Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A vonzás törvénye, mint életforma! fórum

A vonzás törvénye, mint életforma! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
145. 4ab67f870d (válaszként erre: 144. - 92a7eaf480)
2011. nov. 3. 08:23
Fel sem merült bennem, hogy megcsaltad a párodat. De tudod, azt szerintem neki is meg kell értenie, hogy a gének fura dolgok. Gondolom, ő sem emlékszik az ük-ük szüleire, lehet, hogy akad egy ilyen gén, és most születik ilyen baba. Ha ugyan egyáltalán vörös hajú lesz a baba. Egy kérdés, ne sértődj meg, kicsit tudatalattis. Láttad a Némó nyomában című rajzfilmet? A válasz fontos!
144. 92a7eaf480 (válaszként erre: 144. - AlieNeetah)
2011. nov. 1. 11:09

Nem a vörös hajjal van baj, hanem, hogy ÉN szőkésbarna voltam születéskor, a Kedvesem meg barna... És elég furi lenne, ha vörös lenne... Fizikailag lehetetlenség, hogy vörös legyen, hiszen egyikünk családjában sincs vörös haj, csak napok óta ezzel álmodom... És félek, hogy bevonzom, ami rengeteg kérdést vonna maga után.. Párom földhöz ragadtabb, nem hiszem, hogy elhinné, ha azt mondanám, azért vörös a Picikénk, mert különleges... Érted? :)))


Még mielőtt kérdeznétek, NEM csaltam meg, sosem tenném, csak nem értem, miért gondolom ennyire erősen, hogy vörös lesz...És hiába próbálom azt mondani, hogy gyönyörű BARNA hajú baba lesz, mindig vöröset látok...


Ez mit jelenthet?

2011. okt. 30. 10:29

Jó reggelt!

Érdeklődni szeretnék a tapasztaltabbaktól...

Van egy olyan gondom, hogy rettegek attól, hogy vörös hajú lesz a babám. Lehetetlen, hisz a családban senkinek sem volt vörös haja, csak a Kedvesem múltkor poénból beszólt egy ilyet és megragadt az agyamban. Most próbálom átprogramozni magam, hogy gyönyörű, egészséges BARNAHAJÚ fiam lesz, de amikor elképzelem, akkor a vörös szót "villogja" az agyam... Hogyan tudom átprogramozni? Ez rosszat jelent?


Köszönöm! :)))


Napsütéses, boldog és kiegyensúlyozott napot Mindenkinek!

142. 978d6e406c (válaszként erre: 141. - Nissi)
2011. okt. 29. 16:52

Sziasztok!Most nem azért,hogy már ez a topik is erről szóljon,de szeretnék megosztani veletek valamit a vízzel kapcsolatban.

A víz valóban képes felvenni a gondolatok energiáját!Sőt,nemcsak a gondolatokét,gyakorlatilag az elektromágneses sugárzást,-és egyéb "információt"is!És itt jön a lényeg.Nem tudom,hogy ki hisz vagy ki nem a kristályokban,de szoktak az ásványokkal ún. kristályvizet is készíteni.Ami azt jelenti,hogy a víz pontosan az információ tároló képessége miatt felveszi a kristályok rezgéseit,és elraktározza azt.Így gyakorlatilag gyógyvíz készül a sima szénsavmentes ásványvízből!

Tehát ez egy megerősítés,hogy a víz valóban képes felvenni a rezgéseket-akár gondolatokét,akár a környezetét,akár a kristályokét.

141. Nissi (válaszként erre: 139. - 4ab67f870d)
2011. okt. 29. 15:37

Szia


Szintén a sokat emlegetett agykontrollban van egy másik tecknika- viz programozás- ingyen utána lehet olvasni a web oldalon amit ajánlottam, söt van egy forum is rola, ami szerint a vizet be lehet programozni különbözö dolgokra, például egészségügyi problémákra.

2011. okt. 29. 13:03

Sziasztok, ma gondoljatok rám, hogy kapjak egy fontos e-mailt, sz egész jövőm ettől függ(het). :)

Köszi!


Szép napot minenkinek!

139. 4ab67f870d (válaszként erre: 137. - C8fb027447)
2011. okt. 29. 06:46
Felmerült benne valami... Ha az ember palackozott vizet vesz, és erősen képes pozitívan gondolkodni, átalakíthatja a palackban lévő víz szerkezetét megfelelő kristályokká? Tudom, ezt régebben próbálták már beadni a magyaroknak, hirtelen nem jut eszembe, melyik nagy sarlatánunk, de saját használatra, otthon?
138. 4ab67f870d (válaszként erre: 136. - 92a7eaf480)
2011. okt. 29. 06:31

:-D Gratulálok! Sok örömet kívánok a nadrághoz, biztos vagyok benne, hogy a fiadnak is tetszeni fog ;-) Ilyenkor szoktam én azt mondani: ez a darab rám vár, és megérkezett az életembe, mikor szükségem volt rá. Én most képletesen verem a fejem a falba. Két hete a helyi kínai piacon felpróbáltam álmaim kabátját. Aztán nem vettem meg, mert ez téli volt, én meg átmenetit kerestem. Aztán voltunk Pesten (nagyon ritkán megyünk, csak hivatalos ügyben) és ott a Józsefvárosi piacon (imádom, na OTT aztán lehet pozitív érzéssel és mosollyal töltekezni :-) láttam ugyanolyat, de nem vettem meg, mert téli cipőt vettem. Azóta hiába keresem a kabátot, még ma kimegyek a helyi piacra, talán megint ott vár... Mert az a kabát KELL nekem, és másmilyen nem kell. Mindig kompromisszumot kötöttem, hogy nincs, amit szeretnék, vagy túl drága, veszek hasonlót, és összejött egy csomó nem különösebben kedvelt ruhám. Most nagyon eltökéltem magam. A rossz vicc az, hogy többe kerül kimenni a piacra itt, mintha felvonatoznék Pestre :-S Van kedvezményesem, amit soha nem használok. De ha ma nem találok itt kabátot, jövő szombaton irány Józsefváros! Ja, hogy még "elhivatottabban keressem", a barátom meglepett egy ugyanolyan, cirmos szőrme lábszárvédővel, mint amilyen szőrme ezt a kabátot díszíti (pedig fogalma sem volt róla, hogy az a kabát tetszik)...

Gabica, te mennyire vagy ott ismerős? Van a piac közelében vasútállomás? :-)


"A sok savanyú, befordult, szomorú ember nem is értette, mit mosolygok én Budapest kellős közepén a pocakomat simogatva, amelyben ott tombolt a kisFiam..."

Az emberek nagy részének ha mosolygó embert lát, azonnal eszébe jut, hogy mi a francot mosolyog, mitől olyan "fene boldog ebben a szar életben?" (By anyu) Ahelyett, hogy átvennék a jó hangulatot, elkezdik a párhuzamokat vonogatni, hogy annak biztos milyen jó, nekik meg milyen rossz. Ismerős, sajnos sokáig (főleg családi környezet hatása alatt) én is ilyen voltam :-(( De mostanában már nem törődöm ezekkel az emberekkel, még ha tömegekben vesznek körül, sem. Vagy megpróbálok pozitív hangulatot teremteni, vagy elmegyek onnan. Amit írsz, és amit én is tapasztalok, azért furcsa, mert a régi mondás úgy szól: a mosoly, nevetés ragályos. Hát, úgy tűnik, a magyart jól immunizálták... :-((

2011. okt. 28. 18:31
2011. okt. 28. 16:01

Mosolygás, öröm egész nap...

A sok savanyú, befordult, szomorú ember nem is értette, mit mosolygok én Budapest kellős közepén a pocakomat simogatva, amelyben ott tombolt a kisFiam...

Vidáman, mosolyogva, energiával és pozitivitással telve mentem be egy turiba és: Hónapok óta nem találok normális kismama nacit, ami olcsó és szép is, erre OTT volt :D

Vettem még néhány dolgot, elintéztem a hivatalos ügyeket és fáradtan, de boldogan hazajöttem...

Most áldott pihenés van :)))

135. 4ab67f870d (válaszként erre: 134. - 213c8f2c68)
2011. okt. 28. 13:46
Hát, sajnos bennem sem rend, sem csend nincs :-) Maximum annyit tudok csinálni, hogy a zajt dallamokká alakítom, azaz a belső káoszt átformálom pozitív energiává. Nekem a nyüzsgés az nyüzsgés, a csend hiány a csend hiánya, de hát én pozitív gondolatokban vagyok jó, nem meditációban :-D Mint az X-men, az egyik tüzet tud gyújtani, a másik jéggé fagyasztani, a harmadik mágneses mezőt generálni - egyik sem kevesebb a másiknál, csak más. :-DD
134. 213c8f2c68 (válaszként erre: 132. - 4ab67f870d)
2011. okt. 28. 09:51

Az AK- ahogy korábban is írtuk- nem egy humbug önálló valami, hanem egy jó alapokat összszedő, egységbe fogaló, kicsit továbbgondolt rendszer.

Meditáció is ezerféle van, de a lényege ugyanaz... minden egy tőről fakad.

Nem kell napi 1 óra. Az AK is azt mondja: lehet 10 perc is, sorbanállás közepette is.

Ha valakiben rend és csend van, azt nem zavarja a nagyváros zaja, ha nincs, hiába megy egy el egy kietlen pusztába is. :)

133. 4ab67f870d (válaszként erre: 128. - Nissi)
2011. okt. 28. 07:43
Nissi, pontosan ez a lényeg... Vannak emberek, akik sajnos neveltetésüknek, torz társadalmi felfogásnak köszönhetően önzésnek tartják, ha önmagukra is szánnak időt. Sajnos számomra sem ismeretlen jelenség. Ez főként az idősebb generációkra érvényes, akik arra lettek szocializálva, hogy család, munka, megint család, és aztán önmagukra csak akkor, ha minden kész. Sajnos a nap nekik is csak 24 órából állt. Tudod, néhányszor voltam már a halál árnyékában. Volt olyan, hogy azt csináltam, amit írtál: utoljára bámultam bele a napba, szagoltam a levegőt, néztem az addig utált városi nyüzsgést, és rájöttem: egy nagy marha vagyok. Miért nem vettem én észre mindezt eddig? Minden kiélesedett, mintha valaki egy függönyt rántott volna szét előttem. Na, azóta nem izgat, hogy ki tart önzőnek, mert igényt tartok önmagam számára a boldog pillanatokra. Barátomat is szoktattam rá arra, hogy ha valami nagyon fárasztót csinál, jutalmazza meg magát. Eleinte ilyeneket kaptam: de ház ez a feladatom, nem jár érte jutalom, meg olyat, hogy ott a következő feladat, azt kell csinálni, majd utána. Aztán a munkahelyéről elvitte a mentő, mert elájult, trombózis, később agyvérzésgyanúval, azóta ő is azt mondja, hogy igenis, joga van ahhoz, hogy magával is törődjön, legyen hobbija, ami kikapcsolja, mert ha végiggürcöli az életét, és belehal, senkinek nem lesz jobb, viszont egyetlen szép pillanata sem lesz. Ezekhez a pálfordulásokhoz kell általában egy trauma. Örülök, hogy neked ezt most a barátnőd elmondta, talán így neked már nem lesz szükséged saját csapásra. Vedd ezt egy nagyon pozitív élettapasztalatnak, köszönd meg a barátnődnek - hidd el, hall téged -, légy hálás neki. Mondd el neki, mennyit segített azzal, amit elmondott. Ő nagyon fog örülni, te pedig nagyon meg fogsz könnyebbülni... Az utadhoz sok sikert kívánok, biztos vagyok benne, hogy sikerrel végigjárod!
132. 4ab67f870d (válaszként erre: 127. - 213c8f2c68)
2011. okt. 28. 07:31
Ezt az ellazulós részt én már 20 éve csinálom, Domján László még sehol sem volt, amikor én ezt egy meditációról szóló könyvben olvastam. :-)) Megtetszett, kíváncsi voltam, megcsináltam. Fantasztikus érzés, mikor semmidet nem érzed, olyan, minta lebegnél az ágy felett ;-) És nagyon úgy nézem, az agykontroll és a vonzástörvény tesók... Ugyanez érvényes a vonzástörvényre is, hogy úgy kell a jót elképzelni, hogy már megvan. És még sok azonos pont. Tulképpen szerintem teljesen mindegy, csak pozitívan gondolkodjon az ember. Azt lehet munka közben is, míg egy munkával teli nap (és azért az átlag ember napja olyan, család-munkahely-család) közben egy ilyen mélyebb meditációra időt szakítani... Japánban jól csinálják, mert ott munkaidőben pár óránként tartanak ilyen meditációs szüneteket, meg tai-chi félórákat. Gondolom, rájöttek, hogy inkább mínusz egy óra munka naponta, mint egy csomó feszült, stresszes, beteg munkaerő... Én szeretem az instant dolgokat ajánlani, amit bármikor lehet alkalmazni, mert nem szeretem, ha valakit hátrány ér az életkörülményei miatt, pl. kevesebb szabadidő.
131. 4ab67f870d (válaszként erre: 126. - 92a7eaf480)
2011. okt. 28. 07:24
Sok jó :-) Hétköznapi jók, semmi kiugró, de úgy általában jó és pozitív :-) Olyan fáradt voltam az este, hogy már nem tudtam beírni, de nagy dolgon estem át, amit sikeresen vettem, sőt túl is teljesítettem, és ez nagyon pozitív érzést keltett bennem. Ma reggel pedig kint süt a nap, a panorámám egy csomó színes, csodálatos lombú fa, éjszaka a cicám 16 éve először engedte, hogy átöleljem, úgy aludjunk... Szóval csupa jó! És neked?
130. 213c8f2c68 (válaszként erre: 129. - Nissi)
2011. okt. 27. 21:22

Tudom, én voltam tanfolyamon. :)

Ezt csak kimásoltam ide, hogy nem AK-ok is kipróbálhassák.

129. Nissi (válaszként erre: 127. - 213c8f2c68)
2011. okt. 27. 21:10

Szia Kriszm


Amit leirtál az az elmetükre technika, az agykontroll egyik technikája a sok közül, nem kritikus pillanatokra vonatkozik, hanem bármikor lehet használni. A lényege hogy amit szeretnél elérni ugy képzeled el mint ha már meglenne. Az ellazulás (alfa állapot) pedig azért kell mert az agykontroll szerint akkor fogékonyabb az agyad mint éber állapaotban, tehát érdemesebb alfában programozni.

128. Nissi (válaszként erre: 119. - 4ab67f870d)
2011. okt. 27. 20:50

Szia AlieNeetah!


Sok mindenben igazad van, a végén már biztosan sokat szenvedett, és talán megváltás volt neki a halál. De mikor még jobban volt de már tudta hogy nincs sok hátra, mesélte hogy mennyi mindent szeretett volna még csinálni, utazni, jókat enni, ahogy te irtad szagolni,izleli, megtapasztalni de már nem lesz rá lehetösége, elment mellette az élet. Hétközben munka, háztartás csak azt veszed észre hogy megint péntek van, mint holnap is :) és ugy mentek el a hetek, honapok, évek hogy nem változott semmi, nem láttál, tapasztaltál éltél meg semmi rendkivülit. Nem fogjuk fel hogy az élet véges. Persze tudom ez tölünk is függ hogy éljük az életünket, ahogy szokták mondani az élet minden percét ki kell élvezni. En is probálok változtatni magamon az elsö lépést már megtettem, felismertem hogy változtani kell, már az utam is meg van, most már csak el kell indulni rajta.

2011. okt. 27. 20:35

Domján László féle agykontroll tanácsok kritikus pillanatokra:


Elmesélem, hogyan programozom céljaim elérését, mert sokak számára ez talán hasznos segítség lehet. Mostanában 9 aktuális célom van, amiket memóriafogashoz kapcsoltam, hogy ellazulva is emlékezzek rájuk. (Pozitív állítások formájában le is írtam őket, és a papírlapot magamnál hordom.) Ülve vagy fekve behunyom a szemem, majd a visszaszámolok 3-tól 1-ig. Ezt követően azt mondom magamban: "Ellazul a fejem tetején a bőr." ... "Ellazul a homlokom."... "Ellazul a szemhéjam, és ellazulnak a szemkörüli izmaim." ... "Ellazul az arcom."... "Ellazul a vállam, a karom, a kezem." ... "Ellazul a mellkasom kívül is, belül is."... "Ellazul a hasam, kívül is, belül is." ... "Ellazul a combom."... "Ellazul a lábszáram." ... "Ellazul a lábfejem."... Ezt követően 10-től 1-ig számolok, s elképzelem, hogy megérkeztem laboratóriumomba. Üdvözlöm tanácsadóimat (papámat és Teréz anyát), majd elmondom velük a kezdést jelző "üdvözlő imát". (Én történetesen a Miatyánkot.) Ezután kb. egy-egy percig elképzelem laborom képzeletbeli képernyőjén a 9 célomat, úgy, hogy magamban ki is mondom, hogy mit képzelek el. Úgy gondolok az ügyre, mint ami már megvalósult, átérzem az örömöt és köszönetet mondok azért, hogy ezt megkaphattam. Tehát: "Köszönöm, hogy ... Látom, ahogy ... Hallom, ahogy... Érzem, ahogy... Szuper! Ez sikerült!"

Utána jön a következő cél programozása. A 9 célom érzelemgazdag vizualizálása után pedig azt mondom:


"Minden ügyben az történjen, ami mindenki számára a legjobb." Ezt követően elbúcsúzom tanácsadóimtól, s hármasban elmondjuk a befejezést jelző "búcsúimát". (Nálam ez történetesen: "Legyen meg Isten akarata.") (Természetesen nem kötelező vallásos jellegű szavakat használni. Ami jól esik.) Ezt követően 1-től 10-ig számolok, majd azt mondom: "Hamarosan 1-től 3-ig számolok, 3-hoz érve kinyitom a szemem, friss leszek, éber leszek, jól és tökéletesen egészségesnek érzem magam, jobban, mint korábban. 1, 2, 3, szemem nyitva, jól és tökéletesen egészségesnek érzem magam, jobban, mint korábban. És ez így van.

2011. okt. 27. 17:22

Tartalékolok ezerrel :)))


Hogy telt a napotok? Mosolygás, boldogság? Öröm?

125. 4ab67f870d (válaszként erre: 124. - 92a7eaf480)
2011. okt. 27. 15:52
Tiszta szívből örülök az örömödnek! :-) Látod, a jó jót vonz! Jól kezdődött a napod, és jól is folytatódott, és ez így van rendjén! Elhiszem, hogy boldog vagy:-) Akkor feladat: most FIXÁLD magadban ezt a nagy boldogságérzést! Hogy minél tovább veled maradjon, vagy bármikor elővehesd! Ezeknek az élményeknek óriási ereje van... Engem sokat műtöttek. Imádom a napsütést, a természetet, a meleget. Ha kijutok ilyen helyre, ahol bármelyikben vagy mindegyikben részem van (mondjuk, bevonzottam, hogy részem legyen ;-), akkor tudatosan a tökéletesség érzésére koncentrálok, átélem, megszagolom, megízlelem, beszívom... Részemmé teszem. Régebben kellett hozzá zene (pl. műtét után vagy közben elég volt a zenére gondolni, és jöttek sorban a képek, érzések, illatok, boldogság), ma már maga a pillanat is elég. Pl. ha bosszús vagyok, van egy csodaszép naplemente kép az agyamban elraktározva (egy csomó, ha őszinte akarok lenni, naplemente-függő vagyok, sok ezer fotót készítettem már :-D) az mindig megmosolyogtat. Kellenek a pozitív tartalékok, mint a konzerv. :-DD
2011. okt. 27. 14:11

:D


Muszáj megosztanom az örömömet, mert kb: szétfeszít a boldogság!!!!!


Tegnap elképzeltem, hogy végre meg lesz az az ügyvédi papír, amire hetek óta várok és nagy kő esne le a szívemről, ha megkapnám, nem kellene aggódnom :D

Erre ma, felhívott az ismerősöm, hogy 40 perc(!!!!) múlva ideér és hozza a papírt! :D

És meg van!!!!!!!! Nincs aggódás, nincs félelem, a "mocskos" anyagiaktól nem kell tartanom :D

Ez az 1. olyan dolog, amit csak és kizárólag bevonzással értem el, mert hetek óta várom ezt a papírt... :)))


Köszönöm!!!!!! :)))

123. 4ab67f870d (válaszként erre: 122. - 92a7eaf480)
2011. okt. 27. 12:24
Csak így tovább! :-) Ne feledd, a pozitív dolgok vonzzák egymást ;-)
2011. okt. 27. 09:55

Pozitív vagyok :D

Minden rendben a Kicsimmel(most jöttem a védőnőtől), gyönyörű a szívhangja, és nem tolt le a védőnő, pedig vártam, hiszen sokat híztam.. :D

Ennél jobban nem indulhatott volna a reggel :D

2011. okt. 27. 08:47

Lányok, nem vagyok angyal :-D Komolyan ;-) Csak szeretek szeretni, adni, segíteni. És ha ezt pozitív gondolatokkal tehetem, akkor azokkal. Ki tudja, talán ez az utam, amit eddig nem találtam? A pozitív gondolkodás népszerűsítése, terjesztése mindenféle ellenszolgáltatás nélkül. Olvastam egy írótól: az a megfelelő életcél, amiben az ember örömét leli, fejleszti a személyiségét, és az emberiség javára szolgál.

Ebben megtaláltam az ars poeticámat.

Szép, nagyon pozitív napot kívánok minden ide látogatónak :-D

2011. okt. 27. 07:12

Jó reggelt!


AlieNeetah, Te egy Angyal vagy! :)))

Igen, igyekszem bevonzani, nagyon szeretném, ha együtt ünnepelhetnénk és teljes lenne már akkor a család :)

Ma teljesen pozitívan ébredtem, pedig éjjel nagyon szenvedtem, nem hagyott Némó aludni, összevissza rugdosott, azt hittem, kibújik az oldalamon :)


Szép, mosolygós, szeretetteljes napot kívánok Mindenkinek!

119. 4ab67f870d (válaszként erre: 117. - Nissi)
2011. okt. 27. 06:30

Szia, Nissi!


Nos, én (kérlek, ne tarts emiatt érzéketlennek) általában nem mondom, hogy sajnálom, ha valaki meghal. A halálnak nagyon sok értelme van, több, mint amire sokan gondolnak.

Nem muszáj válaszolni, csak kérdezek... Nem lehet, hogy két év szenvedés után ő maga akart elmenni? És ő tulajdonképpen ezt vonzotta be? Betegséget és halált is be lehet vonzani, úgy, mint jó dolgokat. Nem lehet a családjának haszna a halálából? Pl. örökség, amiből felvett hitelt lehet törleszteni... Most csak gyakorlatias vagyok, nem kegyetlen, hidd el...

Hogy miért nem tudod pozitívan látni ezt a halált? Mert közel állt hozzád. De. Gondolj arra, hogy már nem szenved. Én hiszek a lélek halál utáni újjászületésében, tehát abban, hogy ő elvégezte ebben az életében a feladatait, és elment, hogy egy új, szebb, szenvedéstől menteset kezdjen valahol, valaki gyermekeként, boldogságot hozva neki.

Azt hiszem, ez mind-mind pozitív gondolat...

Az embernek újra kell magát programoznia, de lehet. Barátom édesanyja meghalt nyolc éve. Imádtam, egy csodálatos idős hölgy volt, a fizikailag sosem volt nagymamám. Rövid ideig ismertem, de a három év alatt több szeretet-eszenciát kaptam tőle, mint a saját rokonaimtól egy élet alatt. Amikor elment, nagyon megsirattam. Aztán rájöttem, hogy magam miatt sírok, mert nem lesz, akitől ezt a szeretetet megkapjam. Aztán rájöttem, hogy a barátom ugyanilyen. És rájöttem, hogy az édesanyját soha nem fogom elveszíteni. A vele eltöltött szép pillanatok nagyon erősen élnek bennem, ahogyan az arca is. Ő is maga vonzotta be a halálát...

118. 4ab67f870d (válaszként erre: 112. - 92a7eaf480)
2011. okt. 27. 06:15

Hát igen, sok nő retteg a szüléstől. Ki ezt mond utána, ki azt... Én semmit, mert nekem nincs gyermekem, így ebben a témában "nem osztom az észt", rábízom a tapasztaltakra. De ha félsz, miért nem beszéled meg az orvosoddal, hogy epidurális érzéstelenítéssel szeretnél szülni? (Ami az én véleményem, inkább pszichológia, hogy baromság, hogy a fájdalom köt a gyerekhez, nem pedig a szeretet. Szeretheted úgy is mindennél jobban, hogy nem szenvedsz.)

Szerintem is gyönyörű lesz a baba neve :-D Egy ok, hogy teljesítse anyukája kívánságát, és megszülessen december elején, hogy mihamarabb viselhesse :-) Tudod mit? Próbáld azt képzelni nagyon erősen, és csak arra koncentrálj, hogy állsz a karácsonyfa mellett, és a karodban ott fekszik Ákos Némó, együtt nézitek a fát. Ha megoldható, vegyél neki már most ajándékot, amit csomagolj be ünnepire, ezzel is bevonzod, hogy az ünnepre otthon legyen veletek! :-))

117. Nissi
2011. okt. 26. 19:22

Sziasztok!


Tegnap este elolvasva a forumot és miután megnéztem a belinkelt videot, tényleg fantasztikus, köszönöm, szóval nagy lelkesedéssel vágtam neki a pozitiv gondolkodásnak, na erre ma reggel kaptam a hirt hogy egy kedves baratnöm meghalt rákban 46 éves volt. Két év alatt vitte el a betegseg. Na igy ma a poztitiv gondolkodás nem jött össze, maximum annyiban hogy köszönettel tartozunk a sorsnak hogy egészségesek vagyunk és minket nem támadt meg a betegség, de hát a sorsot, jóistent, universumot vagy hogy hivjuk nehéz megérteni.

116. danina (válaszként erre: 112. - 92a7eaf480)
2011. okt. 26. 19:03

Ne rettegj,felesleges!Anno,amikor én szültem az első babámat,azt hittem terhesség alatt,hogy biztosan nem élem túl a szülést...:-) Aztán elérkezett a pillanat,és csak arra gondoltam,most már mindegy...úgyis kijön...nem maradhat örökké odabent!Egy hang nélkül csináltam végig!És simán ,,túléltem"...

A kislányom 7 hónapja szült-ő sem félt,ugyanezt elmondtam neki is,de ő azt mondja,neki az adott erőt,hogy nemsokára láthatja a kisfiát.

Gondolj Te is ezekre,meglátod,nem lesz semmi baj!

Szép nevet kap a kicsi fiad!!

Egyébként volt egy kolléganőm,aki mindig azt mondogatta,hogy Valentin napon fog szülni,mert azt akarja,hogy az ő gyereke akkor szülessen...Nem láttuk már egy ideje (mindig jött vásárolni)egyszer jött az anyukája,ja hát a Hajnika megszült febr.14-én,9:30-kor... :-)))

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook