Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szépségipar és a férfiak összeesküvése fórum

A szépségipar és a férfiak összeesküvése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szépségipar és a férfiak összeesküvése

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
348. eb85e22a13 (válaszként erre: 339. - A0c1361e44)
2014. máj. 20. 14:55

Gregor B-t szemelyesen ismeri noverem. Nagyon fiatal koraban mar az orrat is megmuttette. De szerintem vele nem ez a gaz, hanem az, hogy kivan magatol, mint az allat. Az exem meselte. En nem ismerem,csak az elhunyt edesapjat, Gregor J-et, o nagyon kedves ember volt.

A felfujt szaj nekem sem tetszik egyalt. Kelemen A szerintem egyalt.nem buta, csak azt mutatja,hogy az. De neha kiesik a szerepebol,es tok normalisan beszel, es ertelmesen. De persze ettol fuggetlenul vmi.tenyleg nem ok.az agyaval.

347. 3f3949edc4 (válaszként erre: 346. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 10:57
Igen; erre gondoltam!
346. gribedli*** (válaszként erre: 345. - 3f3949edc4)
2014. máj. 20. 09:38
Egyetertek, a tehetosebbek tabula rasa csajokat szeretnek csak mutogatni. Mert ugye be is kell mutatni anyunak, apunak, baratoknak. Alacsony szarmazas meg el-elmegy, ha van mogotte tartalom, ha a jelolt kepes idomulni az o szokasaikhoz es gyakorlatilag nincs multja. Az osszes tobbi pedig out. Vannak ritka kivetelek, de ugy altalaban nem szokta elfogadni a barati tarsasag sem a kulsost, ha nem felel meg ezeknek a kovetelmenyeknek: szep, nincs multja, illetve elozo kapcsolatbol gyerek, egyaltalan, elozo kapcsolat mint ferj, kizaro ok is lehet. Intelligencia nem kotelezo, de ha nincs, akkor nagyon tudjon csendben maradni. Ha intelligensebb, akkor neha megszolalhat, nem fogjak kirohogni. Miutan egy-ket pulyat felmutatott, es tovabbra is normalis nohoz meltoan viselkedik, atmegy az orokosok pesztonkajaba, mint ilyen, mar elfogadottabb a jelenlete. Egyebkent mindez nem jelenti, hogy a dusgazdagoknak nincsenek erzelmeik, sot. Aki arra erdemes, azok fele igenis nagyvonaluak, korrektek, uriemberek. De a balkani ribi nagyon nem fer bele ebbe az egeszbe, nagyobb eselye van meg a jottment csajnak is, ha jo lapokat jatszik, mint egy olyannak, aki mar celeb es/vagy vannak rola kompromittalo dolgok. Egy ismeretlenrol kevesebb van, ezert eselyesebb.
345. 3f3949edc4 (válaszként erre: 338. - Grizus)
2014. máj. 20. 09:04
Engem leginkább az döbbent le ezeknek a hölgyeknek a gondolkodásában, hogy egy alapvetően konzervatív értékrendű férfiról filozofálnak, vagyis a "rendes" (és -természetesen - dúsgazdag) pasast hajtják... :D. Most komolyan; én el nem tudom képzelni, hogy egy ilyen pasasnál - komoly kapcsolatra - bármelyikük is szóba jöhet (nézzenek ki akárhogyan). Legyen ez a dolog bármennyire is a médiának megjátszott és privátban legyenek akármennyire "valódiak"; hogy a viharba dolgozol együtt / tárgyalsz valakivel úgy, hogy a képernyőkímélőjén a feleséged furulyázik éppen? Vagy körlevelek mennek a fotóival?
344. gribedli*** (válaszként erre: 340. - Feb96fdf3a)
2014. máj. 20. 08:48

Az utolso, a pislogos:))))


A tobbi is igaz, de az utolso viszi a palmat!

343. gribedli*** (válaszként erre: 337. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 20. 08:45

Senki sem maga miatt csinaltatja, az sem, aki takarja. Szerintem az, aki kiteszi folyton, inkabb abban az illuzioban el (tipikus balkani mentalitas), hogy ettol latszik, hogy volt penze ra, es ezt meg kell mutatni.


Az, aki nem teszi ki, egyszeruen csak izlesesebb, de nem azt jelenti, hogy o csak maganak csinaltatta, hanem inkabb azt, hogy nem akar termeszetellenesnek latszani, ugy akarja eladni, hogy ez igazi. Mert van a ferfiak reszerol is vonakodas ilyen temaban. Akarjak a nagy melleket de ne legyen mu.


Ettol fuggetlenul en kevesbe tartom cikinek az utobbit, ugy ertem, a dolog rendeltetese ez: valami, ami nem adatott meg, vagy megadatott, de nem vigyazott ra a gazdaja, ujra "odateheto" mestersegesen, de a termeszetes szepseg latszatat keltve. Es ezert alapveto, hogy a jol megcsinalt cicik nem tul nagyok, nem kemenyek, nem termeszetellenes formajuak, es nem baj az, ha nincs mely dekoltazs:)


Azert igaz, hogy ez egyeni, mert aki olyan kiteszem-Juliska, az a csoffadtat is kiteszi, nem zavarja. Mas meg a szepet is takargatja:D

342. gribedli*** (válaszként erre: 339. - A0c1361e44)
2014. máj. 20. 08:37

En rengeteg olyat latok, akinek szep a haja es igazi. Es ez tenyleg olyan fricska, hogy ne tudd meg, mert meg azt sem lehet rafogni, hogy ja, persze, csal, mert mu, vagy hogy ja, persze, mert van penze/ideje arra, hogy apolja, stb. Pedig ez sem, es derekig ero, seggig ero hajakat hordanak.


Megfigyeltem, hogy ez leginkabb az ukranokra es oroszokra jellemzo. Es ha megkerdezed, vajon mit esznek, hat ez is vicces, mert csupa sz.r, egeszsegtelen kajakat:)))) es a hajuk gyonyoru, suru, fenyes, egyenes szalu vasalas nelkul.


De nekik nem kell. Idejonnek, takaritonokent, mosogatokent dolgoznak legtobbszor, es rovid idon belul levagatjak, mert azert nalunk nem divat az ennyire hosszu haj. De meg kell hagyni, hogy szep, es meg ricinust sem latott soha.


En odavagyok az olasz hajakert is, mert feketek, gondorek, en szoke vagyok, sima a hajam es vekonyszalu is. Egeszseges, de vallig eronel (kicsit azt takarja) mar nem no meg, vagy ha igen, az mar nem lenne ilyen egeszseges. Es mikor mondtam evekkel ezelott a fodrasznak, hogy tok jo lenne egy "lobonc", kirohogott, hogy az olasz csajok meg mind olyat akarnanak mint nekem van: vekonyszalu, egyenes, szoke:DDD mert ez olyan kelet-europai! Azota elegedett vagyok a hajammal es nem cserelnem el. Plane, hogy tok konnyu rendben tartani, kezelni, nem igenyel festest, nem igenyel vasalast, hacsak nem hullamositani akarom, de erre is vannak biztonsagosabb technikak.

341. J.Sys
2014. máj. 20. 07:43
A szilikonmellel önmagában nekem sincs bajom. Én is meg fogom csináltatni, de nem azért mert nem elég nagy (bár sosem volt az, de együtt éltem vele), hanem azért, mert a szülés, szoptatás alatt hatalmasak voltak, ráadásul még 10 kilót le is adtam azóta, és hát katasztrófálisan néznek ki. Személy szerint örülök, hogy van lehetőség ma már ilyesmire. A feltöltött szájjal sincsen bajom, van akinek alig van ajka, és sokkal szebb lehet egy enhye tuninggal. Szóval ne sarkítsátok le, hogy mert nekem minden ilyennel bajom van, egyáltalán nincsen.Az a gond, amikor a kis fiatal lányok, akik még tényleg GYÖNYÖRŰEK, mert a fiatalság, bájosság önmagában szép, és visszahozhatatlan, hamar elmúlik, szóval ezek a lányok vastagon vakolva vannak, nem is látni az arcukat. A csomós szempilaaspirál, hogy jó sok legyen, rosszabb esetben a 6 centis műszempilla, a vacakká tört haj, hogy szőke legyen és egyenes, akkor is, ha eredetileg koromfekete és göndör (inkább nekiesik minden nap 2x a vasalóval és hetente a szőkítővel) vagy a póthaj, amin azonnal látszik, hogy mű, mert gagyi minőség. Az öltözködésük... Szóval az, hogy szegényeknek ez van a kis fejükbe nyomatva, hogy ők így jó nők... És ez azért megmarad felnőtt korban is.
2014. máj. 20. 07:27

Jó a cikk ,csak hiányos.

Hiányzik a végéről egy letisztult ,az egész jelenséget megérteni vélő összegzés.

....hogy még a gondolataidban is manipuláció áldozata lettél ,mert nincsenek elvárások ,csak a saját fejedben ,fejekben .A hiba a női agyban keresendő ,aki folyton annak függvényében gondolkodik önmagáról ,hogy vajon mit gondolhatnak róla a teremtés koronái ?

...hogy nincs etalon ,csak egyéniség van ,és ez az ami vonzó mindenki számára .Mert ha vállaljuk önmagunkat ,csak akkor lesznek igazi barátaink,szerelmeink ,társaink ,a külsőségek nem számítanak egyáltalán ezekben a kapcsolatokban .

...hogy gyanítom a férfiak nem is vettek részt ebben az összeesküvés elméletben ,csak pislognak fejcsóválva ,hogy mit művelnek a nők önmagukkal ,az ő állítólagos igényeiknek megfelelvén .

...hogy.......szóval egy összegzés még hiányzik :))

2014. máj. 20. 06:38

Egyébként nem értem ezt a nagy szilikonmell ellenzést. Én pl. sosem nézem, hogy vajon szilikon van neki? És nem is érdekel más nők melle sem.

Persze a strandon mindig megjegyzem magamban, vagy megbeszélem a férjemmel, barátnőmmel, hogy már megint egy olyan monokinizik, akinek nem kellene, mert túl kicsi az illetőnek, vagy túl nagy és lóg. Jó mellű nő, nem igen monokinizik.

Nekem a műnőkategóriát inkább a felfújt száj és mű haj, sok arcfestéssel jelenti. Na, ez látványos és feltűnő, de a mell az nem. Én a nagy és kis mellű nőket sájnálni szoktam. Persze kis mellnél nem arra gondolok amikor a testalkathoz megfelelő, hanem amikor tényleg nincs szegény nőnek szinte semmi melle. A nagy meg tök mindegy, hogy miből van. Szerintem nem szép, mert a nagy mindenképp lóg.

Kelemen Annácskának sem a mellével van gond, hanem a fejével. Egy fiatal, helyes nőnek miért kell tönkre tennie magát azzal, hogy felfújatja a száját, agyon festi magát, amikor enélkül is szép lehetne? A műhajjal is csak annyi bajom van, hogy átvágás a többiek felé. A legtöb nő szeretne szép hajat, és van, hogy dicsérgetünk valakit, hogy de szép a haja, aztán kiderül, hogy mű. Ja, hát így könnyű:) Ilyen nekem Gregor Bernadett. Helyes nő, csinos. Régen azt gondoltam, hogy de jó neki, hogy ilyen szép haja van. Aztán hallottam, hogy nincs pénze műhajra. Na, ez mennyire siralmas:)

338. grizus (válaszként erre: 333. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 20. 06:15
Egy szóval se mondtam, hogy Te Kelemen Anna-típus lennél, már csak azért sem, mert nem is a Te hsz-edre reagáltam és nem is ismerlek. Azt mondtam, hogy Kelemen Anna melle már az a kategória - meg az egész nő is - ami számomra már nagyon mű. Az ilyen nőket butácskának tartom, szerintem nevetségesek. Azt hiszik, hogy attól, hogy gigamellük van, már jó nőnek számítanak. Hát nem. A hsz-emben azt írtam, hogyha valakinek ízlésesen, arányosan van megcsinálva, azt elfogadhatónak tartom. Pl. Zimány Lindáé ilyen vagy pl. Hódi Pameláé is, bár az elég nagy, de még nem túl nagy. Ez rendben van, bár én személy szerint idegenkednék tőle, de máson nem tartom nevetségesnek. Olvass el figyelmesen egy hozzászólást, mielőtt megsértődsz.
337. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 335. - Eb85e22a13)
2014. máj. 19. 19:26
Sokan akiknek van,nem mondják mert minek. Na ők ahogy én is maguknak csináltatták.
2014. máj. 19. 16:44

Szilikonmell: mindenki maga tudja, az ő dolga.

Nézegettem itt a mellplasztikás fórum galériáját, eddig egy volt ami tetszett, ízlések és pofonok.

335. eb85e22a13 (válaszként erre: 333. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 19. 16:36
Igy van. Nekem tobb no ismerosomnek van mu melle,es mindnek tok normalis meretu. Van koztuk 2 volt munkatarsnom,akirol nem is sejtettem,h.nem termeszetes a melluk,mert teljesen az alkatukhoz valo meretu,es sosem hordtak kirakva.Csak kesobb tudtam meg,mikor baratnok lettunk,es elmondtak.
2014. máj. 19. 15:42

Nem olvastam vegig a hozzaszolasokat, de a cikkironak sulyos onertekelesi zavara van.


Sosem voltam plazacica /plasztikbaba/ tipus, es a fogyasrol akkor mondtam le vegervenyesen, amikor a pasi, az egyetlen mervado velemeny ebben a temaban, kozolte, hogy ugy szereti a testem, ahogy van.


Persze, minden ferfi szeret plasztikbabakat nezegetni, de a ferfi nem a testedert fog szeretni, hanem onmagadert. Ha pedig nem, akkor nem szeret elegge. Fogadd el, vagy lepj tul rajta.

333. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 323. - Grizus)
2014. máj. 19. 13:34
Nem mindenkinek van "gigacsöcse" a szilikontól. Nekem szilikon és nem hatalmas ,nem is vagyok Kelemen Anna tipus(kikérem magamnak) szerintem ostobácska sem vagyok. Nem pakolom ki őket,nem tolom mások arcába. Nem másoknak ,magamnak csináltattam és nem bántam meg. Továbbá egyáltalán nem néz ki münek,mivel ma már lehet olyat csináltatni ami természetesnek hat és nem is kőkemény. Van olyan aki direkt kerek melleket csináltat,kirakja,hogy mások tudják,hogy neki nem igazi. De olyan is van akinek egyszerüen az tetszik a kerek és azért csináltat olyat szintén magának.
332. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 323. - Grizus)
2014. máj. 19. 13:29
A szilikonos nőket? Azért nem birod mert szilikon van a mellükben?
331. gribedli*** (válaszként erre: 330. - Nbandus)
2014. máj. 19. 08:59

Jo, nem ugyertettem, hogy ugy kicsi, hogy lapos. Inkabb, hogy ez egy normalisan kicsi, szoval teljes mertekben illik hozza, az alkatahoz, de mondjuk nem egy d-kosar:)))


Van, akin ekkora mell picinek hatna, mert mondjuk akkora feneke vagy vallai vannak, hogy elveszne egy ekkora mell rajta, van, aki orulne, ha ekkora lenne neki, attol fugg, honnan nezzuk:)

330. nbandus
2014. máj. 19. 08:55
Szerintem ennek a nőnek nem is kicsi a melle...:) Mondjuk hozzám képest! :)
2014. máj. 19. 08:44

Ez is szep:


[link]


Itt viszont nagyon gaaaz, ezt nezzetek meg, hogy lehet egy szep not elcsufitani egy hajszarito segitsegevel:D:


[link]

2014. máj. 19. 08:40

[link]


Ez az a foto.


Maga a szineszno szerintem gyonyoru volt, mas kepeken jobban latszik, mennyire tokeletes az alakja, ez a soreny, ez az arc, spontan mosoly:)

327. gribedli*** (válaszként erre: 323. - Grizus)
2014. máj. 19. 08:36

De zavarta oket, tuti, az 50-es evekben olyan melltartokat hordtak, hogy a maiak szivacstartalma elbujhat (bar most is van a yamamaynak egy dupla pushupja, ez mar megkozeliti azt:D).


De pl Farah Fawcette (jol irtam?) kismellu volt, es megis nagyon odavoltak a kidomborodo mellbimboitol egy polo alol, nagy port kevert fel az a foto!


Szerintem a jo mell aranyos a testhez, szoval ne is meretekben gondolkodjunk, hanem hogy mi illik egy adott testalkathoz. A Moulen Rouge tancoslanyainak pezsgospohar meretu melleik vannak (ma is). De mind ugyanolyan magasak is, ez kovetelmeny, szoval ha a franciak izleset vesszuk, akkor egy 165-168 cm magas, vekony nonek (ha jol emlekszem, ekkoranak kell lenniuk), egy tomott B-kosar a jo. Ez fer el es tolt ki egy pezsgospoharat (egy perrier belle epoque poharban).

326. grizus (válaszként erre: 325. - 130454e42d)
2014. máj. 19. 07:20
Jó, lehet.
325. 130454e42d (válaszként erre: 323. - Grizus)
2014. máj. 19. 07:15
Miből gondolod, hogy senkit nem zavart? Csak épp nem tudtak ellene tenni, csak kitömött melltartókkal max.
324. grizus
2014. máj. 19. 03:06
Egyébként ha arról beszélünk viszont, hogy kit tartok szimpatikusnak, akkor nem azokat mondanám, akiket korábban írtam, hanem pl. Maggie Gyllenhaalt vagy Franka Potentét.
323. grizus (válaszként erre: 322. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 18. 23:47
Én se bírom a szilikonos nőket. Ha kicsi melle van vagy levették, megértem, ha csináltat egy szépet, de a Kelemen Anna-féle indokolatlan gigacsöcs ostobácska nőre vall, szerintem. Amúgy meg nem tudom mi a baj a kis mellel, az is lehet szép. A hetvenes években senkit se zavart, ha kicsi volt.
322. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 319. - Zauberflőte)
2014. máj. 18. 21:19
Olyan sok szilikoncicis barátnőd volt? Mitől utáltad meg a szilikonmelleket?
321. grizus
2014. máj. 18. 21:18
Szerintem magyarban arcra mondjuk Gryllus Dorka nagyon szép vagy Dobó Kata. Alkatra a kicsit kerekebb nők jobban tetszenének, ha férfi lennék, pl. Bódi Szilvi.
320. 3ceaf21574 (válaszként erre: 319. - Zauberflőte)
2014. máj. 18. 15:21
Apróhirdetés: Kreses kismellű lányok ismertségét,zauberflőte jelszóra :))))))))))))))))))
2014. máj. 18. 15:14
Utálom a szilikonmelleket... Inkább legyen a barátnőm lapos, minthogy azon kelljen révedeznem, hogy igazi-e, amit kényeztetek... Szívesen leveleznék kismellű lánnyal... Címem: zauberfloete@citromail.hu
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook