Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fizetős társkereső oldalak..... Hülyeség vagy megéri megtalálni ilyeneken a nagy Ő-t? fórum

Fizetős társkereső oldalak..... Hülyeség vagy megéri megtalálni ilyeneken a nagy Ő-t? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 1. 16:46
sziasztok!szerintem nem muszály fizetősre regisztrálni.én pl a love.hu-n ismerkedtem egy a jelenlegi párommal.igaz hogy sok a komolytalan regiző,de a fizetősön is akadhatnak böven akik csak szexre hajtanak.cseteléssel hamar kiderülhet a kamuzos fiu,vagy csaj.igy hogy az iwiw-en is megtaláltad,megtudhattál rola pár dolgot,és ha ennek fényében is tetszik akkor mindenképpen megéri irni egy levelet.ez még nem rászállás.csak egy proba.ha nem teszed meg lehet sajnálni fogod.sok sikert!!!!!!!
20. 679f54a054 (válaszként erre: 13. - 54840f0fce)
2011. jún. 4. 15:02

Miért is megy az első találkozásra az ember?????


Esetleg azért, hogy megismerje személyesen is azt, akivel egy ideje ismerkedik, levelezik, mert egyre izgatottabban várja, hogy jött - e tőle üzenet, zene, új kép ... stb. Hogy végre a szemébe nézhessen, megérinthesse, megfoghassa a kezét ...


Nnnoo... egy igazi férfinél ez így működik! ;)


Egyébként, aki komolyan gondolja, az pont fizetősön regisztrál, épp a szélhámosok (talán) kisebb jelenléte miatt.


Aki meg sajnálja a havi egy emelt díjas sms összegét arra, hogy esélyt adjon magának és a másiknak, annak úgy kell.

2011. jún. 4. 14:49
Nekem nem igazán jönnek be,az ilyen oldalak.Nem egy internetes oldalon alakul ki két ember között valami,legfeljebb kiváncsiság a másik iránt. De amikor találkozik két ember,akkor dől el igazán minden.Ahhoz,hogy egy kapcsolat legyen,meg kell lennie a vonzalomnak...Valami szikrának kell lenni...Kell,hogy legyen valami ami megfog a másikban.Nekem legfőképpen nem is igazán a külső az ami fontos egy férfiban,hanem ami belül van...
18. monika0104 (válaszként erre: 17. - Café_de_Lolita)
2011. máj. 23. 11:20
1400 ft az tényleg nagyon drága na ennyiért én sem vállaltam volna be az biztos.De az ingyenes oldalak többsége tényleg nagyon átvágós.Próbálj olcsóbb oldalra regizni Nekem 500 ft volt egy hónapra, és úgy néz ki megérte áldoznom rá ennyit , mert vannak olcsóbb oldalak is.
2011. máj. 23. 11:15

Köszi mindenkinek a tanácsot. Nos, ingyenes társkeresőn is vagyok, de sok a hülye, beképzelt, kamu srác, pedig ez a hely nagyon ismert, sokan ide regelnek. Azt bírom az egészben, hogy a fizetősben nagyobb a választéknak mondható férfi jelöltek, tehát nem lenne rossz, ha nem 1400 ft.-tól kezdődne 1 hónapra.

Sokat gondoltam, hogy korábban a való életben kellett volna megtalálnom az igazit, de olyan félénk vagyok, hogy buliba sincs kedvem menni, barátaim sincsenek, mindenki kiközösített másságom miatt, meg anno 80kg tehén voltam (szó szerint), hogy minek is kellettem volna? Akik ducibbak, azok a csajok legjobb barátnője voltak, mint a pasik kedvence.

Talán az idén szerencsésebb leszek, az elmúlt 3 évben sokat tapasztaltam és fejlődtem a társkeresésben, nagyon sok kapcsolatom tönkre ment, az én hibám is volt részben, hogy hittem a hazugságoknak, de most óvatos és többször megfontolt leszek. Nem mindegy kiben lehet hinni, és az se mindegy ki érdemli meg a szeretetemet és bizalmamat!

2011. máj. 23. 10:05
Szerintem meg inkább bízz a való életben. A net eléggé mesterkélt-mesterséges ehhez.
2011. máj. 23. 09:34

Ez is csak egy lehetőség. Akár be is jöhet! Egyre több ember bolyong az interneten társat keresve. De a nagy igazság, hogy a legtöbb vagy 1. csak szórakozik 2.amúgy is képtelen normális párkapcsoaltra, mert ideje sincs rá.

Viszont kis százalékban bejöhet! Ott is vannak normális emberek, akik vágynak igazi párkapcsolatra. Az ingyenessel szemben talán annyival jobbak, hogy aki itt regisztrál, legalább áldoz vmit érte, tehát talán komolyabban gondolja.

14. monika0104 (válaszként erre: 1. - Café_de_Lolita)
2011. máj. 23. 09:30
szerintem próbáld ki egy hónapra , bár az se mindegy, hogy mennyit kell fizetni én sok ilyen ingyenesre regiztem fel, de ott tényleg sok a kamu hiába írsz neki nem fog válaszolni , így gondoltam bepróbálkozok egy fizetőssel , nem volt olyan drága csak ezért vállaltam be .De ha lemegy róla a pénzem már nem töltöm fel újra.Az az 1 hónap amit megpróbálsz arra pont elég, hogy megismerd egy kicsit és ha jól alakul minden akkor átmehetek msn-re és ott már nem kell fizetni.Szerintem 1 hónapra próbáld meg aztán majd meglátod.
2011. máj. 23. 08:23
Alapvetően még az is probléma nekem az ilyen oldalakkal kapcsolatban, hogy az első találkozásra már tudja az ember, hogy miért is megy. Semmi varázsa nincs... Illetve van, de másfajta érzés...
2011. máj. 23. 08:17
Én nem hiszek ezekben, szerintem személytelen. Szerintem ki kell menni a világba és ott ismerkedni, társaságba járni st, de ezzel nem azt mondom, hogy a társkeresőn nincs esély, biztosan van és van akinek bejött. Viszont nem fizetnék érte, van ingyenes is.
11. Mari20
2011. máj. 23. 07:17

szia

van ingyenes társkereső oldal is


szerintem lehúzós a fizetős oldal

szerintem nincs több esélyed ott se


egy jól felálitott bemutatkozás, 70 % siker

szánj rá elég időt akár éveket is


ritka az hogy azonnal kiderül ki a neked való

avagy ki a lelki társad

10. zsanci79 (válaszként erre: 8. - 54840f0fce)
2011. máj. 22. 21:40

Pontosan. A stílus maga az ember. Na meg a helyesírás.....ááájjj :)


Én még azt tanácsolom Neked, hogy a bemutatkozásodhoz írd ki, hogy nem fizetsz elő semmire (amúgy röhej, hogy még azért is fizetni kell, hogy levelet írj....ahol én jártam, ott azért ilyen nem volt), ha valakinek felkeltetted az érdeklődését, akkor a levelében írja meg az email címét. Láttam már ilyent.

2011. máj. 22. 20:53
Több fiatal ismerősöm talált párt társkeresőn.
2011. máj. 22. 20:51
Szerintem a fényképek és az írások stílusából kiindulva lehet szelektálni...
7. pinkdreams (válaszként erre: 5. - 4327a8e017)
2011. máj. 22. 20:49
Szerintem is! Nincs veszíteni valód. Meg különben is, bátraké a szerencse:)
6. pinkdreams (válaszként erre: 4. - Mese habbal)
2011. máj. 22. 20:47

Garancia semmire sincs...

Nyilván nagyobb az esély, ha többet próbálkozik az ember.

Én fent voltam nemzetközi társkeresőn is, persze ott tudni kell angolul vagy németül.

2011. máj. 22. 20:44
szerintem is nyugodtan írj neki iwiw-en!
4. mese habbal (válaszként erre: 2. - Pinkdreams)
2011. máj. 22. 20:44

én is kiváncsi lennék :P


persze én is találtam 2,5 éves élettársi kapcsolatot ingyenes oldalon, meg a gyerekem apja is társkeresőről van (volt) 2 évig voltunk együtt kb...


de ettől még semmi nem garancia, hogy a másik ember is ott fogja megtalálni... én pl most már hónapok óta nem találtam senkit, de még egy randi erejéig sem...

2011. máj. 22. 20:42

mindenütt ugyanazok az emberek vannak fent, a fizetős oldal sem garancia arra, hogy megtalálod a nagy ő-t... annyi a különbség, hogy a nem fizetős oldalakon több a hülye, komolytalan, szemét, bunkó, aki szórakozik.. de ha az ember ügyesen válogat, és az ilyenekkel nem törődik, akkor ott is ugyanannyi esély van párt találni, mint a fizetősön...

mondjuk nem tudom melyik fizetősre gondolsz, mert azok közt is vannak különbségek, gondolom ahol a legtöbbet kell fizetni, ott a legválogatottabb a társaság, de mondjuk olyan helyen én sem jártam még, mert nincs erre sok pénzem...:P


nem tudom mi alapján találtad meg a srácot, de ha nem volt nehéz az adatai alapján, akkor szerintem írhatsz neki, hogy ez és ez alapján találtad, és nem fizettél elő a társkeresőn, de szivesen ismerkednél vele, és ha tetszel neki, válaszoljon.. ennyi...


sok sikert!

2. pinkdreams (válaszként erre: 1. - Café_de_Lolita)
2011. máj. 22. 20:41

Szerintem próbáld ki egy hónapig, annyit megér. Én is egy fizetős társkeresőn találtam meg a barátomat, és már 5 hónapja együtt vagyunk.

Ha érdekel, priviben megírom, melyik oldalra érdemes felregisztrálni.

2011. máj. 22. 20:35

Sziasztok!


Véleményeket szeretnék kérni, hogy mit gondoltok azokról a társkeresőkről, ahol fizetni kell. Vajon megéri vagy kamu, lopás az egész?

Sajnos felregisztráltam fizetősre, nem is tudtam, hogy az, de megtetszett egy srác első látásra a fényképe alapján, de az ottani rendszer csak akkor enged levelet írni, ha befizetek. Én biztos nem fizetek olyan oldalnak, ahol először vagyok fent, ilyenben bizonytalan vagyok. A srácot megtaláltam iwiw-en, de nem merek írni, nehogy azt hiddje, hogy rá akarok mászni, vagy ilyesmi. Most mit tegyek? Segítsetek!! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook