Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A tetoválás, mint művészet fórum

A tetoválás, mint művészet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A tetoválás, mint művészet

2015. szept. 13. 07:56

Sziasztok!


Lassan 10 éve dolgozom a szépségiparban, jól ismerem miként lehet kontúrokkal, színekkel optikailag a legelőnyösebb látványt kihozni egy arcból.

Most ismereteimet a mikropigmentáció/sminktetoválás megtanulásával bővítem. Sminktetováló tanfolyamra járok, ahol az oktatóm rajtam kívül csupán egy fővel foglalkozik.


A jövő utáni héten lehetőségetek nyílik arra, hogy anyagköltség ellenében gyönyörű tetoválással ajándékozzak meg még 2 főt, az ilyen minőségű tetoválás árának töredékéért, színvonalas budapesti szalonban.


A (fél)tartós sminket egy orvosi műszerekhez szükséges minősítéssel rendelkező német gyártmányú géppel és prémium minőségű festékpigmentekkel varázsolom az arcra, szigorú oktatói felügyelet mellett.

Garantált a szép tetoválás, megfelelő szín és forma!


Amennyiben szeretnéd, szívesen találkozom Veled jövő hétvégén, a tetoválást megelőzően, hogy elmondhasd a kívánságod, én pedig azt, hogy az arcodnak, bőrödnek megfelelően mik a lehetőségeid, és ezek alapján már tudd a nagy napom, hogy pontosan mit szeretnél :)


Kérdéseidet bátran felteheted ezen a fórumon vagy akár az alábbi e-mail címre is küldheted:

mikropigmentacio@gmail.com


Bátran jelentkezz, szuper lesz!


Szép napot!

Szilvi

2015. aug. 31. 20:09
Sziasztok!Ma lett kész a tetkóm,Neugranormon-nal kenhetem a tetoválásomat?Sajnos nincs csak az illetve vazelin.
16. mobidick (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2015. máj. 12. 09:12

Hali!

61 éves vagyok, de már cca. 35 éve szeretnék a vállamra egy delfint tetováltatni. (A legokosabb, legszeretnivalóbb, de azért valljuk be gyilkos ki jószág). Gondolkodtam még a pici hordó alakú fókában. Sajnos ezt meg kellett vitatnom önmagammal, mivel én is szinte gurulok, így az összhang OK, de két gurulós egy személyben.

Még mindig gondolkodom, ma a szüleim tartanak vissza!!!, mivel nagyon tetkó ellenesek. A férjem beleegyezett, csak sajnos nekem kellene kigazdálkodnom.

Én tetkópárti vagyok, ha a varrás izléses, nem bugyuta. Figyeljétek meg, hogy sok embernek van japán, kínai, és még arab tetkója is, de képük sincs róla, hogy mit írtak rájuk. Aki ismeri a nyelvet, jókat somolyog. Láttam már ilyent.

Mindazonáltal: ÉLJEN A TETKÓ!!

2015. máj. 11. 22:22
:)
14. Shadow Angel (válaszként erre: 12. - E6429b7168)
2015. máj. 11. 22:19

"Apróbbak".


Jó, hogy kikerültél.

13. e6429b7168 (válaszként erre: 12. - E6429b7168)
2015. máj. 11. 22:08
Vagyon:)
12. e6429b7168 (válaszként erre: 11. - Shadow Angel)
2015. máj. 11. 22:08

Nem igazán mert nemrèglett feltève ès akkor egy gyon volt:)

Csak apróbbak pl intenziv osztály...:)

11. Shadow Angel (válaszként erre: 10. - E6429b7168)
2015. máj. 11. 21:54

Ezt még így nem hallottam.


Sajnos a ruha sem véd meg mindentől, de mint tudjuk kétféle motoros van: aki esett, és aki fog.

Jobb az óvatosság, a mintáim pedig jobban szeretem attól, hogy megkockáztassam elvesztésük.


Valld be, mindez azért volt, mert meguntad a tetoválást. ;)

(azért remélem komolyabb sérülésed nem lett)

10. e6429b7168 (válaszként erre: 8. - Shadow Angel)
2015. máj. 11. 21:49
Jól teszed ,ne feledd a baleset fáj a biztonság nem:)És ahogy mondják az aszfalt a tetoválás leggyorsabb eltávolitója:)
9. Shadow Angel (válaszként erre: 6. - E6429b7168)
2015. máj. 11. 21:41
Nem keveset csúszhattál, ha ennyire leégett.
8. Shadow Angel (válaszként erre: 7. - E6429b7168)
2015. máj. 11. 21:40
Na ezért nem ülök motorra kabát nélkül a legnagyobb melegben sem :) (egyszer követtem el, akkor is csíkos lett a hátam a hajamtól, mint akit megkorbácsoltak. :P).
7. e6429b7168 (válaszként erre: 6. - E6429b7168)
2015. máj. 11. 21:32
Gondoltam teszek egy kört,hát csak fèlkör lett belőle:)
6. e6429b7168 (válaszként erre: 5. - Shadow Angel)
2015. máj. 11. 21:30
Leégett kissé:)Rövidujjuba voltam nyáron,diszkóból:)
5. Shadow Angel (válaszként erre: 4. - E6429b7168)
2015. máj. 11. 21:25
Jujj. Az esés "szedte ki"?
2015. máj. 11. 20:28
Nekem a vállaimon volt,de mielőtt estem motorral részegen volt,hogy megállitottak a rendőrök,hogy fiatalember látjuk tintás a válla beleesett a nyomdagépbe?:)Ez 90-es évek eleje és lám már 20-évvel később egész más és már a rendőrökön is látni sokat:)Már csak a hegek vannak meg:)
2015. máj. 10. 20:02

Nekem van több is, és lesz is még.

Tudnak szépek lenni a tetoválások, bár személy szerint vallom, hogy az ember ne azért varrasson, mert xy tetoválása megtetszett, és neki is kell, ezért rábök egy mintára.

Csak olyat szabad az ember fiának/lányának magára varratni, aminek számára jelentése van. Mégha másnak értelmetlen is.

Ha valakinek ez egy dátum, legyen dátum. Akár a gyereke születésnapja, akár más fontos esemény.

Lehet rajtam is lesz. Egy olyan napé, mikor elvesztettünk valakit, s lényegében akkor kezdődött az életemben egy gyökeres változás folyamata.

Másnak egy dátum. Számomra örök memento.


A cikk az előítéleteket helyteleníti, ugyanakkor előítéletes.

Épp ezért úgy érzem, hogy a tetoválást, mint divatot népszerűsíti, nem mint önkifejezést. Pedig az a lényege (annak kellene lennie).

2015. máj. 10. 17:27

szia,jó a cikk,tetszett:)

tényleg elképesztő,mekkora teret hódít manapság a tetoválás,és az igaz hogy nekem emberi testen a túl nagy minták nem tetszenek,bármilyen művészien vannak is kidolgozva,de a kisebb és szépen kidolgozott színes vagy akár nem színes mintákat imádom,én is dicsekedhetek eggyel,amit sose terveztem és egy félig elhalványult baleseti hegre "született",de imádom attól a pillanattól,hogy rám került :)ha nem ér ez a kis baleset,szinte biztos hogy sosem rakatok magamra egyet sem,másokon jól esett csodálni,de magamon sosem tudtam elképzelni....eggyel nem értek csak egyet abból,amit írtál:ha valaki elkezni,akkor nincs megállás.Én max még 1et viselnék el magamon,több nem kellene,pedig az enyém aztán tényleg jól sikerült.De szerintem még 1 férfi sem mutat jól televarrva/bocs a kifejezésért/,bármilyen szép mintái vannak,hát akkor egy nő???áááá.....nem tetszik.Ízlések és pofonok különbözőek,nekem nem jön be....

2015. máj. 10. 17:03
Ideje, hogy a tetoválásra művészetként tekintsünk, mert mára már fantasztikus tereket hódít.

A tetoválás máig megosztja az embereket, sokan az ostoba, sőt esetleg agresszív, börtönviselt embereknek tulajdonítják a viselését, pedig valójában az egyik legősibb művészeti ágról van szó.

Ugrás a teljes írásra: A tetoválás, mint művészet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook