Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A szolgáltatóm kivette a csomagból az ID(Investigation Discovery) csatornát. Hogyan lehet magyar nyelven online nézni az élő adást? fórum

A szolgáltatóm kivette a csomagból az ID(Investigation Discovery) csatornát. Hogyan lehet magyar nyelven online nézni az élő adást? (tudásbázis kérdés)


12. dunhill (válaszként erre: 11. - Averil)
2015. márc. 29. 13:21
Igen, már egy jó ideje kivette az ID és a TLC adókat, de most hallottam egy ismerősömtől hogy valahogyan lehet online stream-en nézni bizonyos csatornákat a neten, sajnos az angoltudásom nem elég jó ahhoz hogy eredeti nyelven nézzem, de lehet hogy akkor az Nc*re lesz a megoldás vagy a youtube
11. Averil (válaszként erre: 1. - Dunhill)
2015. márc. 28. 14:43
Azt hittem, a Digi már régen kivette a csomagjából az összes Discovery-csatornát, így az ID-t is. Nekem is az egyik kedvencem, pont azért nem váltok Digire, mert szeretném megtartani. Az adásokat angol nyelven tudod nézni a csatorna honlapján, illetve youtube-on - ugyan nem élő, de szerintem ha nem sporteseményt akarsz nézni, akkor nem számít, mikor nézed. Így legalább akkor nézheted, amikor neked megfelelő.
10. dunhill (válaszként erre: 7. - EsztyMorgan)
2015. márc. 28. 08:40
Digi...De amúgy ez az optikai technológia tetszik, úgyhogy nem váltok, inkább letöltöm akkor amik az ID-ről érdekelnének:)(
2015. márc. 28. 07:50
Nekem is a kedvencem, párom ki is van készülve minek nezek ilyeneket :P es nekunk meg meg van. T-home
2015. márc. 28. 00:01
Online adaat mar en is kerestem de sehol se talaltam. Csak abbol a sorozatbol reszeket amit szeretek. En is imádom az ID-t amugy. :)
2015. márc. 27. 21:38
Melyik szolgáltató? Amúgy a kedvenc csatornám <3
6. jstefan (válaszként erre: 1. - Dunhill)
2015. márc. 27. 21:18
Ezt hívják burkolt áremelésnek,amikor a drágább minőségi csatornákat, gagyi propaganda szemétre cserélik. Vagy ismétlőcsatornákat adnak helyette ahol egy 10 évvel ezelőtti sorozatot évente nyolcszor újranézhetsz.
2015. márc. 27. 21:01
Remélem itt nem veszik el mert én is szeretem. T-home-unk van.
2015. márc. 27. 20:31
Nálam van,UPC.Nekem is a kedvencem.
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Dunhill)
2015. márc. 27. 20:22
Melyik szolgáltató? Amúgy a kedvenc csatornám <3
2. arrival (válaszként erre: 1. - Dunhill)
2015. márc. 27. 18:52

Sehogy.

Akkor mindenki ugy nezne, es nem fizetne

2015. márc. 27. 17:51
A szolgáltatóm kivette a csomagból az ID(Investigation Discovery) csatornát. Hogyan lehet magyar nyelven online nézni az élő adást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook