Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A vonzás törvénye, mint életforma! fórum

A vonzás törvénye, mint életforma! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
115. 978d6e406c (válaszként erre: 114. - 92a7eaf480)
2011. okt. 26. 18:15
Ok,legyen úgy!:)
114. 92a7eaf480 (válaszként erre: 113. - 978d6e406c)
2011. okt. 26. 18:06

:)

Én viszont több embertől hallottam, hogy megbeszélték a babával, hogy mikor érkezzen és akkor bújt ki :)

Én hiszek ebben :)) És így is lesz :)

113. 978d6e406c (válaszként erre: 112. - 92a7eaf480)
2011. okt. 26. 17:59

Háááát...:)))

Amennyire én tudom,a születés pillanatát nemigen tudjuk befolyásolni,mert igen-igen karmikusak az időpontok.Tehát mindenkinek megvan,hogy mikor kell leszületnie-azt hiszem ez már karma-asztrológia,pontosan nem tudom.

Ezzel most nem kötözködni akarok,vagy okoskodni,csak gondoltam szólok,hogy tudd:)

112. 92a7eaf480 (válaszként erre: 110. - 4ab67f870d)
2011. okt. 26. 17:52

Ezek a negatív berögződések...

Már maga a szülés folyamata is elrettent...(Ápolónő vagyok, sok-sok-sok szülésben segédkeztem, részt vettem, néztem meg). Tudom, hogy a világ legszebb dolga, de maga a folyamat, a fájdalom, a szenvedés megrémiszt.


Igen :) A szívemben érzem is, hogy jó, sőt nagyszerű Anya leszek :D Csak a kételyek néha feltörnek bennem :)

Most igyekszem megbeszélni Ákos Némóval(a leendő Pici Fiam), hogy december elején bújjon ki, hogy meghitté tehessük a karácsonyt :) Szerintem ebben is segíteni fog a vonzás törvénye :))))


Nagyon jók ezek a linkek, valahogy másképp érzem magam, miután megnézem, de nem tudnám megfogalmazni a változást...

111. 4ab67f870d (válaszként erre: 109. - Danina)
2011. okt. 26. 16:40
Köszönöm a linket :-)
110. 4ab67f870d (válaszként erre: 106. - 92a7eaf480)
2011. okt. 26. 16:39

Szia, Gabi!


Na, így kezdi az ember, aki negatívan gondolkodik, a levelét: remélem, nem zavarok túlzottan :-S

EGYÁLTALÁN nem zavarsz. Itt vagy, mert itt a helyed :-D Megtetted az első lépést a pozitív dolgok felé: bevonzottál egy helyet emberekkel, akik hasonlóképpen pozitív irányban szeretnék terelni az életüket. Kezdetnek nem rossz, a többi jön majd ;-)

Nos, először is az első, legsürgősebb teendőd szerintem nem a másfél millió... Hanem az, hogy ne rettegj a baba miatt. Sajnos a rossz dolgokat is bevonzzuk, gondolom, konkrét félelmeid is vannak. Ezektől szabadulj! A másik az, hogy most eltérve a vonzástörvénytől, kicsit a tudomány felé kacsintva a kutatók bebizonyították, hogy az ideges, aggódó édesanyának a gyereke nagy eséllyel örökli az anyuka összes pszichés "szemetét": szorongás, depresszió, félelem, minden. Ez egyszerű genetika és fiziológia.

Szóval: egy gyönyörű, egészséges babád születik majd 3,7 kg-gal, és Apgar 9 lesz :-))) Egy igazi kis vasgyúró (ha lány lesz, akkor is :-)), a legszebb baba a világon.

Na, ezt kérjük elképzelni :-)) Álmodozz róla! Képzeld el, ahogyan játszol vele, mosolyog rád, gőgicsél! És akkor úgy lesz...

Egy igazság: ha félsz attól, hogy jó anya leszel-e, akkor igen. Az anyaságra alkalmatlanokban ez a kérdés fel sem merül: vagy nem érdekli a gyerekük őket, vagy túl önteltek. Szóval remek anyuka leszel :-))

Ezek MÁR ADOTTAK!

A hiteleden pedig dolgozni fogunk :-) Én pl. ma "csináltam" egy bankszámlakivonatot magamnak képszerkesztővel, ahol szerepel az 5 millió forint. Megnézegetem, elképzelem, látom magam előtt, és örülök neki, mert tudom, hogy rövid idő, és ott lesz igazából is.

Ez csak egy tipp :-)

109. danina
2011. okt. 26. 15:59

Hasznosat is találtam!!! :-)

Ez nekem is jól jön,mert én még AK könyvet sem olvastam...

AlieNeetah,szeretettel ajánlom figyelmedbe!

[link]

108. danina (válaszként erre: 107. - 92a7eaf480)
2011. okt. 26. 15:56

Szia!

Én is nemrég csatlakoztam,persze,örülünk Neked!

Mindannyiunknak tervei,vágyai vannak...Remélem,Neked is sikerül!!! :-)

2011. okt. 26. 15:45

Közben sikerült megnéznem a videót, amit belinkeltetek ide :)))

FANTASZTIKUS!!!!!!


Nekem meg teljesen át kell magam programozni :)


Hihetetlen, az ember mennyire megkönnyebbülhet a felismeréstől :)))


KÖSZÖNÖM!!!!

2011. okt. 26. 14:16

Sziasztok!


Remélem, nem zavarok túlzottan.

Napok óta gondolkodom, hogyan tegyem jobbá, harmonikusabbá, felhőtlenebbé az életünket. Sokat olvastam anno a pozitív gondolkodásról.

Nincsenek égbe kiáltó gondjaim, de nagyon szeretném a jó dolgokat bevonzani, szükségem lenne rá. 31 hetes kismama vagyok, tele negatív gondolatokkal, félelemmel... Nem a gyermeknevelés miatt, vagy a baba miatt, hanem mert félek... Hogy milyen lesz a baba, egészséges lesz-e, jó anya leszek-e, stb. Emellett van egy olyan gondom, hogy mint sok mindenkinek, sajnos nekem is van hitelem. És: szeretnék valahogyan bevonzani másfél millió forintot. Nem kell több, pontosan ennyi a hitelem. Azért akarom ezt bevonzani, mert ha ki tudom fizetni, akkor nem kell 80hónapig havi 30ezret kifizetnem... Több, mint egy millió a kamat... :)

Tehát: kérlek, Titeket, segítsetek, vonzzuk be együtt azt, amire szükségünk van :) Nagyon köszönöm, hogy meghallgattatok.

Szép és vidám napot kívánok Mindenkinek! :)

2011. okt. 26. 13:37
Gratulálok! Látod, csak némi megerősítésre volt szükséged - vagy hogy jobban fogalmazzak, egy kis fókuszálásra. Néha csak ez kell, hogy valaki eszünkbe juttassa, hogyan kell pozitívan gondolkodni :-)) Senki sem tökéletes, még én sem, nekem is kellenek a löketek néha. Én tegnap pont fordítva jártam: a netszámlám nem mutatta a két nappal korábbi terhelést, és kiderült, jóval kevesebb van rajta, mint számítottam, de aztán elgondolkodtam, és arra jutottam, hogy majd rendeződik. Hiszen ezen "dolgozom", nem kevesebb, mint ötmillió forintot akarok a héten bevonzani. :-))
104. danina (válaszként erre: 103. - 4ab67f870d)
2011. okt. 26. 09:41

Szia!

Nagy örömöm van!!

Képzeld...tegnap elmerültem a gondolataimban,mert olyan kuszák...betegség,anyagiak...nem élünk fényesen,de tudom,hogy nem is olyan rosszul,mint hozzánk képest sokan.Ha valami nagyon kell,meg tudom venni,ha nem is rögtön,de előbb-utóbb.Na lényeg,szombaton levettem a számlámról a maradékot...és tegnap gondolkoztam,hogy pénteken tankolni kellene,az idegsebészhez menni,időpontra.Ma reggel bekapcsoltam a gépet,ránéztem a számlámra,megnézem,nem-e csúsztam át mínuszba a kp felvét miatt,hát annyi van rajta,mint amit szombaton levettem...tegnap kaptam utalást...:-))

Így nem kell kölcsönkérnem tankolni a mamától...és az orvoshoz is eljutok...alakul ez!!!

2011. okt. 26. 09:24
Szia, Danina! Ideért, mert az van :-)) Száz ágra süt! Viszont kívánom neked is!
102. danina
2011. okt. 26. 08:32

Szia mindenkinek!

Szép, napsütéses,kellemes napot kívánok!

101. 4ab67f870d (válaszként erre: 100. - Nissi)
2011. okt. 26. 07:44
Szia, Nissi! Örülök, hogy elvégezted a tanfolyamot! Köszi a linket is. A gondolatait szinte senki nem tudja állandóan uralni... :-) De erre jó a vonzástörvény, hogy lehet "gyakorolni", hiszen szinte naponta adódnak kevésbé kellemes pillanatok, ami akár bosszúságot is okozhatna, de nem kell, mert ezek lehetőségek arra, hogy azonnal gyakorold a pozitív gondolkodást :-D Az elején mindenkinek az első reakciója egy kellemetlen hír, esemény hallatán, vagy benne, hogy a fene egy meg, de vacak... Na, ilyenkor jön jó, ha azonnal fordítasz, és elkezded nézni, mi a pozitívum. Az élet egy nagy gyakorlás, és ha már csak ezt tekintjük, megéri.
100. Nissi
2011. okt. 25. 19:54
Sziasztok! En is gyakran foglalkozom a vonzás törvényével a gyakorlatban sajnos nem mindig tudom uralni a gondolataimat.En elvégeztem az angykontroll tanfolyamot. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nézéttek meg ezt a web oldalt ebböl sokat lehet tanulni. www.esettanulmanyok.hu
2011. okt. 25. 16:35
Tovább is küldtem...
98. danina
2011. okt. 25. 15:55

Ezt is nézzétek meg...én sírtam...mint a többiek.

www.vagyvideo.hu/blog/te-eros-leszel-a-vegen

2011. okt. 25. 14:01
Tényleg gyönyörű, nagyon köszönöm! :-) Azonnal tovább is küldöm még több embernek, hadd tegye jobbá az életüket!
96. danina
2011. okt. 25. 12:09

Találtam én is,nézzétek meg...szép...

[link]

95. danina
2011. okt. 25. 11:33

Az Éld az életedet már megnéztem,el is küldtem a tesómnak is...Nagyon jó,tanulságos,elgondolkodtató.Érdemes megnézni,igazán pozitív gondolatokra ösztönöz.

Megnézem még a többit is!!!

Köszönöm!!!!!

Tényleg elmerültem az önsajnálatban...és ezzel valóban sajnálatra méltó helyzetet teremtettem magam körül...Na de!!!!Majd most... :-))

94. michelle.r (válaszként erre: 93. - Danina)
2011. okt. 25. 11:02

Megnézted a filmeket, amelyeket tegnap belinkeltem neked?

még ezt is ajánlom: csendo.hu-n van két video, az egyik a kapcsolatokról szól, a másik úgy általában az életünkről. érdemes végignézni. Én a harmadik után kb. értem ;))

93. danina (válaszként erre: 92. - 4ab67f870d)
2011. okt. 25. 10:32

Ez aaaaaz!

Dettó!!!!

Unatkozik,persze.Nyugdíjas,szomszéd,barát nincs,mert már mindenkivel volt valami afférja...

Délelőtt általában nyugtom van,mert akkor bent vadászik a városban,vagy a boltokat járja,vagy beszélgetőpartnerre...De délután jön,és akkor kötelező vele beszélgetni,kávét főzök,miegymás...Nem olyan elviselhetetlen...most már.Az első időkben volt rá példa,vasárnap szabadnapos voltam,előtte güriztem,na mondom,9-ig fel sem kelek...Mit ad Isten,reggel 8 után pár perccel a mama ordít az udvaron,hogy valaki kösse meg a kutyát...mert ő mestert fogadott,aki feltenné az ajtó fölé a féltetőt...most!!!

Na de hogy ezt előtte egyeztesse...na akkor kifakadtam... :-)

92. 4ab67f870d (válaszként erre: 90. - Danina)
2011. okt. 25. 10:23
Az idősek a magánélet kérdését egyszerűen nem értik... Az ő generációjuk abban nőtt fel, hogy apró helyen gyerekek, unokák, szülők, nagyszülők, és elképzelésük sincs arról, hogy a magánélet mi fán terem, mi szükség van rá :-(( Anyu dettó. Szerintem a néni unatkozik. Nincsenek szomszédai, barátai, akikkel eltrécselne, hogy ne legyen ideje, kedve átjárkálni? Ez "enyem" egy jó kifogás lehet, hogy mindig szóba kelljen állnotok vele... Egyfajta zsarolás, hogy ha nem, akkor lesz hadd el hadd... Mi anyuval most azon megyünk keresztül, hogy hiába ez az én lakásom, most már ide is kulcsot szeretne. Én meg nem vagyok hajlandó adni neki, mert onnantól itt sem lenne nyugtom. Ő sem azt mondja,hogy unatkozik, csak az egészségemre meg a cicámra hivatkozik.
91. 4ab67f870d (válaszként erre: 89. - Danina)
2011. okt. 25. 10:16
Köszönöm! :-)) A tiédet pedig bevonzzuk neked, szerintem a többiek is szívesen segítenek :-))
90. danina (válaszként erre: 88. - 4ab67f870d)
2011. okt. 25. 10:15
Már próbáltuk,többször,sikertelenül.Ebben az egyben borzasztóan megköti magát,támadásnak veszi,vagy a tulajdoni jogát sértőnek.Csak azt hajtja,hogy ő akkor jön ide,amikor ő akar,mert ez a ház az övé...Az ő szavaival:az enyem...nem írtam félre,nem enyém,enyem... :-))
89. danina (válaszként erre: 84. - 4ab67f870d)
2011. okt. 25. 10:11

Jajjjj,de jó!!!!! :-)))) Gratulálok!!!

Tegnap adtam fel postára a fellebbezésemet,mert elutasították a munkahelyi balesetem tényét-én most ezt akarom bevonzani,hogy ezt megváltoztassák...:-)

88. 4ab67f870d (válaszként erre: 86. - Danina)
2011. okt. 25. 10:08

Nehéz... Nem lehetne ezt megbeszélni vele? Ahogy kiveszem a szavaidból, nem tűnik rossz embernek, sőt. Szerintem egyszer kérdezzétek meg tőle, mennyire fontos neki a saját kulcs, mert hát felnőttek vagytok, és kényelmetlen, hogy esetleg bármikor rátok nyithat. Biztosítsátok, hogy bármikor szívesen látjátok, nem változik semmi, csak a magánélet fontos lenne.

Egy próbát megér, mondjuk, szerencsésebb lenne, ha a fia beszélne vele, vagy közösen. De nincs vesztenivalótok. A hazugság pedig újabb problémákat szül, mert akkor kulcsot kér majd, és mit mondasz, miért nem kaphat? Na, abból hamarabb lesz ellenérzés, mint egy őszinte beszélgetésből, ahol érzi, hogy tisztelettel kéritek...

87. danina (válaszként erre: 85. - 4ab67f870d)
2011. okt. 25. 10:07
Megnéztem!Tényleg van a szavaknak ereje...ezt mindig hittem,és hiszem is.Köszönöm! :-)
86. danina (válaszként erre: 82. - 4ab67f870d)
2011. okt. 25. 10:01

Külön van,ez a legborzasztóbb az egészben...a mama a másik utcában lakik (innen kb 100 méter).De ha kiül az udvarra,vagy a konyhájából pont rálát a mi kis utcánkra,látja,mikor jövünk-megyünk,ki jön hozzánk,és rögtön itt van...A kapuhoz saját kulcsa van...itt is,ha a szél megrezzenti a bejárati ajtónál a szalagfüggönyt,már összerezzenek...

Ezen kívül nem mondhatok rá rosszat,tényleg nem,mert a fiának odaadná az utolsóját is,bármit főz,hozza át (mi is) pl:most a névnapjára 4 felnit kapott gumikkal...De ez nem lenne nekem lényeg,csak a nyugalom...Most azon gondolkodtam,ha elkezd fagyni,lecseréltetem a kapun a zárat,mondván szétfagyott...csak nem tudom,szabad-e,mert hát az övé...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook