Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szépségipar és a férfiak összeesküvése fórum

A szépségipar és a férfiak összeesküvése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szépségipar és a férfiak összeesküvése

18. e9aa9b40a3 (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2014. máj. 16. 10:36
Nézd, nem vagyok tökéletes szépség. De nagyon jól érzem magam a bőrömben. Természetes én is használok kozmetikumokat,öltözködöm, ésszerű kereteken belül. Sosem végeztetnék plasztikai műtétet-kivéve pl. ha baleset következményét kéne orvosolni-, de nem is ítélem el, aki így tesz. Csak nehogymár ez legyen a trend, hogy ha lóg a cickód, igénytelen vagy
2014. máj. 16. 10:35
ez a cikk egy akkora marhaság hogy már fáj....
16. gkreka
2014. máj. 16. 10:33

Kicsit paranoid cikk... Már a címből tudnom kellett volna.


Bármilyen furcsa, élnek a földön önmagukat ismerő és elfogadó nők, akik igényesek magukkal és a párjukkal szemben is. És rájuk nem hiszem, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is" gondolattal nézne egy férfi.

15. 3f3949edc4 (válaszként erre: 10. - E9aa9b40a3)
2014. máj. 16. 10:33
Ez nem összeesküvés, hanem üzlet. Itt többen járatosak a tvsorozat / film történetben. Úgy gondolom, hogy pár nagyon érdekes adalékkal lehetnek még gazdagabbak a témában akkor, ha utánanéznek a TV sorozatok / flickek mögött álló producereknek (mert ahol a pénz, ott a... ;) ). Nos; meglepő az, hogy a nevek néha nem is embereket takarnak, a nagy producer-irodák valami másnak is a részei... stb. Sok a cikk a témában, de az elszántabbak akár nyomozgathatnak is... :). Minden, de minden a 10perc műsor közötti 10perc reklámblokkról szól. Még a mozi is.
14. gribedli*** (válaszként erre: 11. - F3000dc5ef)
2014. máj. 16. 10:33
XDDD
13. gribedli*** (válaszként erre: 10. - E9aa9b40a3)
2014. máj. 16. 10:32

Nem KELL megcsináltatnod. A baj nem az, hogy nem csináltatod meg. A baj akkor van, ha nem vagy ilyen eredetiben sem. Akkor két választásod van: megcsináltatod, vagy viseled következményeit.


De még mindig nem KELL, nem azért reklámozzák a jó melleket, mert senkinek nincs jó melle és mindenki szilikonoztasson, hanem akinek nincs jó melle, az ha hasonlítani akar a jó mellűekhez, akkor megcsináltatHATja. Nem kötelező.


És ez nem követelmény, de ősidők óta a jobb nők sikeresebbek voltak a férfiakkal és kész. Nem a plasztika miatt. A szépségideál azokat a kanonokat, pontokat szedi össze, amik egy termékeny nő jellemzői: vékony derék(ösztrogén), széles csípő(ösztrogén), nagy mellek (ösztrogén), nagy száj, sűrű haj (ösztrogén), szép, hibátlan bőr (ösztrogén), magas arccsont, nagy bociszemek.


A másodlagos nemi jellegek miatt van női külsőnk és ez a természet gyönyörűsége! Ezt összeesküvésnek nevezni nonsense. Még szép, hogy a férfiak a jó nőket akarják megdugni, hiszen kódolt, genetikusan kódolt, hogy ezek a nők adnak nekik sok, egészséges utódot. Ma már nem az utód a lényeg, de ez a genetikailag kódolt dolog megmaradt, ezek nagyon ősi mechanizmusok, és a mai nő ugyanúgy a másodlagos nemi jelleget szeretné kihangsúlyozni, illettve azok a lányok, nők, akik már eredetileg is ilyenek, jobban vonzzák a pasikat. Ennyi. Nem tudom, miért akkora tragedia ez?

2014. máj. 16. 10:31
önbizalom kérdése az egész. Engem abszolút nem érdekelnek a mű mellek a műszempilla sem semmi. és ezt a párom is latja rajtam, magabiztos vagyok ezáltal van egy kisugárzásom. Sőt a pasim mondta ha úgy néznék ki mint ezek a mű nők elhagyna :DDDDD!.
11. f3000dc5ef (válaszként erre: 4. - Nbandus)
2014. máj. 16. 10:25

Egyetértek :)

Én ugyan nem akarok minden reggel sikítva ébredni, miután meglátom magam a tükörben :DDDD


Nincs gond a plasztikával sem, ha valaki ésszel csinálja, illetve csináltatja.

2014. máj. 16. 10:21

Szerintem ia ez baj. Ömlik ránk az utcai plakátoktól, újságoktól, tv-től kezdve, nem beszélve a reklámokról a sok marhaság. Hogy meg kell csináltatnod, vagy meg kell venned, h szép legyél. És ez nem a férfiak összeesküvése, hanem az ilyen termékeket forgalmazóké, szolgáltatóké, de végül is nekik is kell élni valamiből. Na, így értettem én, hogy üzlet.

Nyilván álmodoznak a pasik olyan nőkről, akik az újságokban megjelennek, de azért tudnak szeretni jóval kevésbé bomba nőket is.

2014. máj. 16. 10:20

Hedvig Fenech


[link]

2014. máj. 16. 10:18

Barbara Bouchet


[link]


[link]


Megpróbáltam keresni egy képet, ahol látszik az alakja is, és egyet, ahol látszik az arca. Nem photoshoppolt, nem plasztikáztatott. Cicababa (volt). Léteznek ma is ilyenek, nem kell fosni, nem kell irígykedni, hogy peeersze, műnő. Ő is szült. Utána is jól nézett ki. Mert lehet jól kinézni.

2014. máj. 16. 10:14

Azért az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy a nők vásárlási szokásait a női magazinok befolyásolják a legjobban, azt pedig nők szerkesztik... emlékeim szerint ezek a magazinok tele vannak CGI generált és photoshoppolt modellekkel + plasztikai sebészeti apróhirdetésekkel (angol nyelven olvastam utóljára ilyet pár éve).

Ráadásul a férfi hiába mond bármit; a munkatársnő / barátnő szava mindig többet ér a miénknél. Nekem úgy tűnik, hogy hiába erőlködünk, bűnbaknál többek nem lehetnek a férfiak :DDDD.

6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - J.Sys)
2014. máj. 16. 10:11

Nem értek egyet azzal, hogy a szépség csak mű lenne, és hogy csak az az igazi nő, aki töltött galamb, kicsit itt lóg, kicsit ott lóg, természetesen csoffadt a melle vagy természetesen lóg a hasa gyerekek után.


Mert létezik olyan, akinek nem lóg semmi, gyerekek után sem, és ezért nem szabad abba ringatni magát senkinek, hogy ez így jó, hogy a korral jár, meg hogy ha egy csaj dögös, akkor biztos valamit megcsináltatott magán.


Elsősorban a plasztika pont azoknak kell, akiknek mindez természetesen nem adatott meg, de ez nem zárja ki, hogy a természet igenis bőkezű sokakkal és van vastag száj szilikon nélkül, van jó cici szilikon nélkül, vannak cellulitiszmentes combok, álló fenék, stb. Van, akivel a természet nem volt ilyen bőkezű, vagy az volt, de nem vigyázott rá, az ilyenek mindig azt gondolják, hogy emögött okvetlenül valami összeesküvés van. Hát nem. Nem a plasztika teremtette a szépségideált, hanem a szépségideál teremtette a plasztikát, vagyis az átlagnő szeretne hasonlítani a kiváltságosakhoz és ehhez segítség a sebészet.


Más az, hogy a nők nem képesek szolidaritásra és emiatt elszaladt egy kicsit a ló és ez már olyan mértékeket öltött, hogy nem nyugdíjra spórol valaki, hanem mellműtétre. Aki ebbe az egészbe belehülyül, szerintem úgy kell neki, aki ezen kattog nap mint nap, hogy a férfi, aki neki azt mondja, hogy nem kell neki a műnő és mégis megnézett egy műnőt, az még nagy jóindulattal is túlérzékeny.


Az 50-es, 60-as években nagyon kevés lehetőség volt plasztikáztatni és mégis nagyon sok filmen látszik, hogy igenis, még korszerű technikák nélkül is léteztek csodaszép nők, az egyetlen mű a smink volt rajtuk, mindjárt linkelek pár képet. Szóval a szépség nem mű, csak mert nem veled történik valami, nem jelenti azt, hogy nem létezik. És csak mert valaki súlyproblémákkal küszködik, nem biztos, hogy ez lenne az átlag, vagy ez lenne a normális, és ehhez kellene igazítani a szépségideált. Mert akkor mit csinálnának a többiek? Akik most is elégedettek magukkal?

2014. máj. 16. 09:49
Ez hülyeség! Én szépnek látom magam :)
2014. máj. 16. 09:32

Hát ez a cikk elég érdekes... Szerintem az alaptézissel van a baj, miszerint a Plasztikcicák a mai kor nőideáljai. Nem azok. Egy bizonyos rétegnek ez jön be, erre bukik, de egy értelmiségi, akár gazdag, akár szegény férfi szerintem nem a műmellű, műszájú,műhajú nőre bukik.

És szerintem a nők nagy részének eszébe se jut, hogy ilyen-olyan műcicára hasonlítson. De lehet, hogy naív vagyok...

2014. máj. 16. 09:17
Üzlet
2014. máj. 16. 09:17

Szerintem a válasz nem olyan bonyolult: az említett plasztikcica külsejéhez párosul egyfajta viselkedésminta - ami miatt a férfiak szeretik őket. Hiszen az ilyen nők többnyire hízelegnek a férfinak, akinek ez persze tetszik.

Nincs ellentét abban, hogy ezekkel a nőkkel eladható egy termék, stb, mert a pasik kisagyára velük lehet hatni, de egy kicsit is gondolkodóbb férfi hosszú távra nem tervez velük... Persze csak abban az esetben, ha hosszú távon más értékek a fontosabbak..

2014. máj. 16. 09:08
Miért nem látjuk szépnek magunkat? Miért a nagymellű címlaplányok kellenek a férfiaknak, miközben nem győznek győzködni minket, hogy hülyék vagyunk, ha műszempillánk, műmellünk van, vagy egyáltalán csinosak akarunk lenni? Ezekre a kérdésekre keresem a választ cikkemben.

Ugrás a teljes írásra: A szépségipar és a férfiak összeesküvése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook