportolhassak, nem nagyon tudom levezetni, csak hétköznapi ideggel. Tehát nekem még nem lehet "tiszta környezetem", mert nyugodtan halnék bele az unalomba. :-S Mert nem az akaratlagos tudat dönt, hanem a tudatalatti... És amíg nem vagy 100%-ban biztos, hogy ez jó neked, addig nem kapod meg.
21. 9536810fa1 (válaszként erre: 14. - 4ab67f870d)
2011. okt. 24. 09:08
... régen még velem is előfordult, hogy valaki panaszkodott, vagy látványosan szenvedett... valahogy mostanában ez elkerül. Lehet, hogy egy bizonyos korra már az ember olyanokkal veszi körül magát, amilyen saját maga is... nem tudom, de szinte csupa olyan ember van körülöttem (család, munkahely), akik pozitív, derűs emberek. :)
20. danina (válaszként erre: 16. - 4ab67f870d)
2011. okt. 24. 09:07
:-) Rajta vagyok az ügyön!!Pénteken megyek idegsebészhez,hátha addig javul...Egyébként így van,igyekszem nem tudomást venni róla!Pl fájdalomcsillapítót már nem szedek,elvagyok...Kiderül...
19. 4ab67f870d (válaszként erre: 13. - Wiki76)
2011. okt. 24. 09:06
Sok sikert hozzá :-)) Komolyan kíváncsi vagyok a fejleményekre. Hogyan próbálod "átnevelni"?
18. 4ab67f870d (válaszként erre: 15. - Danina)
2011. okt. 24. 09:04
Semmivel! De van egy olyan érzésem, hogy a tudatalattidban nem vagy meggyőzve, hogy megérdemled a boldogságot... Biztosan nem bünteted magad valamiért, amit te rossznak gondolsz? Nincs valami berögzött negatív véleményed magadról? Nálam nagyon sok volt... :-( Még mindig van pár, de keményen dolgozom rajta, és sikerülni fog, mert minden ember csak kedvességet, jót és boldogságot érdemel! Te is, én is!
17. 9536810fa1 (válaszként erre: 15. - Danina)
2011. okt. 24. 09:03
Örömöd leled abban, ha segítesz, ha adsz másoknak szeretetet, törődést, figyelmet?
16. 4ab67f870d (válaszként erre: 12. - Danina)
2011. okt. 24. 09:01
Miért nem taszítod ki? Ahogy bevonzottad, ki is taszíthatod. Két lehetőség van, az egyik neked nem jó, mert a gerincsérv fáj: nem tudomást venni róla. Nekem így nagyon sok dolog jött irreálisan hamar rendbe. Vagy magától. Neked most szerintem arra kellene koncentrálni, hogy mikor legközelebb mész a dokihoz, mennyire meg fog lepődni, mert nem találja a sérvedet. Képzeld el a mondatokat, ahogy megkérdezi, mit csináltál, hogy eltűnt! Az arckifejezést, ahogyan elámul. Éld át az érzést, az egész szituációt és örülj neki, mintha már meg is történt volna. Gondolj rá múlt időben! Pl.: "hogy meglepődött a doki, mikor elmondtam neki, hogy már nem fáj a gerincem, és sérvet sem találta!" Az egészségbe éppúgy bele lehet élni magad, mint a betegségbe :-D És én is segítek :-)))
15. danina (válaszként erre: 14. - 4ab67f870d)
2011. okt. 24. 09:00
Sajnos ez ellen nem tehetünk semmit!De az is furcsa,hogy pl. én világéletemben pozitív gondolkodású voltam,vagyok.Mindig mindennek először a pozitív oldalát nézem,jó vagyok az emberekhez,sokat segítek másokon.És cserébe rengeteg negatív dolgot kapok az élettől...Vajon ezt mivel érdemeltem ki???
14. 4ab67f870d (válaszként erre: 11. - 9536810fa1)
2011. okt. 24. 08:56
Nem tudom, másnak feltűnt-e már, mennyivel több az erőszakos, negatív hír a médiában, mint a pozitív. Ha beleset van valahol, vagy a politikusok bármilyen apró villongása napokig ordít, pozitív hír alig van. Boldog emberekkel miért nem készítenek műsorokat? Volt Tvrtkónak a Pokoli történetek sorozata, de írt Angyali történeteket is. Az embereket tudat alatt áthangolja az állandó negatív töltetű "bombázás". Reggel sokszor felébredek, jó kedvem van, aztán azt veszem észre, hogy hopp, beszéltem egy-két emberrel, és máris vacakul érzem magam. Visszagondolva mindig rájövök, hogy végig panaszkodtak, vagy szitkozódtak, morogtak. Pozitív dolgok kellenének, nem erőszak és konfliktus.
13. wiki76
2011. okt. 24. 08:33
A párom szavajárása hogy "beszarás beszarok szaros...stb)szereti a szar szót.Állandó hasmenéssel küzd.Nem véletlen.Próbálom átnevelni.
12. danina (válaszként erre: 7. - 9536810fa1)
2011. okt. 24. 08:26
Mindig azt vonzzuk be,amiről túl sokat beszélünk,túl sokat gondolunk rá.Én most egy gerincsérvet éppen...:-(
11. 9536810fa1 (válaszként erre: 9. - 4ab67f870d)
2011. okt. 24. 08:21

... hehe, akkor lehet, hogy a tv az oka a negatív dolgoknak, mert én se nézek, ... és teljesen pozitív szemléletű ember vagyok! :))

Igen, igaz, amit írsz... ha valami sikerül és jól, az már vonzza a többi sikert, valóban. :)

10. danina (válaszként erre: 4. - 4ab67f870d)
2011. okt. 24. 08:18

Gratulálok!!!

Tudtam,hogy működik,de nálam valahogy olyan akadozva,néha beindul,azután stagnál...Ez vajon miért van??Mondjuk én olyan vagyok,hogy 2 napig vagyok fanatikus,aztán már nem azt mondom,hogy nem érdekel,csak úgy rá-rágondolok de ennyi...

9. 4ab67f870d (válaszként erre: 7. - 9536810fa1)
2011. okt. 24. 08:14
Vitáznék... Alapból szerintem minden ember egy fehér lap. Tiszta személyiséggel születünk, később, a minket ért hatások miatt leszünk pozitívak vagy negatívak. A legtöbb ember nagyon is kétpólusú, ha elkezdi magát figyelni. Én pl. soha nem tudtam eldönteni, milyen vagyok. Néha teljesen negatív, néha meg irreálisan pozitív. És mindig azt vonzottam be, amilyen irányban éppen tendáltam... Úgyhogy ebben igazad van, a rosszat is be lehet vonzani. De ha az embernek egyszer sikerül valami, van bizonyítéka, hogy működik (márpedig minden ember életében van legalább egy jó dolog, ami történt vele), akkor abba lehet kapaszkodni, és mászni tovább, és elzavarni a negatív gondolatokat. Tudod, én leszoktam a tévéről, újságokról, rádióról. Tudatosan csak a pozitív dolgokat engedem az életembe, ami pedig mégis bekerül rossz, azt a vonzástörvénnyel jóra fordítom. A mai világban, főleg ebben az országban nagyon nehéz pozitívan gondolkodni, mert kevés visszaigazolást, támogatást kapsz. Erre lett ez a topic, hogy legyen egy hely... Mert kell egy hely :-D ;-)
8. 4ab67f870d (válaszként erre: 5. - Mucmuc987)
2011. okt. 24. 08:08
Nagyon nehéz elmondani. Mint írtam, fanatikus vagyok, szóval jó és rossz dologra egyaránt rá tudok kattanni (valószínű, hogy ezért vagyok olyan "jó" szorongásban meg depresszióban is) bármire. Olyankor teljesen kitölti a gondolataimat, még koncentrálni sem kell. Hát én rákattantam, hogy "egy hét múlva jön egy vevő és megveszi a lakást". Egyfolytában ezen mantráztam. Nos, két hét lett belőle, de nem egy, hanem két vevő jött, és még licit is kialakult. Budapest egyik nagyon rossz részén örököltünk két éve egy lakást, amit azóta nem tudtunk eladni. Közben a cicámat megműtötték, altatni kellett, 16 éves. Akkor azon kattogtam, hogy rendben lesz. Az állatdokik megdöbbentek, mennyire jól reagált. Ilyenek... :-))
7. 9536810fa1 (válaszként erre: 6. - 4ab67f870d)
2011. okt. 24. 08:04

... inkább túl sokat foglalkoznak vele... szerintem. :) Aki alapból pozitív ember, annak jó... aki viszont pesszimista,.. a rosszat épp úgy be lehet vonzani, mint a jó dolgokat, ez pedig igen erősen személyiségfüggő...

Én alapból pozitív vagyok, tehát igen, nekem életforma, de vonzottam már be rossz, fájdalmas dolgot is úgy, hogy túl sokat foglalkoztam vele...

2011. okt. 24. 08:02
Szóval működik! :-) De miért hallani erről olyan keveset? Erről kellene harsognia a médiának, "vonzásfélórának" kellene lennie a tévében minden este, mint régen a tévétorna... :-D
5. Mucmuc987 (válaszként erre: 4. - 4ab67f870d)
2011. okt. 24. 08:02
És konkrétan hogy csináltad? Rákoncentráltál arra, amit nagyon akartál vagy mást is tettél?
2011. okt. 24. 08:00
Néhány hete ismerkedtem meg a vonzás törvényével. Elég fanatikusan tudok hozzáállni mindenhez, ez megragadott és elkezdtem. Két hét alatt hatalmas sikert értem el, megoldottam egy olyan helyzetet, amibe két éve kilátástalanul bele voltunk ragadva. Közben, ahogy elgondolkodtam az életemen, rájöttem, hogy tulajdonképpen az egész életemet a vonzástörvény irányította, hiszen hihetetlenebbnél hihetetlenebb vágyaim teljesültek, és furcsa élethelyzetekbe kerültem. Nem tudtam erről a... lehetőségről, mégis működött! Ti mit gondoltok?
3. Boldogság1 (válaszként erre: 1. - 4ab67f870d)
2011. okt. 24. 07:59
Teljesen megváltozott az életem:)
2011. okt. 24. 07:57
Remek barátaim lettek:))
2011. okt. 24. 07:56
Gyertek, vitassuk meg, kinek mennyit sikerült változtatnia az életén. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra! :-)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook