Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A társkereső oldalak kockázatai fórum

A társkereső oldalak kockázatai (beszélgetős fórum)


20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Puritan)
2020. máj. 28. 17:33
Köszönöm, aranyos vagy!
19. puritan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 12:59
Szia. Nem feltétlenül Veled volt a baj, vagy kettőtökkel. Egy szakítás után sokan azonnal belevetik magukat az ismerkedésbe, amolyan búfejeltőnek, elfoglaltságnak, aztán amikor élőben megtörténik a találkozás, ráébrednek, hogy mégsem állnak még készen, vagy nem azt érzik, mint azzal az illetővel kapcsolatban, akit épp felejteni akarnak. Nehéz ez nagyon, ne vedd magadra és ne szomorkodj emiatt, ha el is "utasítanak", semmiképp ne vedd úgy, hogy a személyed nem kell, éppen nem rossz helyen voltatok rossz időben, ez ne szegje a kedved. Sok sikert és kitartást!
18. matyera (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 10:36

Mondjuk az első 10 perc nekem is fura. De sztem mind szexet akarunk. Én személy szerint nem bánom ha letamadnak.😉😊

Bár bevallom csak 1 paisval találkoztam mikor elkezdtem Tinderezni, és ő be is jött, egy éve már együttvagyunk. Nekünk majdnem volt szex az első randin.😄

2020. máj. 27. 09:18
Sziasztok! Örülnék, ha leírnátok a tapasztalataitokat a netes társkereséssel kapcsolatban! Érdekes és hasznos lenne, tanulnánk egymástól szerintem. Én most vagyok benne aktívan, de mindig csak a döbbenet a vége. Tegnap egy pasi, akivel 2 hétig leveleztem, beszéltem, megnyerő volt, és az első randin letámadott az autóban. Kb. a 10. percben.Na, véget is vetettem a találkozónak.
16. tulipán*** (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 14. 18:30
Azt hittem, huszonévesekről van szó ... :D. Ha 50 feletti a pasas akkor tényleg fárasztó, hogy a 'mindent elsöprő" érzést keresi ebben a korban, helyesebben hogy csak az jöhet, kevesebbnek már teret sem enged. Persze szíve joga, csak furcsa. Szerintem ha ennyire bejött neked akkor talán egy könnyed próbálkozást majd még egyszer megér de félő, hogy nem jutsz előrébb, mert a ffi-félék szerintem kevéssé meggyőzhetőek ezen a téren. Ha egyszer eldöntötték, hogy a nő nem az igazi .....
15. Guruljka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 14. 00:33

Én hasonló heves levelezésbe kerültem valakivel még olyan 6-7 évvel ezelőtt. Elképesztő, mi mindenben egyeztünk, de a várva várt személyes találkozó egyikünknél sem hozta meg a fizikai vonzódást.

Sajnos ezután megszüntette a levelezést, és amikor megkérdeztem, hogy van, azt írta: Megvagyunk, megvagyunk.

Sejtettem, hogy kapcsolatban él, de bíztam abban, hogy őszinte lesz.

Sajnos nem volt az. Ezt a mai napig sem értem, de egy vállvonásnál többre akkor sem érdemesítettem.

Nyugodtan megírhatta volna, hogy bocs, ennyi volt. Nem dőltem volna a kardomba. Jól esett valakivel zenéket cserélgetni, csevegni, de érzelem még ettől nem alakult ki.

14. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 13. 17:15

Valószínűleg mégsem érdekelted igazán vagy nem jöttél be neki nőként, kiderült esetleg mások a szándékaitok, nem tudhatjuk.

Ha egy férfinak tetszel, jól érzi magát veled akkor az biztos akar második randit is.

De legalább korrekt volt, ritka az ilyen!

Fel a fejjel, biztos jön majd, akivel összeilletek!

2020. máj. 13. 17:02
Nagyon köszönöm mindenkinek! Pár dologra reagálva: Nem az "Nagy Ő-t" láttam benne egyből, hanem vele kapcsolatban éreztem azt, hogy ebből lehet nagy Ő is akár. A rengeteg írott és szóbeli beszélgetés ezt mutatta nekem. Sokszor ugyanazt a gondolatot írtuk egyszerre, vártuk nagyon a kommunikációt. Már kora reggel az ő üzenete fogadott mindig..Tudom, ez sem elég. A személyes találkozás dönt el mindent, azt is tudom. Én csak azt nem értem, miért nem adott még ennek esélyt...hogy több időt töltsünk el élőben. Középkorú emberek vagyunk, 50 felett. Biztos, hogy a lángoló szenvedély a legfontosabb ebben a korban? Ezeket a költői kérdéseket tettem fel magamban...Fizikai kontakt: Adtunk egymásnak két puszit, amikor összetalálkoztunk, ő kezdte. Elköszönéskor már nem..
2020. máj. 13. 16:22
Végül korrekt volt. Ha nem hát nem. Az esetek jó részeben nem is jelentkeznek többé a nagyők! Lepj tovabb. Látod már majdnem jött egy normális pasi. Nem is olyan rossz eredmény. Akad még megfelelő hidd el. Sok sikert!
11. matyera (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2020. máj. 13. 14:14

😁😁😁 jól van vírus nélkül. Nna. 😁😁


Ha már elmúlt az emberlánya, 18 éves, akkor igen, nálam alap a csók. Sőt megkockáztatom, hogy alap a szex is, ha van rá lehetőség.. hihii

10. levarosbukta (válaszként erre: 9. - Matyera)
2020. máj. 13. 13:40

Ilyen első randin csók??? Józan vagy te? Ilyen vírusos időben? De még ha nem lenne akkor sem!


Első randin csókot csak akkor tudom elképzelni ha már régóta kerülgetik egymást, flörtölnek, szemeznek. Amikor már mindketten biztosak abban hogy akarják a másikat. De ebben az esetben felelőtlenség.

9. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 13. 12:52

Ezt most ki írtad magadból,de mást nem tehetsz,el kell fogadnod a döntését.

Ez bárkivel előfordulhatott volna nem kell ehhez társkereső oldal.

Nekem valójában nincs sok tapasztalatom ezekkel az oldalakkal,ugyanis az első adandó alkalommal belefutottam egy olyan emberbe akivel már 1 éve együtt vagyok.

Amúgy nem volt semmi? Se csók, se puszi, semmi testi kontakt az első randin??? Miért?

8. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Be95e6ff22)
2020. máj. 13. 10:55
Egyetértek. Ugyanezeket tapasztaltam és én is mindig bőgtem, mert mindig belenyúltam a darázsfêszekbe. :)))
7. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 13. 10:53
A korrektsége értékelendő. Legközelebb mással remélem sikeresebb lesz.
6. be95e6ff22 (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2020. máj. 13. 10:28
Mindent elsöprő érzés...Ez kb. a színtiszta vágy, ami fel tud ébredni nagyon gyorsan, hogy aztán nagy pofára esés legyen belőle. Az olyan randiknál, ahol ezt éreztem, a románc részemről nagy összeomlással ért véget, és addig is telebőgtem párszor a párnámat. "Mindent elsöprő érzésre" nem lehet egy tartós kapcsolatot felépíteni. Nekem ezt olyan emberrel sikerült, ahol lassan, fokozatosan alakult, épült az érzés, ahogy egyre jobban, több helyzetben és több oldalról megismertük egymást. A harmónia, egymásra hangolódás, hasonló értékrend, hasonló életmód fontosabb, mint a "halálos szerelem". Legalábbis ha elmúltál húsz és nem igényled a napi drámát az életben:-)
5. be95e6ff22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 13. 10:22

Az első találkozón annyit lehet érezni, hogy "működhet-e a kémia". Nagy fellángolást nyilván nem. Nekem általában az egyértelmű "nem tudnám vele elképzelni..." döntés megszületett egy első találkozón. Ha ezt nem éreztem, akkor lehetőséget kellett adni a második találkozónak, de az sem jelentette még, hogy biztos egymásba habarodás lesz.

A férfiak tapasztalatom szerint gyakorlatiasak. Ha azt mondja, nem, akkor tényleg nem, felejtős, onnantól nincs mire várni. Mondjuk, ha tényleg pozitív érzései voltak veled kapcsolatban, akkor nem értem a "gondoljuk át az egészet" szöveget. Ha van szimpátia, van kémia, érdekesek vagyunk egymásnak, akkor nem gondolkodni, hanem cselekedni kell, vinni tovább az ismerkedést. Ahol gondolkodni való van, az gáz, azt már hagyni kell a fenébe.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 13. 10:04

10 nap alatt belezúgtál és már a nagy ő-nek képzelted? Ha cseréltetek is képet ebben a 10 napban élőben azért más.

A találkozó végével talán nem merte közölni a döntését.

Lehet, nem csak veled ismerkedett és úgy ítélte meg, hogy egy másiknál hamarabb célt ér, hamarabb megdöntheti.

3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 13. 10:02

Mèg mindig jobb ìgy,minthogy hitegetett volna ès kihasznàlta volna a helyzetet mìg àgyba nem visz ès utàna lelèp...mert 95% simàn megteszi.

Szerintem első pàr òràban is làtszik,èszrevehető,hogy valòban tetszünk e az illetőnek vagy sem.Alap az ahogy rànknèz,ahogy beszèl,amilyen gesztusai vannak,sok mindent el tud àrulni.


Szerintem ne add fel.Nekem is van hasonlò negatìv tapasztalatom,viszont itt az èn oldalamròl nem volt kölcsönös.


Aztàn valami oknàl fogva beregisztràltam egy màsik oldalra,ràm is ìrtak pàran,1illetőnek vàlaszoltam,vàltottunk pàr szòt facebookon is,a tàrskereső oldalon 1nap utàn töröltem is magam,mert hagyni akartam az egèsz pasi tèmàt.Az utòbbinak sem igazàn vàlaszoltam,mire ő nem hagyta annyiban,pàr nap utàn ismèt ràmìrt ès randiztunk is.

Mostanra közös hàzunk van ès az 1hònapos kislànyunk èpp itt fekszik mellettem.


Szòval minden lehetsèges,ràadàsul akkor amikor a legkevèsbè szàmìtol rà.Fel a fejjel,nem vagyunk egyformàk,ìgy nem ugyanazt keressük 1emberben.

2020. máj. 13. 09:53
Mindenki mindent elsöprő érzést akar elsőre. Ez szerintem egy akkora baromság. Miért nem lehet időt hagyni a másiknak? Lehet, hogy tök jól megêrtettêtek volna egymást de esélyt sem adott.
2020. máj. 13. 09:35
3 hete regisztráltam egy társkereső oldalon,több férfival is leveleztem, kb. 10 napja "berobbant" egy olyan, akiről már az első nap azt éreztem, lehet, hogy Őt kerestem. Leveleztünk, rendszeresen telefonáltunk, annyira egy hullámhosszra kerültünk, mintha 100 éve ismernénk egymást. Tegnap volt az első találkozás. Nem volt olyan felszabadult, természetesen, az egész, hiszen élőben minden nehezebb. Főleg én voltam visszafogott, talán túlságosan is, mert nagyon izgultam. Leginkább azért, mert amikor megláttam, biztos voltam abban, hogy "Ő az". 3 órát töltöttünk el együtt, egy kávézóban, kicsit sétáltunk, beszélgettünk az autóban. Úgy éreztem, összejön ez. A búcsúzáskor azt mondta, nagyon jól érezte magát, tetszem neki nagyon, gondoljuk át az egészet, és holnap beszéljünk. Boldogan feküdtem le este. Reggel már várt az üzenet, hogy köszön mindent, nagyon jó volt, de nem érezte azt a "mindent elsöprőt", amit ilyenkor kéne, és végleg elköszönt. Nagyon imponált a korrektsége, de ez úgy ért, mint egy jéghideg zuhany. Mi a véleményetek? Kérlek Titeket, mellőzzétek a cinikus megjegyzéseket. Csak meg akartam osztani nő társaimmal, tudom, hogy erre nincs segítség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook