Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A testvéremnél jártam külföldön, és kaptam tőle egy mobiltelefont, mivel neki másik is van. Valaki tudna segíteni, hogyan kell "feltörni"? fórum

A testvéremnél jártam külföldön, és kaptam tőle egy mobiltelefont, mivel neki másik is van. Valaki tudna segíteni, hogyan kell "feltörni"? (tudásbázis kérdés)


5. Elfi (válaszként erre: 4. - 2b2a4a10d2)
2012. aug. 21. 12:32
Erre én a is gondoltam, csak nem találtam a listában ezt a modellt(iNQ Chat 3G), hogy használható lenne hozzá. Nem vagyok műszaki zseni, nem, nem is arra gondoltam, hogy én bütyköljem meg, hanem hová vihetném be, hol foglalkoznak ilyennel.
4. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 1. - Elfi)
2012. aug. 20. 18:59
Vagy akár simfüggetlenítőt is vehetsz bele teszveszen vagy vaterán
2012. aug. 20. 18:24
Keress rá angolul a neten. :P A legtöbb telefont saját magad fel tudod törni otthon. Én is egy youtube videó segítségével függetlenítettem ki az enyém.
2012. aug. 20. 18:09
Telefon szaküzletben megcsinálják, szerintem. Házilag nem érdemes vele kísérletezni, főleg, ha "okostelefon".
1. Elfi
2012. aug. 20. 17:59
A testvéremnél jártam külföldön, és kaptam tőle egy mobiltelefont, mivel neki másik is van. Valaki tudna segíteni, hogyan kell "feltörni"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook