Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szeretet ereje :) fórum

A szeretet ereje :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szeretet ereje :)

24. lámpás64 (válaszként erre: 23. - Csingiling83)
2012. dec. 8. 07:05
Érdeklődéssel várom az újabb cikket! :)
2012. dec. 5. 21:10
Megírtam a cikk folytatását egy nagyon különleges napról szól, amit a fiatalokkal éltünk át.Remélem hamarosan megjelenik. A címe: A szeretet ereje :) 2.(cikkem folytatása) :)
22. Csingiling83 (válaszként erre: 20. - Júliusi)
2012. dec. 5. 16:18
Nem egyáltalán nem nehéz, hisz minden nap csodás velük.Reggel nem úgy kelek fel, hogy ó a francba egy újjabb munkanap, hanem hogy de jó egy újjabb nap. :)
2012. dec. 2. 09:43

"Mikor megjelenik az érzelem, a bölcsesség elrejtetik.”

/Huang-po/

2012. dec. 2. 09:26
Biztosan sok örömet ,szeretetet kapsz ezektől a fiataloktól.Jó lehet ilyen helyen dolgozni,persze,biztos nehéz is.
19. Csingiling83 (válaszként erre: 18. - Lámpás64)
2012. dec. 2. 09:00
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál!!!Sokat jelent!!!
2012. nov. 30. 21:50

Kedves Mindannyian!

A cikk olvasása közben döntöttem el, hogy hozzá fogok szólni, ami akkor jelenthet valamit számotokra, ha azt is hozzáteszem, hogy én még egyetlen hozzászólást sem küldtem sehova, semmilyen témában. Ez az első. Remélem sikerül szavakba öntenem a gondolataimat.

Most, hogy látom, már több mint két hete nem írt senki, még nagyobb késztetést érzek a megszólalásra. Nem tudnám megmagyarázni az okokat, de most megint azt érzem, hogy nagyon buták vagyunk mi emberek...

Havonta egyszer találkozok hasonló "fiatalokkal", néhány órát töltünk együtt és mindenben egyetértek a cikk írójával, szó szerint az én tapasztalataimat látom leírva, még csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem ők az emberek és mi vagyunk a "fogyatékosok". Hiányzik belőlünk a jóindulat, türelem, kedvesség, elfogadás.... egyszóval: a szeretet. Számomra ők az oázis ahol szabad lehetek, ember lehetek. Valamiféle terápiaként hat rám a velük való együttlét. Kívánom, hogy minél többen tapasztalják meg ezeket az érzéseket!

17. Csingiling83 (válaszként erre: 16. - Abeva)
2012. nov. 14. 17:31
Örülök, hogy te is elolvastad a cikket.Nem tudom, hogy hova lehetne még felrakni, ide a hoxára is csak nemrég regisztráltam.Az igazság az, hogy még ide is kicsit félve raktam fel.Nem tudtam mennyire érdekli az embereket.De amugy, ha megnézed 365770 tag van a hoxán most, hogy írok neked.Kiváncsi lennék hányan olvasták el a cikket.Mert ehez a számhoz képest kevesen szóltak hozzá a fórumon.Más fórumokon sokkal többen írnak.Ezért nem tudom lenne e értelme felrakni máshová is.Nem szeretném ezt a témát erőltetni.Nekem és még néhány embernek fontos, de láthatod nem nagy az érdeklődés sajnos :(
16. abeva
2012. nov. 14. 10:49

Kedves Csingiling83!


Olyan jó volt olvasni téged! Amit írtál, és ahogy írtad - pont amennyi kellett - igazán szívetmelengető élmény. Milyen csodás, hogy Te és a "fiataljaid" így egymásra találtatok!

Nagyon nagy szükség lenne arra, hogy másoknak is megnyiljon a szemük, és lássanak TISZTÁN maguk körül, tudják megkülönböztetni az igazi értéket az üres, felületes csillogástól. Nem gondoltad feltenni ezt a kis írásodat más portálokra is? Hogy minél többen olvashassák...

15. Judit36 (válaszként erre: 14. - Csingiling83)
2012. nov. 14. 08:08

Igen, remélem, bár nem könnyű itthon.

Több helyre önkéntesként!!! jelentkeztem, de sehonnan...még csak válasz sem sajnos :(

14. Csingiling83 (válaszként erre: 11. - Judit36)
2012. nov. 13. 18:01
Ne add fel sikerülni fog!!!Én is megtaláltam az életcélom, te is megfogod!!!
13. Csingiling83 (válaszként erre: 12. - Tünci79)
2012. nov. 13. 18:00
Nagyon szépen köszönöm, hogy elolvastad a cikket, örülök, hogy tetszett és annak is hogy te is érzed azt amit én :) !!!
12. Tünci79 (válaszként erre: 1. - Csingiling83)
2012. nov. 13. 16:46
nagy jó lett a cikk, lényegretörő. én is dolgoztam 4 évet egy fogyatékos intézményben. azok az emlékek, érzelmek amiket akkor és tőlük kaptam, leírhatatlanok... sosem veszi el tőlem senki. :) kívánom, hogy sok-sok évedet aranyozzák be neked is. :)
11. Judit36 (válaszként erre: 9. - Csingiling83)
2012. nov. 12. 22:18
Nem, sajnos egyáltalán nem sikerült olyat találnom :(
10. Csingiling83 (válaszként erre: 8. - Nzs2001)
2012. nov. 12. 18:06
Nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy :) !!!
9. Csingiling83 (válaszként erre: 7. - Judit36)
2012. nov. 12. 18:05

Nagyon érdekes lehetett a te munkád is külföldön!

Most milyen területen dolgozol itt Magyarországon?

Írtad, hogy itt hiányzik az amit ott kaptál a betegeidtől.Itt nem sikerült, olyan munkát találnod amit úgy érzel igazán az életcélod?

2012. nov. 11. 20:47
Gratulálok a cikkhez is és a lelkedhez is. Kívánom, hogy még nagyon sok örömöd legyen a "fiataljaidban".
7. Judit36 (válaszként erre: 1. - Csingiling83)
2012. nov. 11. 20:16

:)

Hát nagyon jó olvasni, hogy nem csak én vagyok ilyen.

Én külföldön dolgoztam nagyon komoly stroke után még életben lévő betegekkel és mind a fizikai mind a lelki teher hatalmasságát a tőlük kapott szeretet egyszerűen eltörpítette.

Ez az, ami hiányzik nekem amióta visszajöttem Magyarországra...


Örülök, hogy van még, aki ilyen, mint Te :)

2012. nov. 11. 18:16
Miben nem hiszel?
2012. nov. 11. 18:03
Én ebben már nem hiszek.
2012. nov. 11. 16:06

Nagyon örülök, hogy tetszett nektek a cikkem, aranyosak vagytok, hogy írtatok.

Kicsit aggódtam amikor írtam, hogy jól ki fogom e tudni fejezni az érzéseimet szavakban.De úgy látszik sikerült :)

2012. nov. 11. 14:24

Teljesen igazad van, a Down kórosokat képtelenség megferőzni az emberekben lévő utálattal, rosszindulattal, irigységgel és még sok hasonló kialakult rossz tulajdonsággal. Én személy szerint irigyellek hogy olyan munkád van ahol tiszta szívű emberek között lehetsz!

Gratulálok a cikkhez, nagyon jó!

2012. nov. 11. 13:48

Gratulálok, megkönnyeztem.


Te is egy csodálatos ember vagy!


Nagyon jó volt ezt a cikket elolvasni örülök, hogy megíerad, gratulálok hozzá és önmagadhoz.


Minden elismerésem a tiéd!

2012. nov. 11. 13:08
"Ha valamit szeretettel teszünk, észre sem vesszük, milyen teljesítményre vagyunk képesek. A szeretet mérhetetlenül sok energiát ad. Fáradhatatlanná teszi az embert, feltölti erővel."

Ez egy nagyon kedves idézetem, amikor először olvastam, a munkám - ami egyben az életcélom - jutott eszembe, hogy igen, ez az idézet teljesen igaz.

Ugrás a teljes írásra: A szeretet ereje :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook