Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dan Brown, összeesküvés elméletek! Meg egyébként ki mit olvas? fórum

Dan Brown, összeesküvés elméletek! Meg egyébként ki mit olvas? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 22. 22:07
inferno :)
22. a0c1361e44 (válaszként erre: 21. - Beatrice0126)
2013. dec. 22. 20:33
Új könyv? Mi a címe?
2013. dec. 22. 19:02
Az új Dan Brown könyv tényleg egy nagy összeesküvés-elmélet:) van kedve valakinek feléleszteni ezt a témát?? :)
2011. aug. 26. 22:15

Dan Brownt egyszerűen imádom:)

Nekem talán a kedvencem az Angyalok és démonok... de hát Róma nekem amúgyis a szívem csücske..:)

2011. jún. 1. 19:39

Igaz, már rég nem irtatok, de azért hátha érdekel még valakit:)


Dan Brown-tól a Megtévesztés foka a legjobb:) Végig fordulatos volt és nagyon izgalmas. A többi könyve is jó, de túl egyformák. Ja még a Digitális erőd is nagyon jó tőle:)

Én is nagyon szeretem Dean R. Koonzt könyveit. Már többször olvastam szinte minden könyvét újra. Kedvencem a Rossz hely:)

Stephen Kinget is szeretem, de azt hiszem nincs kedvencem, mind jó volt, amit olvastam. Lőrinc L László könyveit is nagyon szeretem. Ezeket is újra olvasom. És Robin Cook is nagyon jó. Tőle a Láz a kedvencem, ja meg az akár az Isten.

De a kedvenceim közé tartozik még sok könyv. A Manderleyház asszony, Üvöltő szelek, Háború és béke, Anna Karenina

Szeretem a harry Potter regényeket is és nagy kedvencem Daren Shan is:)

Órákig tudnám sorolni a könyveket:)

Gabriel García Márquez könyvei. A száz év magány, szerelem kolera idején. Cronin könyvek. Rejtő könyvek. Vagy a krimik. Kékpöröly, Hajtóvadászat a szaharában, hang a sötétben, stb:)

18. Suesue
2010. febr. 18. 11:53
Egyértelmű volt nekem, de másnak még bejöhet. :)
17. Suesue
2010. febr. 18. 11:52

Az elveszett jelkép

Én személy szerint csalódtam ebben a könyvben.

Lehet, hogy másnak bejön, de nekem az elején beugrott a sztori vége, és így nem volt olyan izgalmas, mint a korábbi könyvei.

2010. febr. 17. 20:39

Sziasztok!

Én is szeretem Dan Brown könyveit, négyet olvastam. A Da Vinci kóddal kezdtem... Most tervezem megvenni az újat, de nem ugrik be a címe. Valaki?

2010. febr. 17. 20:29
Dan Brown szerintem is nagyon jó. Eddig 3 könyvét olvasta. Az Angyalok és démonok tetszett a legjobban. Még a Digitális erőd maradt ki, de tervezem azt is csak elmaradt.
14. SF
2010. febr. 17. 20:24
Dan Brown... a "még elmegy" kategória.
13. SF (válaszként erre: 5. - Suesue)
2010. febr. 17. 20:22

Én nem is tudom... Mindenkitől azt hallottam, milyen jó a Katedrális. Az első 100 oldal egy kicsit lassabb, aztán belehúz.

Hát... Az első 100 még elment, de 150-nél megakadtam, és képtelen vagyok tovább olvasni, annyira unalmasnak érzem.


Dean R. Koontz könyveit nagyon szeretem, és Leslie L. Lawrence-t.

12. Sexton
2009. okt. 13. 19:42

Am én is gyártottam összeesküvést elméletet.

Előre is elnézést a fan-októl, de J.K. Rowling Woldemort-ja egy másolat.

És lehet h nem csak ezt a karaktert "lopta", de nekem nagy csalódás volt a felismerés...

11. Sexton (válaszként erre: 10. - 1731424aa5)
2009. okt. 13. 18:51

Wow...

Ezek elég híres könyvek, bár én egyiket sem olvastam. :(

Az utolsó kettő nekem viszont nem világos ez két valódi törvény???

vagy vmi könyv címe??

2009. okt. 11. 20:26

Dante: Isteni színjáték

Milton: Elveszett paradicsom

J.Edigey: Panzió a tengerparton (kandináv krimi!)

Hans-Ulrich Grimm: A leves hazudik-Az ételek szép új világa

William Dufty:Cukor blues

az 1978. évi IV. törvény a Büntető Törvénykönyvről

az 1998. évi XIX. törvény a büntetőeljárásról

stb...

2009. okt. 11. 17:40

Da-Vinci kód forverer!

Januárban megjelenik a folytatása magyarul!!! :D

Én már nagyon várom!

Én még am a Gyűrűk Urát is nagyon bírom,a könyv klasszisokkal jobb, mint a film! ;)

8. isana (válaszként erre: 7. - Doxikri)
2009. okt. 11. 17:00

A skandináv krimik nekem is nagy kedvenceim!Arlandur Indridason eddig hazánkban megjelent összes könyvét olvastam. Nekem nagyon bejött.

Amúgy krimi párti vagyok. Lőrincz L. Lászlót kedvelem még nagyon. Most viszont Moldova új könyvét olvasom.

7. doxikri (válaszként erre: 1. - Sexton)
2009. okt. 11. 14:35

Dan Brown-t én is nagyon szeretem. A Da-Vinci kódot már 3x olvastam.

De szeretem John Sandford krimijeit is!

Most a skandináv regényekre, főleg a krimikre kattantam rá. Nagyon jók!

6. 53ee79a68b (válaszként erre: 5. - Suesue)
2009. okt. 11. 14:12
A katedrális tényleg nagyon jó volt!
2009. okt. 11. 14:11

Ken Follett A Katedrális I-II. Nagyon jó!

Kingnek a régebbi regényei tetszettek pl: Ölelés-Blincsben nem, de Robin Cook, Dean R. Koontz is jó.

Dan Brown is jól ír, de olvastam tőle olyat ami nem tetszett, sajnos minden írónak akad 1-2 rosszabb könyve is.

Amit nem szeretek, hogy néha ugyanazt a könyvet kiadják más címen újra, hogy új, és amikor olvasod beugrik, hogy ezt már megvetted, csak nem ilyen néven. :(

Dosztojevszkíjt csak alvás gondokkal küzdőknek ajánlom, minden oldalnál elaludtam, de kiolvastam.

Jó olvasást. :)


Könyvvásárlás esetében lapozzátok át a könyvet, jártam már úgy, hogy üres lapok voltak benne..,

4. 53ee79a68b (válaszként erre: 3. - Sexton)
2009. okt. 11. 14:02

A megtévesztés fokát lehet olvastam.. Nem ugrik be..

Stephen Kinget nem olvastam még, én még Dean R. Koontz könyveit szeretem még.

Persze most kiolvastam az Alkonyat sorozatot, az is nagyon tetszett.

2009. okt. 11. 13:59

Dan Brown-tól nem olvastad a Megtévesztés fokát?

Nekem az jött be a legjobban!

Én am Stephen Kinget is olvasok!

Vele hogy állsz?

2009. okt. 11. 13:49

Szia!


Nekem az Angyalok és Démonok című könyve tetszett a legjobban. Most Wilbur Smith könyvét olvasom A folyó istene címmel.

Már olvastam egyszer, de nagyon tetszett.

2009. okt. 11. 13:47

Helló Mindenki!


Szal igazából én is csak most kezdtem el Dan Brown-t olvasni,de nekem nagyon bejött mind a 4 regénye!!!

Hát sztem zseniális mindegyik!

Nah mind egy, ha ti is szeretitek Dan Brown-t vagy bárki mást, írjátok meg ide!

Remélem azé leszünk elegen!

Sexton voltam!


U.I.: írjatok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook